Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Dvigubo stiklo stiklinės

Taip malonu į rankas paimti dar stiprų aromatą skleidžiančią, jutimus šiluma glostančią kavą ar arbatą, tačiau dažnai to negalime padaryti, nes puodelis ar stiklinė būna tiesiog per karšti paimti į rankas. Jeigu esate iš tų, kurie mėgsta rytais neskubėdami pasimėgauti karštu gėrimo puodeliu, ir tai daryti mėgstate aromatą įkvėpdami pilnais plaučiais, termo stiklinės gali tapti geriausiomis ryto kompanionėmis! Elegantiškos, pagamintos iš dvigubo stiklo, šios stiklinės papuoš jūsų asmeninį stalo serviravimo įrankių komplektą ir nustebins svečius.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Aukšta kokybė ir elegantiškas dizainas

 

Elektroninėje parduotuvėje Zana.lt dvigubo stiklo stiklinės yra pagamintos iš tvirto borosilikatinio stiklo. Ši medžiaga stiklinėms suteikia tokius privalumus kaip:

 

  • Aukštą terminį ir cheminį atsparumą.
  • Ilgiau išlaikomą temperatūrą.
  • Atsparumą rūgšties, druskos tirpalams.
  • Atsparumą lūžiams, dūžiams..

 

Verta paminėti, jog dėl stiklinės dvigubos sienelės, geriant karštus gėrimus stiklinės išorinė pusė neįkaista, todėl jos viduje esant net labai karštam gėrimui, rankose juntama tik maloni šiluma. Geriant šaltus gėrimus, stiklinės išorinė pusė nerasoja, todėl stiklinė nepalieka vandens žymių ant stalo.

 

Visos termo stiklinės išsiskiria unikaliu, originaliu dizainu, kuris atrodo itin elegantiškai, prabangiai. Būtent dėl šios priežasties stiklines galite naudoti kasdien arba jose pateikti karštus gėrimus svečiams, ypatingomis progomis. Jų universalumas paverčia šį stalo serviravimo aksesuarą puikia investicija.

 

Skirtingos talpos ir formos

 

Faktas, jog kiekvienas žmogus mėgsta karštu gėrimu mėgautis iš skirtingo dydžio puodelio. Vieni mėgsta gerti didesniais kiekiais, o kiti mėgaujasi gėrimais iš lėto, gerdami juos iš mažų talpų. Elektroninėje parduotuvėje Zana.lt dvigubo stiklo stiklinės yra skirtingų dydžių, todėl gali patenkinti individualius poreikius. Kataloge rasite skirtingų talpų stiklines: nuo 50 iki 400 ml. Be to, termo stiklinės skiriasi savo dizainu. Vienos jų yra ovalesnės, žemesnės ir platesnės, o kitos – pailgos, į viršų arba į apačią susiaurėjančios. Taigi, rinkitės tokią stiklinę, iš kurios patogiausia būtų gerti jums.

 

Kodėl verta rinktis mūsų produktus?

 

„Žana“ savo veiklą vysto jau daugiau nei 20 metų, ji yra viena didžiausių virtuvės reikmenų bei indų importuotojų visoje Lietuvoje. Ilgametė patirtis užtikrina, jog savo klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės, kruopščiai atrinktus reikmenis, kuriuos tiekia visame pasaulyje žinomi prekių ženklai. Dvigubo stiklo stiklinės gaminamos pripažintų „Wilmax“, „Zwilling“ ir kitų gamintojų.

 

Nesvarbu, kokių virtuvės reikmenų ieškote – elektroninėje parduotuvėje Zana.lt norimas prekes rasite greitai dėl suskirstytų kategorijų, o už jų pristatymą galėsite atsiskaityti patogiausiu jums būdu. Kiekvieną dieną termo stiklinės, lėkštės, stalo serviravimo įrankiai ir kitos prekės pasižymi specialiais pasiūlymais, todėl kviečiame apsilankyti kasdien!