Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Garsiausi prekiniai ženklai

Alessi

Alessi

Alessi, kuri buvo įkurta 1921 m. kaip dirbtuvės žalvario ir nikelio apdirbimui, visada išsiskyrė aukšta gaminių kokybe. Praėjus beveik šimtmečiui, bendrovė pamažu tapo viena iš pirmaujančių itališko dizaino gamyklų, galinti pritaikyti savo patirtį ir kompetenciją projektuojant įvairius produktus. Alessi buvo ir yra atvira pokyčiams ir tarptautinei plėtrai, turi tvirtą ryšį su vietovės tradicijomis ir kultūrine aplinka ir vis dar yra sinonimas kokybiškiems rankomis pagamintiems daiktams.

APS

APS

APS

Įkurta 1933 metais Vokietijoje,  kompanija nuolat vystėsi tenkindama visų savo klientų poreikius. Įkurta kaip šeimos verslas, kompanija dabar valdoma jau ketvirtosios kartos. APS gamina produkciją maitinimo įstaigoms Sundern mieste ir tiekia prekybos partneriams visame pasaulyje.

APS yra Europos organizacijos BSCI (Business Socila Compliance Initiative) narys, taigi yra įsipareigojusi gerinti darbo sąlygas.  

Atsižvelgdami į aukščiausius dizaino ir kokybės reikalavimus bei derindami dizainą su funkcionalumu, APS kuria naujus produktus pasitelkdami į pagalbą dizainerius ir gastronomijos profesionalus.
Dauguma APS prekių gaminama Vokietijoje Sundern mieste.

Naujausia prekių valdymo sistema ir naujausia prekių logistika leidžia APS užtikrinti trumpą pristatymo laiką ir geriausią aptarnavimą.

Arcoroc

Arcoroc

Arcoroc – tai viena iš Arc International kompanijų. Ji buvo įkurta 1963 metais, kaip grūdinto stiklo prekinis ženklas. Vėliau jis išaugo į profesionalų prekės ženklą, naudojamą restoranų industrijoje. „Arcoroc" asortimentas pasipildė stalo įrankiais, indais ir stiklo dirbiniais, pagamintais iš stiklo medžiagų (opalo, grūdinto stiklo, „Zenix"), taip pat porceliano gaminiais. Visi „Arcoroc“ gaminiai yra saugūs plauti profesionaliose indaplovėse (atlaiko iki 2000 plovimo ciklų).

ASA

ASA

1976 metais dizainerė Yvonne Schubkegel įkūrė ASA SELECTION kaip keramikos gaminių pardavimo kompaniją Höhr-Grenzhausen mieste Vokietojoje.

Ballarini

Ballarini

1889 metais Paolo Ballarini įkūrė mažą metalinių įrankių gamybos kompaniją. Iki 1931 metų „Ballarini" jau gamino apie 2000 indų ir virtuvės reikmenų. 1960 metais kompanija priėmė strateginį sprendimą koncentruotis tik į virtuvės reikmenis su nesvylančia danga. 1980 m. su kompanija „Du Pont" buvo pasirašyta licencinė sutartis dėl „Teflon" nelimpančios dangos naudojimo kompanijos ,,Ballarini" produktuose.Ballarini

Bergner

Bergner

Bergner grupė, įkurta 1999 metais, yra lyderiaujanti namų apyvokos prekių kompanija, įkurta Europoje.

Bohemia

Bohemia

Gamykla buvo įkurta 1845 metais Čekijoje Jihlava regione. Krištolo gamyba iki pat dabar remiasi tradicinėmis Jihlava regiono tradicijomis. Gaminamas tiek tradicinis krištolas, tiek bešvinis kristalinas. Gamyboje diegiamos naujausios technolgoijos bei kiekviename gamybos žingsnyje užtikrinama kokybė. Dizaineriai, atsižvelgdami į naujausias tendencijas, kuria modernius krištolo gaminių dizainas, taip diktuodami madas krištolo gamyboje. Bohemia gamina unikalaus dizaino gaminius, kurių negali pasiūlyti jokia kita krištolo gamintoja.

Bohemia krištolo gaminiai tiekiamį į 85 pasaulio šalis. 

