Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Šiukšliadėžės

Šiukšliadėžė – ypač svarbus ir naudingas daiktas, be kurio sunku išsiversti tiek namuose, tiek įvairiose įstaigose, tiek lauke. Siekiant rūpintis aplinka bei palaikyti tvarką patalpose, derėtų turėti pakankamai vietų šiukšlėms išmesti. Zana.lt pristatomos ne tik paprastos, bet ir specialios šiukšliadėžės rūšiavimui. Mūsų kataloge rasite įvairioms erdvėms pritaikytus gaminius, kurie ne tik padės palaikyti švarą, bet ir puikiai papildys namų, komercinės erdvės interjerą ar eksterjerą.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

„Žana“ šiukšliadėžės rūšiavimui – kuo jos ypatingos?

 

Mūsų kataloge – kruopščiai atrinkti patikimų, specifinėje funkcionalių namų detalių nišoje besispecializuojančių gamintojų daiktai. Visos atliekų rūšiavimo dėžės sukurtos taip, kad ne tik papildytų namus ar komercines erdves naudingomis funkcijomis, bet ir suteiktų žavesio kuriamam interjerui. Zana.lt virtualiame kataloge patogiai rasite:

 

 • minimalistinio stiliaus, lengvai pritaikomų pastelinių spalvų šiukšliadėžes;
 • praktiškas funkcijas bei aukščiausios kokybės tyliai veikiančius mechanizmus;
 • skirtingų dydžių ir dizaino gaminius (nuo 3 iki 68 litrų, apvalaus arba kampuoto dizaino variantai);
 • pastatomus bei pakabinamus modelius (šiukšlių dėžė rūšiavimui gali būti tvirtinama ir prie sienos);
 • patogius maišus šiukšlinėms (skirtingos talpos, spalvos, kvapai, kiekis).

 

Visos vidaus patalpų atliekų rūšiavimo dėžės turi tyliai veikiančius mechanizmus, pasižymi sumaniais sprendimais (pavyzdžiui, grindis apsauganti gaminio apačia ar šiukšlinėms skirto maišo kraštus paslepiantis dizainas). Pastatomos talpos šiukšlėms turi patogius pedalus, o pakabinamos – sandarius, lengvai pakeliamus dangčius. Pasirinkite vieną dvigubą ar kelis skirtingų dydžių Zana.lt katalogo gaminius ir pradėkite „draugiškesnę“ gamtai kasdienybę.

 

Vienos talpos arba dvigubos šiukšlių dėžės rūšiavimui – ir namams, ir biurui

 

Renkantis dėžes atliekoms (interjerui ar eksterjerui), labai svarbu atsižvelgti ralius poreikius. Pasirinkti gaminiai turi būti pritaikomi pagal patalpos paskirtį ir į indus metamų atliekų tipą. Nežinote, kaip įvertinti visus aspektus? Pateikiame kelias įžvalgas, susijusias su pagrindinėmis namų patalpomis ir biuro erdvėmis.

 

Šiukšliadėžės virtuvei

 

Virtuvė – tai vieta, kur gaminame, ruošiame maistą, todėl čia greitai prisikaupia didelis šiukšlių kiekis. Šioje patalpoje šiukšliadėžė rūšiavimui turi būti itin patogioje, lengvai pasiekiamoje vietoje. Kaip ir bet kurie kiti stilingos, patogios virtuvės reikmenys. Virtuvėje taip pat labai patogu šiukšles rūšiuoti, todėl dėmesio vertos kelios šiukšliadėžės rūšiavimui.

 

Jei norite tinkamai atskirti virtuvėje sukauptas atliekas, siūlome apsvarstyti bent 3 skirtingas talpas:

 

 • buitinėms maisto atliekoms;
 • popieriui;
 • plastikinėms pakuotėms.

 

Didesnis šiukšlinių skaičius neužims labai daug vietos ir nesugadins interjero, jeigu rinksitės modernias, stilingas, patogios formos, reguliuojamo kojų aukščio šiukšliadėžes. Be to, visuomet galima investuoti į vieną didesnę, vadinamąją dvigubą šiukšlinę plastikui ir popieriui, o šalia – nedidelę „komposto“ dėžę maisto likučiams.

 

Ieškantiems patarimų, kaip efektyviai rūšiuoti atliekas namuose, siūlome apsilankyti Zana.lt patarimų skiltyje. Čia rasite veiksmingo atliekų skirstymo pradžiamokslį ir kelias esmines įžvalgas.

 

Tualeto ir vonios šiukšlių dėžė

 

Čia laikyti atliekų dėžę tampa vis įprasčiau. Kad būtų lengviau palaikyti švarą ir higieną, rekomenduojama šiukšliadėžė rūšiavimui su pamina. Ji labai patogi, nes talpą galima atidaryti visiškai nenaudojant rankų. Tiesa, nors čia dažnai statomi nedidelės talpos gaminiai, interjero dizaineriai siūlo įvertinti Jūsų individualius poreikius ir įpročius.

 

Įvertinkite šiuos aspektus:

 

 • vonios kambariu besinaudojančių žmonių skaičių;
 • atliekų pobūdį (pavienės šiukšlės ar didelis kiekis į kanalizacijos angą nemetamo popieriaus);
 • vienos ar kelių skirtingų talpų poreikį.

 

Kalbant apie skirtingas talpas, vonios kambaryje, ypač sujungtame su tualeto zona, vis dažniau įsigyjamos kelios arba dvigubos šiukšlių rūšiavimo dėžės. Kiekvienas turėtų „pasverti“ savo poreikius, turimą vietą ir įpročius, tik taip tikslingai pasirenkami namų apyvokos reikmenys. Mūsų virtualiame asortimente – skirtingus lūkesčius atspindinčios rūšiavimo šiukšlių dėžės.

 

Šiukšlių dėžė rūšiavimui darbo vietoje

 

Nepriklausomai nuo to, ar dirbama namuose, ar biure, patogu, kai šiukšles išmesti galima nesikeliant iš darbo vietos. Biure dirbantiems darbuotojams dažnai pakanka keliose vietose stovinčių šiukšliadėžių, pavyzdžiui:

 

 • pagrindinėse susibūrimų zonose (virtuvėlė, poilsio kampas);
 • kiekvienam atskirai netoli stalo ar ant stalo statomi nedideli indai atliekoms;
 • tualetuose bei vonios kambariuose;
 • strategiškai patogiuose taškuose: prie įėjimo/išėjimo, pagrindines zonas jungiančiose pereinamose erdvėse.

 

Jei norite paskatinti darbuotojus prisidėti prie gamtos saugojimo, biure pravers kiekvienam skirtos, individualios, 3 arba 6 l talpos Zana.lt šiukšliadėžės rūšiavimui. Jos gali būti įrengtos netoli darbo vietos: pastatomos po stalu arba prie stalo, tvirtinamos prie sienos. Beje, ten, kur didelis tempas ir žmonių srautas, nepakeičiama didesnės talpos rūšiavimo šiukšliadėžė su pedalu.

 

Šiukšliadėžė lauke: rūkomasis, vieta prie įėjimo

 

Tiek biuruose, tiek kitose bendro naudojimo erdvėse (baruose, restoranuose) dažnai įrengiamos atskiros vietos rūkymui. Čia reikalingos ir specialios šiukšlių dėžės rūšiavimui. Labiausiai rekomenduojame tas, kurios turi pelenines. Jos puikiai tinka naudoti ir patalpose, ir lauke.

 

Kai kurios prekės yra universalios, todėl jas galima naudoti įvairiose erdvėse. Tos pačios optimalaus dydžio šiukšliadėžės virtuvei tiks ir voniai ar darbo zonai. Rinkdamiesi apsvarstykite ne tik tai, kur šiukšliadėžė rūšiavimui bus pastatyta, bet ir koks atidarymo principas bus patogiausias. Taip pat nepamirškite įvertinti atliekų rūšiavimo dėžės dydžio, dizaino ypatumų (patogių rankenų, skyrelio vidaus patalpų atliekų rūšiavimo dėžės kvėpikliui).

 

Šiukšlių dėžė rūšiavimui: kaip pasirinkti tinkamą?

 

Jei nusprendėte pasirūpinti patogiu, efektyviu rūšiavimu, įvertinkite ne tik turimos vietos ypatumus. Taip pat svarbus galimas atliekų kiekis, talpos dizainas. Kad būtų paprasčiau, plačiau aptarsime kelis aspektus. Toliau – 4 esminiai tikslingos indo atrankos internetu kriterijai.

 

 1. Šiukšliadėžių kiekis. Dažniausiai įsigyjamos trys rūšiavimo šiukšlių dėžės, skirtos visų tipų šiukšlėms. Vėliau apgalvojama, kuri bus skirta plastikui, kuri – popieriui, kuri – buitinėms atliekoms. Jeigu žinote, kad kurios nors rūšies (pavyzdžiui, stiklo) atliekų tikrai nebus, galite įsigyti ir mažesnį kiekį.

 2. Dydis. Pagalvokite, kiek ir kokių atliekų bus daugiausiai. Visos šiukšliadėžės rūšiavimui gali būti vienodo arba skirtingo dydžio. Čia svarbus ir namų gyventojų ar biure dirbančių žmonių skaičius. Nuo to, žinoma, priklauso sukaupiamų atliekų kiekis.

 3. Spalva. Patogiausia, kai visų šiukšliadėžių dizainas vienodas, bet skiriasi spalvos. Taip galima lengviau atskirti, kur ką mesti. Jeigu nusprendėte įsigyti kelias vienodos spalvos šiukšlių dėžes, reikėtų pamąstyti, kaip kiekviena rūšiavimo šiukšliadėžė su pedalu arba pakeliamu dangčiu gali būti pažymėta ir atskirta. Kai įsigyjamos dvigubos šiukšlių dėžės, praverčia nedideli minimalistiniai lipdukai ant dangčio.

 4. Sumanus dizainas. Vertinant dizainą, reikia apgalvoti ne tik tinkamą spalvų paletę ar geriau paveikslą išpildančias formas. Taip pat apsvarstykite, ar, pavyzdžiui, pasirinkta juoda šiukšlių dėžė rūšiavimui bus patogesnė su pedalu ar pakeliamu dangčiu, pastatoma ar pakelta ant tvirtų kojelių.

 

Išsirinkę prekę, nepamirškite pasirūpinti tinkamais šiukšlinių maišais. Jie skiriasi dydžiu, papildomomis ypatybėmis (pavyzdžiui, kvapu, spalva). Norintiems išskirtinio komforto rekomenduojame įsigyti į šiukšliadėžes dedamus kvapų laikiklius ir kvapniąsias kapsules, kurios efektyviai panaikina visus nemalonius kvapus.

 

Paskyrę pasirinkimui laiko, galėsite išsirinkti tokią priemonę, kuri padės pasirūpinti daugybe skirtingų poreikių: nuo patogesnių namų kūrimo iki interjero išpildymo. Todėl drąsiai lyginkite skirtingus modelius ir rinkitės geriausią, o Zana.lt komanda pasirūpins, kad paprastos ir specializuotos šiukšliadėžės rūšiavimui džiugintų tiek patrauklia kaina, tiek nepriekaištinga kokybe.

 

Turite su konkrečia preke susijusių klausimų, o gal reikalinga specifinė rūšiavimo šiukšliadėžė? Susisiekite Jums patogiu būdu – mielai atsakysime į rūpimus klausimus, patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią šiukšliadėžę.