Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Stalo įrankių rinkiniai

Tikriausiai nei vienas didelės šeimos pietų stalas ar vakarienė su dideliu būriu draugų neįsivaizduojami be estetiškų stalo įrankių, lėkščių ir kitų maisto serviravimo priemonių. Elegantiški, dailūs ir prabangūs Zana.lt virtuvės įrankių rinkiniai ne tik patogūs naudoti, jie spindinčia sidabro ar aukso spalva taip pat puošia stalą. O gražiai dekoruodami savo stalą, maloniai nuteiksite svečius ir net pakelsite jiems apetitą! Toks rinkinys yra rekomenduojamas visiems, kurie mėgsta ramias, šiltas ir jaukias vakarienes.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Skirtingų dydžių rinkiniai – kiekvieno poreikiams

 

Savaime suprantama, jog didelė šeima neapsieis su pora peilių ir tokiu pačiu kiekiu šakučių. Jeigu namuose bendrus pietus ar vakarienę valgo du suaugę žmonės ir du vaikai, jau reikia mažiausiai penkių įrankių porų. Stalo įrankių rinkiniai skaičiuojami pagal gyvenamų žmonių skaičių namuose, ir dar pridedamos įrankių poros svečiams. Tad gerai apsvarstę savo poreikius, Zana.lt el. parduotuvėje galite rinktis:

 

 • 3;
 • 6;
 • 24;
 • 76 dalių rinkinius.

 

3 ir 6 dalių virtuvės įrankių rinkiniai pakuotėje dažniausiai turi vienos rūšies įrankį – tai gali būti stalo šaukštai, šakutės. Kita vertus, jeigu norite įsigyti vieną didelį rinkinį, nes dažniausiai valgote kartu su gausia šeima ar jus dažnai aplanko svečiai, tuomet siūlome atkreipti dėmesį į 24 bei 76 dalių rinkinius. Juose rasite visus reikalingiausius stalo įrankius – šakutes, peilius, šaukštelius, arbatinių, desertinių šaukštelių ar net lopetėlių tortui pjaustyti.

 

Zana.lt el. parduotuvėje stalo įrankių rinkiniai skirti ne tik karštiems patiekalams ar gėrimams: pas mus galite rasti ir specialių rinkinių tortui, į kuriuos įeina desertinės šakutės bei lopetėlė. Kuomet pasirinkimas toks didelis, neabejojame, kad atrasite labiausiai tinkantį, dailų rinkinį sau ir dovanai!

 

Aukšta kokybė ir elegancija

 

Galime patikinti, kad mūsų el. kataloge esantys virtuvės įrankių rinkiniai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl pasižymi ilgaamžiškumu, praktiškumu, tvirtumu ir ilgai neblėstančiu blizgesiu. Visi stalo įrankiai, kuriuos rasite el. parduotuvėje Zana.lt, yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Tai suteikia didelius privalumus:

 

 • Įrankiai atsparūs korozijai.
 • Turi puikią estetinę išvaizdą.
 • Pasižymi aukštu tvirtumo ir svorio santykiu.

 

Taip pat iš šio plieno pagaminti įrankiai išsiskiria subtilia elegancija, todėl juos galite naudoti ne tik kasdien, tačiau dekoruoti stalą ir ypatingomis progomis. Universalūs ir praktiški – stalo įrankių rinkiniai taps neatsiejama stalo puošmena.

 

Būdama viena didžiausių ir sėkmingiausių virtuvės reikmenų bei indų importuotoja Lietuvoje, „Žana“ gali pasiūlyti itin didelį, platų ir kainomis konkurencingą asortimentą, kuriame kiekvienas gali rasti tai, ko jam reikia labiausiai. Virtuvės įrankių rinkiniai, aukštos kokybės maisto gaminimo technika, kiti serviravimo įrankiai ir dar daugiau – čia rasite viską, ko tik gali prireikti jūsų virtuvei!