Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Lėkštės

Virtuvėje sunku apsieiti be daugelio priemonių ir įrankių, o lėkštės – neabejotinai viena iš jų. Tinkamai parinkti šie indai leidžia mėgautis maistu patogiai ir netgi prisideda prie bendros virtuvės ar stalo estetikos. Lėkštės pasižymi skirtingomis ne tik spalvomis ir formomis, bet ir savo paskirtimi. Zana.lt kataloge – lėkštės internetu, kurios visuomet papuoš Jūsų stalą.

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Lėkštės skirtingoms progoms

Lėkštes geriausia rinktis įvertinus jų specifinę paskirtį. Įprastai lėkštės skirstomos į šias pagrindines kategorijas, kurias rasite ir Zana.lt:

·      pietums;

·      sriubai;

·      užkandžiams;

·      serviravimui.

Kiekvienai kategorijai skirti indai pasižymi įvairiausiomis formomis, spalvų gama, pagaminimo medžiaga. Kai kurios lėkštės yra puošnesnės, prašmatnesnės ir labiau tinka ypatingoms progoms ar šventėms, o kitos gali būti puikiai naudojamos kasdien. Taigi, viskas priklauso tik nuo Jūsų poreikių.

Svarbūs pasirinkimo kriterijai

Vieno tipo lėkštė, deja, netiks visiems patiekalams, tad prieš įsigyjant svarbu atsižvelgti tiek į maistą, kuris bus iš jos valgomas, tiek į kitus aspektus. Kad užsakytos lėkštės internetu Jus tenkintų, rinkitės atidžiai ir skirkite pakankamai dėmesio šiems kriterijams:

·      plotis. Indo dydis svarbus dėl kelių priežasčių: jis lemia ne tik tai, kiek maisto bus galima į jį įdėti, bet ir tai, kiek lėkščių pavyks patiekti ant stalo. Čia, tikėtina, gali tekti ieškoti kompromiso. Iš mažos lėkštės ne visuomet patogu valgyti, tačiau, jei stalas yra nedidelis, didesnis kiekis platesnių lėkščių tiesiog netilps.

·      gylis. Jeigu valgysite sriubą, rizotą ar panašius patiekalus, Jums neabejotinai reikės gilesnės lėkštės. Šios gali būti kelių formų: plačiais, tvirtais kraštais su pakankamu įdubimu viduryje arba aukštais kraštais.

·      forma. Lėkštės internetu yra skirtingų formų, tad jomis galima lengvai papuošti stalą. Apvalios lėkštės, žinoma, nenustos būti madingos ir populiarios, visgi, jei norite kiek labiau nestandartinių virtuvės indų, galite rinktis kvadratines, stačiakampes, ovalias ar neįprastos formos lėkštes.

·      pagaminimo medžiaga. Įprastos medžiagos, naudojamos indų gamybai – paprastas ar grūdintas stiklas, porcelianas ar keramika. Tačiau Zana.lt rasite ir gaminių iš kaulinio porceliano, plastiko, opalo stiklo.

·      spalva ir dekoravimas. Lėkščių spalva ir dekoravimo būdai – subtilus būdas ne tik suteikti žaismingumo stalo serviruotei, bet ir pagyvinti valgomojo interjerą. Derinkite indus prie jau esamų baldų ir dekoracijų arba paverskite jas stilingu akcentu.

Išsirinkti tinkamas lėkštes nebus sudėtinga, jeigu tiksliai žinosite savo poreikius. Užsakytos lėkštės internetu Jūsų namus pasieks per keletą dienų. Indus taip pat galite rasti ir mūsų fiziniuose salonuose, kurių kontaktai ir adresai nurodyti svetainėje. Siūlome ne tik patogų pristatymą, bet ir prekių grąžinimo garantiją, todėl užsisakyti galite be jokios rizikos. Jeigu turite klausimų, nedvejodami kreipkitės į mus telefonu arba el. paštu.