Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Stalo įrankiai

Patogūs, minimalistiniai sidabriniai ar prabangūs stalo įrankiai – tai, be ko sunkiai įsivaizduojama kiekviena namų virtuvė, ką jau kalbėti apie restoranus bei kitas viešojo maitinimo įstaigas. Kad ir kokį patiekalą ketinate valgyti, skonis geriausiai atsiskleis turint specializuotus įrankius. Iš gausaus Zana.lt asortimento visuomet lengvai išsirinksite reikiamus akcentus Jūsų stalui. Plačiau aptariame pasiūlą ir pateikiame kelis patarimus, į ką atkreipti dėmesį dairantis tinkamiausio tipo ir modelio gaminių.

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Platus Zana.lt asortimentas: modernūs ir prabangūs stalo įrankiai internetu

 

Kataloge rasite kokybišką gerai žinomų gamintojų produkciją: čia puikuojasi „Tramontina“, „Chef & Sommelier“, „Zwilling“ prekės. Gaminiai suskirstyti pagal jų ilgį, medžiagą, iš kurios jie yra pagaminti, bei spalvą, todėl galėsite išsirinkti be jokio vargo. Virtualiame „Žana“ asortimente rasite:

 

 1. skirtingų medžiagų gaminius (medis, porcelianas, nerūdijantis plienas);
 2. įrankius kasdienių ir šventinių patiekalų serviravimui;
 3. asmeninius ir bendrus stalų serviravimo įrankius (samčiai, lopetėlės, šaukštai, gnybtai);
 4. skirtingų patiekalų grupėms skirtus įrankius (desertai, žuvis, sriubos, jūros gėrybės, mėsa, salotos ir kt.);
 5. funkcionalius virtuvės įrankių dėklus;
 6. tradicinius blizgius ir netipinių matinių spalvų variantus (pavyzdžiui, juodi stalo įrankiai).

 

Jeigu norite ypatinga prabanga alsuojančių įrankių, galinčių papuošti bet kurį stalą, rinkitės paauksuotus ar renesanso stiliaus ornamentais dekoruotus modelius. Dairotės modernaus minimalizmo? Tuomet Zana.lt virtualiame kataloge dairykitės nerūdijančio plieno, juodų gaminių. Tokių tikrai nenorėsite laikyti užslėptų visus metus – jie sukurti tam, kad būtų matomi.

 

Pavienės serviravimo detalės ir stilingi rinkiniai

 

Žana asortimentas pritaikytas tiek besidairantiems pavienių akcentų, tiek ieškantiems pilnai išpildyto rinkinio. Čia rasite tarpusavyje nesudėtingai derinamus:

 

 • pavienius serviravimo įrankius;
 • sukomplektuotus unikalius rinkinius.

 

Pavieniai katalogo gaminiai priklauso kolekcijoms, tad jie nesiskirs vienas nuo kito savo estetiniais bruožais ir savybėmis. Be to, visi mūsų komandos akimis geriausi stalo įrankiai iš nišinių kolekcijų nesiskirs nei priežiūros subtilybėmis nei ilgaamžiškumu.

 

Tiesa, galite kurti savitus, prie turimų stilingų lėkščių derančius komplektus arba pasirinkti jau dizainerių sukomplektuotus įrankių rinkinius. Toks rinkinys – puiki dovana ypatingomis progomis, pavyzdžiui, Kalėdų, Motinos ar Tėvo dienos progoms. Vis dėlto tokį verta įsigyti ir tiesiog sau. Siūlome rinktis nuo mažiausių rinkinių, sudarytų tik iš 2-jų vienetų, iki didžiulių, turinčių net 76 įvairius įrankius.

 

Serviravimo įrankiai kasdienai ir šventėms

 

Nors su tuo tenka susidurti ne visuomet, tačiau be dažniausiai naudojamų valgymo priemonių – peilio, šakutės ir šaukšto – yra dar nemažai įvairių įrankių. Tiek minimalistiniai, tiek prabangūs auksiniai stalo įrankiai skirti tam, kad galėtumėte pilnai atskleisti nekasdienių patiekalų skonį ir palaikyti lėkštėje tvarką. Kasdien ir per šventes.

 

Keli populiarūs papildomų serviravimo įrankių pavyzdžiai:

 

 • specialūs serviravimo šaukštai (salotoms, sriuboms ir kitiems patiekalams);
 • šakutės ir peiliukai desertams;
 • lopetėlės tortams;
 • peiliai žuviai arba mėsos kepsniams;
 • šakutės bei žnyplės jūros gėrybėms;
 • kt.

 

Net ir tie gaminiai, kurie iš pažiūros atrodo tinkami kasdieniam naudojimui, gali turėti kiek kitokią paskirtį. Pavyzdžiui, gana nesudėtinga sumaišyti įprastą virtuvinį peilį su peiliu, skirtu pjauti vidutiniškai keptam kepsniui. Vis dėlto, jei šių detalių dairotės mūsų kataloge, jas nesunkiai atskirsite – prie kiekvieno gaminio pateikiame detalų aprašą bei nurodome paskirtį.

