Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Dirbtinės gėlės

Domina kokybiškos, tikroviškos dirbtinės gėlės internetu? Nesvarbu, tai žalumos patalpoms suteikiantys dirbtiniai augalai ar ištaigingos dirbtinių gėlių puokštės – virtualiame salono „Žana“ kataloge rasite įvairius egzotiškus ir tradicinius augalus, kuriuos galėsite įvairiai derinti patys. Beje, čia sutinkami ir dekoro ekspertų pamėgti pavieniai dirbtiniai lapai (šakelės). Mūsų komanda dalinasi keliais patarimais, kurie padės pasirinkti priežiūros nereikalaujančius biuro, maitinimo įstaigos ar namų akcentus internetu.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Tikroviškos dirbtinės gėlės dekoravimui

 

Zana.lt virtualiame asortimente rasite įvairių gėlių žiedus – rožes, lelijas, bijūnus ar net sodriai raudonas aguonas. Nepriklausomai nuo specifinės rūšies, atrinkdami gaminius pirmenybę teikiame būtent namų dekoro rinkoje besispecializuojantiems, patikimiems gamintojams. Tad ir atrankos kriterijai visuomet išlieka tie patys:

 

 1. aukštos kokybės medžiagos;
 2. natūralios, organiškos formos;
 3. tikroviška, įvairi spalvų paletė;
 4. naujausias nišinės rinkos tendencijas atspindintys gaminiai.

 

Dekoratyvinės rankų darbo detalės pasižymi išskirtine kokybe, todėl ne tik atrodo tikroviškai, bet ir yra itin lengvai prižiūrimos, derinamos. Kalbant apie dekoro galimybes ir derinimą, toliau pateikiame kelis skirtingus puošybos gėlėmis būdus – tiek namų, tiek šventės erdvėse.

 

Dirbtinių gėlių puokštės

 

Priešingai nei žalumos ir ramybės įnešantys dirbtiniai augalai, tikroviškos dirbtinės gėlės dekoravimui gali kurti labai skirtingas emocijas ir nuotaiką. Pavyzdžiui, virtualaus salono „Žana“ kataloge esančios švelnių spalvų rožės, bijūnai ar lelijos leis kurti lengvus, švelnius derinius. Jie puikiai dera modernios klasikos, skandinaviškame, minimalistiniame interjeruose. O štai ryškiaspalvės aguonos ar sodrūs rožiniai bijūnai papuoš eklektiškas arba klasikines patalpas.

 

Jau kuris laikas bene populiariausi 2 dekoro puokštėmis variantai:

 

 • itin didelės, įvairių žiedų ir žalumos dirbtinės puokštės;
 • minimalistinių puokštelių deriniai.

 

Abu variantai puikiai tinka tiek šventės dekoro vizijos, tiek namų interjero paveikslo įgyvendinimui. Tam, kad pasirinktumėte jums tinkamiausią puošybos puokštėmis būdą (gausias ar minimalias puokštes), siūlome įvertinti kelis niuansus:

 

 • dekoruojamus paviršius;
 • kuriama stilistiką.

 

Planuojate papuošti didelį, medinį valgomojo stalą? Rinkitės didesnes puokštes – pagrindą turėtų sudaryti didesni žiedai. Pavyzdžiui, mūsų internetiniame kataloge esantys bijūnai, bijūninės arba paprastos rožės. Spalvų nebūtina derinti, tačiau tam tikri tonai gali pabrėžti kitų stalo akcentų grožį – staltiesių, serviravimo indų. Parinkite gėlėms unikalią vazą. O štai komodą ar nedidelį kavos staliuką stilingai pagyvins kelios skirtingos vazos ir jose „pamerktos“ subtilios gėlių šakelės. Pavienių žiedų puošybai itin tinka bijūnai, lelijos.

 

Beje, skirtingos rūšies dirbtinės gėlės kaina ženkliai nesiskiria, tad galutinė dekoro elemento vertė galiausiai priklausys nuo šakelių skaičiaus.

