Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Kepimo formos

Nors kasdienis valgio gaminimas dažniausiai yra pakankamai paprastas ir nereikalaujantis daug priemonių, be tinkamų kepimo formų virtuvėje neišsivers nė vienas kulinarijos entuziastas. Norėdami mėgautis gardžiais kepiniais, turite išsirinkti gaminiui pritaikytą indą, nes nuo to priklausys ne tik patiekalo estetika, bet ir skonis. Be to, dailūs kepimo indai papuoš tiek kasdienį, tiek šventinį Jūsų stalą. Zana.lt kataloge pristatomos įvairių formų, dydžių ir iš skirtingų medžiagų pagamintos kepimo formos internetu.

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Kepimo indai – daugeliui patiekalų

 

Formų, skirtų kepimui, Zana.lt yra išties daug, tad nesunkiai išsirinksite tinkamą konkrečiam patiekalui. Galite įsigyti universalias kepimo formas, kurios tiks ir konditerijai, ir įprastiems patiekalams – plokštainiams, užkepėlėms. Norint įsigyti tinkamą kepimo indą, vertėtų atsižvelgti į keletą pagrindinių kriterijų:

 

 • formos dydį (aukštį, plotį ir gylį);
 • gamybos medžiagą (stiklas, silikonas, keramika ar skirtingų rūšių metalas);
 • formą (apvali, stačiakampė, kvadratinė, ovali);
 • estetinį patrauklumą.

 

Tam, kad pasirinktos kepimo formos internetu atitiktų visus jūsų lūkesčius, taip pat svarbu tiksliai žinoti savo poreikius: kokie gaminiai bus ruošiami dažniausiai, koks turėtų būti jų dydis ir forma, ar norite, kad indą būtų lengva valyti ir prižiūrėti. Atidžiai įvertinę visa tai, džiaugsitės puikiu indu ir burnoje tirpstančiais kepiniais.

 

Indo medžiagai – ypatingas dėmesys 

 

Gamybos medžiaga yra itin reikšminga bet kokiam indui. Tai lemia jo tvirtumą, funkcionalumą ir ilgaamžiškumą. Tinkamą kepimo formą išsirinkti sudėtinga, jeigu nesate tikri dėl to, kokiomis savybėmis pasižymi tam tikra medžiaga. Trumpai apžvelgsime dažniausiai naudojamas medžiagas ir jų įtaką tam, kad lengviau apsispręstumėte, kokios mūsų asortimente esančios kepimo formos internetu tinkamiausios būtent jums.

 

 • Aliuminis. Iš jo pagamintos formos dar būna padengtos specialiu nelimpančiu sluoksniu, todėl užtikrina nesudėtingą indo priežiūrą, atsparumą įbrėžimams. Aliuminis yra tvirtas, be to, jis žinomas kaip geras šilumos laidininkas: šis metalas įšyla pakankamai greitai bei tolygiai paskirsto šilumą.
 • Nerūdijantis plienas. Šis metalas, kaip žinia, atsparus korozijai ir pasižymi tvirtumu. Tokią medžiagą lengva prižiūrėti, prie jos beveik nesvyla maistas. Nerūdijančiam plienui įkaisti reikia daugiau laiko nei aliuminiui, tačiau šilumą jis išlaiko gerokai ilgiau, todėl tokios kepimo formos – ganėtinai populiarus pasirinkimas.
 • Silikonas. Dėl ypač lengvos priežiūros pamėgta medžiaga, kuri yra minkšta, lengva. Prie jos maistas neprisvyla ir neprilimpa. Silikonas nepasižymi puikiu laidumu šilumai, tačiau iš jo pagamintos formos idealiai tinka patiekalams, kurių nereikia kepti labai ilgai. 
 • Keramika ir stiklas. Indai, pagaminti iš šių medžiagų, atrodo elegantiškai ir stilingai, bet norint, kad jie pasiektų reikiamą temperatūrą, gali tekti ilgokai palaukti. Kaip bebūtų, stiklas šilumą išlaiko ilgiau nei bet kuri kita metalo forma. 

 

Medžiagos pasirinkimas gali gerokai palengvinti gaminio paruošimą, padėti užtikrinti puikią jo kokybę. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų, todėl rinkitės tokią, kuri geriausiai tinka konkrečiam patiekalui. Be to, nepamirškite, kad kepimui skirtos formos išvaizda taip pat yra susijusi su pagaminimo medžiaga. 

 

Zana.lt kataloge pristatomos kokybiškos, žinomų gamintojų kepimo formos internetu puikiomis kainomis. Norimas prekes pristatome visoje Lietuvoje, o užsakymui viršijus tam tikrą (sąlygose nurodytą) sumą,, už pristatymą mokėti nereikia. Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis puslapio viršuje nurodytu telefono numeriu darbo dienomis.