 

Visi turimi žinomų gamintojų kūriniai Zana.lt yra Jūsų patogumui suskirstyti į kategorijas, o gaminiai turi išsamius aprašymus, kurie padės išsirinkti būtent tai, ko reikia. Tad pradžiai įvertinkite savo poreikius, kokių įrankių jau turite ir kokių trūksta. Taip lengviau suderinsite dizainą ir aktualias funkcijas.

 

Besidairantiems nekasdienio, šventinio stalo serviravimo taisyklių, siūlome užsukti į mūsų patarimų skiltį. Ten rasite išties naudingas ekspertų įžvalgas bei patarimus.

 

Valgymo įrankiai – kas svarbu renkantis?

 

Tam, kad galėtumėte pirkiniais džiaugtis ilgą laiką arba būtumėte tikri, kad dovanos gavėjas rinkiniu džiaugsis ilgus metus, svarbu atsakingai rinktis. Mūsų komanda parengė trumpą 8 žingsnių gidą, kuriame rasite esminius tikslingo pasirinkimo kriterijus.

 

 1. Kiekis. Geriausią serviravimo efektą pasieksite tuomet, kai kiekvienam svečiui pakaks vienodų šakučių, peilių ir šaukštų. Įvertinkite maksimalų detalių kiekį, reikalingą šeimos nariams, draugams, svečiams. Restoranams ir kavinėms reikėtų numatyti didžiausią galimą srautą ir įvertinti reikalingas pakaitines poras plaunamiems įrankiams.

 2. Įrankių tipas. Toliau, pagalvokite, kokius patiekalus gaminate ar ruošiatės gaminti. Pasidomėkite specializuotais, būtent tų patiekalų serviravimui ir valgymui skirtais įrankiais.

 3. Spalva. Gaminiai gali būti tiek harmoningos detalės, tiek išskirtiniai akcentai, žavintys netikėtomis formomis, o gal spalvomis. Pavyzdžiui, natūralų ar minimalistinį stalą pagyvins matiniai, juodi stalo įrankiai, o štai klasikinę kompoziciją papildys paauksuoti ar įmantresni pasidabruoti gaminiai.

 4. Gaminių dydis ir formos. Nors yra tam tikros skirtingų tipų detalių dydžių bei formų rekomendacijos, kiekvieno gamintojo dizainas yra unikalus. Pagalvokite, kokios formos valgymo įrankiai labiau derės prie turimų lėkščių ir tiesiog bus malonesni laikyti.

 5. Išpildymas. Kalbant apie išpildymą, svarbu apžvelgti visumą: turimus indus, kitus įrankius, staltieses, servetėles. Galiausiai, tam tikram patiekalui reikalingą komplektą – ne visuomet pakanka tik šakutės ar kitokio peilio.

 6. Medžiaga. Ne be reikalo didžioji dalys įrankių gaminami iš ilgaamžio, lengvai formuojamo, nerūdijančio plieno. Todėl siūlome visuomet pasidomėti, kas slepiasi po paauksuotu, spalvotu ar mediniu įrankio paviršiumi.

 7. Patalpos stilistika. Svarbus ne tik pats stalas, bet, apskritai, pačios patalpos, namų stilistika. Šiandienos funkcionalių namų tendencija paremta idėja, kad kiekvienas įrankis gali tapti dekoro dalimi. Pavyzdžiui, pasidabruoti stalo įrankiai – klasikinio valgomojo puošmena. O štai „Žana“ kataloge pateikiami juodos spalvos variantai taps modernios virtuvės interjero paveikslo dalimi.

 8. Priežiūra. Prieš rinkdamiesi įrankius, peržvelkite priežiūros rekomendacijas. Džiaugiamės, kad didžioji dalis mūsų kataloge matomų gaminių – lengvai plaunami indaplovėse.

 

Turint išsamią informaciją apie pačius įrankius ir net gamintojus, „Žana“ kataloge pasirinkti tinkamiausius virtuvės reikmenis – itin paprasta. Daugiau apie kone populiariausių nerūdijančio plieno įrankių priežiūrą skaitykite mūsų patarimų skiltyje.

 

Įsigyti internetu – paprasta, patogu ir greita

 

Stilingam kasdieniam ir šventiniam stalui skirtų įrankių galite patogiai įsigyti jau dabar – tiesiog įsidėkite norimus į prekių krepšelį ir sekite ten nurodytomis apsipirkimo instrukcijomis. Jei norite apžiūrėti dominančius modelius „gyvai“ – indų salonai „Žana“ Jūsų laukia didžiausiuose šalies miestuose. Tikslų jų adresą, darbo laiką ir kitus duomenis rasite šioje svetainėje.

 

Norite pasitikslinti dėl prekių likučio? Dvejojate, kurie kokybiški stalo įrankiai internetu geriausiai derės prie Jūsų indų, dekoro priemonių, namų ar maitinimo įstaigos interjero? Nedvejodami susisiekite – konsultantai mielai atsakys į visus klausimus ir padės pasirinkti tokius gaminius, kurie pateisins visus lūkesčius: nuo dizaino iki kainos.