Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Keptuvė Ballarini COOKIN, 28 cm

(0 atsiliepimai)
Kodas: BL1000418
Gamintojas: Ballarini
Išpardavimas

35,90 €

- 1 +

Prekių liko nedaug - paskubėkite užsisakyti!

Keptuvė COOKIN sudaryta iš vientiso kalto aliuminio, todėl keptuvė yra atsparesnė staigiems šilumos pokyčiams, o šiluma po keptuvės paviršių pasiskirsto greitai ir tolygiai.
Keptuvės paviršius padengtas nelimpančia 3 sluoksnių Keravis danga. Kuri yra sustiprinta keraminėmis dalelėmis, todėl ši danga yra atspari netgi naudojant metalinius įrankius. Keravis danga atspari temperatūrai netgi iki 250 °C.
Keptuvė COOKIN danga yra saugi naudoti, nes jos sudėtyje nėra PFOA ir PTFE.
Visiems Ballarini produktams yra atliekama griežta kontrolė, kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė ir keptuvių nelimpanti (nesvylanti) danga būtų visiškai tinkama ir saugi naudoti su maisto produktais.
keptuvių COOKIN speciali Keravis danga sukuria oro srautus, kurie sulaiko garus prie maisto paviršiaus taip leidžiant maista gaminti garuose išsaugant maistines medžiagas, vitaminus ir mineralus.
Kilmės šalis Italija.
Galima plauti indaplovėje.
Keptuvės dydis – ø28 cm.

Nelimpanti KERAVIS danga. Saugi danga - sudėtyje nėra PFOA ir PTFE.

Galima naudoti indaplovėse Tinka naudoti elektrinėse viryklėse Tinka naudoti dujinėse viryklėse Tinka naudoti halogeninėse viryklėse Tinka naudoti vitro keraminėse viryklėse

Apie gamintoją "Ballarini"

Ballarini nuo 1990 m. paskatino virtuvės indų su nelimpančia danga rinkos plėtrą, reguliariai plėtodama inovacijas. Tai „Titanio" produktų asortimentas, ypač sėkminga „Gli Speciali" serija, „Fenice" keptuvės indukcinėms viryklės, „Il Rame“ kolekcija, „ILoveCooking“ kulinarinis projekt. Ir naujas „Thermopoint" indikatorius leidžiantis efektyviau naudoti energiją ir prailginti keptuvės su nelimpančia danga naudojimo trukmę.
Šiuo metu „Ballarini" yra pirmaujantis prekinis ženklas keptuvių su nelimpančia danga segmente. Prekės ženklo išskirtinės savybės yra stiprus ryšys su italų ir tarptautinėmis kulinarinėmis tradicijomis bei technologinės ir kūrybinės naujovės, būdingos „Ballarini" produktams.
„Ballarini“ įkūrė Circolo della Qualita (Kokybės klubą), klubą vienijantį kulinarijos ekspertus, šefus ir gurnamus, taip pat menininkus, rašytojus, mokslininkus. Klubas organizuoja parodas, renginius ir susitikimus, skatinančius kulinarinį meną.
„Ballarini S.p.A.“ yra viena iš svarbiausių Europoje įmonių gamybos apimčių požiūriu (daugiau nei 12 milijonų vienetų per metus), ir ji yra novatoriškumo lyderė tiek taikomųjų technologijų, tiek dizaino atžvilgiu.

Ballarini produktai

Visos "Ballarini" prekės

Bendra informacija

Prekių grupė Keptuvės
Spalva Juoda
Pagaminta iš Aliuminis
Gamintojas Ballarini
Danga Nelimpanti
Dydis 28 cm
Serija Cookin

Rašyti atsiliepimą ir vertinti gali tik prisijungę

Prisijungti

Šiuo metu komentarų nėra

Kaunas

Neries krantinė 18

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 37 224 506

Pramonės pr. 16

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 84176

Klaipėda

S. Daukanto g. 13

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 79412

Panevėžys

Savanorių a. 2a

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 44023

Klaipėdos g. 143A

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 59019

Šiauliai

Tel: 8 41 552595

Vilnius

Tel: 8 5 2711803

Tel: 8 630 92527

Tel: 8 620 56 199

Klausti apie prekę

Vardas

El. paštas

Jūsų komentaras

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, el.paštas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais ir saugomi klientų duomenų bazėje

Susipažinau ir sutinku su Privatumo taisyklėmis