Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Garsiausi prekiniai ženklai

24Bottles

24Bottles

24Bottles®“ yra italų dizaino prekės ženklas, gimęs 2013 m., Kurio tikslas - sumažinti vienkartinių plastikinių butelių poveikį planetai ir mūsų gyvenimui.

A Lot

A Lot

Alot design siūlo viską - nuo dekoratyvinių daiktų ir mažesnių baldų iki  prekių floristam, dekoratoriams, gėlių parduotuvėms, dekoracijų ir dovanų parduotuvėms. Švedų įmonės asortimentą sudaro plunksnos, vainikai, širdys, gėlių lazdelės, kaspinai, žvakės, oazės, žvakidės, lempos, puodai, veidrodžiai, stalai ir lentynos.

Amber Chef

Amber Chef

AMBER CHEF - privatus UAB "Arkietė" gaminių ženklas.

Ambercook

Ambercook

AMBER COOK - privatus UAB "Arkietė" prekinis ženklas.

APS

APS

APS - įkurta 1933 metais Vokietijoje,  kompanija nuolat vystėsi tenkindama visų savo klientų poreikius. Įkurta kaip šeimos verslas, kompanija dabar valdoma jau ketvirtosios kartos.

ARC

ARC

Arc – pasaulio lyderė indų gamyboje, buvo įkurtas 1825 metas Šaurės Prancūzijoje Arques mieste, kuris vis dar yra pagrindinė ARC grupės būstinė, jų tyrimų ir vystymo skyrius ir didžiausia pasaulyje stiklo gamykla.

Arcopal

Arcopal

Arcopal buvo įkurtas 1958 metais metais ir per 60 metų tapo atsparumo ir tvirtumo sinonimu. Arcopal indai gaminami iš opal stiklo. Ši technologija ir buvo sukurta bei patentuota 1958 metais. Arcopal tai pirmoji techninė revoliucija stiklo apdirbime.

Arcoroc

Arcoroc

Arcoroc – tai viena iš Arc International kompanijų. Ji buvo įkurta 1963 metais, kaip grūdinto stiklo prekinis ženklas. Vėliau jis išaugo į profesionalų prekės ženklą, naudojamą restoranų industrijoje. „Arcoroc" asortimentas pasipildė stalo įrankiais, indais ir stiklo dirbiniais, pagamintais iš stiklo medžiagų (opalo, grūdinto stiklo, „Zenix"), taip pat porceliano gaminiais. Visi „Arcoroc“ gaminiai yra saugūs plauti profesionaliose indaplovėse (atlaiko iki 2000 plovimo ciklų).

ASA

ASA

1976 metais dizainerė Yvonne Schubkegel įkūrė ASA SELECTION kaip keramikos gaminių pardavimo kompaniją Höhr-Grenzhausen mieste Vokietojoje.

Ballarini

Ballarini

1889 metais Paolo Ballarini įkūrė mažą metalinių įrankių gamybos kompaniją. Iki 1931 metų „Ballarini" jau gamino apie 2000 indų ir virtuvės reikmenų. 1960 metais kompanija priėmė strateginį sprendimą koncentruotis tik į virtuvės reikmenis su nesvylančia danga. 1980 m. su kompanija „Du Pont" buvo pasirašyta licencinė sutartis dėl „Teflon" nelimpančios dangos naudojimo kompanijos ,,Ballarini" produktuose.Ballarini

Baltic candles

Baltic candles

Bendrovė „Baltic Candles“ turi beveik šimtmečio istoriją ir patirtį žvakių gamyboje. Šiuo metu įmonė yra didžiausia žvakių gamintoja Baltijos šalyse ir viena didžiausių Europoje.

Bergner

Bergner

Bergner grupė, įkurta 1999 metais, yra lyderiaujanti namų apyvokos prekių kompanija, įkurta Europoje.

Bohemia

Bohemia

Bohemia - tradicinis Čekijos Jihlava regiono krištolas.

Bonna

Bonna

Bonna tikslas – sukurti įstabius serviruotės variantus itin intensyviam naudojimui.

Boral

Boral

Boral GmBH buvo įkurta 1967 metais kaip šeimos verslas. Verslas buvo pradėtas kaip laboratorijoms skirtų stiklinių ir borosilikato stiklo indų gamyba. Neužilgo gamyba buvo praplėsta iki stiklo gaminių namų apyvokai ir stiklo indų gamybos ir pardavimo.

