Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Stiklinės

Domina tvirtos grūdinto stiklo ar krištolinės stiklinės namams, o gal maitinimo įstaigai? „Žana“ virtualiame asortimente rasite aukštos kokybės klasikinius ir nestandartinius gaminius, pritaikytus lėtam pasimėgavimui ir vis greitesniam gyvenimo tempui (kone kiekviena stilinga stikline galėsite pasirūpinti naudodamiesi išmaniosiomis buities technologijomis). Toliau apie tai, ką rasite mūsų kataloge ir į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis tinkamiausius indus specifiniams gėrimams.

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

„Žana“ stiklinės – ką rasite virtualiame mūsų kataloge?

 

Mūsų virtualiame asortimente – tiek maitinimo įstaigų, tiek stilingų namų savininkų pripažinti gaminiai. Siekiame atrinkti aukščiausius kokybės standartus garantuojančių gamintojų kūrinius. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite stiklinių įvairovę:

 

 • stiklinių rinkiniai ir pavieniai gaminiai;
 • skaidrūs ir spalvoti dizaino kūriniai;
 • įvairaus tūrio, aukšti ir žemi stiklo indai;
 • dvigubo stiklo gaminiai;
 • karštiesiems gėrimams skirtų termo stiklinių pasirinkimas;
 • indai gaiviesiems gėrimams (vandeniui, sultims, limonadui ir kt.);
 • indai stipriesiems gėrimams (viskis, brendis, konjakas ir kt.);
 • klasikinės ir netipinės formos gaminiai;
 • stiklinės ant kojelių;
 • gaminiai iš grūdinto, borosilikato stiklo ir kristalino.

 

Nesvarbu, dairotės vienspalvės ar spalvotos stiklinės, viengubo ar dvigubo stiklo indo, „Žana“ komandos atrinkti kūriniai – ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi. Juk stiklinė – vienas iš esminių, nuo kasdienio ar šventinio stalo neatsiejamų serviravimo indų. Rinkitės pavienius gaminius ar jau sukomplektuotus rinkinius.

 

Atraskite šiuolaikinių gaminių savybes

 

Tam, kad stilinga stikline bei šios nepriekaištinga išvaizda džiaugtumėtės ilgą laiką, net ir po kelių šimtų plovimų, dairykitės daikto, atitinkančio šiuolaikinio gaminio kriterijus. Kokie jie? „Žana“ kataloge ieškokite modernių stiklinių, kurios:

 

 1. sukurtos pripažintų specifinės rinkos gamintojų;
 2. gali būti šildomos mikrobangų krosnelėse ir plaunamos indaplovėse;
 3. išsiskiria draugiškesnėmis aplinkai medžiagomis;
 4. gaminamos iš naujausiomis technologijomis išgaunamų medžiagų: borosilikato, grūdinto stiklo, kristalino;
 5. išsiskiria rankų darbo dizainu.

 

Prie kiekvienos stiklo ar krištolinės stiklinės kataloge rasite išsamų informacinį aprašą. Pastebėsite, kad prie kai kurių prekių pažymėta ir dovanų pakuotė. Beje, prabangių stiklinių rinkinys, be abejonės – išskirtinė įkurtuvių, gimtadienio ar kalėdinė dovana.

 

Stiklinių tipai

 

Tiek namams, tiek maitinimo įstaigoms reikalingi skirtingi stiklinių tipai. Vienos skirtos gaiviesiems, kitos – karštiesiems arba stipriesiems gėrimams. Nors dauguma šio katalogo indų yra universalūs, vis dėlto, tam tikriems skysčiams skirtos talpos pasižymi specifinėmis savybėmis, unikaliu dizainu. Žemiau pateikiame 3 esminius gėrimų talpų tipus ir šiems būdingas savybes.

 

 • Gaiviesiems gėrimams: vandeniui, sultims, įvairiems limonadams puikiai tinka tiek vienspalvės, tiek spalvotos stiklinės. Kuriantys minimalistinius namus mūsų asortimente ras minimalistinio dizaino, skaidrias talpas. Norintiems daugiau „svorio“ siūlome storesnių sienelių, skirtingų spalvų ir raštų dizaino gaminius. Dažniausiai gaiviesiems gėrimams pasirenkamas aukščiausios kokybės įprastas arba grūdintas stiklas. Nepamirškite įvertinti reikalingo tūrio (siūloma talpa – nuo 220 ml iki 0,5 l).

 • Stipriesiems gėrimams: prabangių stipriųjų gėrimų mėgėjai dažniausiai renkasi žemas, mažesnės talpos stiklines. Šios žavi tiek griežtesnėmis minimalistinio dizaino formomis, tiek įmantresniais linkiais, raštais. Kadangi gėrimai serviruojami su ledukais, rekomenduojama rinktis storesnio stiklo arba kristalino stiklinę. Dažniausiai tai skaidrūs arba švelniai melsvi gaminiai.

 • Karštiems gėrimams (kavai ir arbatai) – karštai kavai arba arbatai siūlome rinktis vadinamąsias dvigubas, borosilikatines termo stiklines (nuo 200 ml iki 500 ml, priklausomai nuo gėrimo tipo). Jos leidžia išlaikyti tinkamą karšto gėrimo temperatūrą ilgiau, o dvigubas sluoksnis medžiagos užtikrina, kad nebus karšta Jūsų rankoms. Turbūt nė nereikia minėti unikalaus dizaino privalumo.

