Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Indukcinių puodų komplektas Tefal COOK N COOL, 6 d. **

(0 atsiliepimai)
Kodas: E493S674
Gamintojas: Tefal
Nauja
Netnet

89,00 €

- 1 +

Prekių liko nedaug - paskubėkite užsisakyti!

Nerūdijančio plieno indukcinių puodų komplektas, kurį sudaro 6 dalys: 3 puodai ir 3 dangčiai. Puodų skersmenys: 16, 20 ir 24 cm. Tefal COOK N COOL puodai sujungia tvirtas, aukštos kokybės medžiagas su funkcionaliu ir gražiu dizainu – maksimaliam gaminimo komfortui ir saugumui. Puodų rankenos padengtos švelniu silikonu, yra patogios ir neįkaista, todėl galėsite saugiau gaminti įvairiausius patiekalus. Puodai pagaminti iš ypatingai tvirto nerūdijančio plieno, todėl juos naudosite ilgus metus. Šis daugiafunkcis rinkinys sukurtas gaminti įvairiausius patiekalus nuo troškinių iki padažų. Ypač storas, atsparus smūgiams dugnas neišsikraipo nuo karščio ir užtikrina tolygų šilumos paskirstymą bei greitą ir tolygų virimą. Gerai matomos matavimo žymos užtikrina tikslų ir lengvą maisto gaminimą. Tinka visų tipų viryklėms, taip pat ir indukcinėms. Puodams suteikiama 10 metų gamintojo garantija.

Apie gamintoją "Tefal"

Mes sakome, ką mes darome, mes darome tai ką mes sakome! – tai „Tefal" šūkis.

  TEFALgerbia bendras vertybes: tvarų vystymąsi, lygias galimybes, subalansuotą mitybą ir atsakingą vartojimą. Siekdama susidoroti su šiais naujais iššūkiais, „Tefal" apibrėžė penkis tvaraus vystymosi prioritetus:
• Visų pirma, „Tefal" užtikrina, kad gaminiai būtų gaminami atsižvelgiant į etikos principus savo gamyklose.
• „Tefal" taip pat sukūrė atsakingą žmogiškųjų išteklių politiką, pagrįstą nediskriminavimo ir pagarbos žmonėms principais. „Tefal" skiria ypač didelį dėmesį saugiai darbo aplinkai.
• Trečias prioritetas – padėti bendruomenėms. Regionuose, kuriuose veikia „Tefal", kompanija padeda vietos įmonėms augti, taip pat remia vietos asociacijas kovojant su atskirtimi ir dalyvauja visuomenės diskusijose, pavyzdžiui, apie mitybą ir sveikatą.
• Šiandienos vartotojai reikalauja produktų, kurie padėtų gaminti sveiką maistą. Todėl „Tefal" gamina aukštos kokybės produktus, leidžiančius gaminti sveikai ir skaniai.
• Galiausiai „Tefal" atsižvelgia į pagarbą aplinkai, visuose jos gaminio gyvavimo ciklo etapuose, nuo pirminių tyrimų iki produktų perdirbimo juos panaudojus, taip pat įskaitant gamybą, transportavimą ir naudojimą.

„Tefal" tiki, kad gali būti namų ūkio produktų gamybos lyderė ir visada sutelkti dėmesį į svarbias vertybes, tokias kaip socialiniai, aplinkosaugos ir ekonominiai principai, kuriuos ji laiko savo veiklos esme.
Šiuo metu „Tefal" gamina smulkiąją buitinę techniką, virtuvės reikmenis (puodai, keptuvės, kepimo skardos, virtuvės įrankiai, peiliai), maisto laikymo indus, termosus.

Tefal produktai

Visos "Tefal" prekės

Bendra informacija

Prekių grupė Indukciniai puodai
Rinkinys 6 d.
Spalva Sidabrinė
Pagaminta iš Nerūdijantis plienas
Kolekcija COOK N COOL
Gamintojas Tefal
Danga Nelimpanti
Tinka indukcinei viryklei Taip
Tinka indaplovei Taip

Rašyti atsiliepimą ir vertinti gali tik prisijungę

Prisijungti

Šiuo metu komentarų nėra

Kaunas

Neries krantinė 18

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 37 224 506

Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 633 30118

Klaipėda

S. Daukanto g. 13

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 79412

Panevėžys

Savanorių a. 2a

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 44023

Klaipėdos g. 143A (PC BABILONAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 59019

Šiauliai

Pramonės g. 6 (PC BRUKLINAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 41 552595

Vilnius

Upės g. 9 (PC CUP)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 5 2711803

Ozo g. 18 (PPC OZAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 92527

Lakūnų g. 24 (OUTLET PARK)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 620 56 199

Panašios prekės

Klausti apie prekę

Vardas

El. paštas

Jūsų komentaras

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, el.paštas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais ir saugomi klientų duomenų bazėje

Susipažinau ir sutinku su Privatumo taisyklėmis