Bonna

Bonna

Bonna tikslas – sukurti įstabius serviruotės variantus itin intensyviam naudojimui. 

Viduryje pasaulio, kur susitinka Azija ir Europa, įsikūrusi „Bonna“ naudodamasi šios strateginės padėties pranašumai, gamina ir greitai pristato savo gaminius po visą Pasaulį. 

Turėdama net 35 metų patirtį HoReCa sektoriuje, taikydama naujausias technologijas puikaus porceliano gamybai, Bonna per metus pagamina 18 milijonų produktų ir prekiauja jais 75 pasaulio šalyse.

„Bonna“ yra įmonė, aptarnaujanti tik „HoReCa“ sektorių, todėl manome, kad pirmas žingsnis yra labai gerai suprasti sektoriaus poreikius. „HoReCa“ sektoriuje produktai turi būti atsparūs intensyvioms darbo sąlygoms, daugkartiniam plovimui ir patogiam sandėliavimui bei laikymui. Be to, pageidautina, kad šie paslaugų sektoriuje naudojami produktai skirtųsi dizaino atžvilgiu. „Bonna“, gerai supranta šiuos reikalavimus ir kruopščiai parengia savo dizainą, kad atitiktų šiuos reikalavimus. Bonna projektavimo komanda seka naujausias tendencijas ir uoliai dirba.

Borgonovo

Borgonovo

BORGONOVO – tai italų stiklo gamintojas, veikiantis jau nuo 1950-ais metų. Nuo pat įkūrimo BORGONOVO kompanija visuomet puoselėjo ypatingą ryšį su klientais, patenkindama įmantriausius ir išrankiausius jų poreikius.   Gamintojui pavyko išlaikyti aukštą kokybės standartą ir suteikti dėmesį į kiekvieną iš savo produktų linijų.
BORGONOVO siūlo įvairių stiklinių gaminių asortimentą, skirtą tiek barui, tiek stalo serviravimui.  Gamintojas turi daugiau nei 500 įvairių  stiklinių ir taurių formų asortimentą, tai užtikrina, kad kiekvienas klientas išsirinks formą atitinkančią jo poreikius.

BORGONOVO stiklo gaminiai pasižymi ypatingu tvarumu, kiekviena taurė, stiklinė ar vaza yra tikrinama pagal iš anksto nustatytus standartus, todėl visa BORGONOVO produkcija atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.

Bormioli Rocco

Bormioli Rocco

Bormioli Rocco kompanijos istorija prasidėjo beveik prieš 200 metų kai Italijos mieste Findeza buvo įkurta maža stiklo meistrų dirbtuvė. Per visus šiuos metus kompanija atsakingai dirbo ir augo. Šiomis dienomis kompanijoje yra daugiau kaip 2500 darbuotojų dirbančiu 9 gamyklose.

Brabantia

Brabantia

Brabantia tikslas yra praturtinti ir palengvinti gyvenimą gražiai ir kokybiškai suprojektuotais produktais, kuriuos yra malonu naudoti.
Brabantia rūpinasi savo sukurtais produktais ir poveikiu, kurį šie produktai daro žmonėms ir mūsų planetai. Tai šeimos įmonė su šeimos vertybėmis, gaminanti tvarius produktus, kurie paliks geresnį pasaulį ateities kartoms.

Burstenhaus Redecker

Burstenhaus Redecker

Chef & Sommelier

Chef & Sommelier

Chef & Sommelier stiprybė, prekinio ženklo kūrėjas - Arc International kompanija, esanti pasaulinis lyderis indų rinkoje. Jos iniciatyva sukurtas C&S ženklas, skirtas išlaisvinti kiekvieno restorano šefo ar vyno degustatoriaus meistriškumą ir kūrybiškumą, kurių pagrindinis siekis - tobulumas.

DU SKONIAI

DU SKONIAI

Gaminimas ant ugnies tai ne tik gaminimas, tai kur kas daugiau, tai – kultūra, pradicija ir pramoga. 

MB “Du skoniai” yra šeimos verslas sukurstas Lietuvoje, kurie specializuojasi BBQ medienos rūkymui, grilių lentelių ir anglių gamyboje. 

