Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Sieniniai, staliniai laikrodžiai

Sieniniai ir staliniai laikrodžiai – puošni bei praktiška interjero detalė. Galbūt kaip tik ieškote tokios savo namams, biurui ar kitos paskirties erdvėms? Zana.lt asortimente – įvairaus stiliaus sieniniai ir staliniai laikrodžiai internetu. Nesvarbu, ieškote klasikinio ar modernaus varianto, – čia rasite įvairaus dizaino laikrodžių, kurie papildys bet kokį interjerą. Susipažinkite su mūsų kruopščiai sudarytu asortimentu ir išsirinkite aksesuarą, idealiai atitinkantį Jūsų skonį.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Interjero laikrodžiai – erdvės užbaigtumui

 

Interjero laikrodžiai – tai ne tik laiką rodantys prietaisai, bet ir svarbūs interjero elementai, papildantys bei sustiprinantys jo charakterį. Yra išskiriami dviejų tipų dekoratyviniai laikrodžiai: sieniniai ir staliniai laikrodžiai-žadintuvai. Taigi, aptarkime juos plačiau.

 

Sieniniai laikrodžiai

 

Dekoratyviniai sieniniai laikrodžiai – vienos universaliausių interjero detalių, lengvai priderinamos įvairiose patalpose: nuo prieškambario iki svetainės, virtuvės ar darbo kambario. Apgalvotai pakabintas sieninis laikrodis leidžia patogiai stebėti laiką ir, žinoma, papildo erdvę. Tokia interjero detalė yra tobulas pasirinkimas tuomet, kai siena atrodo pernelyg tuščia ir norisi jai suteikti užbaigtumo. Toks atvejis dažnai pasitaiko tuomet, kai namuose (biure ar kitos paskirties patalpose) yra didelių, laisvų sienų. Siekiant erdvės užbaigtumo, pakabinami sieniniai laikrodžiai gali būti derinami su įvairiomis sienų dekoracijomis ar veidrodžiais – šias interjero detales taip pat galite rasti zana.lt.

 

Staliniai laikrodžiai-žadintuvai

 

Staliniai laikrodžiai, kitaip vadinami žadintuvais, yra naudingi kasdienio gyvenimo palydovai, pasižymintys funkcionalumu ir patrauklia išvaizda. Nors šiuo metu jie dažniau naudojami kaip interjero detalės, suteikiančios erdvei išskirtinumo, žadintuvai gali itin praversti miegamajame, kuomet miego metu nenorima šalia savęs laikyti mobiliojo telefono. Taip pat tai gali būti puikus aksesuaras ant darbo stalo, leidžiantis patogiai stebėti laiką.

 

Kaip išsirinkti dekoratyvinį laikrodį namams?

 

Apgalvotai pasirinktas sieninis arba stalinis laikrodis-žadintuvas gali tapti pagrindiniu kambario akcentu. Toliau pateikiame pagrindinius aspektus, į kuriuos vertėtų atsižvelgti renkantis šį aksesuarą, siekiant užtikrinti, kad jis būtų ne tik funkcionalus, bet ir harmoningai derėtų prie interjero.

 

Laikrodžio tipas

 

Laikrodžio tipas turėtų atitikti tai, kur ir kaip ketinate jį naudoti. Stilingi sieniniai laikrodžiai idealiai tinka prieškambariuose, svetainėse, virtuvėse, taip pat biuruose ir komercinėse patalpose, o staliniai – miegamuosiuose bei darbo kambariuose. Taigi, kurį variantą rinktis, spręsti Jums.

 

Laikrodžio stilius

 

Sieninis ar stalinis laikrodis savo stiliumi turėtų papildyti bendrą interjero dizaino temą. Pavyzdžiui, jei norite modernaus įvaizdžio, apsvarstykite minimalistinio dizaino laikrodį, pasižymintį švariomis linijomis. Jei Jūsų namų (biuro ar kitų patalpų) interjeras yra klasikinio stiliaus, atkreipkite dėmesį į puošnius dekoratyvinius laikrodžius.

