Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Kvapai namams

Aliejiniai namų kvapai su pagaliukais arba dar vadinamomis lazdelėmis tapo neatsiejama stilingų, unikalių namų detale. Interjero dizaineriai, kuriantys išskirtines namų, biurų, maisto įstaigų erdves, teigia – aromatas tapo viena iš itin svarbių interjero dedamųjų. Specialistai siūlo į patalpų dekorą pažvelgti kur kas plačiau ir pasitelkti kuo įvairesnius pojūčius. Savitos atmosferos kūrimui naudojamos tiek kvapnios lazdelės, tiek purškiamas namų kvapas ar difuzorius. Zana.lt virtualiame kataloge išsirinkite išskirtines interjero detales. Toliau apie tai, kaip tikslingai pasirinkti kvapą internetu ir ko dairytis mūsų asortimente.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Prabangūs namų kvapai internetu – jaukiai namų atmosferai

 

Nišinis kvapas namams suteikia gaivos, prabangos, išskirtinumo – sukurta atmosfera priklausys nuo pasirinktų natų. Renkantis aromatą iš prabangios, specifinėje srityje besispecializuojančio gamintojo linijos, nereikia bijoti dairytis produkto internetu. Puikus pavyzdys – Zana.lt kataloge randami Maison Berger ar Stoneglow kvapai.

 

Dažnai užduodamas klausimas – kaip tikslingai išsirinkti kvapus internetu? Priešingai nei gali pasirodyti, tai nėra sudėtinga. Žinoma, reikia apsibrėžti aiškius paieškos kriterijus ir įvertinti savo pomėgius, svarbius erdvės niuansus.

 

Pateikiame 5 naudingus patarimus, kurie leis pasirinkti tinkamą kvapą per nuotolį:

 

 1. nuspręskite, kur tiksliai laikysite kvapą ir kokią atmosferą norite sukurti;
 2. pasirinkite mėgstamas natas (sudėtingesniuose kvapuose mūsų kataloge išskirtos viršutinės, vidurinės ir žemutinės natos);
 3. atkreipkite dėmesį į papildančias natas (vidurines ir žemutines);
 4. pasirinkite norimą tūrį;
 5. įvertinkite kvapams skirto indo dizainą (jis gali tapti interjero detale arba ryškiu akcentu).

 

Kalbant apie kvapo indelio dizainą, šis svarbus, mat indą galite kaskart pripildyti nauju skysčiu, jo keisti nereikia. Tam skirtas atskirais buteliukais parduodamas namų kvapų papildymas. Derinti kvapo indelio tikrai nebūtina, mat šis gali tapti ryškiu bet kurios patalpos akcentu. Tačiau, jei vis dėlto norisi pabrėžti tam tikrus erdvės akcentus, mūsų kataloge rasite atspalvių įvairovę. Derinkite indo spalvą prie svetainės sofos, išskirtinių virtuvės reikmenų, vonios rankšluosčių.

 

Kvapai namams – 2 efektyvūs tipai

 

Namų kvapikliai yra įvairių rūšių – su lazdelėmis, purškiami, garinami difuzoriumi. Kiekvienas pasirenka priimtinesnį būdą suteikti namams gaivos, prabangos. Žemiau apžvelgiame 2 efektyvius, šiandien populiarius patalpų kvapiklių variantus.

 

1. Kokybiški namų kvapai su lazdelėmis

 

Zana.lt kataloge rasite itin didelį pripažintų gamintojų produktų pasirinkimą. Dairykitės gaivos suteikiančių citrusinių arba prabanga alsuojančių vanilės, riešutų, medžio aromatų. Lyginant su purškiamu tipu, šie kvepalai namams turi tam tikrų pranašumų. Bene didžiausi šio tipo kvapo privalumai:

 

 • pamažu, tolygiai skleidžiamas aromatas;
 • interjerą puošiantis stilingas kvapo indas;
 • patogus, paprastas, daug dėmesio nereikalaujantis naudojimas;
 • gamtai draugiškesnis, pildomas indas.