Pirmasisi žingsnis buvo kepsninių lentelių gamyba. Pradėjo gaminti kedro, klevo, ąžuolo ir alksnio lenteles.
Po trumpų tyrimų, paaiškėjo, kad Lietuvos rinkoje nėra tinkamo pasirinkimo į vairių kepsnnių priedų, todėl buvo pradėtos gaminti rūkymo drožlės, gabaliukai, kepsninų lentelės už gerą kainą ir itin geros kokybės.
Buvo nuspręsta populiarinti ir tradicinę lietuvišką medienos rūkymui tinkamą medieną – alksnis, obelis, vyšnia, ąžuolas, kriaušė.
“Du skoniai” didžiuojais tuo, kad atrenka aukščiausios rūšies medieną, ir tiekiami tik tiek rūkomosios medienos gaminiai, kurie tvariai gaunami iš sodų ar miškų. Visa mediena džioviname grynam ore ir sandėliuojama patalpose, tinkamomis sąlygomis, kad užtikrinti, jog gautumėte pačios geriausios kokybės medieną. 

G. BENEDIKT

G. BENEDIKT

G. BENEDIKT istorija prasidėjo 1882 m., kai broliai Benediktai įkūrė porceliano fabriką. G. BENEDIKT gaminiai yra orientuoti į viešbučių ir restoranų klientus. 

Ghidini

Ghidini

Ghidini gaminiai yra nuolat tobulinami ir šiuo metu jų yra daugiau nei 1000, padalinti į 7 linijas, kad atitiktų platintojų ir vartotojų poreikius. 90% Ghidini gaminių yra eksportuojama į daugiau nei 80 šalių.

Goebel

Goebel

Goebel yra vienas iš svarbiausių porcelianą gaminančių prekių ženklų, kurio gaminių galima rasti daugelyje muziejų ir kolekcijų visame pasaulyje.

GOODWILL

GOODWILL

GOODWILL - sezoninių dekoracijų ir aksesuarų gamintojas, turintis 30 metų patirtį.

Guzzini

Guzzini

Apie 1938 metus kita Guzzini karta pradėjo mažą revoliuciją gamindami namų apyvokos reikemis iš Plexiglas medžiagos.

Hega

Hega

HEGA Hega Hogar – tai ispanų kompanija veikia jau beveik 25 metus ir gamina 8 kategorijas ir net 1200 atskirų pavadinimų plastiko gaminių. Hega turi savo dizaino ir komercijos padalinius, kurie aktyviai dalyvauja kuriant naujus gaminius ir aiškinantis ko reikia kiekvienam klientui individualiai. Stiprioji Hega Hogan pusė yra žmogiškieji ištekliai, bei naujų technologijų, inovacijų ieškojimas, bei didelis dėmesys kokybei, gamybos gerinimui. Šie privalumai leidžia Hega Hogan kompanijai pasiūlyti platų prekių asortimentą ir greitą gamybą bei prekių pristatymą klientams.

Hega kokybės specialistai užtikrina produkcijos kokybės tikrinimą viso gamybos proceso metu. Kaip plastiko gamintojai, Hega Hogan kompanija aktyviai dirba su aplinkosaugos aspektais, susijusiais su gamyba bei veikla.

Siekdami šio įsipareigojimo, taikoma tokia politika:

• Užtikrina projektavimo ir gamybos procesų kokybę, kad gaminiai būtų saugūs darbuotojams, vartotojams ir aplinkai.

• Naudoja geriausias technologijas, kad išvengtų, kontroliuotumėtų ir sumažintų bet kokio gamybos proceso metu susidariusią taršą.

• Teikiama informacija vartotojams, klientams, darbuotojams ir valdžios institucijoms apie aplinkosaugos veiksmus.

• Visada laikosi aplinkosaugos teisės aktų, taikomų įrenginiams ir produktams, tiek nacionaliniu, tiek Europos lygiu.

• Gamybos metu perdirba netinkamą produkciją, paverčia ją žaliavomis naujų produktų gamybai. Nuolatinis tobulinimas yra nuolatinis Hega Hogar organizacijos tikslas. Hega įdiegė HACCP sistemą (grėsmės analizę ir kritinius kontrolės taškus), kuri užtikrina produktų, skirtų liestis su maistu, saugą.