 

Geriausia dalis ta, kad net įmantrių formų ar prabangia stikline pasirūpinti išties paprasta. Daugelį mūsų grūdintų ar kristalino stiklinių galite plauti indaplovėse. Toliau – šiek tiek plačiau apie pačias medžiagas. Tiksliau, apie skirtingų stiklinių bei krištolinių kūrinių apdirbimo būdų privalumus.

 

Gamybos medžiagos

 

Dvejojate dėl Jums mielesnės ar praktiškesnės medžiagos? Besidairantiems gėrimų indų namams arba maitinimo įstaigoms galime pasiūlyti inovatyvias, lengvai prižiūrimas medžiagas. Vienspalvės krištolinės stiklinės gaminamos iš aukščiausios kokybės krištolo, o spalvotos – įprasto arba grūdinto stiklo. Kuo šios medžiagos skiriasi?

 

Stiklas

 

Dalis mūsų asortimente esančių gėrimų indų pagaminti iš itin aukštos kokybės stiklo. Stikliniai indai namuose pamėgti, mat su jais galima susikurti tiek kasdienį minimalistinį, tiek šventinį, subtilia elegancija dvelkiantį stalo įvaizdį. Inovatyvias, aukščiausios kokybės talpas skysčiams (tai pat ir lėkštes) drąsiai plaukite indaplovėje.

 

Karštiesiems gėrimams puikiai tinka dvigubas borosilikatinis stiklas. Specifinė medžiaga užtikrina maloniai laikomą, vėsų paviršių. Taip pat neleidžia vandens lašams kondensuotis ant paviršių – galite matyti kavos sluoksnius ir mėgautis maloniu ryto ar vakaro ritualu.

 

Grūdintas stiklas

 

Svarstote, kuo ypatingas grūdintas stiklas? Trumpai tariant, šis variantas išgaunamas įkaitinant stiklą net iki 600°C temperatūros. Tuomet, vos per kelias sekundes indai vėl atvėsinami iki kambario temperatūros. Toks staigus skirtumas lemia šios medžiagos molekulių susijungimą. Galima sakyti, kad tokiu būdu apdirbti „Žana“ grūdinti vienspalviai ar spalvoti stiklinių modeliai yra net 2,5 karto tvirtesni:

 

 • atsparesni temperatūrų skirtumams;
 • ne tokie jautrūs smūgiams.

 

Tokia tvirta, smūgiams atsparesne, mikrobangų krosnelei bei indaplovei pritaikyta stikline lengvai pasirūpinsite namuose ar maitinimo įstaigoje. Beje, tiek įprasto, tiek grūdinto stiklo indai – draugiškesni gamtai, mat yra visiškai perdirbami.

 

Kristalinas (krištolinės stiklinės)

 

Kuo skiriasi krištolas nuo kristalino? Visų pirma – tai nėra dvi visiškai skirtingos medžiagos. Galima sakyti, kad kristalinas yra novatoriška krištolo versija. Ji pasižymi išskirtinių blizgumu, skaidrumu. Inovatyvi medžiaga yra atspari smūgiams ir draugiška aplinkai.

 

Mitas, jog krištolo indų negalima plauti indaplovėje. Štai tokias tvirtas stiklines galite drąsiai plauti indaplovėje ir net po kelių šimtų plovimų džiaugtis nepakitusia serviravimo indų išvaizda.

 

Kaip tinkamai rūpintis stiklo ir kristalino stikline?

 

Tam, kad stiklinių rinkiniu džiaugtumėtės ilgus metus, svarbu šias tinkamai prižiūrėti. Kaip jau minėjome, daugelis mūsų asortimente matomų gaminių – plaunami indaplovėse. Vis dėlto, yra kelios taisyklės, kurios padės išlaikyti pirminę pirkinio išvaizdą:

 

 • vadovaukitės gamintojo nurodyta priežiūros instrukcija;
 • norėdami „atšviežinti“ blizgesį, įberkite į vandenį šiek tiek sodos, palaukite kol ši gerai ištirps ir skalaukite stiklines;
 • plaudami rankomis, nenaudokite aštrios kempinės ar šiukščiosios indų kempinės pusės;
 • nusausintas stiklines nuvalykite medvilniniu arba lininiu rankšluosčiu arba specialia šluoste.

 

Daugiau apie indų priežiūros subtilybes skaitykite mūsų patarimų skiltyje. Naujausiomis technologijomis išgautos medžiagos ir sumanus dizainas užtikrina ne tik nepriekaištingą išvaizdą, bet ir paprastą priežiūrą.

 

Turite su konkrečia stikline susijusių klausimų, o gal neradote reikalingos informacijos ar dominančios vienspalvės arba spalvotos stiklinės? Susisiekite su mumis Jums patogiu būdu – telefonu, el. paštu, žinute socialinių tinklų platformose. Padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą tiek stilingiems namams, tiek aukštą kokybę palaikančiai maitinimo įstaigai.