Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Dubenėliai

Norite atnaujinti stalo serviravimo indus ir domina dubenėliai sriubai ar kitiems produktams? Zana.lt asortimente rasite skirtingų formų, dydžių, raštų gaminius. Svarbiausia, kad dubenėlio dizainas derėtų tiek prie namų interjero stiliaus, tiek prie kitų serviravimo įrankių. Mūsų komanda paruošė trumpą gidą, kuris leis patogiai pasirinkti optimaliausią variantą internetu arba viename iš fizinių salonų.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Dubenėliai maisto patiekimui

 

Serviruojant šventinį ar kasdienį stalą, svarbu, kad kiekviena detalė harmoningai derėtų viena su kita. Pagrindinio patiekalo lėkštė, dubenėlis, stalo įrankiai ir taurė kartu turi atrodyti estetiškai. Maistas, patiektas išvaizdžiuose induose, atrodo kur kas patraukliau, todėl patiekalu dar maloniau mėgautis. Toliau apžvelkime dubenėlių tipus, kuriuos galite rasti ir Zana.lt kataloge.

 

 

Dubenėliai sriubai

 

Dubenėlis skirtas skysčiams yra gilesnis tam, kad išlaikytų šilumą ilgesnį laiką. Šie indai įprastai būna nuo 10 cm iki 22 cm skersmens, priklausomai nuo kraštų formos. Kuo kraštai labiau nutolę vienas nuo kito, tuo didesnis dubenėlio skersmuo. Mažesnio skersmens indus, pavyzdžiui, 6 cm, galima naudoti sultiniams ar padažams serviruoti.

 

Stalo serviravimui dažniausiai naudojami porcelianiniai ir stikliniai dubenėliai sriubai. Išskirtiniai ornamentai ar piešiniai ant indo leis sukurti savitą stilių. Dubenėlis, pagamintas pagal inovatyvias gamybos technologijas – apsaugotas nuo įbrėžimų. Įsigiję kokybišką gaminį būsite tikri, kad po ilgo naudojimo šis nepraras savo prekinės išvaizdos.

 

Gaminiai kitiems produktams

 

Šiandien šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia sukurti unikalaus dizaino ir įdomios formos gaminius. Zana.lt salonuose galite įsigyti ir netradicinės formos dubenėlius. Pavyzdžiui, nelygių kraštų stiklinis dubuo suteiks puošnumo bet kokiam namų interjerui. Stikliniuose dubenyse galima laikyti vaisius ar daržoves ir šiuos padėti ant valgomojo stalo ar stalviršio.

 

Rengiant draugų susibūrimą ir serviruojant švedišką stalą, netaisyklingų formų gaminiai gali stilingai papuošti susitikimo vietą – jie tampa ne tik indais, bet ir akcentais. Šiuose dubenėliuose galima patiekti tiek desertus, tiek užkandžius. Zana.lt asortimente galite rasti ir dubenėlių su dangteliais. Stikliniai dubenėliai su dangteliais gali sumažinti išmetamo maisto kiekį.

 

Čia taip pat galite rasti ir metalinius indus. Metaliniai dubenėliai yra kur kas didesni, todėl dažniausiai jie naudojami ir maisto gamybos procesuose. Dubenėlis, išlietas iš vientiso nerūdijančio plieno, pasižymi patvarumu. Šį patogu prižiūrėti, nes medžiaga atspari staigiems temperatūros pokyčiams. Tokius indus galima plauti indaplovėje.

 

Kaip išsirinkti dubenėlius?

 

Kiekvienas virtuvės įrankio pasirinkimas priklauso nuo interjero subtilybių ir individualių poreikių. Nesvarbu, domina keptuvėsgreitpuodžiai ar serviravimo indai, prieš įsigyjant bet kokį gaminį reikėtų įvertinti skirtingus kriterijus. Rinkdamiesi dubenėlius atkreipkite dėmesį į šių:

 

  • paskirtį;
  • formą;
  • dydį;
  • spalvą.

 

Vienas svarbiausių kriterijų – paskirtis. Rinkdamiesi dubenėlį, pagalvokite, ar jame ketinate tiekti maistą, ar šį gaminti. Ruošiant patiekalą, patogumas yra svarbesnis nei dizainas, o tiekiant maistą – vertėtų atkreipti dėmesį būtent į dizainą, dydį. Gaminio dizainas, tiksliau, spalvos, raštai, formos, leis nuspręsti, koks dubenėlis harmoningai įsilietų į vyraujantį interjero stilių ir kuriamą šventės nuotaiką. Tik tinkamai apgalvotas pirkinys patenkins lūkesčius, leis stalą serviruoti ne tik stilingai, bet ir patogiai.

 

Sunku apsispręsti, metaliniai ar stikliniai dubenėliai sriubai ar kitiems patiekalams geriausiai išpildytų jūsų lūkesčius, o gal turite su specifiniu gaminiu susijusių klausimų? Drąsiai kreipkitės jums patogiu būdu – telefonu, el. paštu ar žinute socialiniuose tinkluose. Mielai patarsime ir padėsime išrinkti tinkamiausius dubenėlius.