Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Puodai

Suprantama, jog nesinori namų apkrauti įvairiausiais rakandais, tačiau yra dalykų, be kurių išsiversti buityje praktiškai neįmanoma. Virtuviniai puodai – vienas iš jų. Nuo šio virtuvės reikmens gali priklausyti tiek patiekalų skonis, tiek paties gaminimo malonumas. Net jeigu maisto ruošimas nėra mėgstamiausia Jūsų veikla, nesunku sutikti, jog gaminti po ranka turint kokybiškus įrankius ir reikmenis yra daug smagiau. Puodai internetu – puiki galimybė įsigyti norimą puodą greitai, patogiai, neišeinant iš namų.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Poreikiai – esminis kriterijus

 

Galbūt tai skamba pernelyg paprastai, bet puodo pasirinkimas didžiąja dalimi priklauso nuo to, ką ir kiek gaminsite. Pavyzdžiui, jeigu norite paruošti gardžią vakarienę gausiai šeimynai, veikiausiai įsigysite didelį ir gilų puodą. Keletui daržovių išvirti, žinoma, pakaks ir mažo. 

 

Kad ir kaip to norėtųsi, vieno puodo, tinkančio bemaž viskam, nėra: tiek per mažame, tiek per dideliame puode gaminti yra neefektyvu ir paprasčiausiai neekonomiška. Todėl geriausia yra atsižvelgti į konkrečius poreikius ir puodą naudoti būtent jiems. Tai gerokai palengvins paiešką ir greičiau atves prie norimo rezultato.

 

Atkreipkite dėmesį į detales

 

Puodai internetu, kuriuos rasite Zana.lt, turi įvairius priedus ir pasižymi tam tikromis savybėmis, kurios gali būti ypač naudingos. Jeigu prieiga prie viryklės ar puodo yra labai nepatogi, galite rinktis puodą, turinti ilgą ir patogią rankeną – taip galėsite lengviau prie jo prieiti, laiku jį nuimti nuo ugnies. 

 

Populiariausias pasirinkimas – iš nerūdijančio plieno pagaminti puodai. Jie tolygiai paskirsto šilumą, yra nesunkiai prižiūrimi ir valomi. Tačiau jeigu norite pamiršti, ką reiškia ruošimo metu prie paviršiaus prilipęs maistas, rinkitės aliumininius puodus: jie padengti specialiu nelimpančiu ir įbrėžimams atspariu sluoksniu. Karščiui atsparios rankenėlės – taip pat labai reikalingos, o dauguma gamintojų siūlo ir grūdinto stiklo dangčius su garų išleidimo vožtuvu. 

 

Kodėl puodai internetu – verti dėmesio?

 

Gyvename laikotarpiu, kuomet ne visi gali turėti tiek laisvo laiko, kiek norėtų. O turimą laisvą laiką norima išnaudoti kiek įmanoma produktyviau ir maloniau: skirti jį šeimai, draugams, asmeniniam tobulėjimui ir poilsiui. Įsigydami prekes internetu sutaupysite laiko, nes nereikės jo praleisti stoviniuojant prie parduotuvių vitrinų, eilėse. Be to, čia ypač lengvai palyginsite įvairias prekes. 

 

Zana.lt puodų katalogai patogiai suskirstyti pagal dydį, tūrį, gamintoją. Be to, galite nusistatyti kainos ribą. Tokiu būdu prekę išsirinkti yra paprasta ir greita. Apmokėti galite grynaisiais, kurjeriui, kreditine kortele arba bankiniu pavedimu, o prekės po užsakymo pristatomos per 4 darbo dienas.

 

Nesate tikri, ar pasirinkti puodai internetu geriausiai atitiks Jūsų poreikius? Kyla klausimų dėl prekių užsakymo ar pristatymo? Nedvejodami kreipkitės patarimo į mūsų konsultantus – jie pateiks visą reikiamą informaciją ir padės atrasti tokius puodus, kurie pavers maisto ruošimą kasdieniu malonumu.