Hendi

Hendi

Tarptautinė HENDI grupė buvo įkurta daugiau kaip prieš 70 metų ir šiuo metu yra viena iš pirmaujančių profesionalios maisto ir prekybos pramonės įrangos ir inventoriaus platintoja bei gamintoja Europoje.

Königlich Tettau

Königlich Tettau

Karališka porceliano gamykla Königlich Tettau yra žinoma dėl savo meistriškumo. Ši savoka aprėpia tvarumą, tradicijas ir kokybę, taip pat tobulą grožį ir nepriekaištingą kokybę, o porcelianas vertinamas ne tik eilinių klientų, bet ir antikvarinių gaminių mėgėjų. Be to dar 1794 gamyklai buvo suteiktos Prūsijos karaliaus Frydricho Vilhelmo II privilegijos

Kykyoto

Kykyoto

KYKYOTO - Lietuviškas gertuvių prekinis ženklas, kuriomis sėkmingai prekiaujama ne tik Lietuvoje, bet ir Vakarų Europos ir Azijos rinkose. Išskirtinis gaminių dizainas kuriamas kartu su Lietuvos lyderiaujančiomis dizaino agentūromis- CLINIC 212 ir MANDALA Photo@Design. Gaminiams parenkamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, produkcija ištestuojama Lietuvos laboratorijose

Leonardo

Leonardo

Leonardo – Vokietijoje kuriamas prekinis ženklas, kuriam sėkmingai pavyksta perteikti Italijos gyvenimo estetiką. Jų produktai tinka įvairiausiomis progomis ir yra tapę neatsiejama gražaus kasdieninio gyvenimo dalimi. Siūlomi sprendimai ir moderni išvaizda kuria inovatyvumo ir laikui nepavaldžios išvaizdos dermę. Kas metus į rinką išleidžiama apie 800 produktų kurie atspindi naujausias tendencijas tipinio ir atpažįstamo LEONARDO ženklo rėmuose. Jų siekis – mąstyti ir elgtis kitaip, atrandant naujus kelius. Kaip teigia kompanijos atstovai, vienintelis dalykas neegzistuojantis jų įmonės viduje – stagnacija, nepaisant to, jog iki šiol tai šeimos verslas, o kompaniją valdo jau penkta karta.

Lilien Austria

Lilien Austria

Lilien buvo įkurtas 1795 m. 2001 m. G. BENEDIKT kompanija nupirko šį fabriką ir pradėjo gaminti šį populiarų aukštos kokybės porcelianą.

Luigi Bormioli

Luigi Bormioli

LUIGI BORMIOLI – specializuotas stiklo gamintojas iš Italijos, gaminantis aukštos kokybės taures vynui, alui, spirituotiems gėrimams. Bormioli šeima tęsia ilgametes stiklo gamybos tradicijas ir pristato didelį taurių asortimentą baro ir vyno profesionalams.

Taurė tiek vynui, tiek alui yra ir meno kūrinys, ir mokslas. „Luigi Bormioli“ taurės sukurtos vadovaujantis tyrimais, juslių analize ir mokslinėmis studijomis. Taurių formos, dydžiai, inovatyvios medžiagos, patentuotos tvirtumą ir skaidrumą užtikrinančios dangos – „Luigi Bormioli“ garantuoja, kad kiekviena taurė yra ypatingo tikslumo instrumentas, reikalingas someljė darbe.

„Luigi Bormioli“ taurės skirtos patirti tikrą jutiminį džiaugsmą. Užtikrinamas tinkamas tulpės ir kojelės balansas – taurės kojelė turi užtikrinti taurės stabilumą ir leisti lengvai taurę išlaikyti rankoje. Skirtingos taurės formos kuriamos taip, kad vyno aromatas tinkamai pasiskirstytų taurėje, o vynas išlaikytų reikiamą temperatūrą.

„Luigi Bormioli“ rūpinasi, kad taurės išsiskirtų ne tik ypatingu dizainu, bet ir atitiktų prestižinio „Made in Italy“ sertifikato reikalavimus stiklo gaminiams, skirtiems vynui degustuoti. Todėl „Luigi Bormioli“ taurių gamybai naudoja grynas medžiagas, taiko pažangias ir ekologiškas technologijas, inovatyvių procesų metu išgauna ypatingą stiklo tyrumą ir skaidrumą, švytėjimą, atsparumą dūžiams.