Borgonovo

Borgonovo

BORGONOVO – tai italų stiklo gamintojas, veikiantis jau nuo 1950-ais metų.

Bormioli Rocco

Bormioli Rocco

Bormioli Rocco kompanijos istorija prasidėjo beveik prieš 200 metų kai Italijos mieste Findeza buvo įkurta maža stiklo meistrų dirbtuvė. Per visus šiuos metus kompanija atsakingai dirbo ir augo. Šiomis dienomis kompanijoje yra daugiau kaip 2500 darbuotojų dirbančiu 9 gamyklose.

Brabantia

Brabantia

Brabantia tikslas yra praturtinti ir palengvinti gyvenimą gražiai ir kokybiškai suprojektuotais produktais, kuriuos yra malonu naudoti.
Brabantia rūpinasi savo sukurtais produktais ir poveikiu, kurį šie produktai daro žmonėms ir mūsų planetai. Tai šeimos įmonė su šeimos vertybėmis, gaminanti tvarius produktus, kurie paliks geresnį pasaulį ateities kartoms.

Chef & Sommelier

Chef & Sommelier

Chef & Sommelier stiprybė, prekinio ženklo kūrėjas - Arc International kompanija, esanti pasaulinis lyderis indų rinkoje. Jos iniciatyva sukurtas C&S ženklas, skirtas išlaisvinti kiekvieno restorano šefo ar vyno degustatoriaus meistriškumą ir kūrybiškumą, kurių pagrindinis siekis - tobulumas.

Coach House

Coach House

Per daugiau nei 40 metų „Coach House“ importavo ir pardavinėjo žavius, pagal dizainerių kurtus baldus ir namų apyvokos reikmenis visoje Jungtinėje karalystėje ir už jos ribų.

Cristal d'Arques

Cristal d'Arques

Nuo 1968 m. „Cristal d’Arques Paris“ įkūnijo eleganciją à la Française ir grožį, kuris pasiekiamas visiems.
Išlikdamas ištikimas savo vertybėms, prekės ženklas dabar įtraukia kasdienį prašmatnų vaizdą, įkvėptą „Art déco“ tendencijos ir Paryžiaus gyvenimo būdo.

Dajar

Dajar

„Dajar“ yra namų apyvokos reikmenų ir sodo baldų, taip pat profesionalių gaminių, skirtų „HoReCa“ sektoriui, platintojas.

David Fussenegger

David Fussenegger

Devilla

Devilla

Įkurta nuo 1966 m., „B. Sousa dias“ kuria vonios kambario ir virtuvės tekstilę, visame pasaulyje pripažintą  aukščiausios kokybės medžiagomis ir puikiu dizainu.

DU SKONIAI

DU SKONIAI

Gaminimas ant ugnies tai ne tik gaminimas, tai kur kas daugiau, tai – kultūra, pradicija ir pramoga.
MB “Du skoniai” yra šeimos verslas sukurstas Lietuvoje, kurie specializuojasi BBQ medienos rūkymui, grilių lentelių ir anglių gamyboje.Easy Life

Easy Life

Įsikūrusi „Franciacorta“ širdyje, maždaug už 90 km nuo Milano, „Easy Life“ yra naujai į rinką įėjusi įmonė, kurios istorija prasidėjo 1955 m.

Eclat

Eclat

Eclat by Cristal D‘arques Paris yra naujas ARC grupės prekinis ženklas. Eclat simbolizuoja modernų gyvenimo būdą, kokybę ir eleganciją už prieinamą kainą. Eclat apjungia ARC patirtį ir Cristla D‘arques eleganciją ir privalumus. Eclat ikoniška, laikui nepavaldi ir šiuolaikšika kolekcja.

ecoffee

ecoffee

Esoffe cup ekologiškas sprendimas mėgstantiems kavą išsinešti. Gamtoje suįrantys, ekologiški, daugkartiniai puodeliai su dangteliu.

G. BENEDIKT

G. BENEDIKT

G. BENEDIKT istorija prasidėjo 1882 m., kai broliai Benediktai įkūrė porceliano fabriką. G. BENEDIKT gaminiai yra orientuoti į viešbučių ir restoranų klientus. 

