Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Keptuvės

Geriausiems namų šefams jokia paslaptis, kad daugiau nei pusė ruošiamo patiekalo sėkmės slypi aukštos kokybės keptuvėje. Ji atlieka begalę skirtingų funkcijų: geros keptuvės suteikia galimybę maistą pašildyti, patroškinti, apskrudinti, pakepinti. Naudodamiesi vienu virtuvės pagalbininku galite pasigaminti daugybę skirtingų patiekalų. Keptuvės internetu šiandien kaip niekada pasižymi skirtingų tipų gausa. Svarbu atminti, jog įvertinę savo poreikius nesunkiai išsirinksite tinkamiausią savo šeimai. Zana.lt tuo jau pasirūpino!

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Didelė tipų įvairovė

 

Tam, kad pasirinkti būtų šiek tiek lengviau, verta išskirti pagrindinius keptuvių tipus, kurių kiekviena pasižymi skirtingomis savybėmis ir gali būti naudojama individualiems poreikiams patenkinti. Zana.lt asortimente galite rinktis iš tokių keptuvių:

 

 • su nelimpančia danga;
 • skirtų indukcinei viryklei;
 • gamintojo „Pyrex”;
 • gamintojo „Ballarine” ir kt.

 

Nesvylančios keptuvės padengtos dviejų sluoksnių „Xylan Plus“ paviršiumi, kuris yra atsparus subraižymams, be to, naudojantis šia keptuve jums nereikės naudoti daug aliejaus, tad maistą gaminsite sveikiau. Indukcinei viryklei skirtos indukcinės keptuvės internetu Zana.lt parduotuvėje pasižymi nekaistančia, silikonu padengta rankena, ją galima naudoti visų tipų viryklėms.

 

Taip pat mūsų el. parduotuvėje galite rasti aukštos kokybės prancūzų gamintojo „Pyrex” keptuves. Visame pasaulyje šis prekių ženklas žinomas kaip naudojantis platų kokybiškų medžiagų asortimentą bei kuriantis šiuolaikiško dizaino reikmenis. Jas turėtų rinktis tie, kurie nori išskirtinės kokybės ir patogumo.

 

Keptuvės su nelimpančia danga

 

Nepridegančios keptuvės yra vienos iš populiariausių. Jas lengva naudoti ir valyti. Tokius virtuvės reikmenis daugelis naudoja bene kasdien. Nelimpantis jų paviršius gali būti pagamintas iš įvairių su maistu nereaguojančių medžiagų. Puikus pavyzdys šiuo atveju galėtų būti titano keramikos keptuvės indukcinei kaitlentei.

 

Nesate tikri, ar neprideganti keptuvė yra tinkamas pasirinkimas Jums? Tuomet pasinaudokite nykščio taisykle: jei maistas, kurį ketinate ruošti greičiausiai bus lipnus (pvz., kiaušiniai ar žuvis) ir jam reikia mažos arba vidutinės temperatūros, tuomet keptuvė su nelimpančia danga yra puikus pasirinkimas.

 

Svarbu prisiminti, kad nelimpanti danga paprastai nėra pritaikyta itin aukštai temperatūrai. Todėl siekiant užtikrinti ją turinčios, nesvarbu, žemos ar gilios keptuvės ilgaamžiškumą, rekomenduojama tokį indą naudoti ant silpnos arba vidutinės ugnies. Tam, kad būtų išvengta nelimpančio paviršiaus subraižymo, turėtų būti pasirenkami plastikiniai, silikoniniai arba mediniai virtuvės įrankiai. Juos irgi galite įsigyti Zana.lt.

 

Nerūdijančio plieno keptuvės

 

Nerūdijančio plieno keptuvės – vienos populiariausių tarp profesionalių virtuvės šefų. Iš tokios medžiagos pagaminti virtuvės reikmenys yra tvirti ir ilgaamžiai, taip pat lengvesni nei, pavyzdžiui, pagaminti iš ketaus. Nerūdijančio plieno keptuvė indukcinei viryklei nereaguoja su maistu, todėl puikiai tinka rūgščių produktų ruošimui. Be to, gaminant joje galima naudoti ir metalinius įrankius.

 

Profesionalios keptuvės indukcinei viryklei leidžia išgauti tobulą mėsos skonį. Todėl jei dažnai ruošiate jos patiekalus, šie virtuvės reikmenys – vertas dėmesio pasirinkimas. Taip pat jie labai tinka įvairių sriubų ir padažų gaminimui.

 

Nerūdijančio plieno keptuvė 28 cm ar kitokio skersmens paprastai būna sunkesnė, nes turi šilumai laidaus metalo, pavyzdžiui, aliuminio šerdį. Ji padeda užtikrinti tolygų šilumos perdavimą visame inde. Dėl šios priežasties maistas verda tolygiai.

 

Dar vienas privalumas, kuriuo pasižymi nerūdijančio plieno keptuvės indukcinėms viryklėms, yra lengva priežiūra. Jas galima mirkyti vandenyje, šveisti, taip pat plauti indaplovėje. Jeigu Jus domina nerūdijančio plieno keptuvė akcija – palankus metas ją įsigyti. Patrauklių nuolaidų dažnai galite rasti ir Zana.lt.

