Grįžti atgal
Visos Kategorijos

KALĖDINĖS ŽVAKĖS IR ŽVAKIDĖS

Laukdami švenčių, kone kiekvienas iš mūsų namuose siekiame sukurti kuo jaukesnę ir magiškesnę šventinę nuotaiką. Tam dekoruojame kambarius įvairiais papuošimais, ant eglutės kabiname įvairiaspalvius žaisliukus, mėgaujamės karštais gėrimais iš šventinių puodelių. Harmonijos ir ramybės suteikti gali ir išskirtinės kalėdinės žvakidės bei žvakės. Turėdami vos keletą kvepiančių žvakių ar stilingų žvakidžių, savo namų erdvę galime pripildyti meile ir šiluma.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Šventinių žvakių įvairovė

 

Kalėdinė žvakidė artėjant šventiniam laikotarpiui tampa neatsiejama dekoro detale. Jos suteikia jaukumo, gyvybės ir šviesos. Be to, simbolizuoja viltį, palaimą ir džiaugsmą. Dažnai jomis puošiamas šventinis stalas, spalva ir dydžiu puikiai papildantis namų interjerą. Kalėdų žvakės gali būti:

 

 • baltos;
 • raudonos;
 • mėlynos;
 • auksinės ar sidabrinės.

 

Šių atspalvių akcentus galima derinti tarpusavyje ir puošti įvairias kambario vietas.

 

Be to, šventinių žvakių esama ir įvairių formų: galima rinktis ilgas ir plonas, žemas ar apvalias žvakes, pagal asmeninius norus ir puikiai kartu komponuojamas žvakides.

 

Jeigu žvakės Kalėdoms ar išskirtinės kalėdinė žvakidė bus teikiamos kaip dovana artimiesiems ir draugams – galima rinktis iš išskirtinių formų ir spalvų akcentų, kurie puikiai papuoš namus ne tik kalėdiniu, bet ir Naujųjų metų laikotarpiu.

 

Advento žvakės

 

Ateinančių švenčių dvasią pajusti padės ir išskirtinės Kalėdų žvakės adventui. Dažniausiai tyrumu ir ramybe dvelkiančiu šventiniu laikotarpiu yra degamos 4 advento žvakės, reiškiančios gyvybę ir gėrio pergalę prieš blogį.

 

Šių žvakių dizainas ir stilius gali būti įvairus, tačiau vis dėlto kalėdinė žvakė adventui turėtų būti panašių spalvų, dydžių ir formų. Taip perteikiama rimties ir harmonijos nuotaika, kuri ir asocijuojasi su šventos kalėdinės žvakės degimu.

 

Ką simbolizuoja 4 advento žvakės?

 

Išraiškingų advento žvakių degimas atskleidžia kone tikrąją Kalėdų reikšmę. Kiekvienos advento savaitės pabaigoje – sekmadienį, uždegama žvakę simbolizuoja skirtingus dalykus:

 

 • Pirmąjį advento sekmadienį uždegama Pranašų žvakė skleidžia žinią apie viltingą žmonių laukimą.
 • Betliejaus žvakė, pradedanti liepsnoti antrąjį advento sekmadienį, primena istoriją apie Betliejaus šviesą, padėjusią skleisti naujieną dėl pasaulio Atpirkėjo atėjimą į Žemę.
 • Trečiąjį šventąjį sekmadienį uždegama Piemenų advento žvakė, kuri skleidžia piemenėlių džiaugsmą dėl išvysto užgimusio Jėzaus.
 • Paskutiniąją advento savaitę užsiliepsnoja ketvirtoji žvakė, simbolizuojanti žmonių ir angelų laimę gimus Išganytojui.

 

Žinoma, esama ir kitų simbolinių advento žvakių reikšmių. Visgi tokios kalėdinės žvakės siejamos su džiaugsmu dėl užgimusios naujos gyvybės.

 

Puoselėjantiems šventines tradicijas ir norintiems į Kalėdų laukimą įnešti šventumo ir harmonijos advento žvakės gali tapti puikiu pasirinkimu.

 

Stilingos kalėdinės žvakidės

 

Dailiai atrodanti kalėdinė žvakidė gali tapti puikiu šventiniu puošybos elementu, taip pat apsaugoti žvakes ir aplink esančią aplinką nuo kaitros ir pavojingos ugnies.

 

Skirtingai atrodančios kalėdinės ir advento žvakidės pravers kaip interjero detalė, taip pat puikiai derės su pasirinktomis stilingomis žvakėmis, eglutės papuošimais ir stalo dekoru.

 

Kalėdines žvakides galima rinktis pagal:

 

 • Aukštį. Vertėtų pagalvoti, kur bus statoma kalėdinė žvakidė. Jeigu ja puošite šventinį stalą – reikėtų rinktis aukštesnę žvakidę, kuri netrukdytų pasiekti ant stalo esančio maisto ir gėrimų, taip pat leistų lengvai kalbėtis ir neužstotų svečių.
 • Dydį. Pasirinktos žvakidės dydis turėtų atitikti norimų vidun statyti žvakių plotį, kad jos lengvai tilptų ir stilingai atrodytų pasirinktoje šventinėje žvakidėje.
 • Spalvas. Ieškokite Jums patraukliausių tonų ir raštų žvakidžių, kurios puikiai derėtų su kitais namuose esančiais šventiniais papuošimais.

 

Šie pasirinkimo kriterijai gali palengvinti advento, Kalėdų ir kitų šventinių žvakidžių pasirinkimo naštą.

 

Jeigu iškilo sunkumų renkantis šventinius papuošimus ar kitas svarbias prekes – maloniai kviečiame skambinti puslapio viršuje nurodytu telefono numeriu ar apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje. Greitai, išsamiai ir profesionaliai patarsime Jums rūpimais klausimais ir padėsime išrinkti geriausias dovanas kartu.