Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Greitpuodžiai

Nuo aukščiausios itališkos kokybės iki pagrįstos kainos. Nuo natūraliausių maisto savybių iki paruošimo akimirskniu. Frazė „užtruks tik 15 minučių“ dar niekada nebuvo tokia tiksli! Greitpuodžius su -25% nuolaida galite įsigyti iki vasario 14 d. Nuolaida netaikoma prekėms, pažymėtoms *. Nuolaidos nesumuojamos.

Jei mėgstate gaminti namuose, bet neturite tam daug laiko, greitpuodis gali būti viena geriausių investicijų. Tai – visapusiškai naudingas sprendimas, padedantis sutaupyti ne tik laiko, bet ir elektros energijos ar dujų. Domina greitpuodžiai internetu? Tuomet skaitykite ir sužinokite dar daugiau apie šiuos efektyviuosius virtuvės reikmenis.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Pagrindiniai greitpuodžio privalumai

 

Vienas iš pagrindinių šio puodo išskirtinumų yra greitesnis maisto paruošimas. Garai negali pasišalinti pro hermetišką dangtį, todėl greitpuodžio viduje susidaro didelis slėgis. Dėl šios priežasties pakyla vandens virimo temperatūra (įprastai ji siekia 100 oC) ir maistas išverda kur kas greičiau.

 

Kaip jau buvo užsiminta prieš tai, greitpuodis leidžia sutaupyti energijos (elektros ir dujų). Maistas jame pagaminamas net iki 3–5 kartų greičiau nei įprastame puode. Labai patogu ir tai, kad prieš verdant užšaldytus maisto produktus nereikia jų atšildyti.

 

Greitesnis gaminimo procesas leidžia maiste išsaugoti daugiau naudingų medžiagų, išlaikyti natūralesnę jo spalvą ir skonį. Todėl jūs galite mėgautis ne tik sveikesniu, bet ir gardesniu maistu.

 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis greitpuodį?

 

Greitpuodžiai internetu gali būti skirtingi, todėl renkantis sau tinkamiausią variantą patariame atsižvelgti į keletą aspektų:

 

  • greitpuodžio konstrukciją, dizainą, papildomus priedus;
  • medžiagą, iš kurios jis pagamintas;
  • dangčio vožtuvo konstrukciją ir atidarymo, uždarymo mechanizmą;
  • sandarumą užtikrinančių detalių medžiagą ir kokybę.

 

Šie virtuvės reikmenys įprastai gaminami iš aliuminio arba nerūdijančio plieno. Pagrindiniai privalumai, kuriais pasižymi aliuminis greitpuodis – kaina, kuri yra palyginus nedidelė, ir patvarumas. Tačiau laikui bėgant jo sienelės gali pasidengti pilkomis apnašomis.

 

nerūdijančio plieno pagaminti greitpuodžiai kainuoja daugiau, tačiau juose tolygiau paskirstoma šiluma, o maistas išlieka vertingesnis. Be to, jie išlaiko patrauklią išvaizdą net ir po ilgo naudojimo, nes nerūdijantis plienas nesioksiduoja.

 

Dar viena svarbi greitpuodžio detalė yra garo išleidimo vožtuvas. Jis skirtas spaudimo sumažinimui maisto gaminimo pabaigoje, prieš atidarant dangtį. Tam, kad būtų išvengta nusideginimo grėsmės, vožtuvo konstrukcija turėtų būti tokia, kad garas išeitų į šonus, o ne viršų. Kai kurie greitpuodžiai turi apsauginę funkciją, neleidžiančią atidaryti dangčio tol, kol spaudimas puodo viduje nesumažėja pakankamai.

 

Reikalingas patogus ir ilgaamžis greitpuodis? Zana.lt asortimente galite rasti įvairų šių virtuvės reikmenų pasirinkimą. Įsigykite jums patinkančią prekę internetu ir mėgaukitės lengvesniu maisto gaminimu. Nudžiuginkite savo šeimą ir svečius naujais skoniais!