Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Puodeliai

Puodelis – vienas svarbiausių indų ne tik namuose, bet ir darbe, maitinimo įstaigose. Puodeliai skiriasi tiek dydžiu, tiek forma – tam, kad kuo geriau atitiktų įvairius žmonių poreikius. Visgi šio tipo indą išsirinkti gali būti nelengva, nes dažniausiai tenka įvertinti ne tik puodelio naudojimo įpročius, pomėgius, bet ir dizainą. Zana.lt parduodami aukštos kokybės puodeliai internetu tiks ir klasikinių, ir išskirtinių prekių ieškantiems pirkėjams.

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Puodelių tipai – skirtingiems gėrimams ir poreikiams

 

Puodeliai skiriasi ne tik estetiniais ypatumais, tačiau ir tuo, kokiems gėrimams jie skirti. Jei norite atrasti tinkamiausią indą greičiau ir paprasčiau, tiesiog pasirinkite vieną iš kelių kategorijų. 

 

 • Kavos puodeliai. Tokie puodeliai sukurti taip, kad iš jų geriant būtų mėgaujamasi ne tik gėrimu, bet ir pačiu gėrimo procesu. Šios kategorijos indai taip pat skirstomi į tipus. Galite rinktis įprastus puodelius, kurie tiks ir juodai, ir su pienu maišytai kavai. Mažesni indai puikiai tiks espreso gėrimui. Specialūs skaidrūs latės puodeliai internetu – puikus pasirinkimas, jei norite grožėtis dailiais kavos ir priedų sluoksniais. 
 • Arbatos puodeliai. Paprastai šio tipo puodeliai būna didesni. Norintiems gurkšnoti arbatą draugų ar artimųjų kompanijoje siūlomi mažesni, elegantiškesnės formos puodeliai. Jie gali būti derinami su lėkštelėmis. Galite rinktis ir ypatingo dizaino, pavyzdžiui, japoniškus puodelius, skirtus arbatos gėrimo ceremonijoms.
 • Termo puodeliai. Šie puodeliai išsiskiria tuo, kad ilgiau išlaiko šalto arba karšto gėrimo temperatūrą. Jie labai patogūs, nes dauguma yra pritaikyti nešiojimuisi. Be to, jų išorinės sienelės neįkaista ir nerasoja. Tokie puodeliai gali būti naudojami ne tik individualioms reikmėms, bet ir maitinimo įstaigose – pastaruoju atveju siūlomi dailūs skaidraus dvigubo stiklo indai be dangtelių. 

 

Zana.lt parduodami puodeliai internetu – labai įvairūs. Išsirinkite tokį, kuris atitiktų būtent jūsų lūkesčius. Puodeliai gali būti vienspalviai ir spalvoti, skirtingai dekoruoti, todėl lengvai rasite patinkantį dizainą.

 

Skirtingos puodelių komplektacijos

 

Puodeliai komplektuojami skirtingai. Paprastai visus komplektacijos ypatumus galite rasti prekės apraše.

 

 • Atskiri, parduodami po vieną. Tai ypač patogus variantas norintiems nusipirkti vieną indą gėrimui arba įsigyti kelis skirtingų dizainų, dydžių puodelius ir taip susikurti savą kolekciją. 
 • Puodeliai su lėkštutėmis. Jie puikiai tiks prireikus gražiai paserviruoti stalą, maloniai nustebinti namų ar kavinės, restorano svečius. Tai taip pat geras pasirinkimas, jei ieškote solidžios, elegantiškos dovanos. 
 • Puodelių rinkiniai. Norintiems įsigyti daugiau vienodų indų rekomenduojama įsigyti jų rinkinį. Puodeliai dažniausiai komplektuojami po du arba po šešis. Rinkinyje parduodami puodeliai internetu gali būti ir su lėkštutėmis, ir be jų. Tai – sumanus pasirinkimas skoningai stalo estetikai išlaikyti.

 

Iš Zana.lt užsakytus puodelius galite atsiimti artimiausiame indų salone. Taip pat galime pristatyti užsakymą jūsų iš anksto nurodytu adresu. Už prekes galite atsiskaityti jums patogiausiu būdu: grynaisiais, prekės pristatymo metu, arba banko pavedimu. 

 

Dvejojate, kuris puodelis ar jų rinkinys geriausiai atitiks poreikius? Norite palyginti skirtingų gamintojų prekes? Turite klausimų dėl užsakymo? Nedvejokite: susisiekite su mūsų komanda ir džiaukitės visus lūkesčius pateisinančiu pirkiniu.