Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Indų džiovyklos

Kur dėti ką tik išplautus, dar drėgnus indus? Tai klausimas, su kuriuo susiduria ne vienas. Puiku, jei virš kriauklės yra spintelė su indų džiovykla. Tačiau ką daryti, jei tokios nėra, joje neužtenka vietos arba paprasčiausiai nenorima į spintelę dėti dar drėgnų indų? Puikus sprendimas – pastatoma indų džiovykla arba indų džiovinimo kilimėlis. Zana.lt galite rasti didelį šių virtuvės aksesuarų pasirinkimą. Taigi kviečiame nieko nelaukti ir išsirinkti tą, kuris Jums tinka bei patinka labiausiai.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Indų džiovykla – lėkštėms, dubenėliams, stalo įrankiams

 

Šiuolaikinės džiovyklos indams džiugina savo universalumu. Jose galima patogiai džiovinti tiek lėkštes, tiek dubenėlius, tiek įvairiausius stalo įrankius. Pastatomos indų džiovyklos naudojamos itin lengvai – tereikia išsirinkti joms tinkamiausią vietą ant virtuvinės spintelės, pavyzdžiui, šalia kriauklės. Tokioje vietoje padėta lėkščių džiovyklė bus visada po ranka.

 

Indų džiovinimo kilimėlis – dar vienas populiarus pasirinkimas. Tai irgi lengvai pritaikomas ir praktiškas aksesuaras, leidžiantis išvengti galvos skausmo, galvojant, kaip patogiai išdžiovinti įvairius indus bei stalo įrankius.

 

Indų džiovyklų tipai

 

Ieškote indų džiovyklos, tačiau dar nežinote, kokia Jums tiktų labiausiai? Tuomet kviečiame iš arčiau susipažinti su pagrindiniais šių virtuvės aksesuarų tipais.

 

Pastatomos indų džiovyklos su padėklu

 

Tai, ko gero, vienos dažniausiai naudojamų indų džiovyklų. Jos patogios tuo, kad gali būti pastatomos bet kurioje norimoje vietoje, o prireikus – perkeliamos į kitą. Pastatomos indų džiovyklos gali skirtis savo dizainu, dydžiu, spalva.

 

Stilinga išvaizda ir praktiškumu išsiskiria zana.lt asortimente esančios „Brabantia“ indų džiovyklos (stovai) su padėklais. Tai itin aukštos kokybės produktai, ne tik suteikiantys patogumo, bet ir puošiantys virtuvę. Tokio tipo indų džiovyklos padėklas yra nuimamas, todėl jį lengva nusausinti ir išvalyti.

 

Dar vienas tokių aksesuarų privalumas – dydžių įvairovė. Priklausomai nuo turimos vietos ir dažniausiai plaunamų indų skaičiaus, galima įsigyti didesnę arba mažesnę džiovyklę.

 

Žinoma, derėtų nepamiršti ir patrauklios produkto išvaizdos. „Brabantia“ indų džiovyklos pasižymi moderniu, minimalistiniu dizainu, kuris atrodo itin estetiškai. Be to, jos gali būti skirtingų spalvų: juodos, baltos, pilkšvos. Taigi išsirinkti savo virtuvėje labiausiai derančią indų džiovyklą turėtų būti ypač lengva.

 

Indų džiovinimo kilimėliai

 

Kai norisi kažko visiškai minimalistinio, puikus pasirinkimas yra indų džiovinimo kilimėlis. Ant jo galima saugiai džiovinti įvairius indus, net plono stiklo taures. Tokie kilimėliai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų, pavyzdžiui, neslidaus silikono arba poliesterio tinklelio ir mikropluošto kilpelių. Silikoninis indų džiovinimo kilimėlis leidžia patogiai išdžiovinti indus kriauklėje ir suteikia jiems stabilų bei amortizuojantį paviršių, o mikropluošto kilimėlis greitai sugeria vandenį ir palieka valomą indų paviršių sausą.

 

Kiekviena indų džiovykla kaina, kokybe ir išvaizda gali skirtis – kurią pasirinkti, sprendžiate Jūs. Zana.lt asortimente gausu įvairių indų džiovinimui skirtų aksesuarų. Taigi kviečiame pasižvalgyti. Jau dabar galite nuspręsti, kuri indų džiovyklė internetu atsidurs Jūsų namuose.