Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Keptuvės

Geriausiems namų šefams jokia paslaptis, kad daugiau nei pusė ruošiamo patiekalo sėkmės slypi aukštos kokybės keptuvėje. Ji atlieka begalę skirtingų funkcijų: keptuvės suteikia galimybę maistą pašildyti, patroškinti, apskrudinti, pakepinti. Naudodamiesi vienu virtuvės pagalbininku galite pasigaminti daugybę skirtingų patiekalų. Keptuvės internetu šiandien kaip niekada pasižymi skirtingų tipų gausa. Svarbu atminti, jog įvertinę savo poreikius nesunkiai išsirinksite tinkamiausią savo šeimai. Zana.lt tuo jau pasirūpino!

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Didelė tipų įvairovė

 

Tam, kad pasirinkti būtų šiek tiek lengviau, verta išskirti pagrindinius keptuvių tipus, kurių kiekviena pasižymi skirtingomis savybėmis ir gali būti naudojama individualiems poreikiams patenkinti. Zana.lt asortimente galite rinktis iš tokių keptuvių:

 

  • su nelimpančia danga;
  • skirtų indukcinei viryklei;
  • gamintojo „Pyrex”;
  • gamintojo „Tefal”.

 

Keptuvės su nelimpančia danga padengtos dviejų sluoksnių „Xylan Plus“ paviršiumi, kuris yra atsparus subraižymams, be to, naudojantis šia keptuve jums nereikės naudoti daug aliejaus, tad maistą gaminsite sveikiau. Indukcinei viryklei skirtos keptuvės internetu Zana.lt parduotuvėje pasižymi nekaistančia, silikonu padengta rankena, ją galima naudoti visų tipų viryklėms.

 

Taip pat mūsų el. parduotuvėje galite rasti aukštos kokybės prancūzų gamintojo „Pyrex” keptuves. Visame pasaulyje šis prekių ženklas žinomas kaip naudojantis platų kokybiškų medžiagų asortimentą bei kuriantis šiuolaikiško dizaino reikmenis. Jas turėtų rinktis tie, kurie nori išskirtinės kokybės ir patogumo.

 

„Tefal” keptuvės, gerai žinomos visoje Lietuvoje, puikuojasi ir mūsų parduotuvėje. Jos ypatingos tuo, jog turi „Thermo-Spot“ technologiją – tai šilumos indikatorius centre, kuris parausta, kai keptuvė pasiekia optimalią kepimo temperatūrą. Dėl „Durabase” funkcijos šiluma pasiskirsto greitai ir tolygiai.

 

Tiems, kas mėgsta gaminti orkaitėje

 

Gilios, rankenėles iš abiejų pusių turinčios keptuvės puikiai tiks tiems, kurie mėgsta maistą gaminti orkaitėje. Šios itin kokybiškos ir praktiškos keptuvės internetu taip pat gali būti naudojamos patiekalus kepant ant viryklės. Todėl galite mėgautis patiekalais, kuriuos reikia paskrudinti, o kiek vėliau iškepti orkaitėje, jog atsiskleistų jų skonis.

 

Gamintojo „Hendi” gili keptuvė tinkama naudoti visoms viryklėms, išskyrus indukcines, o prekių ženklas „Tognana” siūlo gaminius, kuriuos galima naudoti stiklo keramikos, halogeno, dujinei, elektrinei ir indukcinei viryklėms. Taigi, čia kiekvienas ras tai, ko jam reikia.

 

Verta paminėti, kad aukštą kokybę puoselėjančios el. parduotuvės Zana.lt asortimente galite rasti ne tik patogių, ilgai tarnausiančių keptuvių, tačiau ir viską, ko tik gali prireikti bet kuriam virtuvės šefui. Kviečiame pasidairyti po asortimentą ir susipažinti su plačiu prekių katalogu, kuriame keptuvės, stalo serviravimo indai ir visi reikalingi virtuvės reikmenys laukia jūsų! Keptuvės internetu – tik dalis mūsų plačios pasiūlos.