Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Garsiausi prekiniai ženklai

Alessi

Alessi

Alessi, kuri buvo įkurta 1921 m. kaip dirbtuvės žalvario ir nikelio apdirbimui, visada išsiskyrė aukšta gaminių kokybe. Praėjus beveik šimtmečiui, bendrovė pamažu tapo viena iš pirmaujančių itališko dizaino gamyklų, galinti pritaikyti savo patirtį ir kompetenciją projektuojant įvairius produktus. Alessi buvo ir yra atvira pokyčiams ir tarptautinei plėtrai, turi tvirtą ryšį su vietovės tradicijomis ir kultūrine aplinka ir vis dar yra sinonimas kokybiškiems rankomis pagamintiems daiktams.

Arcoroc

Arcoroc

Arcoroc – tai viena iš Arc International kompanijų. Ji buvo įkurta 1963 metais, kaip grūdinto stiklo prekinis ženklas. Vėliau jis išaugo į profesionalų prekės ženklą, naudojamą restoranų industrijoje. „Arcoroc" asortimentas pasipildė stalo įrankiais, indais ir stiklo dirbiniais, pagamintais iš stiklo medžiagų (opalo, grūdinto stiklo, „Zenix"), taip pat porceliano gaminiais. Visi „Arcoroc“ gaminiai yra saugūs plauti profesionaliose indaplovėse (atlaiko iki 2000 plovimo ciklų).

ASA

ASA

1976 metais dizainerė Yvonne Schubkegel įkūrė ASA SELECTION kaip keramikos gaminių pardavimo kompaniją Höhr-Grenzhausen mieste Vokietojoje.

Ballarini

Ballarini

1889 metais Paolo Ballarini įkūrė mažą metalinių įrankių gamybos kompaniją. Iki 1931 metų „Ballarini" jau gamino apie 2000 indų ir virtuvės reikmenų. 1960 metais kompanija priėmė strateginį sprendimą koncentruotis tik į virtuvės reikmenis su nesvylančia danga. 1980 m. su kompanija „Du Pont" buvo pasirašyta licencinė sutartis dėl „Teflon" nelimpančios dangos naudojimo kompanijos ,,Ballarini" produktuose.Ballarini

Bergner

Bergner

Bergner grupė, įkurta 1999 metais, yra lyderiaujanti namų apyvokos prekių kompanija, įkurta Europoje.

Bormioli Rocco

Bormioli Rocco

Bormioli Rocco kompanijos istorija prasidėjo beveik prieš 200 metų kai Italijos mieste Findeza buvo įkurta maža stiklo meistrų dirbtuvė. Per visus šiuos metus kompanija atsakingai dirbo ir augo. Šiomis dienomis kompanijoje yra daugiau kaip 2500 darbuotojų dirbančiu 9 gamyklose.

Brabantia

Brabantia

Brabantia tikslas yra praturtinti ir palengvinti gyvenimą gražiai ir kokybiškai suprojektuotais produktais, kuriuos yra malonu naudoti.
Brabantia rūpinasi savo sukurtais produktais ir poveikiu, kurį šie produktai daro žmonėms ir mūsų planetai. Tai šeimos įmonė su šeimos vertybėmis, gaminanti tvarius produktus, kurie paliks geresnį pasaulį ateities kartoms.

Chef & Sommelier

Chef & Sommelier

Chef & Sommelier stiprybė, prekinio ženklo kūrėjas - Arc International kompanija, esanti pasaulinis lyderis indų rinkoje. Jos iniciatyva sukurtas C&S ženklas, skirtas išlaisvinti kiekvieno restorano šefo ar vyno degustatoriaus meistriškumą ir kūrybiškumą, kurių pagrindinis siekis - tobulumas.

G. BENEDIKT

G. BENEDIKT

G. BENEDIKT istorija prasidėjo 1882 m., kai broliai Benediktai įkūrė porceliano fabriką. G. BENEDIKT gaminiai yra orientuoti į viešbučių ir restoranų klientus. 

Ghidini

Ghidini

Ghidini gaminiai yra nuolat tobulinami ir šiuo metu jų yra daugiau nei 1000, padalinti į 7 linijas, kad atitiktų platintojų ir vartotojų poreikius. 90% Ghidini gaminių yra eksportuojama į daugiau nei 80 šalių.

Goebel

Goebel

Goebel yra vienas iš svarbiausių porcelianą gaminančių prekių ženklų, kurio gaminių galima rasti daugelyje muziejų ir kolekcijų visame pasaulyje.

