Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Rankiniai plaktuvai ir grūstuvai

Virtuvėje pritrūkote funkcionalių, geriausias maisto savybes, skonį ir tekstūras atskleidžiančių įrankių? Kiekvienas savos virtuvės šefas žino – kokybiškas rankinis plakiklis ir grūstuvas pravers kone kasdien, gaminant įvairiausius patiekalus ir desertus. Zana.lt asortimente rasite skirtingų formų, dydžių bei dizaino virtuvės reikmenų. Svarbiausia, kad grūstuvių ir plaktuvų dizainas būtų ne tik dailus, bet ir patogus naudoti. Atsižvelgdama į tai, mūsų komanda paruošė trumpą gidą, kuris leis patogiai pasirinkti optimaliausią variantą internetu arba viename iš mūsų fizinių salonų.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Rankinis plaktuvas – kiaušiniui ar tešlai plakti

 

Rankiniai plakikliai – tai daugiafunkciai virtuviniai įrankiai, kurie gali būti naudojami įvairiems maisto produktams plakti. Rankinis plaktuvas dažniausiai turi 12 plonų vielų, kurios leidžia greitai išplakti kiaušinį, grietinėlę, kremą ar tešlą blynams. Bene visuose įrankiuose yra rankenos su specialia kilpa, kuri leidžia stilingai interjere įkomponuoti naująją detalę.

 

Bulvių grūstuvė – ne tik bulvėms, bet ir daržovėms grūsti

 

Zana.lt asortimente galite rasti ir universalias grūstuves, kurios gali turėti net kelias paskirtis. Pavyzdžiui, grūstuvė šaukštas leis patogiai sugrūsti daržoves ir išimti šias iš puodo ar kito indo. Daugiafunkciniai įrankiai yra itin populiarūs, nes atstoja kelis virtuvės reikmenis, užima mažiau vietos.

 

Kone visi gaminiai, esantys kataloge, turi itin patogias rankenas, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Galite rinktis skirtingų ilgių įrankius nuo 26 iki 48 cm. Kaip ir plakikliai, taip ir grūstuvės turi kilpą patogiam įrankio pakabinimui, todėl šie gali tapti praktiška virtuvės dekoracija.

 

Rankinis plakiklis ir grūstuvas – į ką atkreipti dėmesį renkantis šiuos gaminius?

 

Nesvarbu, kurie virtuvės įrankiai domina – ar tai būtų virtuviniai peiliai, ar kiaurasamčiai, ar bulvių grūstuvės, renkantis bet kurį gaminį, būtina įvertinti skirtingus kriterijus. Žemiau pateikiami aspektai, į kuriuos patariama atsižvelgti, norint įsigyti tinkamiausią plaktuvą ar grūstuvę patiekalams gaminti.

 

1) Kaina

 

Kone kiekvienas nori įsigyti tobulą kainos ir kokybės derinį, todėl natūralu, kad kaina yra vienas iš pirmųjų kriterijų, pagal kurį įsigyjamas gaminys. Verta nepamiršti, kad kokybiškesnis rankinis plaktuvas ar bulvių grūstuvė gali kainuoti šiek tiek daugiau, tačiau jais galima mėgautis kur kas ilgesnį laiką. Turbūt nė nereikia minėti, kad tokie įrankiai tampa praktiškomis virtuvės zonos dekoracijomis.

 

Įtaką kainai turi tiek dizainas, tiek medžiagos, tiek funkcionalios detalės. Tad renkantis bet kuriuos virtuvės įrankius, patariama atkreipti dėmesį į gamintojo pateiktą informaciją. Jei pasigendate jus dominančių detalių apie gaminį, susisiekite – mielai atsakysime į klausimus.

 

2) Tipas

 

Nuspręskite, kam ketinate naudoti virtuvės reikmenį. Greičiau ir lengviau apsispręsti galima atsižvelgus į tai, kokie patiekalai dažniausiai yra gaminami namuose. Jeigu aktualus įvairus, visavertis dienos meniu visai šeimai ir dažnai gaminamos, pavyzdžiui, įvairiausios košės, puikiai tiks bulvių košės grūstuvė, su kuria galima grūsti ir kitas daržoves.

 

Kitu atveju, jeigu artimieji mėgsta blynus, pyragus, o pusryčiams dažniausiai gaminama kiaušinienė, rankinis plaktuvas puikiai atliks savo paskirtį. Juo lengvai išplaksite tiek tešlas blynams, tiek kiaušinius pusryčiams. Patogi rankena leis komfortiškai plakti, o kokybiškos vielos ir detaliai apgalvotas plaktuvo galvutės dizainas užtikrins, kad tešla būtų vientisa, norimos tekstūros.

 

3) Medžiaga

 

Į gaminių medžiagas įprastai atsižvelgiama tuomet, kai domina keptuvėspuodai ar kiti indai, kurie yra dažniausiai naudojami virtuvėje. Tačiau medžiagas vertėtų įvertinti ir perkant rečiau naudojamus virtuvės įrankius. Zana.lt asortimente esantys rankiniai plaktuvai ir grūstuvės yra pagaminti iš:

 

  • nailono;
  • nerūdijančio plieno.

 

Šios aukštos kokybės medžiagos – atsparios aukštai temperatūrai. Todėl rankinis plakiklis ir grūstuvas gali būti plaunami indaplovėje, o šiuos pridėjus prie įkaitinto indo, įrankiai nepakeičia savo formos. Žinoma, gaminių ilgaamžiškumui įtakos turi ir šių priežiūra, todėl tinkamai juos prižiūrint, galima mėgautis jų funkcionalumu ilgą laiką.

 

Taigi, tai vieni iš svarbiausių kriterijų renkantis tiek rankinius plakiklius, tiek grūstuvus. Svarbu įvertinti ne tik grūstuvės ar plakiklio dizainą, medžiagas, bet ir funkcionalias detales, kurios užtikrina įrankių praktiškumą. Atsakingai įvertinę visus aspektus, įsigysite vienus iš būtiniausių virtuvės reikmenų, lengvinančių maisto gaminimą.

 

Domina rankinis plakiklis, o gal bulvių grūstuvas, tačiau sunku apsispręsti, kuris įrankio dizainas pateisintų keliamus lūkesčius? O gal turite su specifiniu gaminiu susijusių klausimų? Drąsiai kreipkitės jums patogiu būdu – telefonu, el. paštu ar žinute socialiniuose tinkluose. Profesionali komanda yra pasiruošusi patarti ir padėti išsirinkti tinkamiausius virtuvės reikmenis.