Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Indų nuoma

Ką daryti, jeigu organizuojate didelį renginį, tačiau nesate tikri, ar turite pakankamai stalo serviravimo priemonių? Pirkti visą galybę indų bei įrankių vienai progai būtų išties nepraktiška, tačiau viena didžiausių virtuvės reikmenų importuotojų Lietuvoje „Žana“ siūlo puikų sprendimą, kuris pravers tokiais atvejais, – indų nuomos paslaugą. Pasinaudoję indų nuoma, vietoje to, kad ieškotumėte draugų ar pažįstamų, kurie galėtų laikinai paskolinti reikiamus indus, įrankius, galėsite be didesnių rūpesčių paruošti įstabią šventę ir pasirūpinti svečių patogumu. Dėl indų nuomos kreipkitės tel. nr. :+37066571806 arba nuoma@arkiete.lt

Viskas, ko gali prireikti

Prabangiam pobūviui ar kitam susibūrimui reikia kokybiškų ir elegantiškų stalo reikmenų. Galite pasirinkti skirtingo stiliaus, spalvos ir dydžio serviravimo reikmenis. Zana.lt indų nuomos skiltyje rasite:

  • Stalo įrankius – įvairias šakutes, įprastus ir desertinius peilius, šaukštus bei šaukštelius.
  • Lėkštes ir salotines – nuo lėkštutės po puodeliu iki didelių porcelianinių lėkščių. 
  • Įvairius serviravimo indus – kelių aukštų, stačiakampiai arba apvalūs padėklai, stoveliai servetėlėms.
  • Puodelius kavai bei arbatai.
  • Prašmatnias taures ir stiklines.
  • Įvairaus dydžio termosus, maisto šildymo įrangą.

Be visų šių priemonių surengti pokylį ar banketą būtų tiesiog neįmanoma. „Žana“ teikiama indų nuoma Kaune, Vilniuje ir kituose didmiesčiuose padės išspręsti visų valgymui skirtų priemonių trūkumą ir užtikrins, kad Jus pasiektų elegantiški, aukštos kokybės virtuvės reikmenys.

Rinkitės patikrintą kokybę

Dar nuo 1993-ųjų veikianti įmonė UAB „Arkietė“, kuriai priklauso indų parduotuvių salonai „Žana“, oficialiai atstovauja prancūzų gamintojui „Arc International“. Ji tiekia itin platų stalo įrankių, indų bei kitų aksesuarų asortimentą tiek maitinimo įstaigoms, viešbučiams, tiek ir individualiems klientams. Atrenkami tik žinomi ir ypač patikimą produkciją gaminantys prekės ženklai, todėl galite būti tikri, kad įsigyjate originalius, ilgaamžius ir naujausias tendencijas atitinkančius virtuvės reikmenis, kurie papuoš Jūsų namus ar komercines patalpas. 

Mūsų komanda visuomet pasirengusi atsakyti į visus rūpimus klausimus ir padėti rasti geriausią variantą. Jeigu norite sužinoti daugiau apie pristatymą ar kokiomis sąlygomis teikiama indų nuoma, nedvejodami susiekite su mumis nurodytu telefono numeriu ar el. paštu. Prekes pamatyti galite ir gyvai – salonus „Žana“ rasite visuose didžiausiuose šalies miestuose.