Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Prieskoninės

Domina stikliniai indeliai prieskoniams laikyti, o gal ieškote dailios cukrinės šventiniam stalui? Zana.lt virtualiame asortimente rasite skirtingų dydžių, formų gaminius, pasižyminčius aukščiausia kokybe. Nesvarbu, kokios medžiagos gaminys domina, svarbiausia, kad šis būtų patvarus bei patogus gaminant maistą. Žinoma, kuriant stilingus namus ar šventės erdves, svarbus ir daiktų dizainas. Čia sužinosite, kuo ypatingas „Žana“ asortimentas ir rasite naudingus patarimus, kaip išsirinkti tinkamiausias prieskonines internetu ar fiziniuose salonuose.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Prieskonių indeliai – patogumas ir tvarka virtuvėje

 

Maistą gaminame kone kiekvieną dieną, tad nenuostabu, kad pagardų pasirinkimas namuose – itin platus. Šiais gardiname kiekvieną patiekalą, suteikdami jam sodrų skonį ir aromatą. Norint išsaugoti visas pagardų savybes, būtina šiuos laikyti tam tinkamuose induose.

 

Kokybiškos prieskoninės:

 

  • užtikrina ilgesnį pagardų galiojimo laiką ir išsaugo jų kokybę (skonį, kvapą);
  • neleidžia drėgmei paveikti prieskonių konsistencijos.

 

Be to, indeliai prieskoniams palaiko tvarką virtuvėje ir leidžia stilingai rūšiuoti norimus prieskonius skirtinguose indeliuose. Toliau trumpai aptarsime Zana.lt asortimente esančias prieskonines.

 

Cukrinė

 

Priklausomai nuo naudojimo būdo, cukrinės dažniausiai gaminamos iš stiklo arba porceliano. Stiklinę cukrinę su metaliniu dozatoriumi lengva naudoti, šią užtenka tik paversti ir cukrus pradeda byrėti. Porcelianinės cukrinės dažniausiai būna su dangteliais. Porceliano cukrinė gaminama pagal specialią technologiją, ji ne tik atrodo stilingai, bet yra tvirta ir ilgaamžė. Puošnūs linkiai, išraiškingi ornamentai puikiai tinka serviruojant šventinį stalą.

 

Druskinė

 

Druskinės dažnai gaminamos tiek iš metalo, tiek iš porceliano, tiek iš stiklo ar plastiko. Dėl atsparumo dūžiams, metalinė druskinė yra itin patogi kasdieniam naudojimui. Kaip ir cukrinė, taip ir porcelianinė, išraiškingų linkių druskinė itin tinka serviruojant šventinę vakarienę ar norint dekoruoti restorano stalą.

 

Pipirinė

 

Zana.lt kataloge galite rasti stiklines pipirines su nerūdijančio plieno dangteliu. Jeigu norite pagrindinius prieskonius visada turėti po ranka, laikykite šiuos ant stalo ar virtuvinio stalviršio. Įprastai druskinė ir pipirinė komponuojamos kartu ir dedamos į specialų stovą. Galite įsigyti dviejų arba trijų dalių stovą, į pastarąjį dedamas ir indas krapštukams laikyti.

 

Prieskonių malūnėlis

 

Norintiems kuo šviežesnio pagardų aromato ir skonio puikiai tinka elektrinis prieskonių malūnėlis pipirams arba druskai. Pagal poreikį galite įsigyti tiek paprastus, rankinius, tiek elektrinius malūnėlius. Malūnėlis pipirams ar druskai gali būti, pavyzdžiui, nuo 12 cm iki 40 cm aukščio. Nesvarbu, domina malūnėlis druskai ar pipirams, atsižvelkite į gaminimo įpročius ir vyraujantį virtuvės interjero stilių. Nuo to priklausys, kokio dizaino, aukščio ir veikimo principo malūnėlis prieskoniams geriausiai tiktų virtuvėje.

 

Kiti prieskonių indeliai

 

Zana.lt virtualiame kataloge taip pat galite įsigyti malūnėlius riešutams ar kavos pupelėms smulkinti. Šie stikliniai prieskonių indeliai leis matyti, kiek riešutų ar pupelių dar liko ar kiek kavos susmulkinote. Stilingas ir patogus indelis kavai malti turi skirtingus malimo nustatymus, todėl galima mėgautis gardžiu espresu ar karštu vandeniu plikyta kava.

 

Dairotės gaminių savo restoranui, kavinei? Kadangi profesionaliose HORECA virtuvėse vyksta intensyvus gaminimas, rekomenduojame įsigyti metalinius indelius prieskoniams. Šie yra atsparūs dūžiams ir įprastai yra didesnės talpos. Pavyzdžiui, šiame kataloge galite rasti metalinius indelius cukraus pudrai ar sūrio drožlėms.

 

Visos prieskoninės internetu Zana.lt kataloge užsakomos patogiai, vos keliais mygtukų paspaudimais. Jos pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų. Šios užtikrina gaminio ilgaamžiškumą ir patogumą naudojantis prieskoninėmis ar malūnėliais. Toliau pateikiame gidą, kuris leis išsirinkti tinkamiausią gaminį per nuotolį.

 

Kaip išsirinkti tinkamiausias prieskonines internetu?

 

Nesvarbu, domina puodaivirtuviniai peiliai ar prieskoninės internetu – visi virtuvės reikmenys turi būti gerai apgalvoti. Ieškodami gaminių kasdieniam naudojimui, atsižvelkite į maisto gaminimo zonos ir valgomojo interjero stilių, dominuojančias spalvas. Šie dažniausiai padiktuoja, kokio gaminio verta dairytis.

 

Pavyzdžiui, jeigu jūsų namuose dominuoja skandinaviškas stilius, medienos imitacijos prieskonių indeliai harmoningai įsilies į interjerą. Modernaus, šiuolaikinio stiliaus namuose metalinis elektrinis malūnėlis prieskoniams stilingai derės su kitomis virtuvės detalėmis, o klasiką virtuvėje puikiai išlaikys porcelianinės prieskoninės.

 

Žinoma, verta paminėti, kad čia svarbiausi – asmeniniai poreikiai, keliami lūkesčiai. Nuo kasdienių gaminimo įpročių priklausys, kokio veikimo principo prieskonines įsigyti. Elektrinius gaminius galima lengvai naudoti viena ranka, paspaudus vos vieną mygtuką. Įprasti malūnėliai pipirams ar druskai turi dviejų skirtingų dydžių griovelių mechanizmą ir veikia priešingų krypčių sukimo principu.

 

Nesvarbu, ar prieskoninės ieškote namams, ar profesionaliai virtuvei, patikimo gamintojo indeliai prieskoniams atitiks jūsų keliamus lūkesčius. Turite neatsakytų klausimų, o gal sunku apsispręsti? Susisiekite jums patogiausiu būdu – telefonu, el. paštu arba žinute socialiniuose tinkluose. Mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus ir padėsime išsirinkti tinkamiausius virtuvės gaminius.