Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Ketaus keptuvės

Nors ketaus keptuvė naudojama nuo senų laikų, kuriam laikui ji buvo pradingusi iš virtuvių. Visgi ilgai netrukus jos populiarumas vėl išaugo, ir šiandien tai – itin madingas maisto gaminimo reikmuo. Ne paslaptis, kad daugybė gerai žinomų, profesionalių virtuvės šefų patiekalų gaminimui renkasi būtent šias keptuves dėl universalumo – jas galima naudoti namuose, gamtoje, nes tai puiki grilio keptuvė, o maistas išlieka šiltas net kelias valandas. Galiausiai, šios keptuvės laikomos itin sveikomis ir ekologiškomis. Nedvejokite ir išbandykite – Zana.lt komanda įsitikinusi, kad jums patiks!

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Išskirtinės ypatybės

 

Maisto gaminimo profesionalai pažymi, kad šios keptuvės puikiai tinka maisto produktams, kuriuos reikia ilgai kepti (pavyzdžiui, mėsai). Taip pat jos yra kur kas storesnės už įprastas, todėl „nebijo“ įbrėžimų, aukštos temperatūros, ilgai išlaiko šilumą. Zana.lt komanda taip pat dalinasi kitomis svarbiomis savybėmis:

 

  • Ketaus keptuvė yra ilgaamžė ir tvirta.
  • Ji universali.
  • Tokia keptuvė lengvai prižiūrima.

 

Pavyzdžiui, el. parduotuvėje Zana.lt pristatoma ketaus grilio keptuvė „PYREX SlowCook” yra ilgaamžė. Tinkamai ją prižiūrint, praktiškai neįmanoma keptuvės sugadinti. Dėl šios savybės jums neteks nuolat investuoti į naują virtuvės įrangą. Taip pat ketaus keptuvės lengvai atlaiko aukštą temperatūrą, o tai prisideda ir prie jų universalaus panaudojimo – jas galite naudoti ant viryklės, krosnyje ar net ant laužo. Šilumos išlaikymo savybė užtikrins, kad pagamintas maistas išliks šiltas net keletą valandų.

 

Be to, kad maistą galėsite paruošti tiek gamtoje, tiek namuose, ketaus keptuvė taip pat yra stilinga ir patogi, tad serviruoti maistą galima tiesiog joje. O ir priežiūra labai lengva: tiek ketaus grilio keptuvė, tiek bet kuri kita yra ypač patvari, tad ją užtenka tiesiog išplauti muiluotu vandeniu, nusausinti ir patepti aliejumi.

 

Sveiko maisto gaminimui

 

El. parduotuvė Zana.lt siūlo ketaus keptuves, kurios yra sukurtos sveiko maisto gaminimui. Jos leidžia gaminti maistą troškinimo būdu, todėl išsaugosite daugiau vitaminų, mineralų ir kitų naudingų medžiagų. „PYREX SlowCook” maistas nepridega, todėl sunaudojama mažiau aliejaus ir riebalų – tai taip pat prisideda prie maisto kokybės. Be to, ketaus keptuvėje kepamas maistas papildomas geležimi, o tai padidina produktų maistinę vertę. Galiausiai, ketaus keptuvė neišskiria jokių kenksmingų medžiagų.

 

Pas mus aukščiausios kokybės gaminius nusipirksite lengvai, greitai ir patraukliomis kainomis! Nesvarbu, ar jus domina ketaus grilio keptuvė, ar bet kuris kitas kataloge esantis virtuvės pagalbininkas – būkite tikri, jog įsigysite ilgaamžius, patogius kompanionus.