Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Puodų rinkiniai

Daugeliui mūsų maisto gaminimas yra svarbi kasdienė užduotis. Norint pasigaminti sveiką ir skanų maistą, reikia ne tik turėti maisto gaminimo įgūdžių, mokėti receptų, bet ir pasirūpinti tinkamais, geros kokybės indais. Zana.lt parduodami įvairūs virtuvės puodų rinkiniai, tad galite išsirinkti ne vieną indą, bet visą universalų jų komplektą. Turėdami rinkinį galėsite gaminti ne tik patogiai, sveikai, bet ir taupydami laiką.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Į ką atkreipti dėmesį renkantis puodų rinkinį?

 

Visi mūsų kataloge pristatomi rinkiniai skirtingi. Tad svarstant, kuris puodų rinkinys tiks geriausiai vertėtų atsižvelgti į specifines komplektų ypatybes.

 

 • Rankenos. Šiuolaikinių puodų rankenos yra nekaistančios, atsparios karščiui. Norintiems dar didesnio patogumo verta rinktis silikonu padengtas rankenas. Silikonas neslysta ir nepraleidžia karščio, todėl šia medžiaga dengtus reikmenis naudoti ypač malonu.

 • Dangčiai. Puodų rinkinius galima pasirinkti ir pagal dangčius, jų savybes. Nors visi dangčiai dydžiu yra puikiai pritaikyti pačiam puodui, kai kurių iš jų šonus juosia silikoninė juosta, kuri užtikrina didesnį sandarumą. Dėl šios savybės indas geriau išlaiko šilumą, o maistas jame greičiau išverda.

 • Puodo viduje esanti skalė. Jeigu dažnai maistą gaminate pagal receptus, jums gali praversti puodų rinkinys, kurį sudarančių indų viduje yra skalė, nurodanti skysčio kiekį. Ji ypač naudinga verdant produktus, kuriems reikalingas specifinis kiekis vandens – pavyzdžiui, ryžius, makaronus, grikius, kuskusą ir pan.

 • Naudojimas. Perkant reikmenis maisto gaminimui svarbu patikrinti, ar jie tinkami naudoti su jūsų turima virykle. Ypatingai į šį aspektą reikėtų dėmesį atkreipti turintiems indukcines virykles. Labai patogu pirkti jau sukomplektuotus indus, nes rinkiniai sudaryti iš vienodomis savybėmis pasižyminčių puodų.

 • Priežiūra. Jeigu naudojatės indaplove, rekomenduojame rinktis tokius puodus, kuriuos galėsite joje plauti. Visgi kokybiškų indų priežiūra nėra sudėtinga, todėl juos lengvai išplausite ir rankomis.

 

Daugiau informacijos apie kiekviename rinkinyje esančius puodus ir jų ypatybes sužinosite perskaitę prekių aprašymus. Remdamiesi jais galėsite be vargo nuspręsti, kuris puodų rinkinys patraukliausias. Be to, daug naudingos informacijos, kaip išsirinkti puodų rinkinį, pateikiame savo tinklaraščio įraše, kurį rasite paspaudę ant šios nuorodos.

 

Keli papildomi aspektai

 

Nepamirškite, kad rinkiniai skiriasi puodų rūšimis. Kai kuriuos sudaro tik puodai ir jų dangčiai, o kituose rasite ne vien virimui pritaikytų indų. Pavyzdžiui, rinkinys gali būti sudarytas iš kelių įprastų puodų ir vieno su ilga rankena. Be to, Zana.lt rasite ir rinkinių, sudarytų tiek iš puodų, tiek iš keptuvių.

 

Rinkiniai taip pat skiriasi indų skaičiumi, todėl pagalvokite, kiek ir kokių reikia. Jeigu norite įsigyti daugiau indų, pamąstykite, ar verčiau įsigyti vieną didesnį rinkinį, ar kelis mažesnius? Įsigiję kelis turėsite įvairesnių puodų, todėl patogiai gaminsite skirtingus patiekalus.

