Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Virduliai

Virdulys – ne veltui vienas pirmųjų daiktų, kuriuos įsigyja naujakuriai. Kai senasis įrenginys sugenda, neatidėliodami skubame įsigyti naujo. Suprantama: tai daiktas, be kurio namų komfortas sunkiai įsivaizduojamas. Nesvarbu, ar mėgstate plikomą kavą, ar labiau vertinate arbatą – skirtingoms viryklėms pritaikyti ar elektriniai virduliai leidžia mėgautis gėrimais bet kada. Todėl ir atrinkdami savo asortimentą virduliams skyrėme daug dėmesio. Tikime, kad šioje kategorijoje greitai atrasite tobulą žinomo gamintojo, funkcionalų, ilgaamžį virdulį. Kad tai padaryti būtų paprasta, pateikiame kelis patarimus.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Talpa: kiek puodelių vandens turi užkaitinti geras elektrinis virdulys?

 

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą pateikti negalime. Tačiau tai galite padaryti jūs patys. Tiesiog įvertinkite, kiek puodelių įprastai tenka užpildyti vieno kaitinimo metu.

 

 • Jei gyvenate vieni ar dviese, svečių turite retai, užteks mažiau nei 1 litro talpos arbatinuko. Toks virdulys su reguliuojama temperatūra dar ir padės sutaupyti, mėgautis puikiai atskleistu gėrimo skoniu.
 • Jei dažniausiai mėgaujatės iki 5 žmonių kompanija, gali užtekti virdulio, kuriame telpa apie 1.5 litro vandens.
 • Daugiau nei 5 namiškius ar svečius turintiems rekomenduojame virdulį, kurio talpa siekia iki 2 litrų.

 

Esama arbatinukų, kurių talpa siekia ir daugiau nei 2 litrus. Tai – pasirinkimas gausioms šeimoms arba itin dažnai svečių sulaukiantiems žmonėms, taip pat – biurams. Kaip bebūtų, el virdulys turi atitikti poreikius. Juk norisi, kad šis virtuvės reikmuo būtų ekonomiškas ir praktiškas. Jei svečių turite nedažnai, tačiau vargina vien mintis apie vandens kaitinimą kelis kartus – apsvarstykite kelių arbatinukų įsigijimą. Keli virduliai tokiu atveju padės taupyti tiek laiką, tiek elektros energiją ar dujas.

 

Kaitinimas ir galingumas: kaip įšils vanduo?

 

Iš esmės esama dviejų arbatinukų tipų: kaitinami elektra ir kitais būdais (statant ant viryklės). Paprastai virdulys ant dujinės, elektrinės ar indukcinės viryklės įkaista kiek lėčiau nei elektrinė alternatyva. Šiuolaikiškuose elektriniuose arbatinukuose dažniausiai montuojamas diskinis kaitinimo elementas, kuris ne tik greitai veikia, bet ir sukaupia mažiau nešvarumų (kalkių ir kitokių nuosėdų), taigi, jo priežiūra paprastesnė.

 

Elektriniai virduliai, priklausomai nuo talpos, gali įkaitinti vandenį iki virimo per kelias minutes. Tai lemia ne tik tūris, kaitinimo elementas, bet ir galingumas. Daugumos virdulių galingumas siekia 1500–1800 W. Visgi tai tik vidurkis, tad jei reikalingas itin galingas, greitas elektrinis virdulys su temperatūros reguliavimo funkcija (ar be jos), tokį tikrai rasite ir mūsų el. parduotuvėje ar indų salone. Apsisprendus, kad geriausiai poreikius atitiks ne kavinukas, o būtent virdulys elektrinis prietaisas padės taupyti ir laiko, ir energijos.

 

Korpusas: iš ko jis pagamintas? Kaip jis atrodo?

 

Elektriniai virduliai internetu, taip pat ir fiziniuose indų salonuose, pirmiausia dėmesį atkreipia savo dizainu. Didžiąja dalimi tai lemia korpusas, jo gamybos medžiaga. Dažniausiai vandens kaitinimo indai gaminami iš nerūdijančio plieno. Tačiau taip pat korpusas gali būti gaminamas iš plastiko arba keramikos. Beje, jei dairotės dailių keraminių arbatinukų, kuriuos lengva derinti su virduliais – kviečiame pasidairyti šioje kategorijoje.

 

Iš visų gamybos medžiagų pagaminti virduliai yra tiek pat kokybiški, visgi šiek tiek skiriasi medžiagų funkcinės ypatybės. Aptarkime jas išsamiau.

 

Nerūdijantis plienas

 

Nerūdijančio plieno virdulys – tai sprendimas ieškantiems patvaraus, ilgaamžio virtuvės reikmens. Toks plienas, kaip sufleruoja pavadinimas, yra atsparus korozijai, tad itin tinka sąlyčiui su vandeniu. Be to, šis metalas tvirtas, patvarus, gana atsparus smulkiems mechaniniams pažeidimams, kuriems atsirasti grėsmė kyla tiesiog dėl kasdienio naudojimo.

 

Plienas pasižymi geru šilumos paskirstymu, todėl vanduo įkaista tolygiai. Be to, šis metalas ilgai neatvėsta.

 

Tokie viryklėms pritaikyti arba elektriniai arbatinukai ypač tinka mėgstantiems modernų, šiuolaikišką, minimalistinį ir industrinį interjerą. Nerūdijančio plieno virdulius galite derinti su daugeliu buitinių prietaisų, kurių korpuse taip pat yra šio metalo elementų. Derinimą ypač palengvina skirtingi nerūdijančio plieno apdirbimo būdai: vandens kaitinimo indai gali būti matiniai arba blizgūs.

