Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Puodeliai

Puodelis – vienas svarbiausių indų ne tik namuose, bet ir darbe, maitinimo įstaigose. Keramikiniai ir stikliniai puodeliai skiriasi tiek dydžiu, tiek forma – tam, kad kuo geriau atitiktų įvairius žmonių poreikius. Visgi šio tipo indą išsirinkti gali būti nelengva, nes dažniausiai tenka įvertinti ne tik puodelio naudojimo įpročius, pomėgius, bet ir dizainą. Zana.lt parduodami aukštos kokybės puodeliai internetu tiks ir klasikinių, ir išskirtinių prekių ieškantiems pirkėjams.

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Puodelių tipai – skirtingiems gėrimams ir poreikiams

 

Puodukai skiriasi ne tik estetiniais ypatumais, tačiau ir tuo, kokiems gėrimams jie skirti. Jei norite atrasti tinkamiausią indą greičiau ir paprasčiau, tiesiog pasirinkite vieną iš kelių kategorijų

 

 • Kavos puodeliai. Tokie indai sukurti taip, kad iš jų geriant būtų mėgaujamasi ne tik gėrimu, bet ir pačiu gėrimo procesu. Šios kategorijos indai taip pat skirstomi į tipus. Galite rinktis įprastus puodelius, kurie tiks ir juodai, ir su pienu maišytai kavai. Mažesni indai puikiai tiks espreso gėrimui. Specialūs skaidrūs latės puodeliai internetu – puikus pasirinkimas, jei norite grožėtis dailiais kavos ir priedų sluoksniais.

 • Arbatos puodeliai. Paprastai šio tipo indai būna didesni. Norintiems gurkšnoti arbatą draugų ar artimųjų kompanijoje siūlomi mažesni, elegantiškesnės formos keramikiniai puodeliai. Jie gali būti derinami su lėkštelėmis. Galite rinktis ir ypatingo dizaino, pavyzdžiui, japoniškus puodelius, skirtus arbatos gėrimo ceremonijoms.

 • Termo puodeliai. Šie indai išsiskiria tuo, kad ilgiau išlaiko šalto arba karšto gėrimo temperatūrą. Jie labai patogūs, nes dauguma yra pritaikyti nešiojimuisi. Be to, jų išorinės sienelės neįkaista ir nerasoja. Tokie stikliniai puodeliai gali būti naudojami ne tik individualioms reikmėms, bet ir maitinimo įstaigose – pastaruoju atveju siūlomi dailūs skaidraus dvigubo stiklo indai be dangtelių.

 

Zana.lt parduodami puodeliai internetu – labai įvairūs. Išsirinkite tokį, kuris atitiktų būtent jūsų lūkesčius. Puodukai gali būti vienspalviai ir spalvoti, skirtingai dekoruoti, todėl lengvai rasite patinkantį dizainą. Aptarkime plačiau, kaip išsirinkti puodelį ne tik pagal jo tipą, bet ir pagal kitus svarbius kriterijus.

 

Komplektacija

 

Paprastai visus komplektacijos ypatumus galite rasti prekės apraše. Įvertinkite savo poreikius – ar dairotės vieno puodelio, ar viso jų rinkinio. Jei tai rinkinys, apgalvokite, kiek svečių dažniausiai sulaukiate. Galite susidaryti ir savo unikalų komplektą – jį gali sudaryti mėgstamos spalvos, vardiniai ar prabangūs puodeliai. Taigi, Zana.lt asortimentą sudaro:

 

 • Atskiri, parduodami po vieną. Tai ypač patogus variantas norintiems nusipirkti vieną indą gėrimui arba įsigyti kelis skirtingų dizainų, dydžių puodelius ir taip susikurti savą kolekciją. Puikus pasirinkimas – vardiniai puodeliai.

 • Puodeliai su lėkštutėmis. Jie puikiai tiks prireikus gražiai paserviruoti stalą, maloniai nustebinti namų ar kavinės, restorano svečius. Tai taip pat geras pasirinkimas, jei ieškote solidžios, elegantiškos, prabangios dovanos.

 • Puodelių rinkiniai. Norintiems įsigyti daugiau vienodų indų rekomenduojama įsigyti jų rinkinį. Puodukai dažniausiai komplektuojami po du arba po šešis. Rinkinyje parduodami puodeliai internetu gali būti ir su lėkštutėmis, ir be jų. Tai – sumanus pasirinkimas skoningai stalo estetikai išlaikyti.