 

Dirbtinių gėlių kompozicijos namams ir šventėms

 

Kuo kompozicijos skiriasi nuo puokščių ir kodėl jas išskyrėme? Puokščių yra įvairiausių, tačiau jų pateikimo principas – išlieka toks pat. Čia tiesiog surišamas vienodų ar skirtingų rūšių gėlių derinys. O štai kompozicijos – labai įvairūs dekoracijų pateikimo būdai. Dekoruojant namų ar biuro patalpas arba šventės zoną, galimi įvairūs sprendimai. Gėlių imitacijos naudojamos, kuriant:

 

 • vainikus ir pynes;
 • fotosesijoms skirtas arkas;
 • kėdžių dekorą;
 • žiedų sieneles;
 • stalo perskyras sukuriančias žydinčias „saleles“;
 • skirtingose vazose išdėstytų pavienių žiedų kompozicijas;
 • kolonas bei turėklus vejančias kompozicijas;
 • kt.

 

Žinoma, aukščiau išvardintos dirbtinių gėlių kompozicijos kur kas dažniau sutinkamos šventėse, prabangiose maitinimo įstaigose, kartais ir inovatyviuose biuruose. Vis dėlto, kitas šiuolaikiškų patalpų dekoravimo pasirinkimas – dirbtiniai žydintys arba bežiedžiai lapuočiai.

 

Dirbtiniai augalai interjere

 

Įvairi žaluma stipriai prisideda prie ramesnės, draugiškesnės, gyvesnės atmosferos kūrimo. Tačiau tiesa ta, kad įvairiose interjero platformose matomos įkvepiančios gyvų augalų kompozicijos realybėje kainuoja daug pastangų – gyvus augalus reikia laistyti, persodinti, saugoti nuo išorės veiksnių. Nenuostabu, kad kokybiškų dirbtinių imitacijų rinka per pastaruosius metus stipriai patobulėjo ir mūsų kataloge galite išsirinkti efektyvios žalumos, kuri nereikalaus tiek laiko ir dėmesio.

 

Dirbtinės gėlės vazonuose

 

Vienas iš galimų variantų – dirbtiniai augalai vazonuose. Puikus pavyzdys būtų salono „Žana“ kataloge esančios tankiais žiedai pasipuošusios orchidėjos. Šios tiks tiek namų, tiek biuro erdvės ar šventės erdvės dekorui. Jeigu norite, kad augalas vazone atrodytų kuo natūraliau, labai svarbu atkreipti dėmesį į gamintoją. Rinkitės patikimo, dekoro nišoje besispecializuojančio gamintojo gaminį. Jie geba išgauti natūralias formas, spalvas, tekstūrą.

 

3 efektyvūs dekoravimo vazoninėmis gėlėmis būdai:

 

 • pavieniai augalai (akcentai);
 • skirtingose patalpos ar patalpų zonose atsikartojančios detalės;
 • augalų salelės.

 

Viena šiuolaikinio interjero tendencijų – žalumos salelės. Namuose ar biuro erdvėse tiesiog sukuriamos didesnės ar mažesnės augalų kompozicijos. Idealu, jei galite derinti skirtingų rūšių, dydžių augalus. Beje, dirbtiniai augalai idealus sprendimas tuomet, kai norima papildyti gyvų kambarinių gėlių, augančių specifinėmis sąlygomis, kompozicijas. 

Dairotės praktiškos dovanų idėjos naujakuriams? Priežiūros nereikalaujanti žaluma įpūs gyvybės į namų ar biuro kampelius, kuriuose gyvai augmenijai tiesiog nėra tinkamų sąlygų.

 

Dirbtiniai lapai (žalumos šakelės be žiedų ir su žiedais)

 

Dairotės minimalistinių dekoracijų erdvėms, stokojančioms energijos, gyvybės? Tai nebūtinai turi būti dirbtinės gėlės vazonuose. Jūsų lūkesčius išpildys dirbtiniai lapeliai arba žalumos šakelės (gali būti ir su žiedais). Zana.lt kataloge rinkitės pavienes šakeles, pavyzdžiui, minimalistiniame interjere tiktų eukaliptų lapai, o skandinaviškame – magnolijų šakos.

 

3 idėjos, kaip dekoruoti patalpas pavienėmis šakelėmis (tik lapų arba su žiedais):

 

 • įkomponuoti jas puokštėse;
 • sukurti iš šakelių puokštes/medelius;
 • „pamerkti“ po vieną ar kelias šakeles į skirtingus indus.

