Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Stalo padėkliukai ir kilimėliai

Domina kokybiški, stilingi medžiaginiai stalo kilimėliai, o gal odiniai stalo padėkliukai? Nesvarbu, aktualus vienspalvis ar margas padėkliukas ant stalo, virtualiame Zana.lt salono asortimente rasite įvairių formų ir dydžių unikalias dekoro detales. Svarbu, kad stalo padėklai būtų ne tik patogūs, bet ir papildytų savitą interjerą ir leistų apsaugoti baldų paviršius nuo įbrėžimų, dėmių, o ilgainiui – deformacijų. Tam, kad palengvintume padėkliukų ar kilimėlių paieškas, paruošėme trumpą gidą, kuris padės internetu įsigyti tinkamiausią gaminį.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Stalo kilimėliai ir padėklai – puiki apsauga ir interjero detalė

 

Modernūs, išskirtinių raštų padėkliukai stalui suteikia rafinuotumo. Pasitelkiant papildomas priemones švenčių metu – jie įneša prabangos. Tinkamai parinkti gaminiai išryškina baldo spalvas, tekstūrą. Tuo pačiu metu šis dekoro elementas apsaugo valgomojo stalą nuo aukštos temperatūros, įbrėžimų ar maisto likučių dėmių.

 

Kiekvieno stiliaus suvokimas – individualus, tad Zana.lt virtualiame kilimėlių ir padėkliukų kataloge palaikome įvairovę. Čia patogiai rasite:

 

 • iš skirtingų medžiagų pagamintus padėkliukus;
 • įvairių dydžių gaminius;
 • skirtingiems interjerams pritaikytus kilimėlius;
 • skirtingų formų padėkliukus (apvalūs, stačiakampiai, kvadratiniai);
 • įvairių spalvų ir raštų gaminius.

 

Kokybiški padėkliukai ant stalo – tinkamai apsaugotas baldo paviršius. Norite derinti skirtingų spalvų padėkliukus ir tuo pat metu išlaikyti harmoniją su kitomis dekoracijomis? Zana.lt asortimente dairykitės vienos ar kelių spalvų padėkliukų komplekto. Jei renkatės kelias spalvas, atkreipkite dėmesį į dizaino ypatumus.

 

Stalo kilimėlis ar padėkliukas: kurį pasirinkti?

 

Nesvarbu, serviruojate kasdienį vakarienės ar šventinį stalą, reikia pasirūpinti pagrindinio valgomojo baldo paviršiaus apsauga. Aukštos kokybės padėklai arba kilimėliai sukuria stilingą akcentą ir užtikrina baldo ilgaamžiškumą. Nesibaimindami galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis supančia draugija bei maistu. Neretai sunkumų renkantis kyla ir dėl to, kad vadinamieji kilimėliai bei padėklai turi keletą minimalių skirtumų. Juos aptariame plačiau.

 

Padėkliukai ant stalo

 

Šie įprastai yra storesni, dedami tiesiai ant stalviršio. Jų paskirtis – apsaugoti baldų paviršius nuo aukštos temperatūros, maisto likučių ar drėgmės. Priklausomai nuo medžiagos, padėklai yra lengvai prižiūrimi. Pavyzdžiui, odinių padėkliukų paviršiai gali būti lengvai nuvalomi drėgna šluoste, o medžiaginiai stalo padėkliukai puodeliams bei lėkštėms neretai skalbiami skalbimo mašinose.

 

Tiesa, specialistai rekomenduoja stilingas dangas ant paviršių laikyti nuolat. Net jei ketinate pasimėgauti tik arbatos ar kavos puodeliu. Gaminiai paviršių apsaugo ne tik nuo staigių temperatūros pokyčių, bet ir skysčių pratekėjimo. Beje, storesnius padėkliukus neretai pamatysite ir svetainėje, ant kavos staliukų.

 

Stalo kilimėliai

 

Kitaip nei padėklai, vadinamieji kilimėliai yra plonesni. Namuose jie gali atstoti dekoratyvias detales, skirtas funkcionaliai erdvės puošybai. Pavyzdžiui, vonios kambaryje ant jų galima padėti priežiūros priemones, o virtuvėje – prieskonines, peilių rinkinius. Populiarūs ir nerti arba pinti stalo padėkliukai. Serviruojant šventinį stalą, tokio tipo gaminius patariama dėti ant staltiesės.

 

Tiek stalo kilimėlis, tiek padėkliukas gali paslėpti ant staltiesės ar stalviršio esančius trūkumus. Jeigu neseniai įsigijote naują stalą, patariame jį apsaugoti stilingais „Žana“ padėklais. Nepriklausomai nuo savo paskirties, stalo padėkliukas gali būti naudojamas kaip dekoratyvinė interjero detalė bet kurioje namų zonoje. Toliau – apie tai, kaip pasirinkti ir kur panaudoti dekoratyvinį padėkliuką.