Ghidini

Ghidini

Ghidini gaminiai yra nuolat tobulinami ir šiuo metu jų yra daugiau nei 1000, padalinti į 7 linijas, kad atitiktų platintojų ir vartotojų poreikius. 90% Ghidini gaminių yra eksportuojama į daugiau nei 80 šalių.

Goebel

Goebel

Goebel yra vienas iš svarbiausių porcelianą gaminančių prekių ženklų, kurio gaminių galima rasti daugelyje muziejų ir kolekcijų visame pasaulyje.

Güral

Güral

Unikalus prekės ženklas, sujungiantis meistriškumą, meną, kokybę ir sėkmę: „Güral Porselen“.

Guzzini

Guzzini

Apie 1938 metus kita Guzzini karta pradėjo mažą revoliuciją gamindami namų apyvokos reikemis iš Plexiglas medžiagos.

Hega

Hega

HEGA Hega Hogar – tai ispanų kompanija veikia jau beveik 25 metus ir gamina 8 kategorijas ir net 1200 atskirų pavadinimų plastiko gaminių. Hega turi savo dizaino ir komercijos padalinius, kurie aktyviai dalyvauja kuriant naujus gaminius ir aiškinantis ko reikia kiekvienam klientui individualiai. S

Hendi

Hendi

Tarptautinė HENDI grupė buvo įkurta daugiau kaip prieš 70 metų ir šiuo metu yra viena iš pirmaujančių profesionalios maisto ir prekybos pramonės įrangos ir inventoriaus platintoja bei gamintoja Europoje.

Ihr

Ihr

IHR - trys raidės, kurios visame pasaulyje asocijuojasi su aistra stalo serviravimui ir svetingumui. Mes norime, kad mūsų servetėlės ir aksesuarai, pagaminti su meile, padarytų jūsų dieną malonesnę. Didelėms ir mažoms laimės akimirkoms - 365 dienas per metus.


Interdesign

Interdesign

„iDesign“ kaip namų apyvokos daiktų projektavimo įmonė veiklą pradėjo daugiau nei prieš 40 metų, turėdama pagrindinį tikslą - pasiūlyti novatoriškus daiktų laikymo produktus namams už priimtiną kainą.

Irmco

Irmco

UAB “IRMCO” jau nuo 2003 metų kuria, modeliuoja bei gamina darbo rūbus, skirtus įvairiausių pramonės sričių darbuotojams.

IVV

IVV

IVV viena pagrindinių Europos pūsto stiklo ir rankų darbo stiklo gamintojų, derinančių aukštos kokybės medžiagas, naujovišką dizainą ir tradicinės amatininkystės metodus.

Jodeco

Jodeco

„Jodeco Glass“ yra dekoratyvinio stiklo specialistas. Kolekcija susideda iš plataus asortimento; pradedant nuo pagrindinės, klasikinės kvadratinės vazos ir baigiant gaminiais iš stiklo. Be to, Jodeco siūlo stiklo gaminius kartu su medžiu, geležimi, keramika ar cukranendrėmis.

JOOP

JOOP

Kokybė, aptarnavimas ir stiprus prekės ženklas - štai kaip yra JOOP!

Joseph Joseph

Joseph Joseph

2003 m. Broliai dvyniai Antonijus ir Ričardas Džozefas nusprendė suvienyti jėgas ir paleisti Joseph Joseph, norėdami sukurti funkcionalius, problemas sprendžiančius namų apyvokos produktus.

Königlich Tettau

Königlich Tettau

Karališka porceliano gamykla Königlich Tettau yra žinoma dėl savo meistriškumo. Ši savoka aprėpia tvarumą, tradicijas ir kokybę, taip pat tobulą grožį ir nepriekaištingą kokybę, o porcelianas vertinamas ne tik eilinių klientų, bet ir antikvarinių gaminių mėgėjų. Be to dar 1794 gamyklai buvo suteiktos Prūsijos karaliaus Frydricho Vilhelmo II privilegijos

Kykyoto

Kykyoto

KYKYOTO - Lietuviškas gertuvių prekinis ženklas, kuriomis sėkmingai prekiaujama ne tik Lietuvoje, bet ir Vakarų Europos ir Azijos rinkose.