 

Tai idealus puošybos variantas tiek namuose, tiek moderniuose biuruose, salonuose. Priešingai nei didelės dirbtinių gėlių puokštės, subtili detalė neužima daug vietos, bet efektyviai pagyvina bet kokią patalpą. Beje, toks pasirinkimas – išsigelbėjimas turintiems itin nedaug vietos ant baldų paviršiaus.

 

Dirbtinės gėlės internetu – praktiška dovana

 

Ar kada susimąstėte, kad dirbtinė puokštelė ar augalas vazone gali tapti praktiška ir stilinga dovana? Vietoje greitai nuvystančios, laikinos puokštės dovanokite stilingą interjero detalę. O štai vietoje daug priežiūros ir specifinių sąlygų reikalaujančių augalų – kokybiškas šių imitacijas.

 

Pavienes gėles ar augalų šakeles, lapus galite panaudoti ir išskirtiniam dovanų pakavimui. Dirbtinėmis gėlėmis galite puošti tiek dovanos vidų, tiek išorę. O geriausia dalis ta, kad vėliau gavėjas dekoro elementus galės panaudoti ir savų erdvių puošyboje.

 

Kaip prižiūrėti dirbtines gėles?

 

Mitas, kad gėlių imitacijos neatrodo taip tikroviškai ar kokybiškai. Atminkite – dirbtinės gėlės pigiai atrodo tik tuomet, kai jos yra prastos kokybės. Todėl dar kartą atkreipiame dėmesį, kad tokius namų akcentus reikėtų pirkti iš erdvių dekoro srityje besispecializuojančių ekspertų, kurie aiškiai nurodo gamintoją, medžiagas, kitą svarbią informaciją.

 

Žinoma, kaip ir bet kokia interjero detalė, lapuočiai ar dirbtinių gėlių puokštės turi būti tinkamai prižiūrimos. 5 žingsniai padėsiantys išlaikyti akcentų išvaizdą ir kokybę:

 

 • Reguliariai sausa ar lengvai drėgna šluoste nuvalykite ant lapų ir žiedų susikaupusius nešvarumus.
 • Stenkitės puokščių arba vazonų nestatyti tiesioginių saulės spindulių kaitinamoje vietoje – kaip ir bet koks kitas daiktas, šis gali imti blukti.
 • Jei augalas puošia saulės apšviestą zoną, reguliariai pasukite vazoną. Taip išlaikysite tolygią dekoracijos spalvą.

 

Priešingai nei gyvus augalus, jų imitacijas prižiūrėti išties paprasta. Tereikia nubraukti dulkes ir pasirūpinti, kad puošmenos nekepintų tiesioginiai saulės spinduliai.

 

Kur pirkti dirbtines gėles?

 

Ne be reikalo sakoma, kad dirbtinės gėlės pigiau įsigyjamos internetu. Tiesa, čia reikėtų vertinti tiek laiko sąnaudas, tiek transporto priemonių išlaidas. Vis dėlto, jei mėgstate daiktus pirkti apžiūrėję gyvai, apsilankykite namų dekoro srityje besispecializuojančiuose salonuose.

 

Ieškant ilgaamžės namų puošmenos, kaina neturėtų būti vienintelis kriterijus. Keli patarimai besidairantiems kokybės:

 

 • dairykitės specifinėje rinkoje žinomo gamintojo;
 • pasidomėkite gaminio sudėtimi;
 • atkreipkite dėmesį ne tik į spalvas ar formas, bet ir kotelio lankstumą, natūralų linkį.

 

Ko gero, jau aišku, kur pirkti dirbtines gėles labiausiai apsimoka tiek kokybės, tiek laiko ir finansų taupymo prasme. Patikimas paslaugos teikėjas kokybę užtikrins tiek fiziniuose salonuose, tiek internetu. Zana.lt kataloge prie kiekvieno patikusios varianto rasite ir išsamų aprašą.

 

Tiems, kuriuos domina kokybiški dirbtiniai augalai arba tikroviškos dirbtinės gėlės Kaune, Vilniuje pajūryje ar bet kuriame kitame Lietuvos krašte – siūlome stilingų ir kokybiškų sprendimų ieškoti mūsų virtualiame kataloge.

 

Turite klausimų dėl specifinės prekės? Būtinai susisiekite Jums patogiu būdu – atsakysime į klausimus žinute socialiniuose tinkluose, el. paštu ar skambučio metu.