Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Skalbinių džiovyklės

Namų ruošos darbus apima grindų siurbimas, indų plovimas ir, žinoma, drabužių skalbimas. Tad nei vieni namai neįsivaizduojami be rūbų džiovyklos. Skalbinių džiovykla skirta sukabinti švarius skalbinius, kol jie išdžiūsta. Džiovyklės dažniausiai būna statomos namuose, vonioj kambaryje ar namo kieme, terasoje. Tam, kad pavyktų įsigyti tinkamiausią džiovyklę, dalinamės zana.lt specialistų naudingomis įžvalgomis bei apžvelgiame virtualų džiovyklių asortimentą.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Rūbų džiovyklos – natūraliam skalbinių džiovinimui

 

Rūbų džiovykla – praktiškas ir funkcionalus namų baldas. Džiovyklą dažniausiai renkasi tie, kurių namuose nėra elektrinės skalbinių džiovyklės. Visgi, tiek pakabinama, tiek pastatoma skalbinių džiovykla puikiai atlieka savo funkciją net tada, kai reikia išdžiauti didesnį kiekį drabužių.

 

Skalbinių džiovyklų tipai

 

Modernėjančios gamybos technologijos leidžia rinktis iš plataus prekių asortimento. Kaip ir lyginimo lentos, taip ir skalbinių džiovyklos gali būti skirtingų tipų. Vienos drabužių džiovyklos puikiai tinka didelėse erdvėse, o kitos – mažesnėse. Tad toliau apžvelgsime kiekvieną tipą išsamiau.

 

Pastatoma, sulankstoma skalbinių džiovykla

 

Bene visą mūsų asortimentą sudaro pastatomos, sulankstomos skalbinių džiovyklos. Šios itin lengvai susilanksto ir dėl savo kompaktiško dydžio leidžia sutaupyti vietą namuose. Taip pat sulankstoma drabužių džiovykla turi užtrauktus transportavimui net su pakrautais skalbiniais ir vaikų apsaugai nuo sulankstymo. Be to. Šių džiovyklų šoninių kraštų aukštis gali būti reguliuojamas, todėl ji puikiai tinka tiek mažesniems, tiek didesniems skalbiniams džiauti.

 

Tvirtinama, ištraukiama drabužių džiovykla

 

Taip pat rinkoje galima rasti ir tvirtinamas prie sienos džiovyklas. Prie vienos sienos tvirtinamos drabužių džiovyklos yra mažesnės, o tvirtinamos prie dviejų sienų – didesnės. Prie dviejų sienų tvirtinamos džiovyklės gali būti tvirtinamos tiek vonios kambaryje, tiek lauke. Čia svarbiausia – atstumas tarp sienų, nes ant vienos sienos bus tvirtinamas pagrindinis laikiklis, kuriame yra susuktos virvės. Ant kitos sienos tvirtinamas laikiklis, todėl itin svarbu tinkamai išmatuoti atstumą tarp sienų.

 

Pakabinama drabužių džiovykla

 

Pakabinamos rūbų džiovyklės yra kompaktiškos ir gali būti kabinamos tiek vonios kambaryje ant radiatoriaus, tiek ant balkono iš lauko pusės. Tai itin puikus pasirinkimas tiems, kurie dažnai skalbia nedidelį kiekį drabužių. Kai kurias iš šių džiovyklų galima net prailginti. Be to, sulenkus džiovyklės laikiklius, džiovyklę galima laikyti tiek ūkinėje spintoje, tiek po lova.

 

Akivaizdu, džiovyklių pasirinkimas – gana platus. Šiandien rūbų džiovyklės gali būti pastatomos, pakabinamos ar net ištraukiamos. Tad esame tikri, kad kiekvienas ras sau tinkamiausią džiovyklę namams ar sodui. Svarbiausia atsižvelgti į asmeninius poreikius ir kitus kriterijus, kuriuos aptarsime žemiau.

 

Kaip išsirinkti skalbinių džiovyklę?

 

Nesvarbu, ar domina namų apyvokos, ar virtuvės reikmenys, renkantis bet kurį gaminį būtina įvertinti skirtingus kriterijus. Žemiau pateiksime svarbiausius aspektus, kuriuos svarbu įvertinti, norint įsigyti geriausią džiovyklą tiek virtualiai internetu, tiek gyvai fiziniuose salonuose.

