Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Ketaus puodai

Apie ketaus keptuvių kokybę ir ilgaamžiškumą, ko gero, teko girdėti daugeliui, tačiau tokiomis pat puikiomis savybėmis pasižymi ir iš šio metalo pagaminti puodai. Ketaus puodas – reikmuo, kurį turėtų įsigyti kiekvienas virtuvės šeimininkas, jeigu nori, kad ant stalo puikuotųsi gardūs, sultingi ir sveikai paruošti patiekalai. Zana.lt kataloge rasite modernių, puikios kokybės ir estetiškų puodų savo namų virtuvei ar restoranui.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Kodėl veta rinktis iš ketaus pagamintus puodus?

 

Ketaus puodai buvo neatsiejama virtuvės dalis, kol aliuminio, nerūdijančio plieno ir iš kitų metalų pagaminti indai ilgainiui neužėmė jų vietos. Visgi matoma aiški tendencija – ketaus gaminių populiarumas grįžta, nes jų privalumai yra išties išskirtiniai.

 

 • Ilgaamžiškumas ir atsparumas pažeidimams. Jeigu pas močiutę vis dar galite rasti seną puodą ar keptuvę, labai tikėtina, kad jie pagaminti iš ketaus. Ketaus puodas yra tvirtas, atsparus deformacijai, įbrėžimams (todėl maisto gaminimui galite naudoti tiek medinius, tiek metalinius ar silikoninius įrankius). Be to, ruošiant maistą tokiame puode jis praktiškai nepridega. Tai – savybės, kurios gaminiais iš ketaus leidžia naudotis išties ilgai. Tinkamai prižiūrimi šie puodai neretai skaičiuoja ilgus dešimtmečius.
 • Ilgai išlaikoma šiluma, galimybė ruošti maistą itin aukštoje temperatūroje. Ketaus puodai puikiai tinka troškinimui, naudojimui tiek orkaitėje, tiek ir ant laužo. Šio metalo gaminių sienelės yra storos, todėl geriau išlaiko šilumą, įšyla pakankamai tolygiai.
 • Galimybė gaminti sveikiau. Vienas iš svarbiausių aspektų, lemiančių šių puodų ir keptuvių pasirinkimą, yra tas, jog jie nepridega, todėl aliejus gaminimo metu yra beveik nereikalingas. Ketaus puodas užtikrina, kad maistas nebus persisunkęs riebalais ir išsaugos didžiąją dalį maistingųjų medžiagų. Be to, šis metalas gaminimo metu ar esant sąlyčiui su tam tikrais maisto produktais neišskiria kenksmingų medžiagų, praturtina maistą geležimi.
 • Universalumas. Dėl atsparumo itin aukštai temperatūrai šie puodai puikiai tinka tiek paprastoms, tiek indukcinėms viryklėms ir orkaitėms, gaminimui ant laužo ar netgi krosnyje.

 

Iš ketaus pagaminti virtuvės reikmenys turi išties daug naudingų savybių, kurios pravers tiek gaminant maistą, tiek prižiūrint pačius indus. Šiuolaikiniai ketaus puodai nebėra tokie pat, kokius matydavote pas senelius – jie tapo kiek lengvesni, paprasčiau prižiūrimi ir labiau išvaizdūs, todėl sau vietą atras net pačioje moderniausioje virtuvėje.

 

Į ką atsižvelgti renkantis šį puodą?

 

Ketaus puodas gali tapti itin naudingu pagalbininku, jeigu prieš jį įsigydami apsvarstysite savo poreikius ir atkreipsite dėmesį į keletą aspektų:

 

 • Puodo matmenis ir tūrį. Didesnių matmenų puodas įprastai pasižymi ir didesniu tūriu, todėl jame tilps daugiau maisto. Apgalvokite, kokius patiekalus gaminate dažniausiai ir kokiam žmonių skaičiui juos patiekiate, kad pasirinktumėte tinkamą dydį.
 • Formą bei estetiką. Puodai gali būti ovalūs arba apvalūs, tad svarbiausia šioje vietoje atkreipti dėmesį į tai, ar pakaks vietos kitiems indams ant viryklės tuo metu, kai jais naudositės. Šiandien ketaus puodai yra tiek spalvoti, tiek ir įprastos juodos ar tamsiai pilkos spalvos, tad galima nesunkiai išsirinkti patraukliausią.

 

Ketaus puodas naudingas tiek tiems, kurie virtuvėje nemėgsta praleisti daug laiko, tiek profesionalams. Šio virtuvės reikmens universalumas ir aukšta kokybė nepalieka abejingų. Tad užsisakykite norimą puodą jau dabar ir mes jį pristatysime į Jūsų namus bet kurioje Lietuvos vietoje. Jeigu norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis puslapio viršuje nurodytu telefono numeriu, el. paštu ar užsukite į artimiausią saloną – jų rasite visuose šalies didmiesčiuose.