Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Konditerijos reikmenys

Konditerijos gaminių estetika yra itin reikšminga. Sunku įsivaizduoti kepinius be žaismingų ir žvilgsnį traukiančių papuošimų, neįprastų vizualinių sprendimų. Tam, kad galėtumėte ne tik išlaisvinti savo vaizduotę kurdami įdomius papuošimus, bet ir pagamintumėte burnoje tirpstančius skanėstus lengviau, reikalingi įvairūs konditerijos reikmenys. Šiandien kokybiškas prekes konditerijai galima užsisakyti internetu. Šiame kataloge galėsite išsirinkti reikiamus įrankius konditerijai, kurie Jūsų gaminius lengvai pavers ypatingais.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Konditeriniai įrankiai – gausus „Žana“ asortimentas

 

Kiekvienas konditerijos meistras ar entuziastas žino – norint pagaminti įstabius papuošimus ir dekoracijas, reikės pasirūpinti tinkamais reikmenimis. „Žana“ prekiauja žinomų ir visame pasaulyje pripažintų gamintojų priemonėmis. Mūsų asortimentą sudaro šios prekės, be kurių išsiversti konditeriams būtų išties sunku:

 

 • daugkartinio naudojimo ir vienkartiniai konditeriniai maišeliai su antgaliais;
 • skirtingo dydžio ir formos (apvalūs, žvaigždutės, gėlės) metaliniai konditeriniai antgaliai;
 • įvairūs teptukai ir voleliai tešlai;
 • konditeriniai švirkštai (kiekvienas konditerinis švirkštas turi kelis antgalius);
 • krembriulė degikliai ir jiems reikalingi dujų balionėliai;
 • grietinėlės plakikliai bei jiems skirtos oro kapsulės;
 • virtuvinės svarstyklės; tešlos gramdikliai.

 

Visi patogiai užsakomi konditerijos reikmenys internetu pravers gaminant tiek pakankamai paprastus, tiek išskirtinius konditerijos gaminius. Jaukiuose namuose ar pripažintame restorane. Platus reikmenų pasirinkimas užtikrins, kad visuomet turėtumėte reikiamus elementus ir galėtumėte nevaržomai kurti konditerinius šedevrus, kuriais mėgausis artimieji, draugai ar kiti svečiai.

 

Kaip išsirinkti tinkamas konditerijos prekes?

 

Prieš įsigydami prekes konditerijai, turėtumėte žinoti, ko reikės Jūsų gaminiams. Lygiai taip pat, kaip ir renkantis bet kokius virtuvės reikmenis. Kepinių dekorui skirtų įrankių dydis ir talpa skiriasi, todėl pravartu į tai atsižvelgti. Žemiau pateikiame kelis naudingus patarimus.

 

 • Pasirūpinkite skirtingo skersmens antgaliais.
 • Apgalvokite, ar konditerinių maišų dydis bus pakankamas ir jų nereikės nuolat pildyti.
 • Jei dažnai naudosite reikmenis ar jų reikės skirtingiems gaminiams vienu metu, tuomet galite įsigyti tiek pakuotę vienkartinių, tiek kelis daugkartinio naudojimo.
 • Prieš įsigydami balionėlius grietinėlės sifonui, įsitikinkite, kad jie tinka Jūsų turimam prietaisui.

 

Zana.lt kataloge esantys konditerijos reikmenys yra aukštos kokybės ir tinkami įvairiems poreikiams, todėl juos pasirinkę būsite visiškai tikri, kad gausite būtent tai, ko norėjote.

 

Konditerinis maišelis ar konditerinis švirkštas – kuo šie skiriasi?

 

Kaip jau minėjome, skirtingi konditeriniai reikmenys leidžia realizuoti skirtingas kūrybines idėjas ir galutines gaminių vizijas. Tuo tarpu, kai visiškai aišku, kam naudojamos šluotelės, kepimo formos, voleliai, plaktuvai ar kitos detalės, dažnai kyla klausimas – kada naudoti konditerinį maišelį, o kada geriau švirkštą?

 

Abu įrankiai tiek pradedančiųjų konditerių krepšyje, tiek profesionalų įrankių asortimente – labai svarbūs. Nors jų paskirtis panaši, unikalūs prietaisai leidžia lengviau bei tiksliau atlikti tam tikrus veiksmus. Pavyzdžiui:

 

 1. Kepinių dekoravimo švirkštas su skirtingais antgaliais. Konditeriai švirkštus pasitelkia tuomet, kai reikia ypatingo tikslumo ir smulkių dekoracijų. Smailiu švirkšto antgaliu kiek lengviau įšvirkšti įdarą į nedidelių kepinių vidų. Atliekant tokį veiksmą, švirkštą patogiau laikyti viena ranka, galima greičiau pakeisti antgalius.

