Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Apie mus

1993 metais įkurta UAB „Arkietė“ - viena didžiausių indų ir virtuvės reikmenų importuotoja Lietuvoje, įgaliota prancūzų fabriko ARC INTERNATIONAL  atstovė.  Mūsų klientai – didmenininkai,  „HoReCa“ klientai bei išskirtinumo ir individualumo ieškantys pirkėjai.

Siūlome didžiausią indų asortimento pasirinkimą įvairiems poreikiams (daugiau negu 8000 pavadinimų indų, stalo įrankių ir aksesuarų). Suteikiame galimybę savo klientams papildyti turimas indų kolekcijas.

Mūsų indų salonus „ŽANA" galite rasti visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Turime plačiausią asortimentą:

- HoReCa (viešbučiai, restoranai, kavinės ir kt.) klientams.
- Įstaigoms, ofisams ir kt.
- Individualiam klientui.

Renkantis prekių gamintojus, pagrindinį dėmesį skiriame prekių kokybei, prekinio ženklo populiarumui, gamybos tradicijoms. Pristatome žinomiausius pasaulyje prekinius ženklus.

Taip pat, rengiantiems banketus, konferencijas ar kitas šventes, teikiamos indų ir stalo įrankių nuomos paslaugos.


Kodėl verta užsisakyti pas mus? 

Mes dirbame Jums jau 30 metų, tad ilgametė patirtis ir partneriai iš viso pasaulio leidžia pristatyti tik pačius kokybiškiausius, populiariausius ir patraukliausius indų gamintojus.

Rinkdamiesi indus elektroninėje zana.lt parduotuvėje sutaupysite daugybę brangaus laiko, kadangi čia rasite visus reikalingus indus vienoje vietoje. Tik pas mus itin platus prekių asortimentas: tiek įvairiausi reikmenys virtuvei ir maisto ruošai, viskas stalo serviravimui bei dovanos.

Jūsų patogumui visiems indams, įsigytiems el. parduotuvėje zana.lt, suteikiame 14 dienų prekių grąžinimo garantiją.

Be to, pirkdami zana.lt patys galėsite pasirinkti, ar norite gauti užsakymą į namus, pristatant kurjeriui, ar pageidaujate juos atsiimti mūsų indų salonuose „Žana". Jeigu indus atsiimsite mūsų parduotuvėse, prieš įsigydami, galėsite juos apžiūrėti, įsitikinti jų kokybe ir tik tada atsiskaityti. Šiuo atveju Jums nekainuos ir prekių pristatymas.

Jeigu Jūsų pirkinių krepšelis sieks 60 € ar daugiau, visas prekes kurjerių tarnyba pristatys nemokamai.