„Luigi Bormioli“ taurės – unikali meno ir mokslo sintezė, skirta patirti didžiausią malonumą degustuojant vyną, alų ar kitus gėrimus.

Luminarc

Luminarc

Luminarc yra pirmasis indų prekės ženklas pasaulyje ir savo produktus pardavinėja 154 šalyse. Ši sėkmė yra paremta unikalios industrijos praktine patirtimi ir nuolatinio inovacijų siekimo kombinacija, tokiu būdu visiems yra suteikiama galimybė turėti madingus namus.

Maison Berger

Maison Berger

Lampe Berger yra pasaulyje pirmaujanti technologija švariam ir kokybiškam patalptų orui užtikrinti. Prancūzijos gamybos palikimas ir modernus stilius nuo 1898 metų.  

Maxwell & Williams

Maxwell & Williams

Pintinox

Pintinox

Pintinox yra lyderiaujanti kompanija gaminati nerūdijančio plieno buities gaminius.  Be tradicinės didmeninės prekybos Pinti Inox specializuojasi įvairiuose sektoriuose, pavyzdžiui, viešojo maitinimo, reklamos ir G.D.O (Great Organised Distribution).

Plast Team

Plast Team

Plast Team - Danijos kompanija, įkurta 1986 metais. Plast Team - viena iš lyderiaujančių kompanijų Europoje, siūlanti platų plastikinių gaminių asortimentą sandėliavimui, virtuvei, valymui, skalbimui ir kt. 

Pyrex

Pyrex

Pyrex - vienas geriausiai žinomų prekinių ženklų, kurio istorija prasidėjo prieš šimtmetį Prancūzijoje, 1915 metais, kuomet susivienijo technologinės inovacijos ir meilė kulinarijai. Kaip tik todėl Pyrex nėra vien tik produktų gamintojas, tai prekinis ženklas, kuris simbolizuoja patirtas ypatingas ir malonias akimirkas virtuvėje ar prie stalo su šeima ir draugais.

Renga

Renga

Mercanlar įkurta 1976 metais, visuomet buvo pirmaujanti rinkoje savo prekių srityje, nuolat kurianti inovacijas. Gamindami plataus asortimento virtuvės reikmenis – prekinis ženklas RENGA, Mercanlar turi platų istribucijos tinklą net į 70 šalių. Mercanlar ypač daug dėmesio skiria gaminių dizainui bei parenka aukštos kokybės medžiagas, kurios nekenksmingos sveikatai ir atitinka visus saugos reikalavimus. Mercanlar, turėdamas net 15000 kv.m. Ploto gamyklą gamina platų prekių asortimentą. Po RENGA prekiniu ženklu daugiausiai gaminami ąsočiai, gertuvės, buteliai sultims, pienui, vandenu ar kitiems skysčiams laikyti, prieskonių indelius, ndelius maisto laikymui, vaikiškų indelių rinkinius, plastikinius virtuvės reikmenis. 

RENGA produktai pasižymi spalvingu ir linksmu dizainu, gražiomis formomis, funkcionalumu. Pagrindinės naudojamos medžiagos – plastikas, stiklas, metalas. Visos medžiagos turi sertifikatus, patvirtinančius, kad medžiagos tinkamos lietimuisi su maistu. Gertuvėms gminti naudojamas plastikas, neturintis BPA.

Ronneby Bruk

Ronneby Bruk

Šalia tradicinių ketaus gaminių, Ronneby Bruk taip pat gamina trijų sluoksnių varinius virtuvės indus, plieno gaminius ir medines alyvuotas pjaustymo lenteles, taip pat turi platų asortimentą plieninių vakuuminių gaminių.

Saturnia

Saturnia

Kompanija SATURNIA  įsikūrė 1960-ais kaip keramikos gamintojas, tačiau jau 1980-ais išplėtė veikla įtraukiant ir aukštos klasės porceliano gamybą. Pastarasis žingsnis atnešė  neįtikėtiną sėkmę. SATURNIA išsiskiria ypatingu požiūriu į klientus, sekdama visas naujoves ir tendencijas, įmonė, stengiausi kuo greičiau ir išradingiau patenkinti besikeičiančius klientų poreikius ir norus.