 

Jei labiausiai domina virduliai su švilpuku – jie dažniausiai pritaikyti būtent viryklėms. Tokie arbatiniai paprastai gaminami iš metalo.

 

Keramika

 

Keraminiai elektriniai virduliai taip pat gana populiarūs. Jei reikalingas klasikinis baltas virdulys, tikėtina, kad jis bus pagamintas būtent iš keramikos. Keramika – grakščiai, jaukiai, elegantiškai ir prabangiai atrodanti medžiaga. Ji ne tokia atspari pažeidimams kaip nerūdijantis plienas, tačiau viską atperka išvaizda. Be to, keramika puikiai išlaiko šilumą, taigi, vanduo ilgai liks karštas.

 

Jei jūsų tikslas – rafinuoti, stilingi virduliai, keraminiai prietaisai puikiai atitiks poreikius. Be to, jie tiesiog nuostabiai dera su kitais stalo indais. Sieti gali tiek pati medžiaga, tiek spalva, forma ar paviršiaus tekstūra. Dairotės ne tik virdulio, bet ir puodelių? Didžiulį pasirinkimą rasite čia.

 

Plastikas

 

Iš plastiko pagamintas elektrinis virdulys pirmiausia išsiskiria lengvumu. Kita patraukli savybė – spalvų, formų įvairovė. Jei reikalingas būtent juodas virdulys, tiks plastikinis vandens kaitinimo indas (nors, kaip minėjome, spalvų spektru pasižymi ir keraminiai virduliai).

 

Funkcionalumas – naudingi priedai

 

Tam, kad naudojimasis virduliu būtų kuo paprastesnis, patogesnis ir padedantis sutaupyti išteklių, šie indai ir prietaisai papildomi įvairiomis funkcijomis ar savybėmis. Vienas populiariausių pasirinkimų yra virdulys su temperatūros nustatymu, tačiau neabejokite – yra ir kitų privalumų, kuriais pasižymi mūsų siūlomi prietaisai.

 

 • Tylus veikimas. Turintiems mažų vaikų tylus virdulys ypatingai vertingas. Tačiau, ko gero, niekas nesvajoja apie daiktą, kuris veikdamas trukdo susikalbėti, susikaupti. Tad tyliai veikiantys virduliai pamažu virsta kokybės norma.
 • Švilpukas. Nemažą dalį mūsų auditorijos domina virdulys su švilpuku. Verta atkreipti dėmesį, kad arbatinukai su švilpuku yra pritaikyti viryklėms. Tiesa, elektriniai virduliai taip pat gali skleisti garsą, įspėjantį apie pabaigtą vandens kaitinimo ar virinimo procesą. Dažniausiai apie tai įspėja neįkyrus pyptelėjimas, tad jei reikalingas tylus elektrinis virdulys su perspėjimo funkcija, galite išsirinkti ir tokį.
 • Reguliuojama temperatūra. Be jokios abejonės – virduliai su reguliuojama temperatūra yra vieni populiariausių. Virdulys su temperatūros reguliavimu pasižymi keliomis naudomis. Visų pirma, jis padeda paruošti reikiamos temperatūros skystį – tai praverčia ruošiant vaikų maistą arba žaliąją, baltąją arbatą. Antra, virdulys su termometru padeda tausoti išteklius. Esama netgi specialių padėklų, nuolat rodančių skysčio temperatūrą.
 • Automatinis išsijungimas. Siekiant užtikrinti saugumą, kiekvienas elektrinis virdulys su termometru, iki reikiamos kaitros įkaitinęs vandenį, išsijungia pats. Tokią funkciją turi tik elektriniai prietaisai, tiesa, arbatinukus papildomai gali saugoti elektrinės, dujinės ar indukcinės viryklės. Visgi virdulys su švilpuku, jei renkatės indą, statomą ant viryklės, yra itin geras pasirinkimas.
 • Kitos išmaniosios funkcijos. Kai kurie elektriniai virduliai su reguliuojama temperatūra gali išlaikyti skystį reikiamos temperatūros ilgiau, pavyzdžiui, dar pusvalandį. Be to, išmanus virdulys su temperatūros reguliavimu gali parinkti optimalią temperatūrą pagal ruošiamą gėrimą – arbatą, kavą ir panašiai.

 

Naudingų funkcijų tikrai nemažai. Tereikia pasirinkti tokias, kurios patenkintų individualius patogumo poreikius.

 

Kaina: kiek kainuoja geriausi virduliai?

 

Atsakymas į šį klausimą – išties sudėtingas. Viskas iš esmės priklauso nuo Jūsų poreikių. Stengiamės, kad mūsų asortimentą sudarytų tik griežtai atrinktų gamintojų, iš pasitikėjimą keliančių šalių, pavyzdžiui, vokiški elektriniai virduliai. Vis dėlto puikiai suprantame, kad kokybiškas, išmanus elektrinis virdulys kaina gali pranokti rinkos vidurkį. Visa tai lemia ne tik gamintojo žinomumas, bet ir funkcionalumas: dėl to arbatinukas su reguliuojama temperatūra kainuoja daugiau nei, pavyzdžiui, paprastas, skirtas viryklėms.

 

Tam, kad išsirinktumėte tobulą virdulį, tikrai reikia apgalvoti nemažai dalykų. Vis dėlto skatiname skirti tam laiko. Kuo geriau juos apgalvosite, tuo greičiau Jūsų namus ar darbovietę pasieks žavingas arbatinukas su termometru, papildomomis programomis ar funkcijomis – toks, kokį su džiaugsmu naudosite kiekvieną kartą. Regis, viską apsvarstėte, tačiau sprendimo vis dar nežinote? Pasitarkite su mūsų komanda: mielai atsakysime į visus klausimus.