Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Servetėlės ir nosinaitės

Domina šventinės serviravimo servetėlės internetu ar vienkartinės nosinaitės kasdienėms šeimos vakarienėms? Zana.lt asortimente rasite aukštos kokybės unikalius serviravimo aksesuarus skirtingoms progoms. Svarbu, kad šie būtų ne tik stilingi, bet ir pasižymėtų patvarumu, lankstumu. Tam, kad palengvintume servetėlių paieškas, paruošėme gidą, kuris padės įsigyti tinkamiausią gaminį tiek internetiniame, tiek fiziniuose salonuose.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Servetėlės stalo dekoravimui – praktiškas aksesuaras

 

Ši detalė – neatsiejama vaišių stalo dekoravimo dalis. Zana.lt kataloge esantys aksesuarai skiriasi spalvomis, raštais, dydžiu, formomis. Vienos iš servetėlių gali suteikti oficialumo, o kitos – žaismingumo. Taigi katalogą sudaro:

 

 • gėlių raštų nosinaitės;
 • medžiagą imituojančios vienkartinės servetėlės;
 • vienspalvės nosinaitės;
 • šventinių, žaismingų pieštų figūrų aksesuarai;
 • baldų paviršių apsaugantys popieriniai „padėkliukai“;
 • tortų serviravimui skirti gaminiai.

 

Gaminiai su išskirtiniais piešiniais yra puikus pasirinkimas vaikų šventėms, kuriamam spalvingesniam įvaizdžiui, o medžiagą imituojantys ar vienspalviai – valgomojo dekorui ar šventinėms šeimos vakarienėms. Toliau aptarkime skirtingas gaminių medžiagas ir kuo šios yra ypatingos.

 

Medžiaginės servetėlės

 

Tekstiliniai aksesuarai stalui pasižymi patvarumu ir yra daugkartiniai. Tinkamai prižiūrimi aukštos kokybės gaminiai išlaiko savo prekinę išvaizdą ilgą laiką. Medžiaginės stalo servetėlės dažniausiai naudojamos restoranuose ar vestuvėse. Šioms serviruoti patariama naudoti servetėlių žiedus. Žiedai leidžia greitai ir lengvai serviruoti tekstilės nosinaites keliais skirtingais būdais.

 

Šiandien pamėgtos ir medžiaginių servetėlių imitacijos – prabangių, išraiškingų tekstūrų vienkartinės puošmenos. Šios gali būti įvairių dydžių, spalvų, raštų, ornamentų. Kokybiški medžiagą imituojantys gaminiai – praktiška dekoracija ant šventinio stalo.

 

Popierinės servetėlės

 

Kitas ne ką mažiau stilingas ir dėl paprasto naudojimo pamėgtas variantas – popierinės stalo servetėlės internetu. Šių dizaino pasirinkimas itin platus: nuo vienspalvių iki žaismingų figūrų piešinių. Platus dizaino pasirinkimas leidžia jas naudoti skirtingoms progoms. Aukštos kokybės popierinius gaminius galima išlankstyti įvairiais būdais – žaismingais ar dvelkiančiais prabanga.

 

Medžiaginės ar popierinės servetėlės ant stalo gali būti tiek bendro paveikslo dalimi, tiek ryškiu akcentu. Galutinis pasirinkimas priklauso nuo kuriamos atmosferos ir, žinoma, individualių jūsų poreikių. Toliau aptarsime gaires, kurios padės išsirinkti tinkamiausius gaminius.

 

Popierinės nosinaitės

 

Zana.lt asortimente taip pat galite rasti vienkartinių nosinaičių. Nosinaitės yra kiek mažesnės, todėl jos yra itin praktiškos – jas paprasta naudoti namuose, gamtoje rengiamose iškylose. Tiesa, nosinaičių forma neatrodo taip puošniai ir jų dažniausiai papildomai nelanksto. Šie gaminiai pasirenkami kasdieniams šeimos susibūrimams, vaikų šventėms gamtoje. Kaip ir didžioji dalis gaminių, nosinaitės gali būti skirtingų raštų, spalvų. Toliau pateikiame aspektus, į ką svarbu atsižvelgti renkantis gaminį.

 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis servetėles?

 

Kiekvienas šventinio dekoravimo aksesuarų pasirinkimas priklauso nuo interjero subtilybių, kuriamos nuotaikos ir, žinoma, nuo individualių poreikių. Nesvarbu, domina staltiesės, padėkliukai, o gal serviravimo indai, prieš įsigyjant bet kokį gaminį svarbu įvertinti skirtingus kriterijus.

 

Spalva

 

Zana.lt kataloge rasite įvairių spalvų, raštų servetėlių, kurios harmoningai įsilieja į kuriamą atmosferą. Šiandien vienas populiariausių pasirinkimų – neutralių, pastelinių spalvų puošmenos. Mat žemės spalvų gaminiai itin lengvai dera tiek prie įvairių stalo įrankių, tiek prie serviravimo indų. Žinoma, jei norite suteikti šviesiam interjerui gyvybės – rinkitės ryškiaspalvius, piešiniais dekoruotus akcentus.

