Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Kalėdiniai puodeliai

Vėstant orams ir vis labiau stiprėjant žiemos vėjeliui, neįsivaizduojame vakarų be karšto, puodelyje garuojančio gėrimo. Šventinę nuotaiką sukurti iš jaukumo į namus įnešti gali išraiškingi ir smagiai atrodantys puodeliai Kalėdoms. Nė nepajausite, kaip skanaudami mėgstamiausią gėrimą iš šventinio puodelio susikursite magišką ir paslapties pilną kalėdinę atmosferą.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Šventinių puodelių įvairovė

 

Kiekvieną gėrimą ypatingu gali paversti stilingo ir subtilaus dizaino kalėdinis puodelis. Juos galite rinktis sau ir mėgautis šventiniais gėrimais kasdien, arba įteikti puodelius kaip dovaną artimiesiems ar draugams. Jeigu norite mylimuosius nustebinti šia dovana, galite rinktis iš:

 

 • pavienių puodelių;
 • puodelių rinkinių.

 

Kalėdiniai puodeliai ar jų rinkiniai gali tapti naudinga ir vertinga dovana tiems, kurie nori susikurti harmoningą ir magišką šventinę nuotaiką.

 

Kalėdinis puodelis – ilgaamžė ir stilinga dovana draugams, bendradarbiams ar kaimynams, vertinantiems kokybę ir išskirtinumą. Zana.lt siūlomi puodeliai ir jų rinkiniai šventėms puikiai tiks norintiems nudžiuginti naujakurius, šeimas ar tėvus.

 

Puodeliai Kalėdoms taip pat gali būti dovanojami kartu su žaismingais arbatos sieteliais, kavinukais ar kitais karštųjų gėrimų aksesuarais.

 

Kaip išsirinkti šventinius puodelius?

 

Ieškant tinkamų kalėdinių puodelių sau ar artimiesiems, reikėtų atsižvelgti į keletą aspektų:

 

 • Dydį. Tinkamo puodelio dydžio pasirinkimas priklauso nuo to, kokius gėrimus planuojama gerti iš šio indo. Arbatai galima rinktis aukštesnius ir platesnius puodelius, įvairiems kavos gėrimams dažnu atveju pakaks mažesnio ir platesnio puoduko.
 • Spalvas. Vertėtų apsvarstyti, kokias spalvas mėgstate ir kokios jos dažniausiai vyrauja namų interjere. Šventinę nuotaiką kurs ir ramybės suteiks baltos, raudonos, mėlynos ar auksinės spalvos puodeliai Kalėdoms.
 • Medžiagą. Atkreipkite dėmesį, iš ko pagaminti šie indai. Aukštos kokybės porcelianinis kalėdinis puodelis – kone puikiausias pasirinkimas kokybę ir ilgaamžiškumą vertinantiems žmonėms.

 

Apgalvoję ir įvertinę šiuos pasirinkimo kriterijus išsirinksite sau ir artimiesiems tinkančius, žaismingai ir prabangiai atrodančius šventinius puodelius.

 

Ką galima dovanoti prie kalėdinių puodelių?

 

Jei ieškote naudingos ir praktiškos dovanos draugams, bendradarbiams ar šeimos nariams, turime gerą žinią: kalėdinis puodelis gali būti suderintas su daugeliu kitų virtuvės reikmenų. Taip pavyks sukurti įdomių ir ilgaamžių dovanų rinkinių, kurie kone kiekvienam pravers kasdienėje namų buityje.

 

Štai keletas dovanų, derančių prie pasirinktų šventinių puodelių:

 

 • Desertinės lėkštės. Įvairiaspalviai ir kokybiški indai desertams gali puikiai tikti prie kalėdinių puodelių. Rinkitės panašių formų bei spalvų lėkštes ir taip nustebinkite savo artimuosius.
 • Sieteliai. Mėgautis karštais gėrimais bus daug patogiau ir lengviau, jeigu dovanų įteiksite stilingų arbatos ar kavos sietelių. Jie sulaikys arbatos žoleles, kavos tirščius ir leis mėgautis gėrimu be rūpesčių.
 • Kavinukai ar arbatinukai. Šie virtuvės reikmenys tiks namuose, kur išbandomi įvairūs kavos ir arbatos skoniai. Be to, tai gali tapti ir stilinga virtuvės puošmena.
 • Padėkliukai puodeliams. Jie padės apsaugoti stalo paviršių nuo drėgmės, karščio ir kitų mechaninio susidėvėjimo veiksnių. Kalėdiniai puodeliai gali būti suderinti su įvairiaspalviais skirtingų dydžių ir formų padėkliukais.

 

Puodeliai Kalėdoms puikiai tiks su desertinėmis lėkštėmis, įvairiais arbatinukais ir stalo padėkliukais. Tai taps puikia ir itin kokybiška dovana, kuria artimieji ir draugai galės mėgautis net ir praėjus šventėms.