Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Servizai

Virtuvės zoną sunku įsivaizduoti be daugelio maisto ruošos priemonių, o aukštos kokybės lėkščių rinkiniai – neabejotinai vienas pagrindinių stilingos virtuvės bei valgomojo elementų. Tinkamai pasirinkus, įvairių dydžių indai leis mėgautis maistu patogiai ir prisidės prie bendros erdvės estetikos. Domina pietų servizai internetu? Zana.lt komanda paruošė trumpą gidą, kuris padės išsirinkti tinkamiausią rinkinį tiek internetinėje, tiek fizinėje parduotuvėje.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Pietų servizas – stilingo stalo elementas

 

Norint geriausiai pajusti patiekalo skonį ir aromatą, šis turėtų būti patiekiamas atitinkamame inde. Tam ir yra skirti profesionalūs indų rinkiniai. Zana.lt asortimente pietų servizai sudaryti iš:

 

 • lėkščių karštiems patiekalams;
 • gilių lėkščių sriubai;
 • lėkščių užkandžiams arba desertui;
 • didesnio dubens (salotinės).

 

Atitinkama indo forma atskleidžia produktų skonį ir grožį, o priderinti stalo įrankių rinkiniai leidžia patogiai mėgautis maistu. Kataloge esantys prabangūs pietų servizai internetu skirti puošnesnėms, labiau ypatingoms progoms ar šventėms. O štai kiti, modernaus, minimalistinio dizaino indai – kasdieniams šeimos susibūrimams. Dar prieš rinkdamiesi rinkinį, nuspręskite, kokiai progai ir kaip dažnai ketinate naudoti indus.

 

Be abejo, nepamirškite atsižvelgti į vyraujantį interjero stilių ar kuriamą šventinę atmosferą. Kruopščiai atrinkti lėkščių rinkiniai dera tiek prie klasikinio, tiek prie minimalistinio interjero stiliaus. Norėdami išryškinti stalo estetiką, prie lėkščių derinkite unikalių formų taures. Beje, įvertinkite ir valgančiųjų skaičių – pavyzdžiui, reikalingas pietų servizas 6 asmenims ar pietų servizas 12 asmenų (tokiu atveju kataloge galite rinktis kelis rinkinius 6 asmenims).

 

Lėkščių rinkiniai – į ką atkreipti dėmesį?

 

Kiekvienos virtuvės zonos detalės pasirinkimas priklauso nuo interjero subtilybių, individualių poreikių ir, žinoma, kuriamos atmosferos. Nesvarbu, ar domina lėkščių, keptuvių, o gal puodų rinkiniai, prieš įsigyjant bet kokį gaminį, svarbu įvertinti skirtingus kriterijus. Kalbant apie pietums ar vakarienei skirtas lėkštes ir dubenėlius, yra keli kertiniai aspektai.

 

Medžiaga, arba iš ko pagamintas servizas

 

Specifinės medžiagos lemia tiek lėkščių išvaizdą, tiek unikalias jų savybes. Žinoma, priklausomai nuo medžiagos, kiekvienas pietų servizas kaina skirsis atitinkamai. Zana.lt kataloge esantys pietų servizai internetu gaminami iš grūdinto stiklo. Šis pasižymi:

 

 • atsparumu įbrėžimams, mechaniniams smūgiams;
 • didesniu atsparumu temperatūros pokyčiams;
 • ilgaamžiškumu ir lengva priežiūra.

 

Taip pat gaminamos ir opal stiklo lėkštės, kurios pasižymi panašia į marmurą išvaizda. Opal stiklo gaminiai, kaip ir grūdinto stiklo, pasižymi patvarumu. Modernus stalo servizas nekelia priežiūros iššūkių – indus galima plauti indaplovėje, o prireikus šildyti mikrobangų krosnelėje.

 

Tad, akivaizdu, šiandien stiklo dirbiniai yra kur kas atsparesni, tvirtesni. Universalūs ar prabangūs pietų servizai internetu – patogus būdas pasirūpinti indais tiek specialioms progoms, tiek kasdieniams susibūrimams. Norėdami kuo ilgiau mėgautis nepriekaištinga indų išvaizda, pasirūpinkite šių priežiūra. Kaip tai daryti tinkamai, galite sužinoti paspaudę čia.

 

Indų skaičius, dydis, formos

 

Serviruojant stalą pietums, vakarienei ar šventei, svarbu atsižvelgti į stalo dydį ir žmonių skaičių. Nuo to priklausys, kokio dydžio, formos lėkščių rinkinys geriausiai patenkintų lūkesčius. Zana.lt kataloge rasite elegantiškus, klasikinės apvalios arba nestandartinės kvadratinės formos gaminius. Lygus gaminio paviršius neleidžia kauptis bakterijoms, o išskirtiniai linkiai suteikia rafinuotumo aplinkai.

 

Zana.lt asortimente esantys stalo servizai pietums / vakarienei sudaryti iš 19 indų: 18 lėkščių (6 pagrindiniam patiekalui, 6 sriubai, 6 desertams) ir 1 dubens salotoms. Pagal stalo dydį, atitinkamai rinkitės indus:

 

 • jeigu stalas mažesnis, rinkitės mažesnio skersmens gaminius;
 • jeigu turimas stalo plotas yra didesnis – didesnio skersmens.

 

Žinoma, nepamirškite atsižvelgti ir į porcijų dydžius. Konkrečius indų matmenis ir ypatumus, kuriais pasižymi jus dominantis lėkščių rinkinys, galite sužinoti pateiktame gaminio aprašyme.

 

Akivaizdu, kad kiekvienas pietų servizas kaina skirsis, priklausomai nuo dizaino ir medžiagos. Aukštos kokybės indai ir tinkama jų priežiūra užtikrins gaminio ilgaamžiškumą. Išskirtiniai lėkštės linkiai leis mėgautis skleidžiamu patiekalo aromatu, o apgalvotos formos – patogiai valgyti.

 

Dvejojate, kuris lėkščių rinkinys labiausiai tiktų jums, o gal turite klausimų apie specifinį gaminį? Susisiekite su mumis jums patogiu būdu – telefonu, el. paštu ar žinute socialiniuose tinkluose. „Žana“ komanda mielai atsakys į klausimus ir padės išsirinkti tinkamiausius virtuvės bei valgomojo akcentus.