Leonardo

Leonardo

Leonardo – Vokietijoje kuriamas prekinis ženklas, kuriam sėkmingai pavyksta perteikti Italijos gyvenimo estetiką. Jų produktai tinka įvairiausiomis progomis ir yra tapę neatsiejama gražaus kasdieninio gyvenimo dalimi. Siūlomi sprendimai ir moderni išvaizda kuria inovatyvumo ir laikui nepavaldžios išvaizdos dermę. Kas metus į rinką išleidžiama apie 800 produktų kurie atspindi naujausias tendencijas tipinio ir atpažįstamo LEONARDO ženklo rėmuose. Jų siekis – mąstyti ir elgtis kitaip, atrandant naujus kelius. Kaip teigia kompanijos atstovai, vienintelis dalykas neegzistuojantis jų įmonės viduje – stagnacija, nepaisant to, jog iki šiol tai šeimos verslas, o kompaniją valdo jau penkta karta.

Lilien Austria

Lilien Austria

„Lilien“ buvo įkurtas 1795 m. „Lillien“ – G. Benedikt grupės įmonė, gaminanti itin kokybišką porcelianą profesionaliam ir asmeniniam naudojimui.

Luigi Bormioli

Luigi Bormioli

LUIGI BORMIOLI – specializuotas stiklo gamintojas iš Italijos, gaminantis aukštos kokybės taures vynui, alui, spirituotiems gėrimams. Bormioli šeima tęsia ilgametes stiklo gamybos tradicijas ir pristato didelį taurių asortimentą baro ir vyno profesionalams.


Luminarc

Luminarc

Luminarc yra pirmasis indų prekės ženklas pasaulyje ir savo produktus pardavinėja 154 šalyse. Ši sėkmė yra paremta unikalios industrijos praktine patirtimi ir nuolatinio inovacijų siekimo kombinacija, tokiu būdu visiems yra suteikiama galimybė turėti madingus namus.

Maison Berger

Maison Berger

Maison Berger katalitinė kvapų lempa yra pirmaujanti pasaulyje technologija švariam ir kokybiškam patalpų orui užtikrinti. Prancūzijos gamybos palikimas ir modernus stilius nuo 1898 metų. 

Maxwell & Williams

Maxwell & Williams

„Maxwell & Williams“ yra visame pasaulyje pripažintas kaip kokybiškas prekės ženklas už prieinamą kainą ir kuriamas dizainerių.

McCons

McCons

Medicininių, vienkartinių kaukių gamintojai.

Monteverdi

Monteverdi

Monteverdi S.r.l. yra italų įmonė, gaminanti kartono gaminius, daugiausia naudojamus konditerijos gaminių srityje.

MPL

MPL

MPL tiekia produktus skirtus virtuvei, valgomajam, sodui ir svetainei. 

Gamintojo dėmesys yra sutelktas į įvairias, praktiškas ir nenuobodžias dovanas.

Nachtmann

Nachtmann

1834 m. Stiklo gamintojas Michaelas Nachtmannas įkūrė įmonę F.X. Nachtmannas. Iš pradžių įmonė savo gaminius gamino Unterhütte netoli Herzogau Bavarijos miške, Ödhütte šalia Furth im Wald ir Seebachhütte šalia Eizenšteino Bavarijoje.

Ovis

Ovis

„HanSen Ovis GmbH“ yra šeimos valdoma didmeninė įmonė, įsikūrusi viename iš vaizdingų Zalcburgo ežerų regionų. Mūsų verslas specializuojasi plačiame avių pieno produktų, tokių kaip muilai, tualeto reikmenys ir vonios produktai, asortimente, kurie parduodami su prekės ženklu „Ovis“ (lotyniškai ovis = avys).

Ozti

Ozti

„Öztiryakiler“ buvo įkurta 1958 m. kaip viena iš pirmųjų Turkijos pramonės įmonių virtuvės įrangos sektoriuje.
„Öztiryakiler“, turinti platų rinkodaros ir garantinio aptarnavimo tinklą, turintį 4 regioninius direktoratus, 72 atstovus, 110 autorizuotų servisų Turkijoje, užima lyderio pozicijas vidaus rinkoje pramoninių virtuvių sektoriuje.

Paderno

Paderno

Jau beveik 40 metų „PADERNO“ gamina kokybiškus virtuvės reikmenis ir virtuvės įrankius, skatinančius aistrą maisto gamybai.


