Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Stalo įrankiai

Patogūs, dailūs stalo įrankiai – tai, be ko sunkiai įsivaizduojama net ir kukliausia virtuvė, ką jau kalbėti apie restoranus bei kitas viešojo maitinimo įstaigas. Kad ir kokį patiekalą ketinate valgyti, jam gali reikėti specialių įrankių. Zana.lt iš gausaus asortimento visuomet lengvai išsirinksite reikiamus įrankius Jūsų stalui. Plačiau aptariame pasiūlą ir pateikiame kelis patarimus, į ką atkreipti dėmesį dairantis tinkamiausio tipo ir modelio įrankių.

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Norimus išsirinks kiekvienas

Nors su tuo tenka susidurti ne visuomet, tačiau be dažniausiai naudojamų valgymo priemonių – peilio, šakutės ir šaukšto – yra dar nemažai įvairių įrankių. Tai – specialūs serviravimo šaukštai, lopetėlės tortams, peiliai žuviai, šakutės jūros gėrybėms ir t. t. Net ir tie stalo įrankiai, kurie iš pažiūros atrodo tinkami kasdieniam naudojimui, gali turėti kiek kitokią paskirtį. Pavyzdžiui, gana nesudėtinga sumaišyti įprastą virtuvinį peilį su peiliu, skirtu pjauti steikui. 

 

Visi turimi įrankiai Zana.lt yra Jūsų patogumui suskirstyti į kategorijas, o gaminiai turi išsamius aprašymus, kurie padės išsirinkti būtent tai, ko reikia. Tad pirmiausia įvertinkite savo poreikius, kokių įrankių jau turite ir kokių trūksta. Taip lengviau suderinsite dizainą ir funkcionalumą.

 

Nuo... iki

Kataloge rasite kokybišką gerai žinomų gamintojų produkciją: čia puikuojasi „Tramontina“, „Chef & Sommelier“, „Zwilling“ prekės. Įrankiai suskirstyti pagal jų ilgį, medžiagą, iš kurios jie yra pagaminti, bei spalvą, todėl galėsite išsirinkti be jokio vargo. Gaminiai priklauso kolekcijoms, tad jie nesiskirs vienas nuo kito savo estetiniais bruožais ir savybėmis. Be to, visi mūsų pristatomi stalo įrankiai iš kolekcijų savo kokybę išlaikys ilgai.

 

Įrankių rinkinys – puiki dovana ypatingomis progomis. Vis dėlto tokį verta įsigyti ir tiesiog sau. Siūlome rinktis nuo mažiausių, sudarytų tik iš 2-jų vienetų, iki didžiulių, turinčių net 76 įvairius įrankius. Jeigu norite ypatinga prabanga alsuojančių stalo įrankių, galinčių papuošti bet kurį stalą, rinkitės paauksuotus ar renesanso stiliaus ornamentais dekoruotus modelius. Tokių įrankių tikrai nenorėsite laikyti užslėptų visus metus – jie sukurti tam, kad būtų matomi. 

 

Įsigyti – paprasta, patogu ir greita

Stalo įrankių galite patogiai įsigyti jau dabar – tiesiog įsidėkite norimus į prekių krepšelį ir sekite ten nurodytomis apsipirkimo instrukcijomis. Jei norite apžiūrėti dominančius modelius „gyvai“ – indų salonai „Žana“ Jūsų laukia didžiausiuose šalies miestuose. Tikslų jų adresą, darbo laiką ir kitus duomenis rasite šioje svetainėje.

 

Norite pasitikslinti dėl prekių likučio? Dvejojate, kurie stalo įrankiai geriausiai derės prie Jūsų indų, stalo dekoro priemonių, namų ar maitinimo įstaigos interjero? Nedvejodami susisiekite – konsultantai mielai atsakys į visus klausimus ir padės pasirinkti tokius gaminius, kurie pateisins visus lūkesčius: nuo dizaino iki kainos.