Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Muilinės ir muilo dozatoriai

Muilo dozatorius ir muilinė yra vieni reikalingiausių aksesuarų vonios kambaryje bei virtuvėje. Visų pirma jie padeda palaikyti tvarką ir švarą, o antra – puošia interjerą. Juk sutiksite, kad originalios skystojo muilo pakuotės dažniausiai neatrodo patraukliai. O ir kietasis muilas, besimėtantis ant kriauklės ar spintelės, terlioja visą paviršių ir nuolat kur nors nuslysta. Muilo dozatoriai bei muilinės padeda išspręsti šias problemas. Dizainų gausa leidžia šiuos aksesuarus lengvai priderinti prie bet kokio interjero, o funkcionalumas – patogiai naudotis skystuoju arba kietuoju muilu. Ieškote muilo dozatoriaus arba muilinės savo namams? Tuomet kviečiame susipažinti su plačiu zana.lt asortimentu.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Muilo dozatorius – modernus ir praktiškas pasirinkimas

 

Dozatorius skystam muilui puikiai papildo tiek vonios kambario, tiek virtuvės interjerą. Tai itin universalus aksesuaras, kadangi jį galima pripildyti ne tik skystuoju muilu, bet ir kita skysta priemone, pavyzdžiui, šampūnu, losjonu arba indų plovikliu. Tokiu būdu virtuvės ar vonios spintelė atrodys kur kas estetiškiau, nes ant jos bus padėtas ne akis badantis skystos priemonės buteliukas, o stilingas dozatorius.

 

Zana.lt asortimente esantys dozatoriai skystam muilu pasižymi moderniu, minimalistiniu dizainu. Todėl tokius aksesuarus paprasta priderinti interjere. Be to, jie itin praktiški. Šioje produktų kategorijoje galite rasti lengvai naudojamų ir papildomų muilo dozatorių, turinčių stabilų, neslystantį ir paviršių nebraižantį pagrindą, taip pat užtikrinančių, kad muilas nelašės.

 

Mūsų siūlomi muilo dozatoriai yra pagaminti iš korozijai atsparių medžiagų, todėl idealiai tinka drėgnoms patalpoms, tokioms kaip vonios kambarys ar virtuvė. Be to, šiuos aksesuarus galima plauti indaplovėje, kas žymiai palengvina jų priežiūrą. Daugiau informacijos apie kiekvieną iš produktų galite rasti jų aprašymuose.

 

Muilinė – neužmirštama klasika

 

Kas bent kartą bandė naudoti kietąjį muilą be muilinės, žino, kad tai labai nepatogu. Sušlapęs muilas pradeda tyžti ir tampa labai slidus. Todėl neturint muilinės jo naudojimas gali tapti tikru nervų išbandymu. Išspręsti tokią problemą paprasčiau nei paprasta – tiesiog įsigyti muilinę. Taip muilas išliks sausas, o aplink esantys paviršiai švarūs.

 

Neslystantis muilinių pagrindas užtikrina jų stabilumą ir nebraižo paviršių. Be to, šie aksesuarai pagaminti iš korozijai atsparios medžiagos, todėl juos galima nesibaiminant naudoti drėgnose patalpose.

 

Muilo dozatoriaus pasirinkimas

 

Ieškote muilo dozatoriaus, tačiau nežinote, kaip išsirinkti tinkamiausią? Tuomet esame Jums paruošę keletą naudingų patarimų.

 

Pastatomas, sieninis ar įmontuojamas muilo dozatorius?

 

Kalbant apie namų aplinką, praktiškiausias pasirinkimas yra pastatomas muilo dozatorius. Jo nereikia specialiai tvirtinti kaip, pavyzdžiui, sieninio arba įmontuojamo. O panorėjus, galima lengva pakeisti tokio dozatoriaus vietą.

 

Manote, kad tokie aksesuarai užima daug vietos? Neverta nerimauti, nes jie tikrai nėra dideli. Be to, zana.lt asortimente galite rasti skirtingo dydžio dozatorių – tiek didesnių, tiek mažesnių. Tikslius dominančio produkto matmenis galite rasti jo puslapyje, skyrelyje „Informacija“.

 

Plastikinis, metalinis ar stiklinis muilo dozatorius?

 

Vertindami praktiškumą, rekomenduojame rinktis tokį muilo dozatorių, kuris būtų pagamintas iš pakankamai tvirtos, smūgiams atsparios, neslystančios ir paviršių nebraižančios medžiagos. Tikėtina, kad būtent toks aksesuaras bus ilgaamžiškiausias.

 

Pasitaiko atvejų, kuomet dozatorius nukrenta į kriauklę. Tam nutikus, iš stiklo pagamintas produktas gali sudužti ir sugadinti kriauklę, be to, atsiranda tikimybė susižeisti. Taigi, saugiau rinktis aksesuarą, kuris būtų nedūžtantis. Papildomas privalumas – tokį dozatorių dažniausiai galima plauti indaplovėje.

 

Muilo dozatoriaus talpa

 

Optimaliu variantu laikomas maždaug 200 ml talpos dozatorius. Jis yra pakankamai talpus, tačiau kartu ir ne per didelis. Todėl jame esančio muilo ar kitos skystos priemonės užtenka pakankamai ilgai, o pats aksesuaras neužima per daug vietos.

 

Muilo dozatoriaus spalva ir dizainas

 

Tai, kokios spalvos ir dizaino dozatorių geriausia pasirinkti, priklauso nuo to, kokiame interjere jis bus naudojamas. Zana.lt asortimente esantys dozatoriai skystam muilu pasižymi neutraliomis spalvomis, todėl puikiai papildo bet kokį interjerą. Priklausomai nuo kambaryje vyraujančio stiliaus, galima pasirinkti griežtesnės arba aptakesnės formos aksesuarą.

 

Jei ieškote muilo dozatoriaus vonios kambariui, prie jo galite priderinti kitus to paties dizaino vonios kambario aksesuarus ir net šiukšliadėžę. Na, o prie virtuvėje naudojamo dozatoriaus šauniai tiks deranti indų džiovyklė.

 

Dozatorius virtuvei – muilui ir indų plovikliui

 

Dozatorius virtuvėje gali būti naudojamas tiek muilui, tiek indų plovikliui. Tokiu būdu sukuriamas kur kas estetiškesnis vaizdas, o ir naudotis minėtomis skystomis priemonėmis tampa patogiau. Rekomenduojame rinktis tokio paties dizaino, bet skirtingų spalvų aksesuarus. Taip šie harmoningai derės tarpusavyje, o jūs nesusimaišysite, kuriame dozatoriuje yra muilas, o kuriame – indų ploviklis.

 

Tiesa, kartu arba vietoj dozatoriaus indų plovikliui galite įsigyti derančio dizaino ir spalvos šepetėlį su dozatoriumi. Tai išties puiki investicija, jei indus dažniausiai plaunate rankomis.

 

Nesvarbu, Jums būtų reikalinga muilinė ar muilo dozatorius virtuvei arba vonios kambariui – elektroninėje parduotuvėje zana.lt galite rasti tai ir dar daugiau. Susipažinkite su plačiu prekių asortimentu ir atraskite sau labiausiai tinkantį bei patinkantį aksesuarą jau dabar.