Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Kokteilių taurės

Domina stilingos kokteilių taurės, o gal ieškote didelės stiklinės kokteiliams? Zana.lt asortimente rasite įvairių dydžių ir formų gaminius, skirtus skirtingiems gėrimams. Svarbu, kad taurė ar stiklinė būtų patogi, stilingas ir, žinoma, leistų mėgautis gėrimo skoniu, aromatu ar net jo išvaizda. Mūsų komanda paruošė trumpą gidą, kuris padės išsirinkti ir įsigyti tinkamiausią gaminį.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Stiklinės ir taurės kokteiliams – įvairių gėrimų serviravimui

 

Serviruojant stalą, svarbu, kad kiekviena detalė harmoningai derėtų su šalia esančiais indais, stalo įrankiais. Stiklinė ar taurė, kurioje tiekiamas kokteilis, turėtų derėti prie bendro interjero stiliaus. Skirtingiems gėrimų receptams atitinkamai atrinkome skirtingo dizaino gaminius.

 

Aukšta taurių ar stiklinių kokybė užtikrins gaminio ilgaamžiškumą, o unikalios formos – patogumą mėgaujantis gėrimu. Unikalus dizainas leis ne tik atsiskleisti visoms skonių bei kvapų natoms, bet ir papuoš šventinį stalą. Toliau pateikiame gaires, į ką svarbu atsižvelgti renkantis gaminius tiek internetu, tiek fiziniame salone.

 

Kokteilių taurės – į ką atkreipti dėmesį renkantis?

 

Ieškant visus asmeninius poreikius atitinkančio gaminio, reikia atsižvelgti į individualius lūkesčius, įpročius, namų ir, žinoma, turimų kitų serviravimo indų stilių. Į žemiau pateiktus 3 esminius akcentus patariama atsižvelgti ir tiems, kurie ieško dovanos. Mat kokteilines taures ir talpas specifiniams gėrimams dažnai dovanoja įvairioms progoms. Kokteilių, vyno, šampano ar viskio taurės gali būti puiki dovana naujakuriams ar kitoms progoms.

 

Medžiaga, iš kurios pagamintos stiklinės kokteiliams

 

Medžiaga, iš kurios pagaminta taurė ar stiklinė, nulemia estetines ir funkcines jų savybes. Nesvarbu, tai martini, džino, margaritos kokteilio ar tiesiog konjako taurės, visos jos turėtų būti gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų. Zana.lt kataloge esantys gaminiai pagaminti iš:

 

 • stiklo;
 • kristalino.

 

Būtent stiklines kokteiliams renkasi tie, kurie mėgsta receptus su gaiviaisiais gėrimais. Šios dažniausiai būna didesnės talpos, neretai gaminamos iš grūdinto stiklo. Jis pasižymi ilgaamžiškumu, lengva priežiūra, atsparumu įbrėžimams, temperatūros pokyčiams. Didžiąją dalį tokių stiklinių galima plauti indaplovėje. Kokteilinės taurės, pagamintos iš stiklo arba kristalino, taip pat pasižymi tvirtumu. Pagrindinis skirtumas – jos suteikia daugiau elegancijos ir tinka mažesnio tūrio kokteilių receptams.

 

Beje, idealu, jei elegantiškų taurių, stiklinių kraštai – pjauti lazeriu. Ši pjovimo technologija pagerina gaminio kokybę. Nesvarbu, taurė aukšta ar žema, visos turi plokščią pagrindą, kuris užtikrina geresnį stabilumą.

 

Kokteilio rūšis

 

Talpos stipriesiems gėrimams gali būti įvairiausių tipų: nuo labiau iki mažiau įprastų. Renkantis taures ar stiklines savo namams, rekomenduojama atsižvelgti į tai, kokiam kokteiliui šiuos naudosite. Zana.lt kataloge yra kelių tipų indai:

 

 • Martini taurės. Šios išsiskiria apversto trikampio forma – platėjimas į viršų leidžia atsiskleisti kokteilio aromatui. Plačiai pasvirusios indo sienelės neleidžia atsiskirti kokteilio ingredientams ir idealiai tinka gėrimo puošimui iešmeliu. Martinio taurės dizainas užtikrina, kad gėrimas greitai nesušils, nes yra patogiai laikomas už kotelio.

