Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Žvakės namams

Ieškote kokybiškos cilindrinės parafino žvakės namams? O gal domina restorano stalus papuošiančios, didesnėmis pakuotėmis parduodamos stalo žvakės internetu? Mūsų asortimente rasite įvairių spalvų, formų ir tipų gaminius, kurie papuoš bet kokio stiliaus interjerą. Norintiems sukurti išskirtinę atmosferą ir unikalų patalpos įvaizdį puikiai tiks ryški fuksijos spalvos žvakė, o besidairantiems akcento skandinaviška ramybe alsuojantiems namams – švelnių atspalvių plaukiojančių žvakių rinkinys. Dalinamės keliais patarimais, kurie leis patogiai ir greitai išsirinkti reikalingą dekoro detalę internetu.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Dekoratyvinės žvakės internetu – kas svarbu renkantis?

 

Norint namų, biuro ar maitinimo įstaigos interjero akcentus išsirinkti tikslingai, svarbu rinktis atidžiai. Tai reiškia, kad svarbu vertinti gaminio visumą, o ne tik tipą ar interjere derančias spalvas. Ieškodami žvakių savam interjerui atkreipkite dėmesį į:

 

 • gamintoją;
 • spalvą;
 • aukštį;
 • skersmenį;
 • medžiagą;
 • degimo laiką;
 • tipą.

 

Kalbant apie tipą – jei žvakių deginimui naudojate stilingą padėklą, žvakių tipas ne toks ir svarbus. Žinoma, išskyrus vadinamąsias stalo žvakes, mat šioms reikalingos stilingos, specializuotos žvakidės. Prie ko žvakę derinti interjere ir, apskritai, ar ją reikia derinti? Tai priklauso nuo jūsų tikslo – papuošti namus visumą papildančia detale ar sukurti išskirtinį akcentą. Besidairantiems stalo dekoro, žvakę siūlome derinti prie staltiesių, lėkščių atspalvio.

 

Brangus namų akcentas nebūtinai bus kokybiškas ir atvirkščiai. Taigi, jei internete ieškote įprastos ar kvapnios parafino, sojų ar bičių vaško žvakės pigiau – tiesiog įvertinkite aukščiau išvardintus punktus. Kiekviena parafino, vaško ar sojų žvakė kaina skirsis, priklausomai nuo gamintojo, dydžio, kokybės, tipo.

 

Žvakių tipai, arba dekoro akcentų įvairovė

 

Žvakes galima skirti į tam tikrus tipus pagal jų specifinį aukštį ir formas (cilindrinė, arbatinė, ilgoji-stalo). Taip pat – pagal tam tikrus išskirtinius, specifinius bruožus. Pavyzdžiui, plaukiojanti arba aromatinė žvakė. Žemiau aptarsime visų šių 5 populiarių tipų subtilybes ir kur jie naudojami dažniausiai.

 

Kvepiančios žvakės namams ir kitoms patalpoms

 

Ne be reikalo pradedame nuo kvapniųjų žvakių. Šios dekoruojamai patalpai ne tik suteikia jaukumo, bet ir išskirtinį aromatą. Akivaizdu, unikalų aromatą suteiks tik aukštos kokybės gaminys. „Žana“ kvapnių žvakių asortimente rasite pasirinkimo įvairovę – nuo standartinių kvapų iki nišinių, dar ne taip gerai atpažįstamų natų.

 

Kvapnūs gaminiai, ko gero, dažniausiai sutinkami gyvenamosiose patalpose. Kita vertus, šias dažnai pamatysime ir įvairiuose SPA centruose, aukštos kokybės viešbučiuose. Prabangus stiklinis indas puikiai dera bet kokiame interjere, o nišinės natos gali tapti savotiška vizitine kortele. Nenuostabu, aromatinė žvakė kaina šiek tiek skirsis nuo paprastų.

 

Kaip atskirti ir internetu pasirinkti išties kokybišką kvapnią žvakę?

 

 1. Pasidomėkite ne tik pačiu gaminiu, bet ir nurodytu gamintoju, prekės ženklu.
 2. Įvertinkite ne tik dominuojančias, bet ir papildančias natas.
 3. Jei nemėgstate eksperimentuoti, stenkitės, kad aromato pagrindinės natos būtų jums pažįstamos.

 

Zana.lt kvapnių žvakių kataloge rasite detalius aprašymus – tiek pačio produkto, tiek šio kūrėjo. Tik taip galima geriau pažinti ir atsirinkti patalpos atmosferą taikliai atspindinčias natas.

