Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Indai biriems produktams

Dairotės kokybiškų ir stilingų sandėliavimo indelių savo, restorano, o gal net biuro virtuvei? Zana.lt asortimente rasite funkcionalias detales įvairaus dydžio erdvėms, skirtingiems maisto produktams bei poreikiams. Beje, inovatyvūs plastikiniai, keramikiniai ar stikliniai indai biriems produktams laikyti tapo ne tik funkcionaliais virtuvinio elementais, bet ir interjero akcentais. Kaip žinoti, kurie birių produktų indai tinkamiausi Jums? Parengėme trumpą gidą, kuris padės pasirinkti optimaliausius variantus pagal sandėliuojamus produktus bei unikalų interjerą.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Indai biriems produktams – tvarkai virtuvėje

 

Galima drąsiai sakyti, kad šiandien modernus birių produktų indas gali turėti kelias paskirtis. Žinoma, pagrindinė – patogus maisto sandėliavimas ir šviežumo išlaikymas maksimaliai ilgą laiką. Ne ką mažiau svarbi yra ir virtuvės zonos dekoro funkcija. Interjero dizaineriai vis daugiau kalba apie sumanų namų dekorą. Tokį, kur buityje naudojami elementai papildo bendrą paveikslą. Pavyzdžiui, virtuvėje tai galėtų būti ant didelio medinio padėklo laikoma ketaus keptuvė ar modernus šefo peilių rinkinys.

 

Kiekvieno poreikiai ir namai – individualūs, tad Zana.lt virtualiame indelių kataloge palaikome įvairovę. Čia patogiai rasite ir užsisakysite:

 

 • skirtingų medžiagų indelius (stiklo, grūdinto stiklo, plastiko ar nerūdijančio plieno);
 • universalius ir specifiniams produktams pritaikytus gaminius (kavai, arbatai, prieskoniams, kruopoms, riešutams, kt.);
 • unikalias indų dangtelių technologijas (užsukamus, užspaudžiamus, pilnai nuimamus ar atverčiamus);
 • skirtingiems interjerams pritaikytą indų dizainą (formas, medžiagas, spalvas);
 • inovatyvias technologijas, leidžiančias maisto produktus išlaikyti šviežius ilgą laiką.

 

Kokybiški gaminiai – vienas atsakymų, kaip sumažinti išmetamo maisto kiekį. Norite palaikyti ne tik tvarką, bet ir vientisą, harmoningą stilistiką? Zana.lt virtualiame asortimente – ne tik lengvai derinami, pavieniai indeliai biriems produktams, bet ir skirtingų talpų indų rinkiniai.

 

Birių produktų indai ir skirtingos jų rūšys

 

Tam, kad pasirinkti būtų lengviau, verta detaliau paanalizuoti skirtingus indelių tipus. Jie kone dažniausiai skiriami pagal unikalią indo medžiagą ir, žinoma, pritaikymą skirtingų produktų laikymui. Žemiau trumpai apžvelgiame tokio skirstymo esmę.

 

1) Indų pasirinkimas pagal medžiagą

 

Medžiaga svarbi tiek dėl kuriamos stilistikos, tiek dėl unikalių savybių ar priežiūros ypatumų. Visi Zana.lt kataloge esantys indai yra specialiai apdirbti ir pritaikyti modernioms tvarkos palaikymo priemonėms. Vis dėlto, keli svarbūs faktai apie tam tikras medžiagas.

 

 • Stikliniai gaminiai (grūdinti arba ne): tai kone neutraliausia medžiaga, mat stiklas nereaguoja į maisto medžiagas, niekaip nekinta, nepraleidžia kvapų. Žinoma, tai kiek sunkesnė, dūžtanti medžiaga, tačiau ir labai subtili, estetiška. Todėl profesionalų naudojami indai yra pagaminti iš tvirtesnio, grūdinto stiklo.

 • Plastikiniai indai biriems produktams laikyti: šie yra itin lengvi, sandarūs, nejautrūs smūgiams, trinčiai. Svarbu pasirinkti nišinėje srityje besispecializuojantį gamintoją, mat nekokybiškas plastikas gali sugerti kvapus, pakeisti spalvą.

 • Nerūdijančio plieno indai: jie itin tvirti, ilgaamžiai. Puikiai išlaiko sandėliuojamo maisto savybes ir yra lengvai prižiūrimi. Itin tinka moderniose virtuvėse.