 

Laikrodžio medžiaga

 

Staliniai ir sieniniai laikrodžiai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, plastiko, metalo arba stiklo. Kiekviena iš jų pasižymi savita išvaizda ir savybėmis (ilgaamžiškumu, kokybe). Taigi, pagalvokite, kokios (šiltesnės ar šaltesnės, labiau klasikinės ar modernios) išvaizdos laikrodžio norėtumėte ir kokios šio aksesuaro savybės Jums yra svarbiausios.

 

Laikrodžio spalva

 

Sieninio ar stalinio laikrodžio-žadintuvo spalva gali padėti šiam aksesuarui įsilieti į kambarį arba priešingai – išsiskirti iš jo. Neutralios spalvos, tokios kaip juoda, balta ir sidabrinė, yra universalios ir tinka prie daugumos interjerų. Ryškios spalvos gali suteikti erdvėms išskirtinumo ir gyvybingumo. Taigi, rinkdamiesi dekoratyvinį laikrodį atsižvelkite į patalpoje vyraujančią spalvų paletę ir tai, kokį efektą norite pasiekti.

 

Laikrodžio forma ir dydis

 

Dekoratyvinio laikrodžio forma ir dydis taip pat turi didelę įtaką jo išvaizdai ir derinimui interjere. Pavyzdžiui, dideli sieniniai laikrodžiai dažnai tampa pagrindiniu interjero akcentu ir puikiai tinka erdviuose kambariuose. Nedidelėse patalpose rekomenduojama naudoti mažesnius pakabinamus laikrodžius, kurie neapkrautų interjero. Apvalios formos klasikiniai sieniniai laikrodžiai tinka daugumai erdvių, o mažiau įprastų formų, pavyzdžiui, ovalo, kvadrato ar abstrakčios, laikrodžiai puikiai tinka tuomet, kai norisi interjerui suteikti originalumo, išskirtinumo.

 

Modernūs dideli sieniniai laikrodžiai – pagrindinis namų akcentas

 

Dideli modernūs sieniniai laikrodžiai – tai prabangus namų akcentas, kuriame funkcionalumas harmoningai dera su šiuolaikiška estetika. Šie didingi dekoro elementai traukia žvilgsnį ir pabrėžia kambario stilių. Paprastai šie dideli prabangūs sieniniai laikrodžiai pasižymi švariomis linijomis, elegantišku dizainu ir minimalistiniu patrauklumu, kas jiems suteikia laikui nepavaldžią išvaizdą. Jie taip pat gali turėti unikalių detalių, pavyzdžiui, išskirtinio šrifto skaičius arba būti visai be jų ir atrodyti, pavyzdžiui, tarsi mėnulis.

 

Staliniai ir sieniniai laikrodžiai internetu – greita ir patogu

 

Internetu galite greitai ir patogiai išsirinkti tobulą laikrodį savo namams, biurui ar kitos paskirties erdvėms. Vos keliais mygtukų paspaudimais galite peržiūrėti platų šių interjero detalių pasirinkimą ir visa tai galite padaryti tiesiog patogiai įsitaisę savo namuose.

 

Be to, internetinėse parduotuvėse, taip pat ir zana.lt, pateikiami išsamūs prekių aprašymai bei aukštos kokybės nuotraukos, kas užtikrina lengvą ir patogų pasirinkimą. Apsipirkdami internetu, galite sau duoti tiek laiko, kiek norisi, nes nereikia niekur skubėti – vos tik panorėję, galite lengvai sugrįžti į reikiamą puslapį ir užsisakyti išsirinktą laikrodį. Na, o jei prieš priimant galutinį sprendimą, dar norisi jį apžiūrėti gyvai, mūsų svetainėje galite peržiūrėti prekių likutį fizinėse parduotuvėse ir nuvykti tiksliai ten, kur reikia.

 

Nuspręskite, kuris stalinis ar sieninis laikrodis iš zana.lt asortimento Jums patinka labiausiai, ir papildykite savo namų, biuro ar bet kokį kitą interjerą stilinga bei praktiška detale! Atraskite malonumą kurti estetišką ir patogią gyvenamąją ar darbo aplinką, naudojant aukštos kokybės aksesuarus.