Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Lėkštės užkandžiams

Serviruojant šventinį stalą sunku apsieiti be daugelio priemonių. Užkandžių lėkštė – stilingas ir praktiškas virtuvės ar valgomojo zonos elementas. Tinkamai parinktas gaminys leidžia stilingai ir sklandžiai mėgautis ne tik užkandžiais, bet ir desertais prie kavos ar arbatos. Čia rasite naudingas įžvalgas, kurios leis pasirinkti optimaliausią variantą per nuotolį ar fiziniame salone. Skaitykite apie skirtingus dizainus, medžiagas, gaminių paskirtį.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Užkandžių lėkštės – kasdienai ir šventėms

 

Serviruojant stalą, svarbu, kad stalo įrankiai, indai ir aksesuarai derėtų prie vyraujančio interjero stiliaus. Žinoma, verta atsižvelgti ir į užkandžių tipą, nuo to priklausys, koks indas geriausiai atitiktų keliamus lūkesčius. Pavyzdžiui, jeigu norite serviruoti didesnį kiekį užkandukų, puikiai tiks didesnė lėkštė užkandžiams, jeigu pavienius desertus – mažesnė.

 

Zana.lt asortimente rasite platų desertų ir užkandukų lėkščių pasirinkimą. Didžioji dalis indų – atsparūs staigiems temperatūrų pokyčiams, todėl juos galima drąsiai plauti indaplovėje. Aukšta indų kokybė užtikrina ilgaamžiškumą ir patrauklią išvaizdą. Žinoma, norint turėti ilgaamžį gaminį, reikia šį tinkamai prižiūrėti. Kaip tinkamai prižiūrėti indus galite sužinoti paspaudę ant šios nuorodos.

 

Lėkštės užkandžiams – kam jos naudojamos?

 

Naujausios gamybos technologijos leidžia sukurti skirtingus gaminius, skirtingiems poreikiams patenkinti. Zana.lt virtualiame kataloge rasite kelių tipų gaminius:

 

 • įprastas lėkštes;
 • lėkštutes, dedamas po kitais indais.

 

Užkandžių lėkštės dažniausiai būna lygaus paviršiaus, kai kurių iš jų kraštai gali būti „pakelti“. Taip pat galite rasti ir lėkštutes, dedamas po puodeliais ar indais sultiniui. Lėkštutė, kuri yra skirta naudoti po puodeliu, gali būti naudojama ir nedidelio deserto patiekimui. Šios dažniausiai būna mažesnio skersmens.

 

Kaip išsirinkti gaminį?

 

Nesvarbu, domina kepimo formospuodai ar stalo aksesuarai – visi virtuvės ar valgomojo reikmenys turi atitikti keliamus lūkesčius. Ieškodami indo užkandžiams ar desertams patiekti, įvertinkite kelis aspektus, kuriuos aptarsime žemiau.

 

 • Forma. Zana.lt kataloge rasite kelių skirtingų formų lėkščių: apvalias, ovalias, kvadratines, stačiakampes ir netaisyklingos formos. Viena universaliausių formų – apvali. Apvali lėkštė užkandžiams dera kone prie bet kokio interjero stiliaus ir kuriamos nuotaikos.

 • Dydis. Įvertinkite, kokiems užkandžiams ar desertams naudosite konkrečią lėkštę. Nuo to priklausys, kokio dydžio gaminys geriausiai pateisint keliamus lūkesčius. Virtualiame asortimente rasite skirtingo skersmens lėkščių, pavyzdžiui, nuo 11 iki 28 cm.

 • Spalva. Zana.lt kataloge galite rasti tiek vienspalvių, tiek margų, išskirtiniais raštais papuoštų gaminių. Ieškantiems universalios desertų ar užkandžių lėkštės, patariame rinktis neutralias spalvas. Universalios spalvos leidžia rinktis įdomesnių raštų servetėles ir kitus stalo aksesuarus.

 • Medžiaga. Užkandžių lėkštės estetines ir funkcines savybes lemia medžiaga, iš kurios yra pagaminta. Zana.lt kataloge esantys indai gaminami iš porceliano, grūdinto ir paprasto stiklo. Visi jie gaminami naudojant inovatyvias gamybos technologijas. Tokiu būdu pagaminami įbrėžimams ir staigiems temperatūrų pokyčiams atsparūs daiktai.

 

Ieškodami gaminio įvertinkite, kokį patiekalą ketinate jame patiekti ir, žinoma, vyraujantį namų interjero stilių. Nuo to priklausys, kokios spalvos, formos gaminys harmoningai įsilietų į kuriamą nuotaiką. Be to, atsižvelkite ir į valgančiųjų skaičių, stalo dydį bei asmeninius įpročius. Dažniausiai šie kriterijai padiktuoja, kokio dydžio lėkštę geriausia įsigyti.

 

Sunku apsispręsti, kuri desertų ar užkandžių lėkštė geriausiai išpildytų jūsų lūkesčius, o gal turite su specifiniu gaminiu susijusių klausimų? Drąsiai kreipkitės jums patogiu būdu – telefonu, el. paštu ar žinute socialiniuose tinkluose. Mielai patarsime ir padėsime išrinkti tinkamiausias lėkštes užkandukams ar desertams patiekti.