PapStar

PapStar

PAPSTAR itin kokybiškų vienkartinių indų ir įrankių, pakavimo medžiagų, papuošimų ir aksesuarų šventėms gamintojas.

Peugeot

Peugeot

Peugeot viena iš paklausiausių gamintojų Prancuzijoje. Peugeot gaminama produkcikcija naudojasi geriausi virtuvės šefai.

Pintinox

Pintinox

Pintinox yra lyderiaujanti kompanija gaminati nerūdijančio plieno buities gaminius.  Be tradicinės didmeninės prekybos Pintinox specializuojasi įvairiuose sektoriuose, pavyzdžiui, viešojo maitinimo, reklamos ir G.D.O (Great Organised Distribution).

Plast Team

Plast Team

Plast Team - Danijos kompanija, įkurta 1986 metais. Plast Team - viena iš lyderiaujančių kompanijų Europoje, siūlanti platų plastikinių gaminių asortimentą sandėliavimui, virtuvei, valymui, skalbimui ir kt. 

Pyrex

Pyrex

Pyrex - vienas geriausiai žinomų prekinių ženklų, kurio istorija prasidėjo prieš šimtmetį Prancūzijoje, 1915 metais, kuomet susivienijo technologinės inovacijos ir meilė kulinarijai. Kaip tik todėl Pyrex nėra vien tik produktų gamintojas, tai prekinis ženklas, kuris simbolizuoja patirtas ypatingas ir malonias akimirkas virtuvėje ar prie stalo su šeima ir draugais.

Renga

Renga

Mercanlar įkurta 1976 metais, visuomet buvo pirmaujanti rinkoje savo prekių srityje, nuolat kurianti inovacijas. Gamindami plataus asortimento virtuvės reikmenis – prekinis ženklas RENGA, Mercanlar turi platų istribucijos tinklą net į 70 šalių. Mercanlar ypač daug dėmesio skiria gaminių dizainui bei parenka aukštos kokybės medžiagas, kurios nekenksmingos sveikatai ir atitinka visus saugos reikalavimus. Mercanlar, turėdamas net 15000 kv.m. Ploto gamyklą gamina platų prekių asortimentą. Po RENGA prekiniu ženklu daugiausiai gaminami ąsočiai, gertuvės, buteliai sultims, pienui, vandenu ar kitiems skysčiams laikyti, prieskonių indelius, ndelius maisto laikymui, vaikiškų indelių rinkinius, plastikinius virtuvės reikmenis. 

RENGA produktai pasižymi spalvingu ir linksmu dizainu, gražiomis formomis, funkcionalumu. Pagrindinės naudojamos medžiagos – plastikas, stiklas, metalas. Visos medžiagos turi sertifikatus, patvirtinančius, kad medžiagos tinkamos lietimuisi su maistu. Gertuvėms gminti naudojamas plastikas, neturintis BPA.

Sander

Sander

Didžioji dalis „Sander“ gaminių yra gaminama Vokietijoje. Aukštos kokybės medžiagos, moderniausia gamyba ir puikus funkcionalumas lemia aukščiausios kokybės gaminius.

Saturnia

Saturnia

Kompanija SATURNIA  įsikūrė 1960-ais kaip keramikos gamintojas, tačiau jau 1980-ais išplėtė veikla įtraukiant ir aukštos klasės porceliano gamybą.

Seltmann Weiden

Seltmann Weiden

Seltman Weiden įmonė buvo įkurta 1910 metais Vokietijoje ir gamina išskirtinius porceliano gaminius namams, viešbučiams ir maitinimo įstaigoms, bei kuria puikias statulėles ir dovanas.

SHISHI

SHISHI

„Shishi“ – tai bendra Norvegijos ir Estijos įmonė, kurią 1998 m. įsteigė Linda Johnsen, Lilli Bendriss, Taivo Piller ir Mart Haber. Jų tikslas buvo sukurti tarptautinį prekių ženklą, kuris atspindėtų naujas ir įdomias vidaus dizaino idėjas.

Silk-ka

Silk-ka

SILK-KA istorija prasidėjo prieš 25 metus, kai jaunas floristo sūnus nusprendė gaminti dirbtines gėles.
Tuomet nieks net neįtarė, kad tai taps itin sėkmingu verslu net 75 šalyse.

