Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Puodelis arbatai RUBIN CREAM, 0.21 l

(0 atsiliepimai)
Kodas: P001.738199
Gamintojas: Seltmann Weiden

9,50 €

- 1 +

Pažymėk prekę

Mano asortimentas

Dalinkis

Arbatos puodelis RUBIN CREAM pagamintas iš kokybiško ir tvirto porceliano. Dėka prabangių ornamentų RUBIN CREAM serijos indai neabejotinai suteiks Jūsų stalui išskirtinį prabangos įspūdį.

Puodelio arbatai RUBIN CREAM charakteristikos:
Pagaminta Vokietijoje.
Pagaminta iš porceliano.
Galima plauti indaplovėje.
Talpa - 0.21 l.
Spalva - balta.

Galima plauti indaplovėje Galima naudoti mikrobangų krosnelėje

Apie gamintoją "Seltmann Weiden"

Seltman Weiden įmonė buvo įkurta 1910 metais Vokietijoje. Turinti 5 gamyklas, kuriose dirba apie 800 darbuotojų, Seltmann gamina išskirtinius porceliano gaminius namams, viešbučiams ir maitinimo įstaigoms, bei kuria puikias statulėles ir dovanas.

Kaip viena iš kelių porceliano gamintojų, kurie dirba pasauliniu mąstu, Seltman Grupė gamina neįprastai platų produkcijso asortimentą nuo aukštosiomis technologijomis paremtos produkcijos viename moderniausių porceliano gamyklų Europoje iki rankų darbo tradicinių gaminių Rudolstadt gamykloje Tiuringijoje.

Seltmann grupės porcelianas tenkina net griežčiausius tarptautinius poreikius, susijusius su dizainu, funkcionalumu, atsparumu ir išskirtinumu. Patikimumas ir lankstumas, taip pat aplinką tausojantys gamybos būdai yra labai svarbūs Seltmann šeimai.

Seltmann Weiden gaminių išskirtinės savybės

 • Seltmann Weiden porcelianas yra gaminamas be kadmio ir švino.
 • Seltmann Weiden porceliano sudėtis: 50% kaolino, 25% kvarco, 25% lauko špato. Net 50% kaolino sudaro aliuminio oksidas, kuris ir suteikia porcelianui išskritinį tvirtumą, gamybos proceso metu nebereikia jo papildomai pridėti. Tai užtikrina šio porceliano lengvumą.
 • Seltmann Weiden porcelianas degamas natūraliomis dujomis ir praeina du degimo etapus. Pirmasis – atliekamas esant 1000 laipsnių C temperatūrai, antrasis – suformuojantis glazūrą – 1450 laipsnių C.
 • Seltmann Weiden porceliano galzūra yra ypatingai tvirta. Mohs skalėje, Seltmann gaminių glazūra yra aukščiau nei plienas, iš kurio gaminami stalo įrankiai. Todėl kasdien naudojant, jokie stalo įrankiai nepažeis glazūros.
 • Seltmann porcelianas turi didelį atsparumą dūžiams ir kraštelių nutrupėjimui. Kraštelių nutrupėjimą dar sumažina taip vadinami „valcuoti krašteliai“.
 • Neglazūruoti lėkščių pagrindo krašteliai yra poliruojami deimantais, tad šis tampa lygus. Tai užtikrina, kad Seltmann lėkštės nesubraižys net ir jautriausių paviršių.
 • Seltmann Weiden porcelianas puikiai išlaiko šilumą, todėl maistas ilgiau išlieka šiltas. Siekiant išlaikyti šią savybę lėkščių centrinė dalis gaminama storesnė nei kraštai.
 • Seltmann Weiden indai yra itin higieniški – tankus porcelianas neabsorbuoja jokių skysčių net ir neglazūruotose indų vietose. Dėl šios savybės nelieka galimybės ant gaminio kauptis bakterijoms.
 • Seltmann Weiden porcelianas yra 100% tinkamas plauti indaplovėse. Net ir po tūkstančių plovimo ciklų gaminiai išliks nepakitę.
 • Porcelianą galima naudoti mikrobangų krosnelėse. Vienintelė išimtis – dekoruoti gaminiai, kurie turi metalo – aukso ar sidabro. Porcelianas atsparus aukštoms temperatūroms, todėl gali būti naudojamas gaminimui konvekcinėse krosnelėse ir orkaitėse.
 • Nuolatinės investicijos į pažangiausias gamybos technologijas garantuoja, kad dabar ir ateityje Seltmann porcelianas bus siejamas su aukščiausia kokybe.
 • Seltman porcelianas yra 100% gaminamas Vokietojoje. Kiekvienas gaminys yra pažymėtas „Made in Germany“ ženklu.

Seltmann Weiden produktai

Visos "Seltmann Weiden" prekės

Bendra informacija

Prekių grupė Puodeliai
Tūris 0.21 L
Spalva Balta
Pagaminta iš Porcelianas
Gamintojas Seltmann Weiden
Serija Rubin Cream

Rašyti atsiliepimą ir vertinti gali tik prisijungę

Prisijungti

Šiuo metu komentarų nėra

Kaunas

Neries krantinė 18

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 37 224 506

Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 633 30118

Klaipėda

S. Daukanto g. 13

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 79412

Panevėžys

Savanorių a. 2A

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 863044023

Klaipėdos g. 143A (PC BABILONAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 59019

Šiauliai

Aido g. 8 (PC AKROPOLIS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 92317

Vilnius

Upės g. 9 (PC CUP)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 5 2711803

Ozo g. 18 (PPC OZAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 92527

Lakūnų g. 24 (Outlet Park)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 620 56 199

Klausti apie prekę

Vardas

El. paštas

Jūsų komentaras

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, el.paštas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais ir saugomi klientų duomenų bazėje

Susipažinau ir sutinku su Privatumo taisyklėmis