Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Lyginimo lentos

Modernėjančios buities prietaisų gamybos technologijos leidžia vis patogiau atlikti daugelį buities darbų. Vienas iš jų – drabužių lyginimas. Tam, kad šis procesas vyktų kuo sklandžiau, reikia ne tik kokybiško lygintuvo, bet ir pagal individualius poreikius pasirinktos geriausios lyginimo lentos. Atsižvelgdama į tai, mūsų komanda žemiau apžvelgia zana.lt asortimentą ir pateikia trumpą gidą, kaip išsirinkti jums tinkamiausią gaminį tiek nuotoliniu būdu, tiek gyvai fiziniuose salonuose.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Lyginimo lenta – patogiam drabužių lyginimui namuose

 

Kiekvienas nori kuo kokybiškiau ir greičiau atlikti buities darbus, o likusį laiką skirti sau arba artimiesiems. Drabužių plovimas, džiovinimas ir lyginimas užima didžiąją dalį buities darbų laiko. Dėl šios priežasties reikalingi kokybiški namų apyvokos reikmenys, leisiantys viską atlikti kur kas patogiau. Turėdami kokybišką lyginimo pagrindą, galėsite greitai paruošti dėvėjimui įvairaus audinio drabužius ar saldžiam miegui – patalynę.

 

Kaip pasirinkti lyginimo lentą?

 

Nesvarbu, ar domina namų apyvokos, ar virtuvės reikmenys, renkantis bet kurį gaminį būtina įvertinti skirtingus kriterijus. Žemiau pateiksime aspektus, kuriuos patariama įvertinti, norint įsigyti individualiai geriausią lyginimo lentą tiek virtualiai internetu, tiek gyvai fiziniuose salonuose.

 

1) Matmenys

 

Vienas pagrindinių kriterijų renkantis lyginimo lentą – matmenys. Nuo gaminio ilgio ir pločio priklausys, kokie drabužiai gali būti lyginami. Atsižvelkite, kokio tipo drabužius ar kitus namų tekstilės gaminius dažniausiai lyginate. Pavyzdžiui, jeigu dažniausiai lyginate vaikiškus drabužius, servetėles ar rankdarbius, rinkitės siauresnę, trumpesnę lentą. Kitu atveju, jeigu dažniausiai lyginate marškinius, patalynę ar kitą namų tekstilę – platesnį ir ilgesnį pagrindą.

 

Be to, aukštis – ne ką mažiau svarbus, mat nuo jo priklauso patogumas lyginant drabužius. Tad atsižvelkite ne tik į lentos plotį, ilgį, bet ir į kojelių aukštį. Lyginant svarbiausia, kad nugara išliktų tiesi. Atsižvelgdami į tai, įvertinkite savo ūgį ir rankų padėtį, kad būtų užtikrintas komfortas. Taip pat – apgalvokite, kur laikysite lentą, mat tai taip pat lems matmenų pasirinkimą.

 

2) Svoris

 

Nors daugelis besidairančių kompaktiško varianto dėmesį sukoncentruoja į matmenis, kartais kur kas svarbesnis yra svoris. Jis aktualus tiems, kurie turi ribotą laisvą plotą ir nori sutaupyti vietos kambaryje – juk lentą galima kabinti. Zana.lt asortimente galite rasti kompaktiškų gaminių, turinčių pakabą, leidžiančią pakabinti lentą spintoje. Tokia pakabinama lyginimo lenta neužima daug vietos, yra lengva ir kompaktiška.

 

3) Medžiagos

 

Daugumos lyginimo lentų kojelės gaminamos iš metalų lydinio. Metalai įprastai pasižymi atsparumu išoriniams veiksniams ir mechaniniams pažeidimams. Kalbant apie audinius, sakoma, kad bene geriausios lyginimo lentos audeklas – medvilnė. Natūrali medžiaga yra tvirta ir puikiai sugeria drėgmę, todėl lyginimo metu naudojamas vanduo ir garai greitai susigeria bei išgaruoja iš medžiagos.

 

4) Kaina

 

Kiekvienos lyginimo lentos kaina – skirtinga. Kaina priklauso tiek nuo matmenų, svorio, tiek nuo medžiagų, iš kurių yra pagamintas namų apyvokos reikmuo. Tikėtina, kad kokybiškų prekių kaina yra šiek tiek didesnė, tačiau kokybiškas ir funkcionalus gaminys atliks savo funkciją ne vienerius metus ir leis sutaupyti laiko.

 

Taigi, norint įsigyti tinkamiausią prekę, visi aukščiau minėti kriterijai – vienodai svarbūs. Svarbu įvertinti tiek gaminio matmenis, tiek svorį, tiek medžiagų tipą ir, žinoma – kainą. Skyrus pakankamai laiko paieškai ir tinkamai įvertinus visus aspektus, galima įsigyti optimalų kainos ir kokybės variantą.

 

Kokia lyginimo lenta geriausia?

 

Žinoma, kad kiekvienas nori įsigyti kuo kokybiškesnę ir funkcionalesnę prekę. Nesvarbu, ar domina greitpuodžiai, ar vazos, ar virtuvės įranga, kiekvienas iš gaminių turėtų atitikti keliamus lūkesčius. Konkrečiu atveju tai, kuri lyginimo lenta geriausiai išpildytų keliamus reikalavimus, priklauso nuo:

 

  • drabužių ir kitų tekstilės gaminių;
  • dydžio bei tipo;
  • lyginimo dažnumo;
  • reikalingų papildomų funkcijų;
  • patalpos ir sandėliavimo vietos ploto.

 

Atsižvelkite, kaip dažnai, kokius audinius ir kokioje patalpoje lyginate. Pavyzdžiui, jeigu turite atskirą kambarį, kuriame užsiimate drabužių skalbimu ir lyginimu, puikiai tiktų didesnės, funkcionalios Brabantia lyginimo lentos. Didelių matmenų lenta drabužiams lyginti, dažniausiai turi padėklą, skirtą lygintuvui padėti. Tai itin patogu norint pakeisti drabužio padėtį, nes lygintuvą be baimės galima pastatyti šalia ir nesijaudinti, kad įkaitęs jis bus paliktas nestabiliai ar pažeis paviršius.

 

Visgi, jeigu gyvenate nedideliame būste ar lyginate rečiau, rekomenduojame įsigyti sulankstomą lentą. Sulankstoma lyginimo lenta yra kompaktiška, nes gali būti lengvai sandėliuojama spintos nišose ar pakabinama. Tiek didesnes, tiek mažesnes lyginimo lentas galite įsigyti ir zana.lt virtualiame asortimente arba viename iš fizinių salonų.

 

Ieškote lyginimo lentos internetu, tačiau pritrūkote informacijos apie konkrečią prekę, o gal sunku apsispręsti? Susisiekite su mumis jums patogiausiu būdu – telefonu, el. paštu arba žinute socialiniuose tinkluose. Mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus ir padėsime išsirinkti ilgus metus džiuginsiančią prekę.