 • Keramikos dirbiniai: keramikiniai gaminiai turi savito žavesio, puošnumo. Vis dėlto, jie greičiausiai nebus tokie sandarūs kaip stiklo ar plastiko. Be to, juose rekomenduojama laikyti tokius produktus, kurie neturi stipraus specifinio kvapo, aliejų (miltus, cukrų, druską).

 

Nesvarbu, tai indelis kavai laikyti ar indas kruopoms, verta žinoti specifinių medžiagų savybes. Plačiau apie skirtingas maisto sandėliavimo indelių medžiagas ir jų subtilybes skaitykite tinklaraštyje.

 

2) Birių produktų indas pagal sandėliuojamo produkto tipą

 

Šios kategorijos virtuvės reikmenys gali būti tiek universalūs, tiek pritaikyti specifiniams produktams. Kalbant apie specializuotus indelius, griežtų taisyklių nėra. Birių produktų indeliai kavai puikiai tiks ir arbatai arba kitiems prieskoniams. Vis dėlto, specifiniam maisto produktui kartais reikia:

 

 • tam tikro sandarumo lygio;
 • specifinių matmenų, tūrio;
 • unikalios medžiagos.

 

Pavyzdžiui indeliai kruopoms arba aplinkos veiksniams jautriems miltams turėtų būti didesnės talpos, itin sandarūs – nepraleisti drėgmės ar oro. Reikėtų atsižvelgti į visus aukščiau išvardintus punktus ir produkto suvartojimo greitį. Jei makaronai ar riešutai ilgai neužsibūna, juos galima laikyti paprastai uždengiamame indelyje (nebūtinas užsukamas, papildomu mechanizmu užspaudžiamas dangtis).

 

Taigi, galima sakyti, kad sandėliavimo indelių talpos į skirtingas grupes gali būti skirstomos pagal tam tikrą medžiagą ar paskirtį. Vis dėlto, bet koks kokybiškas ir naudingomis savybėmis išsiskiriantis indas lengvai pritaikomos kone kiekvienam produktui, pagal Jūsų individualų poreikį.

 

Kaip išsirinkti birių maisto produktų sandėliavimo indelius?

 

Stikliniai, plastikiniai, metaliniai ar keramikiniai indai biriems produktams, maža ar didelė jų talpa – kas tiksliau lemia konkretaus indo pasirinkimą? Atsirinkti reikiamą dydį, stilių ir medžiagą Jums padės keli žingsniai. Žemiau pateikiame vienus svarbiausių aspektų, kuriuos svarbu apgalvoti iš anksto, dar prieš daiktui atkeliaujant į namus:

 

 1. Tiksli indelių laikymo vieta: apgalvokite, kur tiksliai laikysite indelius, ar šie stovės uždaroje ar atviroje zonoje (ar šiuos reikia derinti prie interjero ar ne), kiek vietos turite;

 2. Kas naudosis indeliais: jei turite mažų vaikų, jų mėgstamus specifinius produktus patogiau laikyti lengvuose, nedūžtančiuose induose;

 3. Sandėliuojami produktai: visi kataloge pasirinkti birių produktų indeliai turėtų turėti aiškią paskirtį, apgalvokite ją iš anksto;

 4. Gaminimo įpročiai: pagalvokite, kur bus laikomas indas, koks dangtelis patogesnis, ar svarbu, kad produktas būtų matomas per skaidrias sieneles ar tai nėra būtina (jei taip, labiausiai tiks dailus stiklinis indas biriems produktams);

 5. Indo paskirtys: jei laikysite daiktą atviroje zonoje kaip dekoro elementą, reikėtų atkreipti dėmesį į šio dizainą.

 

Galiausiai, tiesa ta, kad ilgaamžiai gaminiai nėra patys pigiausi. Todėl net jei matote tokias dažnai naudojamas frazes kaip „indeliai pigiau“ arba, pavyzdžiui, „stikliniai indai biriems produktams akcija“, nepasikliaukite tik kaina – sudėtis ir dizaino sprendimai turi būti tvirti ir nekeisti unikalių maisto produkto savybių.

 

Biriems produktams indai suteikia savito žavesio – per stiklą matomi spalvoti makaronai, sodrių spalvų žolelės ir kavos pupelės tampa interjero dalimi. Su Zana.lt kataloge randamais indais drąsiai kurkite savitus derinius ir eksperimentuokite.

 

Turite su konkrečiu produktu susijusių klausimų, o gal reikalingas draugiškas patarimas? Nedvejokite ir susisiekite Jums patogiu būdu – el. paštu, telefonu, žinute socialiniuose tinkluose.