GOODWILL

GOODWILL

GOODWILL - sezoninių dekoracijų ir aksesuarų gamintojas, turintis 30 metų patirtį.

Guzzini

Guzzini

Apie 1938 metus kita Guzzini karta pradėjo mažą revoliuciją gamindami namų apyvokos reikemis iš Plexiglas medžiagos.

Hendi

Hendi

Tarptautinė HENDI grupė buvo įkurta daugiau kaip prieš 70 metų ir šiuo metu yra viena iš pirmaujančių profesionalios maisto ir prekybos pramonės įrangos ir inventoriaus platintoja bei gamintoja Europoje.

Königlich Tettau

Königlich Tettau

Karališka porceliano gamykla Königlich Tettau yra žinoma dėl savo meistriškumo. Ši savoka aprėpia tvarumą, tradicijas ir kokybę, taip pat tobulą grožį ir nepriekaištingą kokybę, o porcelianas vertinamas ne tik eilinių klientų, bet ir antikvarinių gaminių mėgėjų. Be to dar 1794 gamyklai buvo suteiktos Prūsijos karaliaus Frydricho Vilhelmo II privilegijos

Leonardo

Leonardo

Leonardo – Vokietijoje kuriamas prekinis ženklas, kuriam sėkmingai pavyksta perteikti Italijos gyvenimo estetiką. Jų produktai tinka įvairiausiomis progomis ir yra tapę neatsiejama gražaus kasdieninio gyvenimo dalimi. Siūlomi sprendimai ir moderni išvaizda kuria inovatyvumo ir laikui nepavaldžios išvaizdos dermę. Kas metus į rinką išleidžiama apie 800 produktų kurie atspindi naujausias tendencijas tipinio ir atpažįstamo LEONARDO ženklo rėmuose. Jų siekis – mąstyti ir elgtis kitaip, atrandant naujus kelius. Kaip teigia kompanijos atstovai, vienintelis dalykas neegzistuojantis jų įmonės viduje – stagnacija, nepaisant to, jog iki šiol tai šeimos verslas, o kompaniją valdo jau penkta karta.

Lilien Austria

Lilien Austria

Lilien buvo įkurtas 1795 m. 2001 m. G. BENEDIKT kompanija nupirko šį fabriką ir pradėjo gaminti šį populiarų aukštos kokybės porcelianą.

Luminarc

Luminarc

Luminarc yra pirmasis indų prekės ženklas pasaulyje ir savo produktus pardavinėja 154 šalyse. Ši sėkmė yra paremta unikalios industrijos praktine patirtimi ir nuolatinio inovacijų siekimo kombinacija, tokiu būdu visiems yra suteikiama galimybė turėti madingus namus.

Pintinox

Pintinox

Pintinox yra lyderiaujanti kompanija gaminati nerūdijančio plieno buities gaminius.  Be tradicinės didmeninės prekybos Pinti Inox specializuojasi įvairiuose sektoriuose, pavyzdžiui, viešojo maitinimo, reklamos ir G.D.O (Great Organised Distribution).

Plast Team

Plast Team

Plast Team - Danijos kompanija, įkurta 1986 metais. Plast Team - viena iš lyderiaujančių kompanijų Europoje, siūlanti platų plastikinių gaminių asortimentą sandėliavimui, virtuvei, valymui, skalbimui ir kt. 

Pyrex

Pyrex

Pyrex - vienas geriausiai žinomų prekinių ženklų, kurio istorija prasidėjo prieš šimtmetį Prancūzijoje, 1915 metais, kuomet susivienijo technologinės inovacijos ir meilė kulinarijai. Kaip tik todėl Pyrex nėra vien tik produktų gamintojas, tai prekinis ženklas, kuris simbolizuoja patirtas ypatingas ir malonias akimirkas virtuvėje ar prie stalo su šeima ir draugais.

Renga

Renga

Mercanlar įkurta 1976 metais, visuomet buvo pirmaujanti rinkoje savo prekių srityje, nuolat kurianti inovacijas. Gamindami plataus asortimento virtuvės reikmenis – prekinis ženklas RENGA, Mercanlar turi platų istribucijos tinklą net į 70 šalių. Mercanlar ypač daug dėmesio skiria gaminių dizainui bei parenka aukštos kokybės medžiagas, kurios nekenksmingos sveikatai ir atitinka visus saugos reikalavimus. Mercanlar, turėdamas net 15000 kv.m. Ploto gamyklą gamina platų prekių asortimentą. Po RENGA prekiniu ženklu daugiausiai gaminami ąsočiai, gertuvės, buteliai sultims, pienui, vandenu ar kitiems skysčiams laikyti, prieskonių indelius, ndelius maisto laikymui, vaikiškų indelių rinkinius, plastikinius virtuvės reikmenis. 

