Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Termosai

Puodelis karšto, aromatingo gėrimo – tai, kas tiesiog būtina keliaujant ar rūpinantis viešbučio, restorano lankytojais. Termosas kavai ar arbatai, siekiant tokio tikslo dažnai yra patogiausia, ekonomiškiausia išeitis. Šiame Zana.lt kataloge lengvai rasite indą, puikiai tinkantį ir kasdienėms kelionėms ar ilgesnėms išvykoms, ir gausių svečių poreikiams patenkinti. Pateikiame kelis aspektus, kuriuose vertėtų apgalvoti prieš renkantis termosą.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Kaip jie gali būti panaudojami?

 

Tai gali būti labai universalūs indai: juos panaudosite daugelyje gyvenimo situacijų. Pateikiame keletą punktų, pagal kuriuos bus lengviau pasirinkti, kokio termoso gali reikėti bei kokių jų yra:

 

 • Maisto termosai. Šie indai skirti patiekalams, todėl jie dažnai būna didesni nei tie, kurie naudojami gėrimams. Termosas maistui laikyti pravers norint palaikyti pageidaujamą gaminių temperatūrą, nesvarbu, ar keliaujate, ruošiatės iškylai, šventei, ar tiesiog norite išlaikyti juos šiltus ilgesnį laiko tarpą. Pietų termosas – puikus pasirinkimas norint pasistiprinti darbe ir išlikti produktyviems iki pat vėlyvo vakaro.
 • Termosas arbatai ar kavai. Jų yra įvairių talpų. Tokie indai gali būti individualūs, atrodantys kaip puodeliai. Šie yra mažesnės talpos. Jie – stilingi ir mieli kasdieniam naudojimui. Taip pat galite rasti ir didesnės talpos termosų, skirtų dideliems kiekiams skysčių laikyti.

 

Rinkdamiesi juos, nesvarbu, ar tai termosai maistui, ar skirti skysčiams, atsižvelkite į jų dizainą. Juk maloniau, kai pietaujant ar gardžiuojantis šiltu gėrimu indas atitinka jūsų stilių ir nuotaiką.

 

Termosų rūšys

Priklausomai nuo norų ir galimybių, galite rinktis iš šių termosų rūšių:

 

 • Plastikiniai termosai. Jie puikiai tinka tuo atveju, jei norisi kažko paprasto, tačiau itin patogaus. Tokie termosai gerai pritaikyti kasdieniam naudojimui. Šie indai – patvarūs ir lengvai prižiūrimi. Galite rinktis iš plataus dizaino, spalvų asortimento. Visi šie termosai gali išlaikyti gėrimus šiltus daugiau nei 10 val. Tai puikūs kavos termosai, kurie išlaikys šį tonizuojantį gėrimą šiltą ir gardų.
 • Nerūdijančio plieno termosai kavai, arbatai, kitkam. Tai – sprendimas tiems, kurie vertina ypatinga tvirtumą, šilumos išlaikymą, ilgaamžiškumą. Nerūdijančio plieno termosas itin pravers ilgų kelionių, žygių metu arba organizuojant pobūvį. Galite rinktis tiek nedidelį, 500 ml, tiek didesnį, pvz., 5 l talpos indą. Šie termosai taip pat pasižymi dizaino įvairove, tad prireikus juos lengvai priderinsite prie interjero.

 

Elektroninėje parduotuvėje Zana.lt galite rasti termosų, atitinkančių jūsų lūkesčius ir standartus. Tuo įsitikinti galite patys.

 

Į ką dar atsižvelgti renkantis termosą?

 

Tam, kad išsirinktumėte tinkamą termosą, vien gamybos medžiagų, talpos įvertinimo gali nepakakti. Jei norite, kad naujasis termosas pateisintų visus lūkesčius, siūlome pasinaudoti dar keliais mūsų patarimais.

 

 • Jei norisi itin patvaraus, patikimo daikto, vertėtų rinktis tokį, kuris yra pagamintas iš nerūdijančio plieno. Plienas ne tik padeda skysčiui ilgiau išlikti karštam, bet ir geriau atlaiko mechaninį poveikį.
 • Kaina ir dizainas – ne visuomet lemiami kriterijai. Nors Zana.lt pristatoma tik patyrusių, visame pasaulyje puikiai žinomų gamintojų produkcija, rekomenduojame nepamiršti įvertinti visų poreikių – nuo to, kiek žmonių naudosis termosu, iki to, ar termose laikysite tik gėrimus, ar ir patiekalus.
 • Atsižvelkite į tai, kiek laiko termoso turinys turėtų likti karštas. Kaip jau minėta, mažas plastikinis termosas puikiai išlaiko turinį karštą daugiau nei 10 val. Tačiau turime ir tokių modelių, kuriuose aukšta temperatūra išlaikoma ilgiau nei 24 val. Pasirinkimas labiausiai priklauso nuo termoso naudojimo aplinkybių – ar planuojate trumpą žygį, kelionę į darbą, paskaitas, ar šeimos išvyką, svečių maitinimą.
 • Atsižvelkite į tai, kiek laiko termoso turinys turėtų likti karštas. Kaip jau minėta, mažas plastikinis termosas puikiai išlaiko turinį karštą daugiau nei 10 val. Tačiau turime ir tokių modelių, kuriuose aukšta temperatūra išlaikoma ilgiau nei 24 val. Pasirinkimas labiausiai priklauso nuo termoso naudojimo aplinkybių – ar planuojate trumpą žygį, kelionę į darbą, paskaitas, ar šeimos išvyką, svečių maitinimą.
 • Įvertinkite papildomus privalumus. Termosai arbatai gali būti papildyti specialia talpa arbatžolėms, patogiu dangteliu su papildomu puodeliu, apsauga nuo atsitiktinio skysčių išsiliejimo ir kitais priedais.

 

Puikiai visus poreikius atitinkantis gėrimų ar maistinis termosas – tai, kas leis mėgautis didesniu komfortu ir sutaupyti. Neskubėkite – tegul indas būna apgalvotu pirkiniu, kuris džiugins ilgus metus. Dvejojate dėl to, kas darbo kelionėms, šeimos išvykoms ar svečių maitinimui tiks geriausiai? Drąsiai klauskite patarimo Zana.lt komandos: mielai padėsime pateisinti tiek funkcionalumo, dizaino, tiek kainos lūkesčius.