Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Baro reikmenys

Patinka gaminti kokteilius ir jais vaišinti draugus? Ieškote dovanos žmogui, kuris mėgsta sukiotis prie baro? Galbūt jau kurį laiką svajojate išmokti pasigaminti kokteilį, kurį kažkada ragavote kavinėje ir kurio skonio iki šiol negalite pamiršti? O gal esate vyno entuziastas, ieškantis aukštos kokybės kamščiatraukio? Tuomet esate būtent ten, kur reikia. Siūlome itin platų baro reikmenų pasirinkimą. Taigi, kviečiame apsižvalgyti ir išsirinkti tai, ko reikia.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Baro reikmenys – viskas, ko reikia barui

 

Zana.lt asortimente galite rasti pačių įvairiausių baro reikmenų tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Rankiniai ir elektriniai kamščiatraukiai, butelių atidarytuvai, kamščiai putojančiam vynui, dekanterio valymo kamuoliukai – tai daiktai, kurie gali praversti kiekvienuose namuose.

 

Kokteilių plaktuvės (šeikeriai), matavimo indai, baro šaukštai su grūstuve, stikliniai ir metaliniai šiaudeliai – šie kokteilių baro reikmenys internetu gali tapti puikia dovana tiek sau, tiek kitam. Turėdami juos namuose, be didelių pastangų pasigaminsite mėgstamus kokteilius, kurie savo skoniu nenusileis tiems, kuriuos gamina profesionalai. Išbandykite ir įsitikinkite tuo patys!

 

Ir tai dar ne viskas. Taip pat siūlome didelį profesionaliems barmenams skirtų reikmenų pasirinkimą. Smulkintuvai ledui, baro kilimėliai, užsakymų lapelių laikikliai, konservų atidarytuvai, baro skambučiai – visa tai ir dar daugiau galite rasti internetinėje parduotuvėje zana.lt.

 

Baro įrankiai

 

Vienas populiariausių baro įrankių yra kamščiatraukis. Jį savo namuose turi daugelis. Visgi išsirinkti sau tinkamiausią kamščiatraukį gali būti nelengva, nes tokių įrankių pasirinkimas ganėtinai didelis. Taigi, kaip nepasimesti? Visų pirma įvertinkite savo biudžetą. Zana.lt asortimente galite rasti įvairios vertės kamščiatraukių. Priklausomai nuo kainos, skiriasi jų dizainas ir funkcijos.

 

Klasikinis variantas – vyno kamščiatraukis ir butelių atidarytuvas viename. Tam, kad įsigytumėte tokį įrankį, jums tikrai neprireiks didelio biudžeto. Kiek modernesnis pasirinkimas – ant butelio kaklelio dedamas kamščiatraukis su didele rankena, kuri leidžia patogiai ir nesunkiai atidaryti butelį.

 

Domina profesionalūs baro įrankiai? Tuomet rekomenduojame atkreipti dėmesį į someljė kamščiatraukį. Jis išsiskiria patentuotu rankenos mechanizmu, leidžiančiu atidaryti visų rūšių kamščius vienu nenutrūkstamu judesiu. Dar keli puikūs pasirinkimai – kamščiatraukis su dvigubos svirties sistema, kuri lengvai pašalina visus kamščius, arba varžtinis mechaninis kamščiatraukis, kurio sukimui nereikia jokių pastangų!

 

Na, ir galiausiai – tobula dovana vyno entuziastams gali būti elektrinis kamščiatraukis, švelniai ir lengvai pašalinantis bet kurią kamštieną. Tiesa, tokią dovaną idealiai papildys stilingos vyno taurės arba grafinas.

 

Jūsų dėmesio gali būti verti ir kiti zana.lt asortimente esantys baro įrankiai, tokie kaip kokteilių plaktuvės, dekanterio valymo kamuoliukai, kamščiai putojančiam vynui ar šiaudeliai. Pastarųjų pasirinkimas itin platus: popieriniai, stikliniai arba nerūdijančio plieno.

 

Popieriniai šiaudeliai skirti vienkartiniam naudojimui, todėl puikiai tiks planuojantiems vakarėlį, į kurį susirinks daug žmonių. Stikliniai ir nerūdijančio plieno šiaudeliai skirti daugkartiniam naudojimui. Tai tvarus pasirinkimas, leidžiantis išvengti atliekų. O rinkinyje esantis specialus šepetėlis užtikrina lengvą tokių šiaudelių priežiūrą.

 

Barmeno reikmenys

 

Barmenų reikmenys, kitaip nei galima įsivaizduoti, neapsiriboja vien tik kokteilių plaktuve. Dirbant prie baro, dažnai reikalingi tiek šaukštai su grūstuve, tiek įvairios talpos matavimo indai, tiek smulkintuvai ledui, tiek profesionalūs konservų atidarytuvai. Šiuos ir kitus barmeno reikmenis taip pat galite rasti zana.lt asortimente.

 

Baro aksesuarai

 

Tiek gaminant kokteilius namuose, tiek dirbant prie baro, praverčia ne tik įvairūs įrankiai, bet ir baro aksesuarai. Tai gali būti pinti krepšeliai vaisiams ar stalo įrankiams susidėti, neslystantys baro kilimėliai, apsaugantys nuo stiprių smūgių ir leidžiantys indams ar įrankiams greitai nudžiūti. Profesionaliems barmenams gali prireikti ir baro skambučio, užsakymo lapelių laikiklio, peleninės ar stalo kortelių laikiklių. Visus šiuo aksesuarus galite rasti zana.lt.

 

Baro reikmenys internetu – greitas ir patogus būdas įsigyti tai, ko reikia. Be to, elektroninėje parduotuvėje dažnai taikomos įvairios nuolaidos. Taigi, pirkdami internetu galite dar ir sutaupyti. Nesvarbu, esate mėgėjas ar profesionalas – zana.lt rasite platų baro įrankių ir aksesuarų pasirinkimą.