Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Termosai

Puodelis karšto, aromatingo gėrimo – tai, kas tiesiog būtina keliaujant ar rūpinantis viešbučio, restorano lankytojais. Termosas siekiant tokio tikslo dažnai yra patogiausia, ekonomiškiausia išeitis. Šiame Zana.lt kataloge lengvai rasite indą, puikiai tinkantį ir kasdienėms kelionėms ar ilgesnėms išvykoms, ir gausių svečių poreikiams patenkinti. Pateikiame kelis aspektus, kuriuose vertėtų apgalvoti prieš renkantis termosą. 
Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Rūšys ir funkcijos

Priklausomai nuo norų ir galimybių, galite rinktis iš šių termosų rūšių:

 • Plastikiniai termosai. Jie puikiai tinka tuo atveju, jei norisi kažko paprasto, tačiau itin patogaus. Tokie termosai gerai pritaikyti kasdieniam naudojimui. Šie indai – patvarūs ir lengvai prižiūrimi. Galite rinktis iš plataus dizaino, spalvų asortimento. Visi šie termosai gali išlaikyti gėrimus šiltus daugiau nei 10 val. 
 • Nerūdijančio plieno termosai. Tai – sprendimas tiems, kurie vertina ypatinga tvirtumą, šilumos išlaikymą, ilgaamžiškumą. Nerūdijančio plieno termosas itin pravers ilgų kelionių, žygių metu arba organizuojant pobūvį. Galite rinktis tiek nedidelį, 500 ml, tiek didesnį, pvz., 5 l talpos indą. Šie termosai taip pat pasižymi dizaino įvairove, tad prireikus juos lengvai priderinsite prie interjero. 

Elektroninėje parduotuvėje Zana.lt galite rasti termosų, skirtų ne tik kavai ar arbatai, bet ir maistui. Tam, kad reikiamą modelį rastumėte dar lengviau ir greičiau, rekomenduojame naudotis patogia paieška, filtrais.  

Į ką dar atsižvelgti renkantis termosą? 

Tam, kad išsirinktumėte tinkamą termosą, vien gamybos medžiagų, talpos įvertinimo gali nepakakti. Jei norite, kad naujasis termosas pateisintų visus lūkesčius, siūlome pasinaudoti dar keliais mūsų patarimais. 

 • Jei norisi itin patvaraus, patikimo daikto, vertėtų rinktis tokį, kuris yra pagamintas iš nerūdijančio plieno. Plienas ne tik padeda skysčiui ilgiau išlikti karštam, bet ir geriau atlaiko mechaninį poveikį. 
 • Kaina ir dizainas – ne visuomet lemiami kriterijai. Nors Zana.lt pristatoma tik patyrusių, visame pasaulyje puikiai žinomų gamintojų produkcija, rekomenduojame nepamiršti įvertinti visų poreikių – nuo to, kiek žmonių naudosis termosu, iki to, ar termose laikysite tik gėrimus, ar ir patiekalus. 
 • Atsižvelkite į tai, kiek laiko termoso turinys turėtų likti karštas. Kaip jau minėta, mažas plastikinis termosas puikiai išlaiko turinį karštą daugiau nei 10 val. Tačiau turime ir tokių modelių, kuriuose aukšta temperatūra išlaikoma ilgiau nei 24 val. Pasirinkimas labiausiai priklauso nuo termoso naudojimo aplinkybių – ar planuojate trumpą žygį, kelionę į darbą, paskaitas, ar šeimos išvyką, svečių maitinimą. 
 • Įvertinkite papildomus privalumus. Termosai gali būti papildyti specialia talpa arbatžolėms, patogiu dangteliu su papildomu puodeliu, apsauga nuo atsitiktinio skysčių išsiliejimo ir kitais priedais. 

Puikiai visus poreikius atitinkantis indas – tai, kas leis mėgautis didesniu komfortu ir sutaupyti. Neskubėkite – tegul termosas būna apgalvotu pirkiniu, kuris džiugins ilgus metus. Dvejojate dėl to, kas darbo kelionėms, šeimos išvykoms ar svečių maitinimui tiks geriausiai? Drąsiai klauskite patarimo Zana.lt komandos: mielai padėsime pateisinti tiek funkcionalumo, dizaino, tiek kainos lūkesčius.