Sola

Sola

„Sola Switzerland AG“  yra viena geriausių stalo įrankių kūrėja ir gamintoja nuo 1866 m.. Penkias kartas stalo įrankiai buvo kurti remiantis gryniausiu šveicarų pojūčiu ir žiniomis bei iki šiol visiškai atitinka kokybę ir profesionalumą.


Spiegelau

Spiegelau

Pirmasis užfiksuotas „Spiegelau“ gamyklos minėjimas buvo 1521 m. Sukūrusi puikius stiklinius veidrodžius seniesiems Europos karališkiesiems teismams.

„Spiegelau“ sugebėjo savo 500 metų rankdarbių patirtį paversti mašinų darbu, naudojant pažangiausias technologijas.

Būtent todėl „Spiegelau“ stiklo gaminiai yra pirmasis pasirinkimas profesionalams ir vartotojams visame pasaulyje.

Stoneglow

Stoneglow

Žvakių ir namų kvapų gamyba nuo 1991 metų

Pagaminta Didžiojoje Britanijoje

Tadar

Tadar

TADAR Lenkų importuotojas užsiimantis plačiu virtuvės ir valgomojo prekių asortimento importu ir patinimu.

Tognana

Tognana

„Tognana“ grupė siūlo aukščiausios kokybės gaminių asortimentą: elegantiškas, klasikinio stiliaus formas ir dekoracijas, kuriose kilmingiausia praėjusio amžiaus gamybos tradicija atitinka dabartinę bendrovės visuotinai pripažintą technologinę ir platinimo lyderystę.

Tramontina

Tramontina

Tramontina daugiau nei 100 metų gyvuojanti Brazilijos kompanija, kurios vystymuisi didelę įtaką turėjo inovacijos, dizainas, technologijų pritaikymo sukuriama pridėtinė vertė ir žmogiškieji resursai. Šiuo metu kompanija rinkai pristato 18 tūkstančių produktų, eksportuojamų į 120 šalių, kurie užima tvirtas pozicijas pačiose įvairiausiose srityse. Indų parduotuvėse ŽANA bei www.zana.lt elektroninėje parduotuvėje rasite dalį produkcijos, kuri palengvins maisto ruošą kiekvieną dieną – tai puodai, keptuvės, įrankiai, serviravimo reikmenys (padėklai, šampano kibirėliai, kt.).

Veroni

Veroni

Veroni yra aukštos kokybės porceliano ir keramikos importuotoja iš Lenkijos daugiau nei 25 metus.


Vidivi

Vidivi

„Vidivi Vetri delle Venezie“ yra italų prekės ženklas gaminantis stiklo gaminius pietų stalui ir namams.

WAS Germany

WAS Germany

WAS - vokiečių gamintojas rinkai pristatantis platų asortimentą prekių Horeca sektoriui.

Werner Voss

Werner Voss

„Werner Voß GmbH“ yra šeimos įmonė. 1986 m. Werner ir Andrea Voß pradėjo pardavinėti rožių kamuoliukus. Nuo to laiko prekybos įmonė stabiliai augo. Sukūrėme patikimų tiekėjų tinklą ir išplėtėme asortimentą iki kelių tūkstančių dekoratyvinių daiktų. Kiekvienais metais pristatome apie 3000 naujų dekoracijų ir dovanų.


Wilmax

Wilmax

Wilmax England yra sparčiai besivystantis ir augantis porceliano, 18/10 nerūdijančio plieno gaminių, bešvinio kristalino, bambuko gaminių ir skalūno padėklų profesionalams gamintojas nuo 2010 metų. Wilmax įsikūręs Londone ir turi bene didžiausią asortimentą tarp savo konkurentų. Su sparčiai augančia gamyba, turėdimi daugiau nei 1000 pavadinimų prekių, tenkinami visi galimi skoniai. 

Zone

Zone

„Zone“ Danijoje gaminamos prekės, kurios nepalieka abejingų.

Zwilling

Zwilling

Pradėjusi savo veiklą ir išgarsėjusi kaip itin kokybiškų peilių bei virtuvės įrankių gamintoja, 2008 metais Zwilling išplėtė savo asortimentą maisto gaminimui skirtais indais (puodai, keptuvės, greitpuodžiai ir pan.)