 

Išsigryninę, kiek puodelių trūksta Jūsų namuose ar maitinimo įstaigoje, lengviau pasirinksite gaminius ir pagal kitus kriterijus.

 

Gamybos medžiaga

 

Medžiaga, iš kurio pagamintas indas, nulemia tiek estetines, tiek funkcines jo savybes. Todėl patariame medžiagą įvertinti dar prieš gilinantis į dizainą. Mūsų asortimentą sudaro porcelianiniai, stikliniai, ketaus ir keramikiniai puodeliai internetu. Aptarkime, kuo ypatingos dažniausiai puodelių gamybai naudojamos medžiagos.

 

Porcelianas

 

Porcelianiniai ir keramikiniai puodeliai painiojami gana dažnai. Nors medžiagos panašios, jos turi ir svarbių skirtumų. Be abejonės, porcelianas daugeliui siejasi su prabanga, rafinuotumu, išpuoselėtu skoniu. Tačiau jei norite žaismingumo, nesijaudinkite – iš porceliano gaminami ir originalūs puodeliai, dekoruoti, pavyzdžiui, paukščių, gyvūnų atvaizdais. Taip pat mūsų asortimentą sudaro puodeliai su raidėmis, ornamentais.

 

Porcelianas greitai atvėsta, todėl tai puikus pasirinkimas nekantraujantiems mėgautis kava ar arbata. Ši medžiaga lengva, tad suteikia puodeliui malonų elegancijos įspūdį. Taip pat skubame paneigti mitą, kad porcelianiniai indai trapūs: dėl šiandien naudojamų technologijų ir glazūros gali būti sukurtas kone nedūžtantis puodelis. Dalis mūsų porcelianinių indų taip pat puikiai tinka plauti indaplovėse, atlaiko staigius temperatūros pokyčius.

 

Skaidrus stiklas

 

Iš skaidraus stiklo gaminami stilingi puodeliai arbatai, kavai, kakavai, sultiniui ir kitokiems gėrimams. Skaidrumas leidžia papildomai mėgautis arbatos žolelių šokiu puodelyje arba tiesiog mėgautis kitu gėrimu. Stikliniai puodeliai yra neprilygstamas pasirinkimas sluoksniuotos kavos gėrimams.

 

Stiklas yra ganėtinai atspari smūgiams medžiaga, ypač, jei ji grūdinta. Puikiomis savybėmis pasižymi ir borosilikatinis stiklas. Be to, stikliniai puodeliai lengvai prižiūrimi, didelė dalis jų gali būti plaunama indaplovėje.

 

Ketus

 

Tai – tikrai nedažnai puodelių gamybai naudojama medžiaga. Visgi turime ir tokių indų arbatai. Jei domina solidūs keramikiniai puodeliai, bet nerandate norimų, ketaus gaminiai gali būti puikus pasirinkimas. Be to, jie puikiai dera su panašaus dizaino ketaus arbatinukais. Norite išsirinkti ir arbatinuką? Rasite jį paspaudę ant šios nuorodos.

 

Ketaus gaminiai tobulai išlaiko šilumą, tad leidžia mėgautis gėrimu nesirūpinant dėl jo kaitinimo. Be to, toks puodelis be ąselės atsparus kasdienio naudojimo paliekamoms žymėms. Viskas, ko reikia – plauti puodukus rankomis ir kruopščiai nusausinti, kad nerūdytų.

 

Talpa

 

Norint, kad puodelis būtų mielai naudojamas ilgus metus, reikia įvertinti ir jo talpą. Jei geriate kavą ar arbatą dažnai, tiks talpesni indai. Domina būtent tokie? Pravers dideli puodeliai, jų tūris gali siekti ir daugiau nei 500 ml. Norite puodelių, kurie tiktų arbatos ceremonijoms? Tokių taip pat turime.

 

Žinoma, talpą nulemia ir gėrimo tipas. Turkiški arbatos puodeliai mažyčiai, tačiau Europoje įprasti indai, kuriuose telpa bent 200 ml šio gėrimo. Kavai tinka taip pat maži indai, apie 75 ml talpos espreso gėrimui. Didesni skirti balintai kavai, jų talpa gali siekti ir apie 500 ml.