 

Žinoma, taip pat svarbu įvertinti puodo gamybos medžiagą, dizaino ypatumus (formą, spalvą). Medžiagos pasirinkimas labiausiai priklauso nuo to, kokius patiekalus dažniausiai gaminate. Pavyzdžiui, ketaus puodų (daugiau apie jų priežiūrą galite sužinoti mūsų tinklaraščio įraše) rinkinys puikiai tinka mėsai, daržovėms troškinti, o nerūdijančio plieno – tiek kruopoms virti, tiek įmantresniems patiekalams ruošti.

 

Įvairūs privalumai – lengvesniam gaminimui

 

Mūsų asortimente esantys puodai gali turėti įvairių privalumų. Keletą iš jų verta aptarti plačiau:

 

 • Trijų sluoksnių pagrindas. Jis suteikia puodams patvarumo ir užtikrina greitą, tolygų temperatūros pasiskirstymą.

 • Karščiui atsparios rankenos. Jos yra padengtos silikonu, todėl neįkaista.

 • Tinkamumas visų tipų viryklėms. Daugelis rinkinius sudarančių puodų tinka visų tipų viryklėms, taip pat ir indukcinėms.

 • Nelimpanti danga. Paprastai ją turi puodų rinkiniuose esančios keptuvės. Tokia danga užtikrina, kad gaminamas maistas nelips prie indo paviršiaus.

 • Tvirti ir orui pralaidūs dangčiai. Puodų dangčiai pagaminti iš grūdinto stiklo, todėl pasižymi dideliu atsparumu. Be to, jie yra pralaidūs orui. Dėl šios priežasties indų viduje mažiau kaupiasi garai.

 

Daugiau apie privalumus, kuriais pasižymi Jus dominantis puodų rinkinys indukcinei viryklei, galite sužinoti svetainėje pateiktame jo aprašyme.

 

Plačios panaudojimo galimybės

 

Indukcinių puodų rinkinys praktiškas pasirinkimas tiek virtuvės pradedantiesiems, tiek jau įvaldžiusiems maisto gaminimo meną. Labai patogu tai, kad tokiu atveju įsigyjami visi reikalingiausi indai. Todėl nereikia blaškytis ir gaišti laiko ieškant kiekvieno puodo atskirai.

 

Tokius rinkinius sudaro skirtingų dydžių ir paskirčių indai, pritaikyti įvairaus maisto gaminimui. Pavyzdžiui, prikaistuvis puikiai tinka padažo ruošimui, garų puodas – daržovių virimui, o didelis puodas – sriubai. Be to, į kai kuriuos rinkinius įeina ir keptuvės su nelimpančia danga.

 

Kalbant apie tokius virtuvės reikmenis, verta paminėti ir tai, kad juos patogu laikyti virtuvėje. Jei tiksliau, mažesni indai telpa į didesnius, todėl įdėjus juos vieną į kitą sutaupoma vietos. Rankenas turinčius puodus galima pakabinti ant sienos, prie spintelės – taip jie neužima svarbaus stalviršio ploto, kuris ypač vertinamas mažoje virtuvėje.

 

Stilingas dizainas – patraukliam virtuvės įvaizdžiui

 

Nepriklausomai nuo to, kad renkantis puodų rinkinį daugiausiai dėmesio paprastai skiriama funkcionalumui, jo išvaizda ne ką mažiau svarbi. Tai ypač aktualu tiems, kurie nori sukurti patrauklų virtuvės įvaizdį – juk indai neatsiejama jo dalis.

 

El. parduotuvės Zana.lt asortimente esantys puodų rinkiniai indukcinei viryklei pasižymi ypač patraukliu dizainu. Universali nerūdijančio plieno spalva puikiai dera įvairaus stiliaus interjeruose. Priklausomai nuo asmeninio skonio ir kuriamo virtuvės įvaizdžio, galima pasirinkti indus su tokios pat spalvos metalinėmis arba juodomis, silikonu dengtomis rankenomis. Peržvelkite mūsų asortimentą ir įsigykite tai, kas patinka labiausiai!

