Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Rankšluosčiai

Tie, kas ieško kokybiško vonios rankšluosčio, žino, kad rasti tokį ne visada lengva, nors pasirinkimas ir platus. Kartais tenka išbandyti ne vieną variantą, kol galiausiai randamas poreikius atitinkantis produktas – gerai drėgmę sugeriantis, patraukliai atrodantis ir kūnui malonus rankšluostis. Galbūt šiuo metu kaip tik ieškote tokio sau arba norite jį įteikti kaip dovaną? Tuomet esate ten, kur reikia. Zana.lt asortimente – tik kokybiški rankšluosčiai internetu. Kviečiame apsižvalgyti!

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Rankšluosčiai – neatsiejama namų dalis

 

Kiekvienas savo namuose turi rankšluosčių – įvairiausių dydžių ir tipų. Vieni iš jų – dideli vonios rankšluosčiai – skirti šluostyti kūną, kiti – mažesni – rankas, o dar kiti naudojami virtuvėje – su jais šluostomi indai. Ir dažniausiai tokių rankšluosčių turima ne po vieną, ypač jei namuose gyvena didelė šeima. Natūralu, kad dažnai naudojami vonios rankšluosčiai nusidėvi, todėl anksčiau ar vėliau reikia įsigyti naujų. Taigi žemiau aptariame, kaip išsirinkti rankšluosčius, kurie būtų išties gera investicija.

 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis rankšluosčius?

 

Yra keletas pagrindinių aspektų, į kuriuos derėtų atsižvelgti renkantis aukštos kokybės rankšluosčius. Nieko nelaukdami pereikime prie jų.

 

Rankšluosčių tipai

 

Visų pirma verta atkreipti dėmesį į tai, kad rankšluosčiai gali būti įvairių tipų. Populiariausi iš jų – vonios, virtuvės, paplūdimio, sporto. Skirtingų tipų produktai gali skirtis savo matmenimis ir medžiaga. Natūralu, kad indų šluostymui neprireiks tokio didelio rankšluosčio kaip kūnui, tiesa? Šioje zana.lt kategorijoje – įvairaus dizaino kokybiški vonios rankšluosčiai, išsiskiriantys savo minkštumu, patraukliu dizainu ir puikiai sugeriantys drėgmę.

 

Na, o jeigu Jus domina ir virtuvės tekstilė, internetinėje parduotuvėje zana.lt rasite ir jos. Ypač rekomenduojame išbandyti mikropluošto šluostes, su kuriomis indus išvalysite labai lengvai.

 

Rankšluosčio medžiaga

 

Kitas, ko gero, svarbiausias kriterijus renkantis rankšluostį, yra jo medžiaga. Vieni labiausiai vertinamų yra medvilniniai rankšluosčiai, mat jie puikiai sugeria drėgmę ir yra malonūs kūnui. Tokie vonios rankšluosčiai yra minkšti ir švelnūs, todėl tinka visiems šeimos nariams – net ir patiems mažiausiems.

 

Geras pasirinkimas gali būti ir maišyti – medvilniniai bei lininiai – rankšluosčiai. Šios natūralios medžiagos užtikrina maksimalų sugeriamumą ir prabangią išvaizdą.

 

Rankšluosčio dydis

 

Renkantis rankšluostį būtina atkreipti dėmesį ir į jo dydį (matmenis). Viso kūno šluostymui labiausiai tinka dideli rankšluosčiai, kurių matmenys yra, pavyzdžiui, 80 x 150 cm arba 50 x 100 cm. Vien tik rankų šluostymui puikiai tiks mažesnis vonios rankšluostis (30 x 50 cm). Su tokio dydžio rankšluosčiu patogiai nusausinsite ir ką tik išplautus plaukus.

 

Rankšluosčio gramatūra

 

Dar vienas svarbus kriterijus yra rankšluosčio gramatūra (g/m2). Verta įsiminti, kad storesnis rankšluostis geriau sugeria drėgmę ir ilgiau nepraranda savo spalvos bei estetiškos išvaizdos. Taigi toks daiktais ilgaamžiškesnis. Visi zana.lt asortimente esantys rankšluosčiai yra pakankamai didelės gramatūros, kas išduoda aukštą jų kokybę.

 

Rankšluosčio dizainas

 

Jums aktualus ne tik rankšluosčio praktiškumas, bet ir išvaizda? Mums taip pat! Todėl kiekvienas zana.lt asortimente esantis vonios rankšluostis pasižymi estetišku ir laikui nepavaldžiu dizainu. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti tiek vienspalvių, tiek raštuotų rankšluosčių. Spalvų paletėje dominuoja gamtos įkvėpti atspalviai: pilki, rožiniai, turkio. Taigi naujus rankšluosčius lengvai priderinsite bet kokio stiliaus vonios kambaryje, o kuriamą įvaizdį dar labiau papildys patrauklūs vonios kambario aksesuarai.

 

Rankšluosčio kaina

 

Rankšluosčiai kaina ir kokybe gali skirtis. Tenka pripažinti, kad aukštos kokybės produktai dažniausiai kainuoja daugiau. Tą patį galima pasakyti ir apie rankšluosčius. Taigi norint turėti išties gerą daiktą, geriau išleisti šiek tiek daugiau, nei vėliau gailėtis ir vėl ieškoti naujo. Na, o jei Jus domina kokybiški rankšluosčiai pigiau, akcijos gali būti puiki proga juos įsigyti.

 

Tikimės, kad pasinaudojus mūsų pateiktas patarimais, išsirinkti naujus rankšluosčius bus lengviau. Prisiminkite, jog tai – vieni labiausiai naudojamų daiktų namuose. Todėl įsigiję tvirtus, malonius ir gerai drėgmę sugeriančius rankšluosčius, tikrai nenusivilsite. Išsirinkti sau tinkamiausius galite jau dabar! O jei prieš įsigydami naujus rankšluosčius norite juos pačiupinėti, galite užsukti į artimiausią mūsų saloną, prieš tai patikrinę dominančio produkto likutį parduotuvėje.