 

Priežiūros ypatumai

 

Indo ilgaamžiškumui, patvarumui įtakos turi priežiūra. Jei ji atidi, tinkama, puodukas gali tarnauti ir keliasdešimt metų. Labiausiai priežiūros ypatumai priklauso nuo dizaino ir gamybos medžiagos. Pavyzdžiui, puodeliai su užrašu turi būti saugomi nuo trinties, jų negalima šveisti. Ketaus indai turi būti kruopščiai nusausinami.

 

Vis dėlto stengiamės, kad mūsų asortimentą sudarytų lengvai prižiūrimi keraminiai, ketaus ir stikliniai puodeliai. Dauguma jų gali būti plaunami indaplovėje, naudojant įprastas priemones.

 

Dizainas

 

Dizainas, ko gero, yra pirmas dalykas, kurį pastebime besirinkdami puodelį. Vertinant jį, reikia atkreipti dėmesį į jau turimų indų, kitų stalo ir virtuvės reikmenų stilių, spalvas. Tai svarbu ir tuo atveju, jei dairotės puodelio dovanai. Mūsų asortimentą sudaro:

 

 • Puodukai su lėkštute. Tai idealus pasirinkimas pasitinkant svečius. Šie porcelianiniai ar keramikiniai puodeliai atrodo prabangiai ir yra patogūs.

 • Vienspalviai arba dvispalviai puodukai. Jei reikalingi raudoni, mėlyni, geltoni ar juodi puodeliai internetu, jų tikrai rasite pas mus. Turime vienspalvių arba dvispalvių, kurių vidus yra vienos spalvos, o išorė – kitos.

 • Dekoruoti puodeliai. Keraminiai ar stikliniai puodeliai gali būti dekoruoti žaismingu atvaizdu, ornamentais. Jei norite prabangaus pasirinkimo, tiks subtiliai taškuoti arba dryžuoti raudoni, oranžiniai, žali, mėlyni, balti puodeliai. Taip pat daugeliui mūsų pirkėjų gražūs puodeliai su aukso dažais apvestu kraštu.

 

Įvertinkite ne tik spalvą, komplektaciją, bet ir smulkesnes detales, tokias kaip ąselės forma ir netgi vieta, kur ji tvirtinama (viršuje, viduryje ar apatinėje puodelio dalyje). Svarbi ir paties indo forma: galbūt geriausias pasirinkimas įdomūs puodeliai smarkiai išgaubtais šonais, platėjančiu viršumi, lėkštele banguotais kraštais ir panašiai.

 

Aksesuarai

 

Jei norite, kad pasirinkti stikliniai ar keramikiniai puodeliai internetu džiugintų originalumu, patogumu, savitumu, puikiai tiks papildomi puodelių aksesuarai. Juos galite išsirinkti spustelėję ant nuorodos.

 

Kokie tai aksesuarai? Pavyzdžiui, jei reikalingas puodelis su dangteliu, bet nerandate norimo – galite įsigyti universalų silikoninį dangtelį atskirai. Žaismingo ar minimalistinio dizaino sietelis padės ne tik atskirti arbatžoles – tai puikus pasirinkimas, jei ant stalo puikuojasi ne vienas puodelis. Taigi, besirinkdami puodelį, galite iškart apgalvoti ir kitus su šiuo indu susijusius poreikius.

 

Pagal šiuos kriterijus atrasite tobulą puodelį (ar visą jų rinkinį) lengvai ir greitai. Pirmiausia tiesiog apgalvokite, kiek puodelių reikia, kaip dažnai juos naudosite, ar rinksite dovanai. Pagal tai atsirinksite talpą, stilių, spalvą, gamybos medžiagą ir kitas ypatybes. Na, o tada beliks užsisakyti ir luktelti, kol galėsite mėgautis gardžiu, aromatingu gėrimu iš naujojo kavos, arbatos, sultinio ar kitokio puodelio.

 

Iš Zana.lt užsakytus puodelius galite atsiimti artimiausiame indų salone. Taip pat galime pristatyti užsakymą Jūsų iš anksto nurodytu adresu. Už prekes galite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu: grynaisiais, prekės pristatymo metu arba banko pavedimu.

 

Dvejojate, kuris stiklinis, porcelianinis, keramikinis puodelis ar jų rinkinys geriausiai atitiks poreikius? Norite palyginti skirtingų gamintojų prekes? Turite klausimų dėl užsakymo? Nedvejokite: susisiekite su mūsų komanda ir džiaukitės visus lūkesčius pateisinančiu pirkiniu.