 

Dėmesį patraukė keletas puodų rinkinių ir nežinote, kurį pasirinkti? Dvejojate dėl užsakymo sąlygų? Drąsiai su mumis susisiekite – mielai padėsime atrasti tai, kas pateisins visus lūkesčius.

 

 

DUK

 

1. Kuo išskirtiniai puodų rinkiniai indukcinei kaitlentei?

 

Kaip jau išduoda pats pavadinimas, tokius rinkinius sudarantys indai yra tinkami naudoti ant indukcinės viryklės. Todėl jeigu turite būtent tokią, šis pasirinkimo variantas kaip tik Jums. Paprastai tokį rinkinį sudarantys puodai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, kuris yra tvirtas ir atsparus. Taigi tai – ilgalaikė investicija.

 

2. Kiek puodų įeina į rinkinį?

 

Rinkinį gali sudaryti skirtingas puodų skaičius. Pasirinkimas priklauso nuo asmeninių Jūsų poreikių. Bene populiariausias ir praktiškiausias variantas yra 4–5 dalių rinkiniai.

 

3. Kokių gamintojų puodų rinkinių galima įsigyti Zana.lt?

 

Pas mus galima įsigyti pasaulyje garsių gamintojų produkcijos, pasižyminčios puikiomis savybėmis. Bene daugiausiai dėmesio sulaukiantis prekių ženklas – „Zwilling“. Šie indukciniai puodų rinkiniai vokiški, todėl neverta abejoti dėl nepriekaištingos jų kokybės.

 

Kitas populiarus tarptautinis prekių ženklas – „Tramontina“. Tikime, kad šio brazilų gamintojo produkcija nepaliks abejingų.

 

4. Kiek kainuoja puodų rinkinys indukcinei kaitlentei?

 

Paprastai jų kainos būna skirtingos. Mūsų el. parduotuvės asortimente gausu įvairių puodų rinkinių. Atsižvelgdami į savo poreikius ir galimybes, galite įsigyti tinkamiausią variantą. Bet kokiu atveju aukštos kokybės puodai – ilgalaikė investicija, kuria nesigailėsite.

 

5. Ar puodų rinkiniams taikomos nuolaidos?

 

Taip, kartais jos yra taikomos. Jeigu Jus domina virtuvės puodų rinkiniai akcija – palankus metas juos įsigyti.

 

6. Kokio dydžio puodai įeina į rinkinį?

 

Į rinkinį gali įeiti skirtingų tūrių ir diametrų puodai. Tiksli informacija apie tai pateikiama prekių aprašymuose. Pavyzdžiui, keturių dalių rinkinį gali sudaryti 1,5 (Ø 16 cm), 2 (Ø 16 cm), 3 (Ø 20 cm) ir 4 (Ø 20 cm) l puodai.

 

7. Iš ko pagaminti rinkinius sudarantys indai?

 

Dažniausiai jie būna pagaminti iš nerūdijančio plieno.

 

8. Kokiomis ypatybėmis pasižymi rinkiniuose esantys puodai?

Jie gali pasižymėti įvairiomis ypatybėmis. Pavyzdžiui, kai kuriuos rinkinius sudarantys puodai turi šonuose orui laidų dangtį, kuris apsaugo nuo vakuumo susidarymo, taip pat silikonu dengtas nekaistančias rankenas.

 

Dar vienas tokių indų privalumas, kad daugelį jų galima plauti indaplovėje, kas yra itin patogu. Be to, dažniausiai jie tinka visų tipų viryklėms, įskaitant ir indukcines. Daugiau ypatybių, kuriomis pasižymi rinkinių sudarantys puodai, galite rasti prekių aprašymuose.

 

9. Kada metas atnaujinti puodus?

 

Tai, jog atėjo laikas įsigyti naujus puodus, paprastai išduoda tokie požymiai kaip:

 

 • pažeistas indų dugnas;

 • įvairios jų deformacijos;

 • korozija (rūdys);

 • sulūžusios rankenos.

 

Daugiau apie tai, kada metas atnaujinti puodus, galite skaityti čia.