 2. Daugkartinis arba silikoninis konditerinis maišelis su antgaliais. „Žana“ vienkartiniai arba daugkartiniai maišeliai nepakeičiami, kai reikia glajumi ar įdaru užpildyti didesnį kepinio paviršių. Taip pat – sukurti didesnes desertų dekoracijas ar net dailias pačių kepinių formas. Žinoma, kalbame apie nedidelius kepinius, pavyzdžiui, eklerus arba morengus.

 

Ko gero, galima sakyti, kad švirkštai praverčia tada, kai reikia ypatingo kruopštumo ir tikslumo, o konditeriniai maišeliai su antgaliais – kai dirbama su didesnėmis detalėmis, pačių kepinių formomis ar didesniais paviršiais. Jei mėgstate kepti desertus namuose ar palaikote įvairovę restorane, tikėtina, Jums prireiks abiejų įrankių.

 

Metaliniai konditeriniai antgaliai – dydžiai ir formos

 

Prieš renkantis antgalio skersmens dydį ar formą, svarbu įsitikinti, kad šis pagamintas iš nerūdijančio plieno. „Žana“ asortimente rasite plačią tokių detalių įvairovę – nerūdijančio plieno galvutės yra skirtingo skersmens ir įvairių formų. Būtent ši medžiaga užtikrina konditerinių elementų ilgaamžiškumą ir lengvą priežiūrą.

 

Natūralu, mažesnio skersmens antgaliai leis:

 

 • piešti kepinių dekoracijos tiesia linija;
 • kurti nedidelius dekoro elementus.

 

O štai naudodami didesnio skersmens konditerijos prekes, galėsite:

 

 • kurti didesnes dekoracijas;
 • formuoti nedidelius kepinius (morengus, eklerus);
 • patogiai užpildyti didesnio kepinio paviršių.

 

Žinoma, reikia atkreipti dėmesį ir į pačią maišelio galvutės formą. Interneto platybėse gausu įkvepiančių pavyzdžių, kaip galima maksimaliai išnaudoti kiekvieną antgalį. Pavyzdžiui, mūsų asortimente esantys metaliniai konditeriniai antgaliai leis išgauti tokias dekoracijas:

 

 • apvalios formos galvutė: siauroji leidžia piešti tiesias linijas, o platesnė – formuoti tobulai apskritus dekoro elementus;

 • išgaubtos, siaurų kraštų gėlės formos galvutė: šie konditeriniai įrankiai suteikia galimybę dekoruoti kepinius siaurų juostelių bangomis arba formuoti plokščias gėles.

 • platus žvaigždutės formos antgalis: o štai šis pravers tuomet, kai norėsite sukurti klasikinę nedidelio banguoto morengo formą, pailgus, banguotus eklerus arba tiesiog padengti torto viršų mielais putliais kauburėliais.

 

Pasukus antgalį šiek tiek kitu kampu, išgaunamas vis kitas rezultatas. Tą patį galima pasakyti ir apie prietaiso ir dekoruojamo paviršiaus atstumą: jei konditeriniai reikmenys yra priglaudę arčiau, gaunamas detalesnis, ryškesnis elementas, jei toliau – suformuojama švelnesnių linijų detalė.

 

Konditerijos reikmenys internetu – patogu užsisakyti

 

Šiandien visi konditeriniai įrankiai patogiai pasirenkami ir užsakomi tiesiog internetu. Norimas prekes užsisakyti Zana.lt – itin patogu ir paprasta:

 

 • Prie kiekvienos prekės pateikiama aukštos kokybės nuotrauka ir detalus aprašas.
 • Vienoje vietoje pateikiami tiek pagrindiniai kepinių dekoro ir formavimo prietaisai, tiek šiems reikalingi papildymai ar antgaliai.
 • Prekes kurjeris pristatys nemokamai, jeigu užsakymo suma viršys pirkimo sąlygose nurodytą sumą.
 • Jei turite galimybę, prekes galite atsiimti ir „Žana“ fiziniuose salonuose – tereikės su savimi turėti užsakymo patvirtinimą, o apie pristatymą būsite informuoti telefonu.

 

Jeigu užsakant kils nesklandumų ar turėsite klausimų, maloniai prašome su mumis susisiekti telefonu arba el. paštu. Mūsų komanda mielai padės pasirinkti tinkamiausias kokybiškas prekes konditerijai – namams ir profesionaliems konditeriams.