Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Kamščiatraukis Alessi ANNA G., 24,5 cm

(0 atsiliepimai)
Kodas: ALAM01 Z
Gamintojas: Alessi
Išpardavimas

95,30 €

- 1 +

Prekių liko nedaug - paskubėkite užsisakyti!

Alessi įkurta 1921 metais, kaip dirbtuvės, skirtos darbui su žalvario, nikelio, sidabro medžiagomis. Įmonė visada išsiskyrė aukšta gaminių kokybe. Pagrindinė Alessi misija yra transliuoti kultūrines, estetines ir funkcines dizaino savybes. Bendrovė yra įsipareigojusi taikyti dizaino metodiką, kurioje pažangiausia tarptautinė kūrybiškumo išraiška yra suderinta su visuomenės norais. Alessi įvardinta kaip "svajonių fabrikas", kuris gamina produktus, pildančius žmonių svajones.

Geriausiai parduodama Alessi prekė, pirmą kartą pagaminta 1994 metais, moters atvaizdo, Anna G kamščiatraukis. Jos besišypsantis veidas, per metus, tapo ypač mėgiama preke. 

Kamščiatraukio Alessi ANNA G charakteristika:
Pagaminta iš chromuoto zamako
Aukštis - 24,5 cm
Skersmiuo - 7 cm
Dovaninė pakuotė

Apie gamintoją "Alessi"

DIZAINAS IR FUNKCIONALUMAS

„Tikrasis dizainas turi išjudinti žmones, perteikti emocijas, atgaivinti prisiminimus, nustebinti ir prieštarauti bendrajam mąstymui.“ Alberto Alessi.

Alessi, kuri buvo įkurta 1921 m. kaip dirbtuvės žalvario ir nikelio apdirbimui, visada išsiskyrė aukšta gaminių kokybe. Praėjus beveik šimtmečiui, bendrovė pamažu tapo viena iš pirmaujančių itališko dizaino gamyklų, galinti pritaikyti savo patirtį ir kompetenciją projektuojant įvairius produktus. Alessi buvo ir yra atvira pokyčiams ir tarptautinei plėtrai, turi tvirtą ryšį su vietovės tradicijomis ir kultūrine aplinka ir vis dar yra sinonimas kokybiškiems rankomis pagamintiems daiktams.

Alessi misija yra masinei gamybai pritaikyti pažangiausius kultūrinius, estetinius, dizaino ir funkcinius kokybės reikalavimus. Bendrovė yra įsipareigojusi taikyti gamybos technologiją, kurioje pažangiausia tarptautinė kūrybiškumo išraiška yra suderinta su plačiosios visuomenės norais. Alessi buvo apibūdinta kaip "Svajonių fabrikas", kuri naudoja savo produktus, siekdama realizuoti žmonių svajones.

Nuo kompanijos įkūrimo 1921 m., dauguma Alessi produktų buvo gaminami tradiciniu šalto metalo apdirbimo būdu, ir šį apdirbimo metodą Alessi yra išdaugoję iki šiandien kvalifikuotų darbuotojų dėka. Alessi daug dėmesio skiria gaminių kokybei ir dizainui. Kiekviena Alessi kolekcija yra kurta garsių dizainerių, tokių kaip Wiel Arets, Neoto Fukasawa, Kazuyo Sejima ir Ryue Nishizawa, Lluis Clotet, Alessandro Mendini, Richard Sapper.

Alessi produktai

Visos "Alessi" prekės

Bendra informacija

Prekių grupė Kamščiatraukiai
Pagaminta iš Chromuoto zamako
Gamintojas Alessi
Serija Anna G.

Rašyti atsiliepimą ir vertinti gali tik prisijungę

Prisijungti

Šiuo metu komentarų nėra

Kaunas

Neries krantinė 18

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 37 224 506

Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 633 30118

Klaipėda

S. Daukanto g. 13

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 79412

Panevėžys

Savanorių a. 2a

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 44023

Klaipėdos g. 143A (PC BABILONAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 59019

Šiauliai

Pramonės g. 6 (PC BRUKLINAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 41 552595

Vilnius

Upės g. 9 (PC CUP)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 5 2711803

Ozo g. 18 (PPC OZAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 92527

Lakūnų g. 24 (OUTLET PARK)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 620 56 199

Klausti apie prekę

Vardas

El. paštas

Jūsų komentaras

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, el.paštas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais ir saugomi klientų duomenų bazėje

Susipažinau ir sutinku su Privatumo taisyklėmis