 

Tipas

 

Kaip jau minėjome anksčiau, šiandien skalbyklos gali būti pastatomos, pakabinamos arba ištraukiamos. Tad prieš įsigydami gaminį, įvertinkite, kiek namuose yra laisvos vietos. Pavyzdžiui, jeigu gyvenate erdviame name, idealiai tiks pastatoma skalbinių džiovykla. Visgi, šiuolaikiniai daugiabučiai dažniausiai būna kompaktiški, todėl jei gyvenate bute, ieškokite kompaktiškų džiovyklų, pavyzdžiui, ištraukiamų arba pakabinamų balkone ar vonioje ant radiatoriaus.

 

Dydis

 

Ištraukiama arba sulankstoma skalbinių džiovykla yra mažesnė nei pastatoma rūbų džiovykla. Visgi, svarbu atsižvelgti ir į skalbiamų drabužių kiekį bei dydį. Jeigu skalbiate dažnai, tačiau mažesniais drabužių kiekiais, puikiai tiks ištraukiami ar sulankstomi gaminiai. Visgi, jeigu skalbiate rečiau ir didesniais kiekiais, rinkitės didesnes, pastatomas drabužių džiovyklas.

 

Apkrova

 

Taip pat patariama įvertinti ir šeimos narių skaičių. Natūralu, kad didesnės šeimos skalbiamų drabužių kiekis yra didelis, todėl svarbu atsižvelgti į rūbų džiovyklos maksimalią apkrovą. Zana.lt asortimente skalbinių džiovyklos gali atlaikyti 12,5 kg apkrovą. Kai kurios iš džiovyklų, turinčios papildomą pakabą, gali atlaikyti dar papildomus 10 kg.

 

Taigi, norint įsigyti tinkamiausią prekę, visi aukščiau minėti kriterijai – vienodai svarbūs. Svarbu įvertinti tiek gaminio tipą, tiek dydį, tiek galimą apkrovą. Skyrus pakankamai laiko paieškai ir tinkamai įvertinus visus aspektus, galima įsigyti optimalų kainos ir kokybės santykio gaminį.

 

Ieškote rūbų džiovyklos internetu, tačiau pritrūkote informacijos apie konkrečią prekę, o gal sunku apsispręsti, kokią džiovyklę įsigyti? Bet kuriuo atveju, susisiekite su mumis jums patogiausiu būdu – telefonu, el. paštu, žinute socialiniuose tinkluose ar užsukę į artimiausią fizinį saloną. Mūsų komanda mielai atsakys į visus iškilusius klausimus ir padės išsirinkti ilgus metus džiuginsiančią prekę.

 

DUK

 

Kokio tipo rūbų džiovyklas galima įsigyti zana.lt?

 

Zana.lt asortimente galite įsigyti kokybiškas, pastatomas skalbinių džiovyklas. Kiekviena rūbų džiovykla pagaminta iš tvirto plieno, todėl galima džiaugtis ilgaamžiu pirkiniu. Žinoma, svarbu neviršyti maksimalios apkrovos, kuri yra 12,5 kg, o džiovyklų su papildoma pakaba – 22,5 kg. Be to, svarbu tolygiai paskirstyti drabužius.

 

Nuo ko priklauso skalbinių džiovyklos kaina?

 

Drabužių džiovyklos kaina priklauso nuo gamintojo, prekės dydžio, tipo ir, žinoma, galimos drabužių apkrovos. Kuo didesnė, funkcionalesnė rūbų džiovykla, tuo kaina bus didesnė. Žinoma, funkcionalios ir kompaktiškos skalbinių džiovyklos, pavyzdžiui, ištraukiamos ar pakabinamos, kaina bus mažesnė.

 

Ar skalbinių džiovykloms yra taikoma akcija?

 

Taip, kartais yra taikomos nuolaidos specifinėms prekėms. Tad jeigu norite įsigyti drabužių džiovyklą su nuolaida, patariame reguliariai stebėti mūsų el. parduotuvę. Įsigiję kokybišką rūbų džiovyklą su akcija, galėsite sutaupyti ir džiaugtis ilgaamžiu pirkiniu namams, ar sodui./p>