 

Ketaus keptuvės

 

Ketus yra atsparus aukštai temperatūrai ir labai gerai sulaiko šilumą. Dėl šios priežasties iš jo pagamintos kokybiškos keptuvės idealiai tinka kepsniams. Kitaip nei nerūdijantis plienas, ketus reaguoja su rūgštimis. Todėl iš jo pagamintų indų nerekomenduojama naudoti rūgštaus maisto gaminimui arba stengtis tai daryti rečiau.

 

Ketaus keptuvės pasižymi pakankamai lengvu valymu. Paprastai tam užtenka karšto vandens ir kempinėlės. Tačiau tokių keptuvių nepatartina mirkyti vandenyje, o išplovus svarbu jas gerai išdžiovinti, kad nesusidarytų rūdys.

 

Plačiame Zana.lt asortimente gausu įvairiems poreikiams pritaikytų keptuvių. Peržvelkite jį ir išsirinkite tai, ko reikia būtent Jums. Tam, kad apsispręsti būtų lengviau, kviečiame pasinaudoti mūsų tinklaraštyje pateiktais patarimais, kaip pasirinkti gerą keptuvę.

 

Keptuvių rankenų tipai

 

Keptuvių rankenos gali būti skirtingų tipų. Pavyzdžiui, nerūdijančio plieno rankenos ne taip gerai praleidžia šilumą kaip pagamintos iš aliuminio. Todėl maisto gaminimo metu jos išlieka vėsesnės. Mažiau įkaista ir tuščiavidurės metalinės rankenos. Jeigu Jums svarbus geras sukibimas, puikus pasirinkimas gali būti aliuminio, ketaus ar nerūdijančio plieno keptuvės su silikonu dengtomis rankenomis.

 

Ieškote universalaus indo, tinkančio naudoti tiek ant viryklės, tiek orkaitėje? Tuomet Jūsų dėmesio gali būti verta keptuvė su nuimama rankena, kurią galite įsigyti ir Zana.lt el. parduotuvėje. Jeigu nesate tikri dėl pasirinkimo, visuomet galite susisiekti su mumis ir pasikonsultuoti. Esame pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus.

 

Tiems, kas mėgsta gaminti orkaitėje

 

Gilios, rankenėles iš abiejų pusių turintys indai puikiai tiks tiems, kurie mėgsta maistą gaminti orkaitėje. Tokios itin kokybiškos ir praktiškos keptuvės internetu taip pat gali būti naudojamos patiekalus kepant ant viryklės. Todėl galite mėgautis patiekalais, kuriuos reikia paskrudinti, o kiek vėliau iškepti orkaitėje, jog atsiskleistų jų skonis.

 

Gamintojo „Hendi” gili keptuvė tinkama naudoti visoms viryklėms, išskyrus indukcines, o prekių ženklas „Tognana” siūlo gaminius, kuriuos galima naudoti stiklo keramikos, halogeno, dujinei, elektrinei ir indukcinei viryklėms. Taigi, čia kiekvienas ras tai, ko jam reikia.

Keptuvių priežiūra

 

Kad ir kokia keptuvę bepasirinktumėte, norint ja sėkmingai naudotis ilgą laiką, svarbu laikytis tam tikrų taisyklių. Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti sudėtinga, skyrę tam šiek tiek laiko galėsite džiaugtis puikiais rezultatais.

 

Pagrindiniai keptuvių priežiūros aspektai yra šie:

 

 • Niekada nepalikite tuščio indo ant įjungtos viryklės. 
 • Saugumo sumetimais ir siekdami išvengti deformacijos, prieš plaudami indą, leisite jam atvėsti.
 • Gamindami keptuvėse su nelimpančia danga naudokite silikoninius arba medinius įrankius. Ketaus ir nerūdijančio plieno keptuvė puikiai suderinama ir su metaliniais įrankiais.
 • Jeigu keptuves su nelimpančia danga laikote sudėtas vieną į kitą, būtinai apsaugokite jas, kad išvengtumėte subraižymų.
 • Jei norite, kad šie virtuvės reikmenys ilgiau išliktų puikios būklės, plaukite juos rankomis ir gerai išdžiovinkite.
 • Jeigu keptuvę ketinate plauti indaplovėje, įsitikinkite, kad naudojate saugius ploviklius.
 • Valydami ketaus keptuves nenaudokite stiprių ploviklių. 

 

Laikydamiesi šių paprastų, tačiau veiksmingų taisyklių, galite pasirūpinti savo indų ilgaamžiškumu. Norite sužinoti daugiau apie tinkamą keptuvių priežiūrą? Tuomet kviečiame perskaityti mūsų tinklaraščio įrašą, kurį rasite spustelėję ant šios nuorodos.

 

Verta paminėti, kad aukštą kokybę puoselėjančios el. parduotuvės Zana.lt asortimente galite rasti ne tik patogių, ilgaamžių keptuvių, tačiau ir viską, ko tik gali prireikti bet kuriam virtuvės šefui. Kviečiame pasidairyti po asortimentą ir susipažinti su plačiu prekių katalogu, kuriame aliuminio, ketaus, nerūdijančio plieno keptuvės, stalo serviravimo indai ir visi reikalingi virtuvės reikmenys laukia jūsų! Keptuvės internetu – tik dalis mūsų plačios pasiūlos.