Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Vienkartiniai indai maisto išsinešimui

Vienkartiniai indai, pritaikyti maistui išsinešti – tai sprendimas, gerokai palengvinantis kasdienės mitybos rūpesčius. Nesvarbu, ar aptarnaujate lankytojus dienos pietų metu, ar gaminate maistą, skirtą sveikai mitybai, visai dienai, ar tiesiog norite pasirūpinti gausios kompanijos išvyka: šiame Zana.lt kataloge rasite tai, kas tiks visiems poreikiams. 

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Kaip pasirinkti tinkamiausius indelius?

 

Salone ir el. parduotuvėje „Žana“ rasite indelių, puikiai pritaikytų ir skystiems (pvz. sriubai, sultiniui), ir kietesnės konsistencijos patiekalams. Tačiau maisto rūšis – ne vienintelis kriterijus, kurį derėtų įvertinti dairantis geriausiai tinkančio varianto. Trumpai aptarkime dar kelis aspektus:

 

  • Talpa ir dydis, forma. Dėžutės maistui išsinešti gali būti tinkamos specifiniams patiekalams patiekti. Pavyzdžiui, galite rinktis indus, forma ir dydžiu pritaikytus mėsainiams, kepsniams ir pan. 
  • Skyrių skaičius. Vienkartiniai indai gali būti suskaidyti į vieną arba du, tris skyrius. Rinktis reikėtų priklausomai nuo to, kokius patiekalus siūlote – pavyzdžiui, ruošiant kepsnius su salotomis ir kitokiu garnyru pravers 3 skyriai. Tokiu atveju maistas išlaikys estetinę išvaizdą, skirtingų dalių skonio, kvapo ypatybės nepersimaišys tarpusavyje. 
  • Kiekis. Jei maistą išsinešti ruošiate nuolat, užsisakykite didesnį indelių kiekį ir reguliariai pasirūpinkite atsargomis. Priklausomai nuo dėžutės tipo, rinktis galite ir 20 ir daugiau nei 100 vnt. pakuotes. 

 

Visi šiame kataloge pristatomi indai pagaminti iš putplasčio. Ši medžiaga puikiai sulaiko šilumą ir yra itin lengva. Dėl to tokie indeliai yra vienas populiariausių pasirinkimų.

 

Jei norite reikiamus indelius rasti ypač greitai, pasinaudokite paieška ir specialiais atrankos filtrais. Pasirūpinti maitinimo įstaigos ar gausaus draugų būrio, kolegų poreikiais nesunku – tiesiog pasirinkite aukščiau išvardytus kriterijus atitinkantį variantą, įsidėkite jį į krepšelį ir atlikite apmokėjimą Jums patogiausiu būdu. 

 

Nebijokite kreiptis

 

Įvertinote įvairius aspektus, tačiau vis dar nesate tikri, kurie vienkartiniai indai geriausiai atitinka visus lūkesčius? Norite kitokios prekės, kurios nėra kataloge? Drąsiai kreipkitės į Zana.lt specialistus. Daugiau nei 25 metai patirties, didžiuliai salonai, įrengti didžiuosiuose šalies miestuose, puikus verslo poreikių išmanymas, bendradarbiavimas su žinomiausių indų gamintojų atstovais – tai, kas padeda išspręsti įvairias su indais ir maisto pristatymu susijusias problemas.

 

Zana.lt taip pat rasite ir kitų praversti galinčių reikmenų: vienkartinių servetėlių, įrankių, puodelių, padėklų, vienkartinių lėkščių. Be to, rūpinamės plačia marmitų, kitų maisto pateikimui reikalingų indų pasiūla. Tad pateisinti lankytojų ar savos komandos lūkesčius nesunku: tiesiog pasirinkite tai, kas tinka geriausiai, o mes pasirūpinsime puikia kaina, gaminių kokybe ir patogiu, greitu pristatymu.