 

Interjerą puošiančios detalės neretai tampa dekoro kompozicijos dalimi. Pavyzdžiui, ant padėklo dedami nišiniai mados žurnalai, kvapnios žvakės, žvakidės. Būtinai atkreipkite dėmesį į indo turį – mažesnis indas skirtas mažesnėms erdvėms, o didesnis puikiai tinka didelėse patalpose. Šiuo atveju tūris lemia ne tik gaminio veikimo laiką, bet ir intensyvumą.

 

Beje, prabangus aromatas – praktiška dovana tėčiui, mamai ar draugams įkurtuvių proga. Tai universali dovana, kuri tinka kone kiekvienai progai ir asmeniui.

 

2. Purškiami namų kvapai

 

Sodrūs arba natūralūs kvapai namams gali būti ir purškiami. Kai kurie prekės ženklai taip pat siūlo draugiškesnį gamtai variantą – galimas namų kvapo papildymas. Kol išsisklaido papurkštas aromatas yra intensyvesnis. Svarbu pasirinkti itin kokybišką produktą – purškiklio antgalis turi gerai paskirstyti purškiamus lašelius. Prabangūs buteliukai taip pat gali tapti išskirtine interjero detale. Purškiamus kvapus mėgstama naudoti mažesnėse patalpose – vonios, prieškambario zonose.

 

Žinoma, tai tikrai ne vieninteliai variantai – galite namus kvepinti gaivikliais, dulksna, rožių vandeniu, kvapniomis žvakėmis. Beje, tiems, kurie nori pakelti drėgmės lygį namuose, puikus sprendimas yra namų kvapų difuzorius. Tereiks įlašinti 5–10 kvepalų lašų į difuzorių ir mėgautis norimo intensyvumo aromatu.

 

Namų kvapų priedai

 

Zana.lt virtualiame salone rasite ne tik mėgstamą kvapą, bet ir visus reikalingus priedus. Kiekvienas kvapas namams atkeliauja pilnai paruoštas naudojimui, o namų kvapų rinkiniai turi ir papildomų priedų, pavyzdžiui, kvapnias žvakes. Pagrindiniai priedai, kuriuos rasite mūsų kataloge:

 

 • namų kvapo papildymas;
 • lazdelės namų kvapams.

 

Žinoma, mūsų interneto svetainėje rasite ir papildomų dekoro detalių. Pavyzdžiui, dekoro kompozicijų pagrindu tampančių stiklinių serviravimo lėkščių, dekoratyvinių padėklų. Prabangūs aliejiniai namų kvapai internetu šiandien užsakomi paprastai ir greitai. O atsirinkę mėgstamas natas, tai daryti įgusite dar greičiau.

 

Kokį namų kvapo aromatą rinktis?

 

Nesvarbu, tai gaminys su lazdelėmis, difuzorius ar purškiamas namų kvapas – svarbu pasirinkti tinkamą aromatą. Kaip jau minėjome, tikslingas natų pasirinkimas priklauso nuo kuriamos atmosferos, nuotaikos, patalpų stilistikos.

 

Vis dėlto, tam tikri aromatai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, pavyzdžiui:

 

 • citrusiniai vaisiai: citrusai pakelia nuotaiką, kuria pozityvią, švara dvelkiančią aplinką;
 • gaivūs vaisiai: įneša į namus gaivos, energijos, kuria pakilią nuotaiką;
 • gėlės: ramios natos suteikia gaivos, išraiškingesnės – kuria romantišką atmosferą;
 • medis (beržas, pušis, sandalas, jazminas): medžio aromatai suteikia natūralumo pojūtį, ramybės erdvėms ir mintims.
 • kava, tabakas, oda: suteikia erdvėms išskirtinio solidumo, savitumo, net šiokio tokio paslaptingumo;
 • jūros druska, gintaras: gamtos natos įneša gaivaus oro gūsį, atpalaiduoja, skatina susikaupimą;
 • vanilė, muskatas (ir kiti salstelėję prieskoniai): švelnios, pažįstamos natos įneša jaukumo, „sušildo“ patalpas.
 • išraiškingi prieskoniai (pavyzdžiui, imbieras, pipirai, pačiulis): aštresni prieskoniai suteikia savito charakterio, budina, gerina susikaupimą.

