Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Rožinio aukso spalvos padėklas šaukštui Alessi BLIP, 9 cm

(0 atsiliepimai)
Kodas: ALPG02 GP
Gamintojas: Alessi
Išpardavimas

29,00 €

- 1 +

Nepakanka prekės atsargų

Sunkios formos priskiriamos elegantiškam, funkcionaliam objektui. BLIP - tai padėklas, skirtas skirtingo ilgio ir dydžio šaukštams ar kitiems virtuvės įrankiams pasidėti. Padėklo forma primena krintančią bangą. Objets-Bijoux kolekcija paverčia paprastus kasdienius veiksmus į objektų seriją su atgaivinančiu, aukščiausios klasės dizainu. Funkciniai maži daiktai, suprojektuoti kaip drabužiai, kuriuos galite dėvėti ar nešiotis su savimi, patrauklūs jų dvilypumui - praktiniai ir dekoratyviniai, tuo pačiu metu. Rožinio aukso spalva prideda elegancijos ir unikalumo šiems lengviesiems ir rafinuotiems išradimams, kurie virsta idealiomis dovanomis visiems, įskaitant ir save!

Apie gamintoją "Alessi"

DIZAINAS IR FUNKCIONALUMAS

„Tikrasis dizainas turi išjudinti žmones, perteikti emocijas, atgaivinti prisiminimus, nustebinti ir prieštarauti bendrajam mąstymui.“ Alberto Alessi.

Alessi, kuri buvo įkurta 1921 m. kaip dirbtuvės žalvario ir nikelio apdirbimui, visada išsiskyrė aukšta gaminių kokybe. Praėjus beveik šimtmečiui, bendrovė pamažu tapo viena iš pirmaujančių itališko dizaino gamyklų, galinti pritaikyti savo patirtį ir kompetenciją projektuojant įvairius produktus. Alessi buvo ir yra atvira pokyčiams ir tarptautinei plėtrai, turi tvirtą ryšį su vietovės tradicijomis ir kultūrine aplinka ir vis dar yra sinonimas kokybiškiems rankomis pagamintiems daiktams.

Alessi misija yra masinei gamybai pritaikyti pažangiausius kultūrinius, estetinius, dizaino ir funkcinius kokybės reikalavimus. Bendrovė yra įsipareigojusi taikyti gamybos technologiją, kurioje pažangiausia tarptautinė kūrybiškumo išraiška yra suderinta su plačiosios visuomenės norais. Alessi buvo apibūdinta kaip "Svajonių fabrikas", kuri naudoja savo produktus, siekdama realizuoti žmonių svajones.

Nuo kompanijos įkūrimo 1921 m., dauguma Alessi produktų buvo gaminami tradiciniu šalto metalo apdirbimo būdu, ir šį apdirbimo metodą Alessi yra išdaugoję iki šiandien kvalifikuotų darbuotojų dėka. Alessi daug dėmesio skiria gaminių kokybei ir dizainui. Kiekviena Alessi kolekcija yra kurta garsių dizainerių, tokių kaip Wiel Arets, Neoto Fukasawa, Kazuyo Sejima ir Ryue Nishizawa, Lluis Clotet, Alessandro Mendini, Richard Sapper.

Alessi produktai

Visos "Alessi" prekės

Rašyti atsiliepimą ir vertinti gali tik prisijungę

Prisijungti

Šiuo metu komentarų nėra

Kaunas

Neries krantinė 18

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 37 224 506

Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 633 30118

Klaipėda

S. Daukanto g. 13

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 79412

Panevėžys

Savanorių a. 2a

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 44023

Klaipėdos g. 143A (PC BABILONAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 59019

Šiauliai

Pramonės g. 6 (PC BRUKLINAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 41 552595

Vilnius

Upės g. 9 (PC CUP)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 5 2711803

Ozo g. 18 (PPC OZAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 92527

Lakūnų g. 24 (OUTLET PARK)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 620 56 199

Klausti apie prekę

Vardas

El. paštas

Jūsų komentaras

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, el.paštas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais ir saugomi klientų duomenų bazėje

Susipažinau ir sutinku su Privatumo taisyklėmis