Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Puodų rinkiniai

Daugeliui mūsų maisto gaminimas yra svarbi kasdienė užduotis. Norint pasigaminti sveiką ir skanų maistą, reikia ne tik turėti maisto gaminimo įgūdžių, mokėti receptų, bet ir pasirūpinti tinkamais, geros kokybės indais. Zana.lt parduodami įvairūs puodų rinkiniai, tad galite išsirinkti ne vieną indą, bet visą universalų jų komplektą. Turėdami rinkinį galėsite gaminti ne tik patogiai, sveikai, bet ir taupydami laiką.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Į ką atkreipti dėmesį renkantis puodų rinkinį?

 

Visi mūsų kataloge pristatomi rinkiniai skirtingi. Tad svarstant, kuris puodų rinkinys tiks geriausiai vertėtų atsižvelgti į specifines komplektų ypatybes.

 

  • Rankenos. Šiuolaikinių puodų rankenos yra nekaistančios, atsparios karščiui. Norintiems dar didesnio patogumo verta rinktis silikonu padengtas rankenas. Silikonas neslysta ir nepraleidžia karščio, todėl šia medžiaga dengtus reikmenis naudoti ypač malonu.
  • Dangčiai. Puodų rinkiniai gali būti pasirenkami ir pagal dangčius, jų savybes. Nors visi dangčiai dydžiu yra puikiai pritaikyti pačiam puodui, kai kurių iš jų šonus juosia silikoninė juosta, kuri užtikrina didesnį sandarumą. Dėl šios savybės indas geriau išlaiko šilumą, o maistas jame greičiau išverda.
  • Puodo viduje esanti skalė. Jeigu dažnai maistą gaminate pagal receptus, jums gali praversti puodų rinkinys, kurį sudarančių indų viduje yra skalė, nurodanti skysčio kiekį. Ji ypač naudinga verdant produktus, kuriems reikalingas specifinis kiekis vandens – pavyzdžiui, ryžius, makaronus, grikius, kuskusą ir pan.
  • Naudojimas. Perkant reikmenis maisto gaminimui svarbu patikrinti, ar jie tinkami naudoti su jūsų turima virykle. Ypatingai į šį aspektą reikėtų dėmesį atkreipti turintiems indukcines virykles. Labai patogu pirkti jau sukomplektuotus indus, nes puodų rinkiniai sudaryti iš vienodomis savybėmis pasižyminčių puodų.
  • Priežiūra. Jeigu naudojatės indaplove, rekomenduojame rinktis tokius puodus, kuriuos galėsite joje plauti. Visgi kokybiškų indų priežiūra nėra sudėtinga, todėl juos lengvai išplausite ir rankomis.

 

Daugiau informacijos apie kiekviename rinkinyje esančius puodus ir jų ypatybes sužinosite paskaitę prekių aprašus. Remdamiesi jais galėsite be vargo nuspręsti, kuris puodų rinkinys patraukliausias.

 

Keli papildomi aspektai

 

Nepamirškite, kad rinkiniai skiriasi puodų rūšimis. Kai kuriuos sudaro tik puodai ir jų dangčiai, o kituose rasite ne vien virimui pritaikytų indų. Pavyzdžiui, rinkinys gali būti sudarytas iš kelių įprastų puodų ir vieno su ilga rankena. Be to, Zana.lt rasite ir rinkinių, sudarytų tiek iš puodų, tiek iš keptuvių.

 

Puodų rinkiniai taip pat skiriasi indų kiekiu, todėl pagalvokite, kiek ir kokių reikia. Jeigu norite įsigyti daugiau indų, pamąstykite, ar verčiau įsigyti vieną didesnį rinkinį, ar kelis mažesnius? Įsigiję kelis turėsite įvairesnių puodų, todėl patogiai gaminsite skirtingus patiekalus.

 

Žinoma, taip pat svarbu įvertinti puodo gamybos medžiagą, dizaino ypatumus (formą, spalvą). Medžiagos pasirinkimas labiausiai priklauso nuo to, kokius patiekalus dažniausiai gaminate. Pavyzdžiui, ketaus puodų rinkinys puikiai tinka mėsai, daržovėms troškinti, o nerūdijančio plieno – tiek kruopoms virti, tiek įmantresniems patiekalams ruošti.

 

Dėmesį patraukė keli puodų rinkiniai ir nežinote, kurį pasirinkti geriau? Dvejojate dėl užsakymo sąlygų? Drąsiai su mumis susisiekite – mielai padėsime atrasti tai, kas pateisins visus lūkesčius.