 • Nick and Nora taurės kokteiliams. Jos itin panašios į martinio taures, tačiau dubenėlio forma yra šiek tiek labiau išgaubta. Talpos dažniausiai naudojamos mažai ingredientų turintiems kokteiliams ar lengvesniems alkoholiniams gėrimams.

 • Džino kokteilių taurės. Tai platų dubenėlį turintys, lėkštutės formos taurės. Šio tipo gaminiai įprastai naudojami gėrimams be ledo. Šiose taurėse taip pat galima patiekti šampaną, todėl gali būti puiki šampano taurės alternatyva.

 • Margaritos taurės. Šie gaminiai išsiskiria kelių pakopų dubenėlio forma. Tokiu būdu užtikrinamas gėrimo temperatūrų pokytis, kuris leidžia maksimaliai atsiskleisti gėrimo aromatui, skoniui.

 • Hurricane kokteilių stiklinės. Tai ilgos, lempos formos stiklinės, skirtos atogrąžų gėrimams. Indo forma leidžia ištirpti smulkintam ledui pamažu ir išlaiko purią gėrimo konsistenciją.

 • Didelės taurės kokteiliams. Tai didelio tūrio taurės, kurie puikiai atskleidžia bet kokio kokteilio ingredientų aromatus. Ilgos taurių kojelės užtikrina, kad gėrimas ilgam išliks vėsus.

 • Stiklinės kokteiliams. Įprastai jos būna talpesnės ir gilesnės. Skaidrias, dideles taures kokteiliams naudoja profesionalai, kai nori kokteilius sluoksniuoti spalvomis, naudoti daug skirtingų ingredientų.

 

Taigi, ieškodami gaminio atsižvelkite, kokios rūšies gėrimus planuojate naudoti dažniausiai. Žinoma, verta paminėti, kad atsižvelgtumėte į jau turimų indų stilių. Atkreipkite dėmesį, kokio stiliaus šampano ar vyno taurės ir kiti serviravimo indai dominuoja namuose. Tai palengvins apsisprendimą.

 

Tūris

 

Ieškant kokteilių taurės svarbu įvertinti ir šios tūrį. Zana.lt asortimente rasite unikalius gaminius nuo 150 iki 700 ml talpos. Pavyzdžiui, kokteilių stiklinės įprastai būna 400 ml tūrio, taurės martiniui – 200 ml, o margaritai – 270 ml. Vidutinis, universalus dydis galėtų svyruoti nuo 200 iki 400 ml.

 

Mažiau ingredientų turintiems gėrimams be ledo paprastai naudojamos 150 ar 250 ml taurės kokteiliams. Konkrečius indų ypatumus, kuriais pasižymi dominantis taurių rinkinys ar viena taurė, galite sužinoti pateiktame gaminio aprašyme. Jei sunku apsispręsti – kiek anksčiau sukūrėme tinklaraščio įrašą, kuris padės išsirinkti tinkamą taurę gėrimams.

 

Taigi, akivaizdu, galutinis sprendimas, kurios kokteilių stiklinės geriausiai tiktų prie interjero, priklauso nuo turimų indų stiliaus, namų braižo, gėrimo rūšies. Atsakingai įvertinkite norimo gaminio dizainą, galiausiai, gamintoją. Tik kokybiški daiktai leis džiaugtis stilingu, funkcionaliu virtuvės ar valgomojo interjeru.

 

Dvejojate, kurios kokteilių stiklinės geriausiai atitiktų jūsų lūkesčius, o gal turite su specifiniu gaminiu susijusių klausimų? Drąsiai kreipkitės jums patogiausiu būdu – telefonu, el. paštu ar žinute socialiniuose tinkluose. Mielai atsakysime į jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą.