Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Šiukšliadėžės

Šiukšliadėžė – ypač svarbus ir naudingas daiktas, be kurio sunku išsiversti tiek namuose, tiek įvairiose įstaigose, tiek lauke. Siekiant rūpintis aplinka, palaikyti tvarką derėtų turėti pakankamai vietų šiukšlėms išmesti. Zana.lt pristatomos ne tik paprastos, bet ir specialios šiukšliadėžės rūšiavimui. Mūsų kataloge rasite indų, kurie ne tik padės palaikyti švarą, bet ir puikiai papildys namų, komercinės erdvės interjerą ar eksterjerą. 

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Šiukšliadėžės – ir namams, ir biurui

 

Renkantis šiukšlių dėžes labai svarbu atsižvelgti į kiekio, dizaino poreikius. Šiukšliadėžė taip pat turi būti pritaikoma pagal patalpos paskirtį ir į indą metamų šiukšlių tipą. Nežinote, kaip įvertinti visus aspektus? Pateikiame kelis praktiškus patarimus, susijusius su patalpa. 

 

 • Virtuvė. Virtuvė – tai vieta, kur gaminame, ruošiame maistą, todėl čia greitai prisikaupia didelis šiukšlių kiekis. Šioje patalpoje šiukšliadėžės turi būti itin patogioje, lengvai pasiekiamoje vietoje. Virtuvėje taip pat labai patogu šiukšles rūšiuoti, todėl dėmesio vertos kelios šiukšliadėžės rūšiavimui. Didesnis tokių reikmenų skaičius neužims labai daug vietos ir nesugadins interjero, jeigu rinksitės modernias, stilingas, patogios formos, reguliuojamo kojų aukščio šiukšliadėžes.
 • Vonios, tualeto kambarys. Čia laikyti šiukšlių dėžę tampa vis įprasčiau. Kad būtų lengviau palaikyti švarą ir higieną, rekomenduojama šiukšliadėžė su pamina. Ji labai patogi, nes talpą galima atidaryti visiškai nenaudojant rankų.
 • Darbo vieta. Nepriklausomai nuo to, ar dirbama namuose, ar biure, patogu, kai šiukšles išmesti galima nesikeliant iš darbo vietos. Biure dirbantiems darbuotojams dažnai pakanka keliose vietose stovinčių šiukšliadėžių, o jeigu jų reikia kiekvienam atskirai – dėmesio vertos nedidelės, pastatomos ant stalų. Jei norite paskatinti darbuotojus prisidėti prie gamtos saugojimo, biure pravers papildomos šiukšliadėžės rūšiavimui. Jos taip pat gali būti įrengtos netoli darbo vietos.
 • Rūkomasis, vieta prie įėjimo. Tiek biuruose, tiek kitose bendro naudojimo erdvėse (baruose, restoranuose) dažnai įrengiamos atskiros vietos rūkymui. Čia reikalingos ir specialios šiukšlių dėžės. Labiausiai rekomenduojame tas, kurios turi pelenines. Jos puikiai tinka naudoti ir patalpose, ir lauke.

 

Kai kurios prekės yra universalios, todėl jas galima naudoti įvairiose patalpose. Visgi rinkdamiesi apsvarstykite ne tik tai, kur šiukšliadėžė bus pastatyta, bet ir koks atidarymo principas bus patogiausias. Taip pat nepamirškite įvertinti šiukšlių dėžės dydžio, dizaino ypatumų (patogių rankenų, skyrelio kvėpikliui).

 

Kaip išsirinkti šiukšliadėžes rūšiavimui?

 

Jei nusprendėte pasirūpinti patogiu, efektyviu rūšiavimu, įvertinkite ne tik šiukšlių dėžės vietos ypatumus. Taip pat svarbus galimas šiukšlių kiekis, talpos dizainas. Kad būtų paprasčiau, plačiau aptarsime kelis aspektus.

 

 • Šiukšliadėžių kiekis. Dažniausiai įsigyjamos trys šiukšlių dėžės, skirtos visų tipų šiukšlėms. Vėliau apgalvojama, kuri bus skirta plastikui, kuri – popieriui, kuri – buitinėms atliekoms. Jeigu žinote, kad kurios nors rūšies (pavyzdžiui, stiklo) atliekų tikrai nebus, galite įsigyti ir mažesnį kiekį.
 • Dydis. Pagalvokite, kiek ir kokių šiukšlių bus daugiausiai. Visos šiukšliadėžės rūšiavimui gali būti vienodo arba skirtingo dydžio.
 • Dizainas. Patogiausia, kai visų šiukšliadėžių dizainas vienodas, bet skiriasi spalvos. Taip galima lengviau atskirti, kur ką mesti. Jeigu nusprendėte įsigyti kelias vienodos spalvos šiukšlių dėžes, reikėtų pamąstyti, kaip kiekviena šiukšliadėžė gali būti pažymėta ir atskirta.

 

Išsirinkę prekę nepamirškite pasirūpinti tinkamais šiukšlių maišais. Jie skiriasi dydžiu, papildomomis ypatybėmis (pavyzdžiui, kvapu, spalva). Norintiems išskirtinio komforto rekomenduojame įsigyti į šiukšliadėžes dedamus kvapų laikiklius ir kvapniąsias kapsules, kurios efektyviai panaikina visus nemalonius kvapus.

 

Šiukšliadėžės – reikmenys, nepelnytai laikomi nevertais dėmesio. Paskyrę pasirinkimui laiko galite išsirinkti tokią priemonę, kuri padės pasirūpinti daugybe skirtingų poreikių: nuo patogumo iki interjero savitumo. Todėl drąsiai lyginkite skirtingus modelius ir rinkitės geriausią, o Zana.lt komanda pasirūpins, kad paprastos ir specializuotos šiukšliadėžės rūšiavimui džiugintų tiek patrauklia kaina, tiek nepriekaištinga kokybe.