Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Žnyplės maistui

Virtuvėje pritrūkote universalaus įrankio, skirto patiekalui gaminti ar šį serviruoti, todėl domina žnyplės maistui? Zana.lt asortimente rasite skirtingų formų, dydžių ir ilgių gaminius. Svarbiausia, kad žnyplių dizainas būtų patogus naudoti. Mūsų komanda paruošė trumpą gidą, kuris leis patogiai pasirinkti optimaliausią variantą internetu arba viename iš fizinių salonų.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Žnyplės maistui – universalus įrankis

 

Virtuvėje daiktų kiekis – itin didelis: nuo smulkių virtuvinių įrankių iki stambesnės įrangos. Norint kuo sklandžiau pasigaminti mėgstamą patiekalą, gali prireikti skirtingų įrankių. Pavyzdžiui, žnyplės maistui – vienas iš universaliausių ir būtiniausių virtuvės įrankių. Šias galima naudotis gaminant tiek namuose, tiek gamtoje. Toliau peržvelgsime kelis žnyplių tipus, kuriuos galite rasti ir zana.lt asortimente.

 

Kepimo žnyplės

 

Dėl kepimo metu sklindančio karščio kepimo žnyplės įprastai būna su ilgesnėmis rankenomis. Zana.lt asortimente galite rinktis žnyples nuo 25 iki 40 cm ilgio. Jeigu dažniau gaminate ant atviros ugnies, rinkitės ilgesnius gaminius, kad išvengtumėte nemalonaus nudegimo. Paprastai gaminiai skirti kepimui gaminami iš:

 

 • nerūdijančio plieno;
 • silikono.

 

Vienos kepimo žnyplės gali būti pagamintos tik iš vienos medžiagos, o kitos – iš dviejų. Rinkdamiesi tokį virtuvės reikmenį, atsižvelkite į savo gaminimo įpročius, taip pat įvertinkite, kuri medžiaga malonesnė liesti. Be to, visi gaminiai, esantys kataloge – atsparūs karščiui, juos galima plauti ir indaplovėje.

 

Užkandžių, salotų žnyplės

 

Virtuvės reikmenys skirti naudoti šaltiems patiekalams ar užkandžiams yra su trumpesnėmis rankenomis. Zana.lt kataloge galite įsigyti skirtingo ilgio gaminių, pavyzdžiui:

 

 • 12 cm;
 • 19 cm;
 • 22,5 cm;
 • 24 cm.

 

Trumpesni reikmenys skirti cukrui ar užkandžiams, ilgesni – šaltiems patiekalams, pavyzdžiui, salotoms. Salotų žnyplės įprastai yra su skirtingomis žnyplių pusėmis, kai viena yra šaukšto formos, o kita – šakutės. Toks dizainas leidžia tvirtai paimti ir išlaikyti patiekalą, šį dedant į lėkštę.

 

Taigi, rinkdamiesi tokį daiktą, atsižvelkite, kam jį ketinate naudoti. Pavyzdžiui, serviruodami šventinį stalą ir tinkamai sudėlioję įrankius, šalia užkandžių padėkite žnyples. Užsukę svečiai žinos, kad toks įrankis skirtas būtent tam patiekalui ar užkandžiui įsidėti. Kitu atveju, jeigu ieškote reikmens, kuris leistų patogiai gaminti maistą, įvertinkite šio atsparumą karščiui ir rankenos patogumą.

 

Domina žnyplės maistui, tačiau sunku apsispręsti, kurių dizainas pateisintų keliamus lūkesčius? O gal turite su specifiniu gaminiu susijusių klausimų? Drąsiai kreipkitės jums patogiu būdu – telefonu, el. paštu ar žinute socialiniuose tinkluose. Esame pasiruošę patarti ir padėti išsirinkti tinkamiausius virtuvės reikmenis.