SATURNIA specializuojasi stalo serviravimo indų gamyboje restoranams, viešbučiams, banketams ir pobūviams. Svarbiausios SATURNIA kompanijos stiprybės – porceliano dizainas ir kokybė, tai vertybės kurių palaikymui, puoselėjimui ir tobulinimui dirba profesionalai, savo srities ekspertai.

Seltmann Weiden

Seltmann Weiden

Seltman Weiden įmonė buvo įkurta 1910 metais Vokietijoje ir gamina išskirtinius porceliano gaminius namams, viešbučiams ir maitinimo įstaigoms, bei kuria puikias statulėles ir dovanas.

SHISHI

SHISHI

„Shishi“ – tai bendra Norvegijos ir Estijos įmonė, kurią 1998 m. įsteigė Linda Johnsen, Lilli Bendriss, Taivo Piller ir Mart Haber. Jų tikslas buvo sukurti tarptautinį prekių ženklą, kuris atspindėtų naujas ir įdomias vidaus dizaino idėjas.

Stoneglow

Stoneglow

Žvakių ir namų kvapų gamyba nuo 1991 metų

Pagaminta Didžiojoje Britanijoje

Tefal

Tefal

Nuo 1950-ųjų pabaigoje Marc Grégoire atliktų bandymų, „Tefal" nuolat vystėsi ir dabar yra pasaulinis lyderis gaminantis ne tik keptuves su nelimpančia danga, bet ir daugelį kitų maisto ruošimo prekių bei smulkių elektrinių prietaisų. Šios sėkmės receptas - nuolatinės naujovės. „Tefal" visada siekė įsiklausyti į vartotojų poreikius, gyvenimo būdo pokyčius ir pasiūlyti prekes, kurios patenkintų jų poreikius. Šiuo metu „Tefal" pasaulinis prekinis ženklas, kuriuo produkcija prekiaujama daugiau nei 120 šalių.

Tramontina

Tramontina

Tramontina daugiau nei 100 metų gyvuojanti Brazilijos kompanija, kurios vystymuisi didelę įtaką turėjo inovacijos, dizainas, technologijų pritaikymo sukuriama pridėtinė vertė ir žmogiškieji resursai. Šiuo metu kompanija rinkai pristato 18 tūkstančių produktų, eksportuojamų į 120 šalių, kurie užima tvirtas pozicijas pačiose įvairiausiose srityse. Indų parduotuvėse ŽANA bei www.zana.lt elektroninėje parduotuvėje rasite dalį produkcijos, kuri palengvins maisto ruošą kiekvieną dieną – tai puodai, keptuvės, įrankiai, serviravimo reikmenys (padėklai, šampano kibirėliai, kt.).

VISpack

VISpack

UAB Vispack savo veiklą pradėjo 2010 m. Tai įmonė užsiimanti mažmenine ir didmenine  įvairių pakavimo medžiagų prekyba. UAB „VISpack” siūlo įvairių tipų bei dydžių pakuotes iš PET, PS, PP ir OPS: vienkartinius indus, lipnias juostas, polipropilenines juostas, technines bei maistines plėveles, fasavimo maišelius ir kitą įvairioms įstaigoms reikalingą produkciją.

Wilmax

Wilmax

Wilmax England yra sparčiai besivystantis ir augantis porceliano, 18/10 nerūdijančio plieno gaminių, bešvinio kristalino, bambuko gaminių ir skalūno padėklų profesionalams gamintojas nuo 2010 metų. Wilmax įsikūręs Londone ir turi bene didžiausią asortimentą tarp savo konkurentų. Su sparčiai augančia gamyba, turėdimi daugiau nei 1000 pavadinimų prekių, tenkinami visi galimi skoniai. 

Zwilling

Zwilling

Pradėjusi savo veiklą ir išgarsėjusi kaip itin kokybiškų peilių bei virtuvės įrankių gamintoja, 2008 metais Zwilling išplėtė savo asortimentą maisto gaminimui skirtais indais (puodai, keptuvės, greitpuodžiai ir pan.)