 

Valgomojo stalo padėkliukai – svarbūs pasirinkimo kriterijai

 

Padėkliukų ir kilimėlių pasirinkimas – itin platus, tad kiekvienas ras sau tinkamiausią gaminį. Renkantis svarbiausia atsižvelgti į asmeninius lūkesčius ir poreikius. Patiesti padėklai ant stalo namuose neretai papildo interjero stilių, kuriam galbūt kažko trūko. Toliau pateikiame pagrindinius kriterijus, kuriuos svarbu įvertinti prieš įsigyjant prekę.

 

Medžiaga

 

Nuo medžiagos priklauso gaminio storis, svoris, lankstumas, atsparumas bei jo priežiūra. Galima sakyti, kad vientisos medžiagos modeliai šiek tiek geriau apsaugo stalviršį, o nerti stalo padėkliukai puodeliams bei lėkštėms puikiai tinka kaip interjero dekoracijos. Pavyzdžiui, nertą padėkliuką galima patiesti svetainėje ant kavos staliuko, o ant jo padėti žvakes ar namų kvapus.

 

Zana.lt kataloge randami stačiakampiai bei apvalūs padėkliukai ant stalo iš:

 

 • dirbtinės odos;
 • silikono;
 • poliesterio;
 • lino;
 • medvilnės;
 • plastiko;
 • PVC (polivinilchlorido).

 

Visos minėtos medžiagos yra gana lanksčios ir patvarios. Prieš įsigyjant prekę, svarbu žinoti, kokie šios paskirties prioritetai – ji bus naudojama labiau kaip interjero dekoracija ar svarbiausia jums yra stalviršio apsauga. Atsižvelgdami į tai, lengviau ir greičiau surasite tinkamiausią pasirinkimą.

 

Be to, prieš įsigydami prekę, atkreipkite dėmesį į priežiūros ypatumus. Pavyzdžiui, aksominiai stalo padėkliukai gali pareikalauti atidesnės priežiūros. Jei dairotės gaminio kasdieniam naudojimui, idealu, jei šis bus lengvai valomas / skalbiamas.

 

Spalva

 

Zana.lt asortimente dominuoja žemės spalvų gaminiai, kurie harmoningai įsilieja kone į bet kurį namų interjerą. Universalios spalvos suteikia galimybę rinktis įdomesnius įrankius, lėkštes ar kitas serviravimo dekoracijas. Be to, turime skirtingų raštų gaminių, kurie tampa puikia šventinės dekoracija. Išskirtinio dizaino, prabangūs kūriniai suteiks elegancijos, sukurs išskirtinę nuotaiką.

 

Ieškant kilimėlio, svarbu atsižvelgti į vyraujantį namų interjero stilių. Dažniausiai šis padiktuoja, kokio atspalvio gaminys harmoningai įsilietų į namų interjerą. Pavyzdžiui, teminiai arba vaikiški gaminiai retai kada dera prie kitų interjero detalių. Minėtieji būna ryškesnių spalvų, papuošti piešiniais.

 

Forma

 

Mūsų asortimente galite rasti dviejų formų padėkliukus: apvalius ir stačiakampio formos. Viena universaliausių padėkliukų formų – apvali. Apvalūs gaminiai tiesiami tiek ant apvalaus, tiek stačiakampio ar kvadrato formos baldo. Be to, pavyzdžiui, apvalūs odiniai padėkliukai stalo serviravimui suteiks daugiau elegancijos, lengvumo. Stačiakampio formos stalo padėkliukas geriausiai atrodys patiestas ant tokios pat formos baldo paviršiaus. Beje, jie užima šiek tiek daugiau vietos, tad reikia įvertinti ir turimą plotą.

 

Dydis

 

Prieš įsigydami prekę, būtinai išmatuokite paviršių, ant kurio dėsite padėkliukus. Taip išvengsite nemalonumų, kai stalo padėkliukas susilieja su baldo kraštais ir sukuria neproporcingą vaizdą. Jūsų patogumui Zana.lt kataloge prekės aprašyme pateikiame išsamius duomenis.

 

Universalių, apvalių padėklų skersmuo asortimente dažniausiai siekia apie 38 centimetrus. O štai stačiakampio formos padėkliukų dydžiai įvairūs:

 

 • 30x45 cm;
 • 33x46 cm;
 • 35x50 cm;
 • 46x33 cm.

 

Kaip jau minėjome, matmenis reikėtų pasirinkti atsižvelgiant į turimą paviršiaus plotą. Verta išmatuoti būsimus pirkinius su metru ir įvertinti – kiek vietos reikia harmoningam jų išdėstymui.

 

Zana.lt kataloge rasite įvairių medžiagų bei dydžių padėkliukus. Geriausia dalis ta, kad odiniai, nerti ar plastikiniai, stačiakampiai ar apvalūs stalo padėkliukai – lengvai derinami bei itin paprastai prižiūrimi. Beje, visus juos galite įsigyti vos keliais mygtukų paspaudimais ir virtualioje erdvėje patogiai derinti prie kitų reikalingų namų interjero detalių.

 

Turite su specifiniu padėkliuku ar kilimėliu susijusių klausimų? Mielai juos atsakysime ir parekomenduosime individualiai Jums tinkamiausią variantą. Pasirinkite patogiausią konsultacijos būdą – telefonu, el. paštu, žinute socialinių tinklų platformose.