RENGA produktai pasižymi spalvingu ir linksmu dizainu, gražiomis formomis, funkcionalumu. Pagrindinės naudojamos medžiagos – plastikas, stiklas, metalas. Visos medžiagos turi sertifikatus, patvirtinančius, kad medžiagos tinkamos lietimuisi su maistu. Gertuvėms gminti naudojamas plastikas, neturintis BPA.

Ronneby Bruk

Ronneby Bruk

Šalia tradicinių ketaus gaminių, Ronneby Bruk taip pat gamina trijų sluoksnių varinius virtuvės indus, plieno gaminius ir medines alyvuotas pjaustymo lenteles, taip pat turi platų asortimentą plieninių vakuuminių gaminių.

Seltmann Weiden

Seltmann Weiden

Seltman Weiden įmonė buvo įkurta 1910 metais Vokietijoje ir gamina išskirtinius porceliano gaminius namams, viešbučiams ir maitinimo įstaigoms, bei kuria puikias statulėles ir dovanas.

SHISHI

SHISHI

„Shishi“ – tai bendra Norvegijos ir Estijos įmonė, kurią 1998 m. įsteigė Linda Johnsen, Lilli Bendriss, Taivo Piller ir Mart Haber. Jų tikslas buvo sukurti tarptautinį prekių ženklą, kuris atspindėtų naujas ir įdomias vidaus dizaino idėjas.

Stoneglow

Stoneglow

Žvakių ir namų kvapų gamyba nuo 1991 metų

Pagaminta Didžiojoje Britanijoje

Tefal

Tefal

Nuo 1950-ųjų pabaigoje Marc Grégoire atliktų bandymų, „Tefal" nuolat vystėsi ir dabar yra pasaulinis lyderis gaminantis ne tik keptuves su nelimpančia danga, bet ir daugelį kitų maisto ruošimo prekių bei smulkių elektrinių prietaisų. Šios sėkmės receptas - nuolatinės naujovės. „Tefal" visada siekė įsiklausyti į vartotojų poreikius, gyvenimo būdo pokyčius ir pasiūlyti prekes, kurios patenkintų jų poreikius. Šiuo metu „Tefal" pasaulinis prekinis ženklas, kuriuo produkcija prekiaujama daugiau nei 120 šalių.

Tramontina

Tramontina

Tramontina daugiau nei 100 metų gyvuojanti Brazilijos kompanija, kurios vystymuisi didelę įtaką turėjo inovacijos, dizainas, technologijų pritaikymo sukuriama pridėtinė vertė ir žmogiškieji resursai. Šiuo metu kompanija rinkai pristato 18 tūkstančių produktų, eksportuojamų į 120 šalių, kurie užima tvirtas pozicijas pačiose įvairiausiose srityse. Indų parduotuvėse ŽANA bei www.zana.lt elektroninėje parduotuvėje rasite dalį produkcijos, kuri palengvins maisto ruošą kiekvieną dieną – tai puodai, keptuvės, įrankiai, serviravimo reikmenys (padėklai, šampano kibirėliai, kt.).

VISpack

VISpack

UAB Vispack savo veiklą pradėjo 2010 m. Tai įmonė užsiimanti mažmenine ir didmenine  įvairių pakavimo medžiagų prekyba. UAB „VISpack” siūlo įvairių tipų bei dydžių pakuotes iš PET, PS, PP ir OPS: vienkartinius indus, lipnias juostas, polipropilenines juostas, technines bei maistines plėveles, fasavimo maišelius ir kitą įvairioms įstaigoms reikalingą produkciją.

Wilmax

Wilmax

Wilmax England yra sparčiai besivystantis ir augantis porceliano, 18/10 nerūdijančio plieno gaminių, bešvinio kristalino, bambuko gaminių ir skalūno padėklų profesionalams gamintojas nuo 2010 metų. Wilmax įsikūręs Londone ir turi bene didžiausią asortimentą tarp savo konkurentų. Su sparčiai augančia gamyba, turėdimi daugiau nei 1000 pavadinimų prekių, tenkinami visi galimi skoniai. 

Zwilling

Zwilling

Pradėjusi savo veiklą ir išgarsėjusi kaip itin kokybiškų peilių bei virtuvės įrankių gamintoja, 2008 metais Zwilling išplėtė savo asortimentą maisto gaminimui skirtais indais (puodai, keptuvės, greitpuodžiai ir pan.)