Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Greitpuodis Zwilling ECOQUICK 6 L, 22 cm

(0 atsiliepimai)
Kodas: ZW64203-622-0
Gamintojas: Zwilling
Akcija

199,00 €

- 1 +

Prekių liko nedaug - paskubėkite užsisakyti!

Pažymėk prekę

Mano asortimentas

Dalinkis

Naujos kartos paprastai naudojamas ir saugus greitpuodis „Zwilling" ECOQUICK. Greitpuodžio tvirtumui užtikrinti greitpuodis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.
Saugumas - siekiant užtikrinti saugumą, greitpuodis turi net kelis saugiklius. Manometras valdo temperatūrą. Apsauginis vožtuvas neleidžia atidaryti puodo, kai vidinis slėgis yra didelis, o dėl greito išgaravimo funkcijos slėgis gali būti greitai ir saugiai sumažintas.
Speciali žymė ant dangčio, parodo kokioje pozicijoje turi būti apatinė rankena, tai padeda tinkamai uždaryti dangtį.
Patogus maisto gaminimas - "EcoQuick" vožtuvų technologija leidžia gaminti maistą naudojant du skirtingus virimo būdus. Dviejų padėčių rankenėle (I padėtis) standartinis virimas. (II padėtis) itin greitas maisto virimas.
Patogus naudojimas - puodo viduje yra skalė, kurios dėka matysite kokį kiekį vandens įpylėte į puodo vidų. Dar patogesniam naudojimui, puodas turi nekaistančią rankeną. Puodas greitpuodis tinkamas naudoti su visų tipų viryklėmis įskaitant ir indukcines.

„Zwilling" gerai pasaulyje žinoma Vokietijos kompanija. Kuri specializuojasi stilingų virtuvės įrankių ir reikmenų gamyboje. Kompanija „Zwilling" visame pasaulyje vertinama už inovatoriškumą. Ilgaamžišką aukštos kokybės produkciją ir nesenstantį virtuvės įrankių ir reikmenų dizainą, kuris ilgą laiką puoš Jūsų virtuvę.

Greitpuodžio „Zwilling" ECOQUICK charakteristikos:
Tinka visų tipų viryklėse tarp jų ir indukcinėse.
Pagamintas iš nerūdijančio plieno.
Dviejų lygių virimo programos.
Skersmuo - 22 cm.
Talpa - 6 l.

Tinka naudoti elektrinėse viryklėse   Tinka naudoti dujinėse viryklėse   Tinka naudoti halogeninėse viryklėse   Tinka naudoti indukcinėse viryklėse   Tinka naudoti vitro keraminėse viryklėse

Apie gamintoją "Zwilling"

Šiuolaikinė virtuvė - vieta valgyti, gaminti maistą ir atsipalaiduoti. ZWILLING produktų kūrimą daugiausia lemia tarptautinės kulinarijos ir gyvenimo būdo tendencijos. Būkite įkvėptas ir išmokite puoselėti kokybę ir dizainą.

1731 metais Peter Henckel, Soligen mieste, įregistravo dabar jau gerai žinomą visame pasaulyje, Zwilling prekinį ženklą. Tuo metu Zwilling gamino peilius ir kitus virtuvės įrankius. Po keturiasdešimties metų, gimė John Abraham Henckel, kurio vardu įmonė žinoma iki šiol – Zwilling J A Henckel. 1818 metais buvo atidaryta dukterinė įmonė Berlyne, o 1851 metais Pasaulinėse mugėse Londone ir 1855 metais Paryžiuje, Zwilling laimėjo savo pirmuosius apdovanojimus. Nuo šių apdovanojimų prasidėjo Zwilling sėkmė pasaulyje.

Pradėjusi savo veiklą ir išgarsėjusi kaip itin kokybiškų peilių bei virtuvės įrankių gamintoja, 2008 metais Zwilling išplėtė savo asortimentą maisto gaminimui skirtais indais (puodai, keptuvės, greitpuodžiai ir pan.)

Baltos spalvos ZWILLING simbolis raudoname fone šiandien simbolizuoja išraiškingą rafinuotą gyvenimo būdą.

Vieno iš seniausių prekių ženklų sėkmė yra paremta klientų pasitenkinimu ir produktų novatoriškumu, kurie iki šiol nustato tarptautinius standartus. Zwilling daug investuoja į savo gaminių kokybę bei dizainą.

Matteo Thun, garsus architektas ir dizaineris, iš naujo interpretavo tradicinius ZWILLING produktus ir sujungė tai kas įšbandyta su naujovėmis. Nenuostabu, kad ZWILLING gaminiai reguliariai apdovanojami prizais už jų novatoriškas produktų savybes ir naujausias tendencijas.

Zwilling produktai

Visos "Zwilling" prekės

Bendra informacija

Prekių grupė Greitpuodžiai
Tūris 6 L
Pagaminta iš Nerūdijantis plienas
Gamintojas Zwilling
Dydis 22 cm
Serija Ecoquick

Rašyti atsiliepimą ir vertinti gali tik prisijungę

Prisijungti

Šiuo metu komentarų nėra

Kaunas

Neries krantinė 18

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 37 224 506

Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 633 30118

Klaipėda

S. Daukanto g. 13

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 79412

Panevėžys

Savanorių a. 2A

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 863044023

Klaipėdos g. 143A (PC BABILONAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 59019

Šiauliai

Aido g. 8 (PC AKROPOLIS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 92317

Vilnius

Upės g. 9 (PC CUP)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 5 2711803

Ozo g. 18 (PPC OZAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 92527

Lakūnų g. 24 (Outlet Park)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 620 56 199

Klausti apie prekę

Vardas

El. paštas

Jūsų komentaras

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, el.paštas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais ir saugomi klientų duomenų bazėje

Susipažinau ir sutinku su Privatumo taisyklėmis