 

Forma

 

Prieš įsigydami gaminį, nuspręskite, ar popierinės servetėlės ant stalo bus skirtos specifiniam dekoravimui, ar šios turės tam tikrą serviravimo paskirtį. Zana.lt kataloge rasite kelių skirtingų formų nosinaičių, kurios tinkamos tiek kasdieniams šeimos susibūrimams, tiek ypatingoms progoms:

 

 • kvadratinės;
 • stačiakampės;
 • apvalios.

 

Dekoravimui įprastai naudojama kvadratinė servetėlė, o popierinės servetėlės po kavos puodeliu arba tortu – apvalios arba stačiakampio formos. Taip pat patariame atsižvelgti į gaminio kraštus. Vienų servetėlių kraštai tiesūs, kitų – vingiuoti arba nėriniuoti. Jie suteikia puošnumo.

 

Dydis

 

Zana.lt esančios nosinaitės ir servetėlių rinkiniai internetu dažniausiai yra kvadrato formos. Atsižvelgiant į tai, galima sakyti, kad asortimento pagrindą sudaro 2 dydžių gaminiai:

 

 • 21x21;
 • 33x33.

 

Servetėlių ir nosinaičių matmenys priklauso nuo asmeninio patogumo ir dekoro sumanymų. Pasirinkite dydį, kurį bus patogiau naudoti, ir kuris patenkins dekoravimo lūkesčius. Norint išmėginti įmantrias lankstymo technikas, ko gero, reikėtų rinktis didesnių matmenų akcentus.

 

Stačiakampės arba apvalios nosinaitės skirtos šventiniams desertams. Šios prilaiko deserto pagrindą ir neleidžia jam suirti. Galite rinktis iš 3 dydžių: 18, 28 ir 32 cm skersmens. Be to, „Žana“ asortimente rasite vienkartines servetėles po puodeliu, kurios apsaugos paviršių nuo netikėto gėrimo praliejimo. Šios yra kiek mažesnės, apie 8,5 cm skersmens.

 

Proga

 

Kone vienas svarbiausių kriterijų, renkantis stalo akcentą – šventė. Nuo šventės temos ir kuriamos atmosferos priklausys, kokio stiliaus servetėlės, padėkliuko ar nosinaitės ieškoti. Zana.lt asortimente galite rasti servetėlių vaikų šventėms, Velykoms, Kalėdoms ar net vestuvėms. Taip pat – kasdieniam stilingų valgomojo stalų dekorui.

 

Velykinės ar kalėdinės servetėles ant stalo dažniausiai būna spalvingos, nuotaikingos, išmargintos įvairiais piešiniais. Iškilmingoms šventėms pasirenkami šviesūs, elegantiški gaminiai. Norint džiaugtis puošnia švente, svarbu tinkamai šiai pasiruošti. Tam, sukūrėme tinklaraščio įrašą, kuriame sužinosite, ko gali prireikti puošiant, pavyzdžiui, vestuvinį stalą.

 

Servetėlių lankstymas

 

Vienodų gaminių kraštinės, kokybiška 3 sluoksnių medžiaga leidžia išmėginti įvairias lankstymo technikas. Dailiai sulankstytos servetėlės stalo dekoravimui suteikia stilingumo. Internete gausu įvairių lankstymo būdų, todėl esame tikri, kad rasite tinkamiausią savitam įvaizdžiui.

 

Žinoma, jeigu neturite laiko, servetėles, nosinaites serviruokite pasinaudodami jų priedais, pavyzdžiui, žiedais arba laikikliais. Visgi, jeigu nusprendėte ieškoti idėjų internete, dalinamės keliais patarimais, kurie padės sukurti stilingą šventinį dekorą.

 

 • Atsižvelkite į įrankių skaičių. Jeigu serviruojate kasdienius pietus ar vakarienę, tikėtina, kad serviruosite mažesnį kiekį įrankių (neprireiks pilno rinkinio užkandžiams, pagrindiniam patiekalui, desertui). Atsižvelgdami į tai, servetėles galite padėti po įrankiais, kartą jas perlenkti ar tiesiog apgaubti šakutę ir peilį.

 • Nuspręskite, kaip ant stalo sudėliosite įrankius. Jeigu įrankius dėliojate iš šonų, tuomet servetėles serviruokite lėkštėse ar sriubos dubenėliuose. Servetėles galite išlankstyti arba serviruoti su servetėlių žiedais ar kitomis dekoracijomis.

 • Išnaudokite indus. Aukštose taurėse arba stiklinėse galite įdėti servetėlę. Pirmiausia, šią ištieskite visu pločiu, paimkite už vidurio ir įdėkite į indą. Taip be didelių pastangų stilingai papuošite šventinį stalą.

 

Akivaizdu, kad į dažnai kylantį klausimą, kaip lankstyti servetėles, nėra vieno teisingo atsakymo. Ieškokite serviravimo pavyzdžių internete, derinkite dekoracijas, indus, įrankius. Tik eksperimentuodami išsirinksite jums tinkamiausią būdą.

 

Nesvarbu, domina popierinės ar medžiaginės servetėlės stalo serviravimui, patikimo gamintojo aksesuarai atitiks jūsų poreikius. Turite klausimų apie specifinę prekę, o gal sunku apsispręsti? Susisiekite su mumis jums patogiu būdu – telefonu, el. paštu arba žinute socialiniuose tinkluose. Mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus ir padėsime išsirinkti tinkamiausius valgomojo aksesuarą.