Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Eglutės žaisliukai

Artėjant gražiausioms metų šventėms, eglutės puošyba tampa kone svarbiausia švenčių laukimo dalimi. Kad kiekvienais metais Kalėdų atmosfera būtų stebuklinga ir išskirtinė, vertėtų pasidairyti stilingų, įdomių ir įvairiaspalvių žaisliukų eglutei. Pritaikius šiuos mažus, tačiau itin svarbius dekoro elementus švenčių laikotarpis taps daug jaukesniu ir malonesniu, atneš daugybę džiaugsmo ir smagių akimirkų kartu.
-20% nuolaida su kodu: ZAISLIUKAI

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Kaip išsirinkti eglutės žaisliukus?

 

Žinome, kaip kartais sunku iš gausybės siūlomų šventinių detalių išsirinkti gražius ir prie interjero derančius eglutės papuošimus. Kalėdiniai žaisliukai gali būti pasirenkami pagal:

 

 • spalvą;
 • formą.

 

Apgalvoję aukščiau pateiktus kriterijus, išsirinksite šventinius ir visus Jūsų norus atitinkančius žaisliukus eglutei.

 

Žaisliukų spalva

 

Vienas iš svarbių pasirinkimo kriterijų yra žaisliukų spalva. Galite rinktis:

 

 • Išskirtines klasikinės raudonos, mėlynos, žalios ar geltonos, juodos spalvos detales.
 • Itin populiarūs tampa ir švelnių, prabangių pastelinių atspalvių eglutės papuošimai.

 

Žaisliukų forma

 

Kai ieškomi tinkami eglutės žaisliukai, forma tampa taip pat svarbiu pasirinkimo aspektu. Kone populiariausi yra:

 

 • rutulio formos Kalėdų žaisliukai;
 • kaspino, žvaigždžių ir plunksnų papuošimai;
 • gamtos formų (kankorėžių, eglutės) kalėdiniai žaisliukai.

 

Šie kalėdiniai eglutės žaisliukai itin lengvai dera tarpusavyje, kuria malonų ir patrauklų šventinį įvaizdį.

 

Jeigu namuose turite gana daug rutulio formos šventinių papuošimų, nepabijokite jų derinti su įdomiais ir ištaigingai atrodančiais gamtos formų žaisliukais. Taip šventinė eglutė atrodys daug žaismingiau ir spalvingiau.

 

Jei vis dėlto esate klasikos mėgėjai – puikus pasirinkimas eglutės dekoracijų harmoniją kurti su panašių formų, dydžių ir atspalvių dekoracijomis. Taip būsite tikri, kad žaliaskarė atitinka Jūsų norus ir svajonių eglutės dizainą.

 

Simbolinės spalvų reikšmės

 

Kad būtų lengviau išsirinkti kalėdinius žaisliukus, pateikiame Jums keletą simbolinių spalvų reikšmių:

 

Rausvos spalvos eglutės žaislai siejami su lojalumu, šiluma ir tikėjimu, mėlynos – ramybe, dėkingumu ir išmintimi. Geltonos spalvos kalėdinis žaisliukas asocijuojasi su šviesa ir optimizmu, žalios – amžina jaunyste, gyvastimi ir dvasios brandumu.

 

Šie tarpusavyje derantys atspalviai gali puikiai tikti klasikinio stiliaus eglutės puošybai, taip pat, komponuojami su švelniais tonais, kurti jaukaus ir gamtai artimo šventinio medelio įvaizdį.

 

Švelnių, pastelinių spalvų kalėdiniai žaisliukai puikiai praverčia minimalizmu ir prabanga dvelkiančių namų interjere. Rožiniai, baltos ir žydros spalvos žaislai eglutei simbolizuoja lengvumo, žaismingumo ir tyrumo įspūdį.

 

Žinoma, žaisliukų spalvas ir tonus galite derinti tarpusavyje, priklausomai nuo to, kokie akcentai ir bendra šventinė nuotaika vyrauja Jūsų namuose. Kone skoningiausiai ir subtiliausiai atrodys vos keleto atspalvių Kalėdų eglutės žaisliukai, nes įneš harmonijos ir vientisumo jausmo.

 

Pasiruoškite šventėms jau dabar

 

Nusimeskite šventinius rūpesčius ir pradėkite kurti magišką Kalėdų atmosferą jau dabar! Kalėdų eglutės žaisliukai ir įvairios šventinės dekoracijos internetinėje parduotuvėje zana.lt jau laukia Jūsų.

 

Jei renkantis eglutės papuošimus atsirado abejonių – maloniai kviečiame kreiptis svetainės viršuje nurodytu telefono numeriu, siųsti el. laišką arba apsilankyti artimiausioje mūsų parduotuvėje. Mielai patarsime, kokie žaisliukai eglutei Jums tinkamiausi ir padėsime atsakyti į visus iškilusius klausimus.