 

Žinoma, namų kvapikliai susideda iš skirtingų natų ir neretai aukščiau išvardintos grupės papildo viena kitą. Pavyzdžiui, rožių natos derinamos su riešutų ir vaisių, o medis su išraiškingu pipiro ar pačiulio prieskoniu. Perkant internetu, svarbu pasirinkti pagrindines natas.

 

Namų kvapas su lazdelėmis – kaip teisingai naudoti?

 

Nors šio tipo kvapo naudojimas nereikalauja daug Jūsų laiko ar dėmesio, yra kelios taisyklės kurios leis ilgiau mėgautis kokybišku aromatu. Pavyzdžiui, Zana.lt asortimente įsigyti Maison Berger arba Stoneglow namų kvapai su lazdelėmis turėtų būti prižiūrimi taip:

 

 • Pastatykite indą saugioje, mažiesiems ir augintiniams nepasiekiamoje vietoje.
 • Parinkite judresnę vietą, kur yra gera oro cirkuliacija. Taip kvapas po namus sklis efektyviau.
 • Kartą per savaitę ar kelias apverskite pagaliukus. Jei kvapas išblėso ar norite stipresnio aromato, galite apversti pagaliukus dažniau. Rekomenduojama tai daryti virš kriauklės ar šiukšliadėžės (nukritę aliejaus lašai gali susigerti į kilimą, medines grindis).
 • Pasirinkite norimą intensyvumą atspindintį lazdelių skaičių. Inde turėtų būti apie 6–8 lazdelės namų kvapams.
 • Naudokite tik specializuotas, natūralias lazdeles. Idealiu atveju tai to paties gamintojo arba jau išbandyti, patikimi pagaliukai.
 • Kai keičiate patalpos kvapą, atnaujinkite ir lazdeles. Bėgant laikui, ant jų kaupiasi dulkės, tad jos gali nebe taip gerai sugerti aromatu pripildytą aliejų.

 

Lazdeles būtina keisti reguliariai, ypač jei keičiate ir patį aromatą. Mat senasis lieka įsigėręs į lazdeles, kvapai susimaišo ir galutinis rezultatas nedžiugina. Dairotės kvapo sau ar dovanai? Siūlome mūsų kataloge iškart įsigyti ir papildomą lazdelių rinkinį.

 

Prabangūs namų kvapai su pagaliukais – neabejotinai, vienas unikalių bet kokios stilistikos patalpų akcentų. Miškų įkvėpti aromatai suteiks išskirtinio prieskonio organiškiems, natūralizmo įkvėptiems namams, muskatas ir rožės – šarmo klasikiniam interjerui. O štai netipinės tabako, kavos ir odos natos pagyvins modernias, industrinio stiliaus patalpas. Skirtingi aromatai gali padėti sukurti išskirtinę aplinką ne tik kasdien, bet ir per šventes. Puikus pavyzdys – Kalėdiniai kvapai namams.

 

Panašu, kad belieka išsirinkti mėgstamas pagrindines natas ir nebijoti eksperimentuoti su papildančiomis, šarmo suteikiančiomis natomis. Patogiai užsisakykite kokybiškus kvapus ir visus šių priedus keliais mygtukų paspaudimais.

 

Turite klausimų dėl mūsų asortimente esančių gaminių, o gal domina specifinis namų kvapas? Susisiekite – mielai atsakysime į rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti geriausiai jūsų lūkesčius bei aplinkos stilistiką atspindintį gaminį.