 

Cilindrinės žvakės internetu

 

Cilindrinis tipas – vienas dažniausiai sutinkamų variantų. Vadinamieji cilindrai puikiai papuošia tiek namų, tiek biuro ar maitinimo įstaigų, viešbučių patalpas. Rinkoje gausu įvairiausių pasirinkimų – tai gali būti ilgą degimą palaikantis parafino gaminys ar iš bičių vaško suformuota rankų darbo žvakė. Arbatinės ar stalo žvakelės neretai turi standartinius matmenis, o štai cilindrai gali būti įvairiausio skersmens.

 

Tam, kad dekoruodami patalpą pasiektumėte geriausią rezultatą, rinkitės ne vieną, o bent kelias cilindrines žvakes ir šias derinkite su kitais interjero akcentais ar skirtingų tipų žvakėmis. Beje, neretai derinamos tiek įprastos, tiek kvepiančios žvakės.

 

Pavyzdžiui, 3 stilingi cilindrinių gaminių pateikimo būdai:

 

 • Įsigykite ir derinkite kelis skirtingo aukščio ar skirtingo skersmens (pavyzdžiui, 12, 15 ir 18 cm skersmens) cilindrinius gaminius. Tai leis sukurti labiau dinamišką, įdomesnę kompoziciją.
 • Jei šios atliks labiau dekoratyvinę funkciją, galite cilindrus sudėti ant kelių knygų ar stilingų žurnalų pakylos. Kompozicija kaip mat įgaus daugiau „svorio“.
 • Jei vis dėlto cilindrinius gaminius deginsite, siūlome juos statyti į skirtingo aukščio, išskirtines žvakides arba panaudoti serviravimo lėkštes.

 

Beje, nebūtina įsigyti specializuoto padėklo, puikiai tiks ir unikalios stiklo ar keramikos serviravimo lėkštės. Vėliau indus galėsite praktiškai panaudoti kitoms reikmėms.

 

Arbatinės žvakės internetu

 

Specifinis šių gaminių bruožas – mažo cilindro forma ir vos kelių centimetrų aukštis. Nenuostabu, tokių žvakių kainos – vienos mažiausių. Unikalių žvakučių kompozicijos suteikia jaukumo namams, SPA centrams, romantiškas vakarienes siūlančioms maitinimo įstaigoms.

 

Nors jų kaina santykinai nedidelė, bene didžiausias iššūkis – mažų žvakučių išdėstymas erdvėje taip, kad šios „nepaskęstų“ patalpoje ir neatrodytų it be vietos, pigiai. Nesvarbu, ar tai prabangi sojų vaško žvakė, ar išskirtinės, ryškios spalvos parafino gaminys – dėl nedidelių matmenų žvakutes reikia derinti bent po kelis vienetus. Ko gero, bet kokios parafino ar sojų žvakės pigiai atrodo tik tuomet, kai yra nekokybiškos arba netinkamai pateiktos.

 

5-ios arbatinių žvakučių pateikimo idėjos:

 

 • kompozicija ant stilingo padėklo (išlaikant saugumo reikalavimus, gali būti naudojamos ir kitos interjero detalės);
 • derinys nedidelėje stiklo ar keramikos serviravimo lėkštėje;
 • pavienės žvakutės specializuotose žvakidėse;
 • kelios žvakelės žibinte;
 • pavienės žvakutės specializuotoje, šviesos spindulį padidinančioje žvakidėje-gaubte.

 

Jei ant stalo neturite daug vietos ir norite sukurti subtilią atmosferą, žemos žvakelės tam puikiai tinka. Mažose žvakidėse jas nesunku įkomponuoti tarp indų bei serviravimo įrankių. Su iš pirmo žvilgsnio minimalistinėmis žvakėmis galite sukurti subtilų arba prabangų šventinio stalo dekorą.

 

Ilgos žvakės stalui

 

Kalbant apie šventes, prieš akis kaip mat išdygta puošni valgomojo erdvė ir stalas, dekoruotas ilgomis stalo žvakėmis. Nors jos neretai siejamos su solidžia klasika, šiandien rinkoje gausu pasirinkimų, leidžiančių efektyviai dekoruoti įvairaus tipo interjerą – skandinavišką, modernų, vintažinį, minimalistinį ar net eklektišką. Beje, tai padaryti leidžia ir labai įvairi spalvų gama. Zana.lt internetiniame kataloge rasite neutralias baltas arba turkio, fusijos, žalios spalvos žvakes.

 

Stalo žvakes įprasta pirkti didesniais kiekiais, žvakių kainos priklauso nuo pasirinktos medžiagos. Deriniai kuriami iš vienspalvių arba kelių spalvų žvakių, rečiau įvedama trečia ar net ketvirta spalvos. Jei norite sukurti labiau dinamiškas, įdomesnes kompozicijas, tai galite padaryti rinkdamiesi neeilines spalvas, unikalias, skirtingo aukščio žvakides. Tiesa, sojų žvakė ar bičių vaško gaminys degs skirtingai nei parafino. Įvertinkite gaminio degimo laiką ir sudėtį (skirtingos medžiagos taip pat pasižymi savitu degimo būdu).

 

Plaukiojančios žvakės namams ir šventėms

 

Galiausiai, dar vienas unikalus ir gal net kiek neįprastas tipas – plaukiojančios žvakutės. Jos leidžia sukurti ypatingą atmosferą. Plaukiojančias žvakeles galima pateikti įvairiai. Tačiau tiek namuose, tiek maitinimo įstaigose, SPA centruose, viešbučiuose jos dažniausiai pateikiamos žemuose arba gilesniuose serviravimo induose su vandeniu.

 

2 efektingi plaukiojančių žvakučių pateikimo būdai:

 

 1. žvakelės sudedamos į didelį, žemą indą su vandeniu ir kitais papuošimais (pavyzdžiui, gėlių žiedlapiais);
 2. žvakutės pateikiamos po vieną, aukštesnėse stiklinėse (sudaromas įspūdis, kad jos kybo ore).

 

Įspūdingų serviravimo pavyzdžių gausu interneto platybėse. Plaukiojančiomis žvakėmis puoškite tiek namų, tiek kitas patalpas.

 

Iš ko dažniausiai gaminamos žvakės namams?

 

Vienas žvakių pasirinkimo kriterijų – sudėtis. Ji lemia tiek degimo laiką, tiek vaško varvėjimo būdą, tiek išskiriamą aromatą ir kitus niuansus. Žemiau aptarsime 3 žvakių gamybos srityje populiarias medžiagas ir šių subtilybes.

 

1. Sojų vaškas

 

Sojų vaško žvakė – natūralus produktas, kurio pagrindas yra sojų pupelių aliejus. Jos dega gana ilgą laiką. Kai kurie gamintojai teigia, kad net kelis kartus ilgiau nei įprastos. Sakoma, kad tokio tipo žvakių vaškas net ir išsiliejęs nepalieka dėmių ir yra lengvai pašalinamas. Kai kurie šio tipo žvakes vadina bičių vaško gaminių alternatyva.

 

2. Bičių vaško žvakės

 

Sakoma, kad kokybiškas bičių vaškas degdamas valo orą ir net veikia kaip antioksidantas. Įvairiausių formų kūriniai neretai yra natūralaus, organiško interjero kūrėjų pasirinkimas. Tokias žvakes gamintojai neretai palieka kuo natūralesnių spalvų. Dažniausiai jose nėra ir jokių pridėtinių kvapų – bičių vaškas turi unikalų aromatą, kvepiantį pievomis, medumi.

 

3. Parafino gaminiai

 

Parafinas rinkoje yra viena populiarių, santykinai pigesnių medžiagų. Parafino gaminys nėra natūrali žvakė. Kadangi tokio tipo gaminiai rinkoje yra jau ilgus metus, galima rasti įvairiausių spalvų, formų, tekstūrų pasirinkimą. Kartais į minėtuosius sojų ar bičių vaško žvakių tipus taip pat įmaišoma ir šiek tiek parafino. Parafino kūriniai dega kiek trumpiau nei sojų ar vaško, tačiau ir parafino žvakės kaina neretai būna bent kelis kartus žemesnė nei kitų.

 

Tai 3 populiarūs tipai, kurie leidžia skirtingiems gamintojams išgauti savitus produktus, galinčius konkuruoti spalvomis, aromatu, degimo laiku, galiausiai, kaina. Specifiniai gaminiai puošia skirtingos stilistikos erdves tiek namuose, tiek biuruose ar maitinimo įstaigose.

 

Nesvarbu, ieškote įprastos, plaukiojančios ar aromatinės žvakės namams – Zana.lt asortimente rasite stilingus, unikalių spalvų ir skirtingų formų bei aukščių pasirinkimus. Susikurkite jaukesnę aplinką namuose, biure, o gal savame restorane. Belieka iš anksto apgalvoti kuriamas kompozicijas ir dekoruojamus paviršius.

 

Turite klausimų dėl mūsų asortimente esančių gaminių, o gal domina specifinė žvakė? Pasikalbėkime – susisiekite su mumis žinute socialiniuose tinkluose, el. paštu ar skambinkite kontaktų skiltyje nurodytu telefonu.